Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reggie0


Reggie0
félisten

Szep kecses antenna, mellekszerepben lehetne irattuzo funkcioja is.

(#2) Synthwave válasza Reggie0 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Viszont legalább mágneses, így ha az asztalon van gép, az oldalára lehet erősíteni egy mozdulattal, és lesz mit szemüreggel lefejelni az embernek, ha valamiért elgurul a gyógyszer.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hát ha van olyan alaplapod ami chipsetből adja az x1-et, akkor elmegy, de a vga 16 sávját azért nem felezném a kedvéért. Meg az M2-t se cserélném be. Ezért volt jó a HEDT amíg élt.

[ Szerkesztve ]

(#4) fatpingvin válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

komolyan, ki vesz olyan gépet amin nincs legalább egy plusz PCIe x1 slot? :F :F

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) Dr. Akula válasza fatpingvin (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem a slot a lényeg, hanem hogy honnan jön, mivel osztozik. VGA? SSD kell, másra a prociból nem jut, marad a chipset. Ott aztán osztozhat boldog-boldogtalannal, ha tud.

(#6) FireKeeper válasza fatpingvin (#4) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk aki mini ITX-el sz.patja magát használ, azon csak a videokártyának való 16 slot van, igaz a legtöbb ilyen lapon van dedikált m.2 wifi foglalat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7) Synthwave válasza FireKeeper (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mini-ITX-em van, de nem hiányzik. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) himpike


himpike
aktív tag

Lehetne belőle egy pengével ellátott szivarvágós verzió "Andrew Tate The best misogynistic Edition" névvel :DDD

(#9) Synthwave válasza himpike (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

No de az szarkasztikus volna, nem leíró költemény. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Francia91 válasza FireKeeper (#6) üzenetére


Francia91
veterán

Annyira "szopatom" magam ITX-szel, hogy simán cseréltem benne WIFI kártyát Intel AX200-as Wifi 6 kártyára ;)
Tényleg nagy szopatás 2 csavart kicsavarni, és beletenni egy másik kártyát, akár Wifi 7-eset is, ha arra lenne szükségem :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#11) Synthwave válasza Francia91 (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak nem 8 GB-os Sapphire Nitro+ RX 580/590 SE? :D Nagyon guszta kari élőben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) Francia91 válasza Synthwave (#11) üzenetére


Francia91
veterán

De de, 580 Nitro+ 8GB SE :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#13) Synthwave válasza Francia91 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I see you are a man of culture. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Francia91 válasza Synthwave (#13) üzenetére


Francia91
veterán

Jó kártya, szeretem :)
Jó a hűtése, mellette nem is hangos, és FHD-ra a 27"-os 75 Hz-es IPS monitoromon bőven elég arra a pár játékra közel maximum beállításokon, amire nekem kell :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#15) Soulles


Soulles
tag

50 dodóért "jó" kis kártya ez, árnyékolás nélkül - kis interferenciával megspékelve - és több mint valószínű low gain antennákkal. Aztán meg csodálkozás, hogy a távolság növelésével drasztikusan csökken az elérhető sávszél. Tipikus Ferrari motort egy Trabantba...

(#16) E.Kaufmann válasza Francia91 (#10) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem félrement egy ilyen akció, mert a pigtail nagyon ragaszkodott a kártyához, le is törte a kártya csatiját és a pigtail is használhatatlan lett, rendelhettem pigtailt (kétszer, mert elsőre nem jót küldtek :W )
Persze maga a kártya tényleg könnyen kivehető, kár, hogy ki kell venni az alaplapot, mert alulról lehetett kicsavarni az árnyékolást :W
Vissza is álltam mATX-re, mert már nagyobb lett a gyerkőc és nem kellett annyira rejteni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17) Francia91 válasza E.Kaufmann (#16) üzenetére


Francia91
veterán

Ezért cseréltem még beépítés előtt 2 alaplapon is:
Gigabyte B450i Aorus Pro WIFI és egy ASROCK B550M-ITX/AC lapon
De cseréltem már utólag is, kiszedve, sajnos akkor melósabb, de azzal sem volt gond

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.