Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ (csak kulturáltan!) - Archívum 1. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24001) kpal válasza deniro2 (#23999) üzenetére


kpal
veterán

Laci smárolt Zsófival is anno

[ Szerkesztve ]

(#24002) Lauda


Lauda
félisten

Megy a jo kis hungaria, pia kene ezeknek ezerrel. :C

Alekosz fullos tanctanar :C

[ Szerkesztve ]

(#24003) kpal válasza Lauda (#24002) üzenetére


kpal
veterán

Alek is nem tud igazán feloldódni jó lenne nekik :Kha van benne akkor szárnyal a fantáziája és akkor lesz belőle költő

[ Szerkesztve ]

(#24004) hajtömeg


hajtömeg
aktív tag

Ennyire szahara bulit...
Mindenki unott pofával, kényszerből táncol,hogy holnap ne mondhassák,hogy unalmas figura,nem is bulizott.

(#24005) Lauda válasza hajtömeg (#24004) üzenetére


Lauda
félisten

Ha bekuldenenek 20 uveg bacardit, biztos felporogne a banda. ;]

(#24006) greenmukk


greenmukk
tag

na erzsi mingyár megerőszakolja az elefántoot :DDD ;]

ha piát nem küldenek, legalább a fényeket vegyék vissza hátha kicsit megjönne a bulihangulat
(bár az is lehet hogy fények nélkül bealudnának :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24007) kpal


kpal
veterán

Jerzy hogy néz mar ki raszta pillangó :DDD

(#24008) hajtömeg válasza Lauda (#24005) üzenetére


hajtömeg
aktív tag

Hát ilyet még nem láttam.
Mind egyedül táncol a kameráknak,hogy ő hűde bulis...
Degáz,te jó ég... :O

Lacinál meg beindult a belső tévé,amin valószínűleg a Piszkos tizenkettőt nézi... :DDD
Buli végén valaki csapja fejbe,hogy VÉGE!

[ Szerkesztve ]

(#24009) kpal


kpal
veterán

Laci már befordult :DD Alek mint Roky

[ Szerkesztve ]

(#24010) Lauda válasza hajtömeg (#24008) üzenetére


Lauda
félisten

Ahhoz kepest eleg lehangolo, hogy nemreg aniko habzo tangaban tekerte magat a nappaliban. :DDD

(#24011) hajtömeg válasza Lauda (#24010) üzenetére


hajtömeg
aktív tag

Mitől habzott?
Ennyire benedvesedett?
A közvetítés hamarosan folytatódik! Most szívnak fel egy csíkot! ;]

Sub_zero
Passz,nekem sem jön be.
Szegénykém kis buta cgánylány.
De akinek ez a vékony-fekete hajú a zsánere,annak biztos ideális.

[ Szerkesztve ]

(#24012) Lauda válasza hajtömeg (#24011) üzenetére


Lauda
félisten

Dehogyis. Pont odasutott a nap es megizzadt neki. :DDD ;]

(#24013) Sub_zero Izlesek es pofonok. :)

[ Szerkesztve ]

(#24013) Sub_zero


Sub_zero
csendes tag

Mit esztek ezen az Anikón? Magyarázzátok már el, mert nekem nagyon nem jön be.

(#24014) greenmukk


greenmukk
tag

na véégre valaki eszik a fánkbol :DDD :DD Laci már nagyon unja, és ahogy elnézem a többiek se túl lelkesek.

[ Szerkesztve ]

(#24015) kpal válasza Sub_zero (#24013) üzenetére


kpal
veterán

én nem csak enném hanem nyalnám is... :DDD

(#24016) tifarmester válasza Sub_zero (#24013) üzenetére


tifarmester
újonc

Hát sajnos ezt nem tudom elmagyarázni neked , miért tetszik Anikó , majd megtudod a következő életedben :)

(#24017) hajtömeg


hajtömeg
aktív tag

Thriller jobb verzió :) [link]

BLUNT Szerencsétlen végig ül egy sarokban,meg se szólal,most mondott 2 mondatot :)

[ Szerkesztve ]

(#24018) blunt


blunt
aktív tag

laci mennyit kér azért, hogy csak 1 percre befogja a dagi pofikáját?

szerk: úgy látszik, csak kérnem kellett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24019) kenwood3 válasza Sub_zero (#24013) üzenetére


kenwood3
őstag

eleinte én se ettem rajta semmit amíg meg nem láttam így...azóta meg akarom termékenyíteni ;]

(#24021) Lauda na ne álmodj hapsikám és húzd el a beled a nőmtől :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#24020) tifarmester válasza kenwood3 (#24019) üzenetére


tifarmester
újonc

:)

(#24021) Lauda válasza kenwood3 (#24019) üzenetére


Lauda
félisten

Amint vegeztem tied a palya. ;] :DDD

(#24022) kpal válasza kenwood3 (#24019) üzenetére


kpal
veterán

ha mindenki végig megy ezen az ördögi nőn mi lesz belőle .. :)

(#24023) kenwood3 válasza Lauda (#24021) üzenetére


kenwood3
őstag

ajánlok neked innen vkit a Phról tessék [link] :D ...ő a tied lehet...Anikó eltörte a kardot :DDD
(#24022) kpal engem nem érdekel , csak én legyek az első ;]
Bufu 18 nekem csak a külseje tetszik 1 pár patront megérne ...többre nem kellene, mert minden nap másba lenne szerelmes
na vége a bulinak láttam belőle össz 10 percet :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#24024) Bufu 18


Bufu 18
csendes tag

Az Anikós témához annyit, hogy aki csak 10 percet lát belőle pl a mostani bulin vagy pár spontán pillanatát, annak érteni kell miért imádják ennyien!
Engem is a külső fogott meg elsőre de jobban figyelve a viselkedését, beszédét, reakcióit...most már teljesen belezúgtam én is!

(#24025) kpal válasza kenwood3 (#24023) üzenetére


kpal
veterán

majd meglátjuk ki lesz az elődleges. :D

(#24024) Bufu 18: amint látom nekd is bejön akkor tépj sorszámot már vagyunk páran :DD

(#24026) kpal


kpal
veterán

na eddig tartott már nincs online :O na jó éjt .

(#24027) greenmukk válasza kpal (#24026) üzenetére


greenmukk
tag

Van online de ilyenkor már dög unalmas az egész, úgyhogy mentem énis :K

"Anikó, mikroport!" anikó suttog hogy ne hallják meg mást ne zavarjon, erre ezen a mély hangon beszólnak,hát krvajó lehet :DDD

(#24028) pro70 válasza Lauda (#24021) üzenetére


pro70
tag

:W

..Aztán mit csinálsz vele Te kis Teeeee...odaállsz a virgácsaihoz mint egy oszlophoz és megjelölöd a területedet... :F ..Gogadd meg kenwood tanácsát és punciaszalóval homokozzatok egyet... :U

;] :DDD :D

Bufu Nem zúgtál Te bele senkibe... :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24029) dragonfx válasza tomcsi23 (#23853) üzenetére


dragonfx
veterán

40-60???...20-80.
Ez Laci egy senkiházi troger.go home.5millio??..aha..igen ennyien nem vannak mellette minimum.
dika remélem kimegy magától.és 2 hülyével kevesebb. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24030) tomcsi23 válasza dragonfx (#24029) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez a laci is olyan óvodás lehetett, aki szépen megoldotta a logikai feladatokat: erőből beqrta a háromszög formájú lukon a négyzetet, de még a csillag elemet is. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#24031) dragonfx válasza tomcsi23 (#24030) üzenetére


dragonfx
veterán

aza vicc diplomája van.elméletben meg doktorként jött be.de Alek érettségi nélkül választékosabban tud beszélni, mondandóját megfogalmazni. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24032) tomcsi23 válasza dragonfx (#24031) üzenetére


tomcsi23
veterán

Miből, terrorból? :D
De tényleg, néha már a Fekete Laci szintjét hozza. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#24033) Peti78 válasza tomcsi23 (#24032) üzenetére


Peti78
őstag

Ne bántsuk Fekete Lacit ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#24034) pro70 válasza Peti78 (#24033) üzenetére


pro70
tag

Fekete Pffff...a másik b@rom... :W ...Laci amit beszélt az még hagyján.....a fő probléma az, hogy mikor....Ilyen nincs hogy visszamegyek győztesen a párbajról és torkon sz@rnak a kutyák menjmá.... :((( ..Éva kiviszi dikát kinthagyja...Alek pezsgőt durrant buli Évával...kutyák meg sírnak........Következő párbaj Alek-Erzsébet.......Éva pezsgőt durrant buli Alekkal.......ezek megint sírnak majd..........ésígytovábbésígytovább... :C

(#24035) Peti78 válasza pro70 (#24034) üzenetére


Peti78
őstag

Talán észlelted az iróniát...Talán nem :U

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#24036) pro70 válasza Peti78 (#24035) üzenetére


pro70
tag

Talán... ;]

(#24037) kpal


kpal
veterán

jó reggelt kezdődik az újabb VV nap :)

(#24038) mephi666 válasza dragonfx (#24029) üzenetére


mephi666
nagyúr

laci olyan kemény, hogy a képernyőn keresztül fizikai fájdalmat képes okozni... már pusztán a szövegével: "ez a vér szava" meg "nézd: nem küzd a gombi... nem küzd!" ;] az 5millió meg vicc... szerintem kb. ezres nagyságrenddel téved... be vannak f*sva a kutyák, mert azt hiszik, hogy szoros párbaj volt... alkeszosz meg taktikus/diplomatikus egyszerre azzal, hogy nem mondja el... szerintem jól ráfaragna laci, ha kilogikázná, hogy "biztos azért nem mondja el, mert 1-2% döntött és fél... meg keménynek akar látszani" aztán kivinné alkeszoszt, aki egy 65-35-tel kint hagyná :) ...visszajövetelnél meg mondhatná alkesz, hogy: "laci nem volt igazából a barátom, kint is maradt 35%-al" (tele lenne gyorsan béciék gatyája)

ui: egyébként mikor van (elvileg) élő közvetítés? elmúlt hetekben többször volt, hogy 3:00-5:00 közt már felébredtem, nem bírtam aludni és sosem volt épp közvetítés :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24039) Peti78 válasza pro70 (#24036) üzenetére


Peti78
őstag

De amúgy elgondolkodtató, hogy amikor Bréla visszament az Olivérrel történt párbaja után, gyakorlatilag felszólította a másik csapatot, hogy érezzék jól magukat, mert jó lesz Olivér nélkül is. Pedig azt a párbajt lehetett kétesélyesnek nevezni, ezért érthető volt a sokk Alekoszéknak. Az Alek & Hombi viszont hogyismondjam... Ezt azért ők sem gondolták, hogy "jól vagyok" nyerhet. Ennek ellenére szénné stuffolták, hátha kiejti Alekoszt. Na a lényeg, hogy minősíthetetlen a viselkedésük, Alek is megadta Brélának a győztesnek kijáró tiszteletet. Erzsi meg szegény olyan vakon van ló a búzatáblában.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#24040) koshmar válasza kpal (#24037) üzenetére


koshmar
őstag

És még egy jó ideig így lesz ez. :)
De vajon mi lesz, ha vége van a VV4-nek? :F

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#24041) pro70 válasza mephi666 (#24038) üzenetére


pro70
tag

Elismerem másképp látják bent a dolgokat...Utálják Alekot mint a sz@rt......megmondta Olivér is, de nem csak ő, mindenki aki kijött, hogy ezt csak az tudja aki volt már bent....de könyörgöm, így alb@xni egy visszajövetelt...soha nem bocsátanám meg... :((( ...És főleg Dika az akinek a pofáját nagyon csúnyán be kellettt volna fognia.........iszik kicsit aszt Alek torkáig dugja a nyelvét pfejjj az is....eldöntöttem Dika pusztuljon most ki... :DDD

(#24040) Tibii91 Mármint hogy veled mi lesz?...mert azt tudom... ;]

:DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#24042) Boxer001 válasza Peti78 (#24039) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, még a Bréla ugatott neki, hogy ő is megadta a tiszteletet...igen amikor nyert...most meg csak lesett ki a fejéből a gyökér.
De mindegy, Gombi nem harcolt, mert amúgy biztos lett volna esélye, lol...
pro70
Azt mondja a ribanc Dika, hogy ez kell a népnek...miért a rúdtáncos lószopkodó mennyivel jobb? ;]
Kb. azért utálja Alekot, mert rájött, hogy neki jóval nagyobb esélye van győzni a végén...itt is látszik milyen egy intelligens ez a Dika.
Tibi
Mi lenne, megy tovább az élet. Darálónak meglett az új rang, mi kell ennél több? :D

[ Szerkesztve ]

(#24043) darál0w


darál0w
Jómunkásember

500HSZ....

és vagyok olyan elvetemült, h visszaolvasom. :DDD

tegnapi összefoglalot rédemes megnézni? van benne azon kívül szorakoztato, vagy érdekes jelenet, ahogy Gombi kidobja? :D

(#23669) runner 125 :U :P :N

#24044) Tibii91 akkor majd áttekerem gyorsba...de majd csak otthonrol.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24044) koshmar válasza pro70 (#24041) üzenetére


koshmar
őstag

Velünk, VV addiktokkal...a topikkal... meg az este 19 órákkal. :DDD

darál0w: Gigi végig nyerített a repülőben. Ha ez neked izgalmas. :D
Am elég unalmas volt.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#24045) mephi666 válasza pro70 (#24041) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, meg ő papol alkeszosznak a piálásról, amikor ő is elintézte már magát rendesen többször is :( örülnék, ha kiesne, mert csak felnyomja a vérnyomásom a hülye szövegével...

a visszajövetelnél látszódott igazán, hogy ki az igazi játékos... ha ennyire komolyan veszik a párbajt, akkor megtisztelhetnék a győztest azzal, hogy kezet fognak vele, gratulálnak, megveregetik a vállát és esetleg koccintanak egyet vele... én ilyen helyzetben ezt tettem volna akkor is, ha utálom, aki visszajön... gratulálok neki, koccintunk, de azért hozzáteszem, hogy a kiesettnek jobban örültem volna... szerintem ez lett volna a legtisztább/legsportszerűbb dolog... a kutyákok viselkedése meg saját magukat minősíti és pont (annak örülök egyedül, hogy az ilyen húzásaikkal nem valószínű, hogy szavazókat nyernek ;] inkább veszítenek)

ui: a repülőzésnél éreztem, hogy nem fogja mindenkinek bírni a gyomra ;] egyébként annyira nem is volt brutál a pilóta... szerintem meg lehetett volna úgy mozgatni őket, hogy tökig hányásosak és nyakig f*sosak legyenek, aztán még 2 napig szédelegjenek ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24046) radi8tor válasza mephi666 (#24045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudhatod mit vágnak be az 1 órás "mix"-be és mit nem. Ma este láthatjuk az éjfél utáni részt...

⭐ Stella

(#24047) darál0w válasza kenwood3 (#23694) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tehát az egész RTL Alek rajongo. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24048) pro70 válasza Boxer001 (#24042) üzenetére


pro70
tag

Alekot nem féltem, ahogy ott ült láttam azt a nézést "Jó van geny@k, ezért elpusztultok" , de akkor ott sajnáltam ez a roh@dt Dika savazta... :W Többiek annyira már nem is b@xtak fel....

(#24043) darál0w Már hogyne lenne rédemes... ;] ;]

(#24044) Tibii91 19:00-tól megint szex a barátok-köztig... :DDD

(#24045) mephi666 Dika mindenkit elvesztett, neki ennyi volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#24049) koshmar válasza pro70 (#24048) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor már inkább hagyd ki a Barártok Köztöt...hasznosabb. :D
Am is egyre izgalmasabb.

Boxer001: Bezzeg, amikor a hogy helyett h-t írnak, annak nem szólsz.
Az meg 4 betű.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#24050) Boxer001 válasza pro70 (#24048) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem baj, savazza csak, remélem innentől csak bunkózni fog vele...így valószínűleg néhány Alekosz fan majd segít neki haza menni, amikor a párbajon ellene szavaznak. ;]
Remélem Éva lesz a kiválaszott, csak ő meg lehet Erzsit viszi...igaza lenne egyébként, mert vele szemben van a legnagyobb esélye, és utána védett lesz, akkor kire fog rakni a gyökér banda, Alekre? ;]
Tibi
Ezt az Am rövidítésedet nem tudnád hanyagolni? 3 betűt már nehéz odaírni? Ne legyél már tipikus tini fax bazzeg. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ (csak kulturáltan!) - Archívum 1. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.