Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ttower


ttower
aktív tag

Baromi jó a tábor. Nem tudok írni, pedig lenne mit.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#152) ttower


ttower
aktív tag

mondhatni tökéletes volt befejezésnek a monk utolsó része.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#153) ttower


ttower
aktív tag

egyesek néha annyira de annyira faszkalapok tudnak lenni.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#154) ttower


ttower
aktív tag

tegnap este szétszedtem a notim és kitakarítottam. 22 fokkal hűvösebb.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#155) ttower


ttower
aktív tag

utálom az uborkaszezont.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#156) ttower


ttower
aktív tag

fáradt vagyok. az elmúlt pár napban csak segítettem. tervben volt hogy kialszom magam. elmaradt. holnap is buli. mert muszáj. mit képzelek hogy nem vagyok hajlandó az osztálytársaimmal és barátaimmal eltölteni, elhülyülni az időt. nincs kedvem hozzá. nincs kedvem hozzájuk. akit fontosnak tartok úgyis találkozunk, a többi meg felőlem azt csinál amit akar. lesz két évfolyamtársunk is. én bulimon is ott voltak. mert megkértek hogy had jöhessenek. úgysem mondok nemet. nem bírom őket. van bennük valami fura. de legyenek. nem tudok semmit tenni ellenük. nem is akarok. csak ne egy helyen legyünk egy időben. ez vonatkozik p-re is. nincs különösebb bajom vele, de amíg nem száll le a földre nem tudok vele normálisan kommunikálni. pedig egy fél éve még a legjobb barátok voltunk. elvileg. telik az idő. barátok mennek, barátok jönnek. senki sem állandó. hiányzik. hiányzik az állandóság. nem tudok senkiben megbízni. rövidtávon működőképesek a dolgok, de fél évnél nem szokott tovább tartani egy sem. előjönnek a kisebb nagyobb problémák, majd vége. vagy összeveszünk, vagy elmaradoznak a beszélgetések. kéne valami állandó. egy konstans amit nem képes az idő változtatni. egy személy, tárgy, bármi. inkább személy. finnyás egy fasz vagyok. legalábbis tudok néha finnyás egy fasz lenni. és köcsög is. egy köcsög finnyás fasz. nem túl bíztató. néha gonosz gondolatok fordulnak meg a fejemben. néha olyan jó egy kicsit fasznak lenni. kitolni mindenkivel, ha zavar ha nem. csak úgy kiélni gonoszkodási vágyamat. úgyse tennék senkinek keresztbe. inkább segítek ahol tudok. de gondolatban. ott olyan gonosz vagyok amennyire nem szégyenlem. és nem nagyon szoktam szégyenleni. csak ülök a széken, és gonoszkodom, hogy utána folytassam a jól megszokott dolgokat. nyolc óra. most a-nak segítek. fél kilenc. most jön b. tízre már c-nél vagyok. és a nap végére elérek z-hez, hogy másnap kezdődhessen elölről. szülők csodálkoznak hogy éjjel miért vagyok fent. mert akkor van időm magamra. egyszer kipróbálnám milyen csak úgy lenni, és hagyni hogy segítsenek. csak ülni itthon. eljön valaki hozzám, megoldja a problémám és odébbáll. esetleg kap egy pohár vizet. nem leszek fukar. helyette rohangálok én, és ha valaki felajánlja hogy segít, visszautasítom és én segítek inkább neki. nem tudom miért csinálom. neki jó. nekem... nekem is. vagy mégse. most nincs jobb. legalább neki jó. ez már egy pozitívum. úgy érzem megint egy csomó hülyeséget összehordtam. kíváncsi vagyok ki olvassa el. tiszteletre méltó teljesítmény. és hol az önállóság? mindenkinek a feneke alá van tolva minden. ha tenni kéne valamit áll értetlenül hogy ezt hogy? hát gondolkodva. nem olyan nehéz ez. csak jól kell beosztani az időd, és minden meg van oldva. még másnak is tudsz segíteni. példának jelentkezem én. meguntam az írást. megyek és átpakolom a kisházat, és kondizok egy sort ha már ott vagyok. azt csinálok amit akarok. azt csinálsz te is amit akarsz. minden az időbeosztásod kérdése.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#157) ttower


ttower
aktív tag

Megint fáradt vagyok. Megyek bulizni. Már előre örülök. Úgy hiányzik mint egy púp a hátamra.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#158) ttower


ttower
aktív tag

annyira de annyira kurvafáradt vagyok.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#159) ttower


ttower
aktív tag

a kurvafáradtat egybe írják? gondolom igen. az hogy kurva fáradt mintha mást jelentene.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#160) ttower


ttower
aktív tag

egész jó debrecenben. a buli jó volt. legalábbis azt mondják.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#161) ttower


ttower
aktív tag

meg akarok szabadulni az érzéseimtől. nem fogom bírni. már most se nagyon megy. valaki segítsen.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#162) ttower


ttower
aktív tag

csak három szívás a buli kedvéért. én sem ugrom a kocsi elé a buli kedvéért. de kifogásnak tökéletes.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#163) ttower


ttower
aktív tag

vettem egy kockásfülű nyulat. mert aranyos.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#164) ttower


ttower
aktív tag

köszi hogy nem kértél zsepit.
igazán nincs mit. :)

kívánom mindenkinek hogy átélje ezt az érzést. :)

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#165) ttower


ttower
aktív tag

20. van. mindenki megy bulizni. alig tudok választani a temérdek meghívás közül...

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#166) ttower


ttower
aktív tag

kicsit tóparti buli hangulatom van.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#167) ttower


ttower
aktív tag

lassan de biztosan következik a találkozás.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#168) ttower


ttower
aktív tag

mindjárt itt a szünet vége. gyere és sírjunk együtt hogy milyen szar mert mindenki azt csinálja. éljen a birkaszellem.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#169) ttower


ttower
aktív tag

miért nem képes valaki megmondani ha baja van? ha meg nincs ne viselkedjen úgy mint egy 5 éves. tökmindegy mit csinálok nem jó. le vagyok baszva. persze az ő tökéletessége sérthetetlen. amit nekem nem lehet az nála természetes.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#170) ttower


ttower
aktív tag

igaz barátaimnak:
nem tudom olvassátok e, de teljes szívemből őszintén köszönöm.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#171) ttower


ttower
aktív tag

az idegeid húrjain tudok legjobban gitározni. kezdem megszeretni a zenélést.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#172) ttower


ttower
aktív tag

egy pár napja szarul érzem magam. tegnap rémálom. nem tudom mi van de remélem elmúlik.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#173) ttower


ttower
aktív tag

elmúlt 3 nap filmjei:
A fülke
: érdekes sztori. egyszer megnézhető de utána unalmas.
Bourne rejtély: a bourne sorozat első része. nekem tetszett.
Én, a robot: futurisztikus. többször láttam már, és mindig tetszett. lehet csak azért mert will smith az egyik kedvenc színészem.
Egy csodálatos elme: érdekes és jó film. többszöri megnézés után sem untam.
Final Fantasy: The Spirits Within: beszarás. évek óta ez volt az első film amit kb így néztem végig: :Y (hd-ban néztem, lehet azért volt ennyire kiemelkedő a többi film közül. de azért :Y )
Hitman: jó film. tetszett, de még mindig azt mondom hogy timothy helyett jobb lett volna jason statham.
I am legend: nem rossz, de a sztorin még lett volna mit csiszolni.
Kaptár 3: nem rossz csak rövid. de tetszett. a zenék ebben voltak az egyik legjobbak.
Kusza kapcsolatok: 2 percig bírtam...
Mama mia: egy borzalmas szar.
Ocean's 13: hozta a színvonalat. kimondottan tetszett.
Olasz meló: nem rossz. hd-ban gyönyörű.
Scooby Doo: nézhető.
Scooby Doo 2: szintén. nem túl kiemelkedő művek.
War: érdekes fordulatok. bambulni jó.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#174) ttower


ttower
aktív tag

az előbb muszáj volt egy kihagyott képet beletenni az albumba. nem tudtam elviselni hogy kihagytam. nem tudom miért. fura.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#175) ttower


ttower
aktív tag

eljött. jó évnek ígérkezik.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#176) ttower


ttower
aktív tag

minek van két fotelom ha nem oszthatom meg senkivel?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#177) ttower


ttower
aktív tag

láthatóan hullámzik a hasam és baromira szar érzés. ha még 10 percig ezt csinálja belehalok.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#178) ttower


ttower
aktív tag

szóvá tették hogy nem írtam ide elég rég. sajna nem sok időm van, de szerintem lassan megint születni fog egy nagyobb terjedelmű írás.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#179) ttower


ttower
aktív tag

néha egy mosoly többet jelent a szavaknál.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#180) ttower


ttower
aktív tag

Az egyik kedvenc Hobo Idézetem:

A csavargás, a csalódás, a szerelem, a taps, a születés, a halál mind-mind megőrjít vagy megváltoztat. Csak a művészet térít meg. Csak a blues térít magamhoz. Annyian, és mind a legjobbak elmentek. Hamarosan kiürül ez a város, olyan lesz mint egy kifosztott múzeum. Mégse zárjuk be a kaput, engedjünk be bárkit jöjj közénk, nem kontárok vagyunk, bizonytalan kódorgók, fáradt önfeladók, amit elvégeztünk, meglátszik a városon, de a múlt sikere nem igazol semmit. Nem vagyok fáradt, készen állok bármi újra, bársony könyvemet nem írtam tele, nem tudtam megfogalmazni mindig az igazságot, de amit írtam, mind igaz.

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#181) ttower


ttower
aktív tag

na megint itt vagyok. vettem egy zacskó gumicukrot. nem szeretem mert mindig összecsomósodik a nyálam és hülye íz lesz a számban, de a hangulat kedvéért eszem. meghalt a gépem. egyszer csak meghülyült és minden átállított. most várom hogy befejezze a másolást és a halálba segítem. holnap fezen. majdnem minden msn partneremnél kint vagy hogy holnap fezen, hétvégén fezen, én meg a balatonon tetőt ácsolok. izgi lesz. nyaralónk állandóan beázik ezért használhatatlan az egyik szoba. teszünk rá valami home-made tetőt, csak hogy felfogja a vizet. tavaszra egész pofás lesz az egész. még az áramot kell bekötögetnem a kinti wcbe, a ház oldalára 2 reflektor meg egy állólámpa. legközelebb ha megyünk fényárban fogunk úszni, és nem egy olvasólámpa lesz az egész udvarra. ha lenne még egy wc meg fürdő akár osztálykirándulást is csinálhatnánk oda. még gondolkozom mikkel lehetne jobbá tenni. medence merült fel bennem. nem kellene olyan sok földmunka hozzá. most előbb itt aztán ott. viszont a fenti területet mindenképp le akarom simítani hogy focizni/bármi mást csinálni lehessen ott is. csak idő kell, meg segítség (utóbbi a nagyobb baj). kaptunk új angoltanárt. érdekes. nekem jobban tetszik hogy többet beszélünk, de van akik inkább nyelvtant akarnak. nyelvtant nem szeretem. szóban jobban meg merek nyilvánulni. előző tanárnál féltem hogy ha elrontom letol, és nem sok kedvem volt az állandó szekálását hallgatni. itt úgy érzem hogy ha elrontom kijavít, de legalább tudni fogom. eddig van egy 3-4 és egy 2esem. kezdésnek nem éppen megfelelő de úgy érzem lesz ez még jobb is. elfogyott a gumicukor. nehéz lesz ez az év ha így megy tovább. még el se kezdődött de már hulla vagyok. vagy hajnalban kelek, vagy későn fekszem. egyszer-kétszer jól esne elmenni valakivel valahova. nyáron sem voltam túl sok helyen. london, szentedre, balaton, debrecen, szolnok, aggtelek. szolnok, debrecen, aggtelek egy-egy napra csak. szentendrén egy hét egyik barátomnál, balatonon osztálybuli, london meg családdal. balatonra szinte csak pozitív visszajelzés jött. még némettanárom is megjegyezte hogy nagyon jó lehetett mert mindenki kiemelkedő élményként írt róla a fogalmazásában. ez jólesik de valahogy nem dobott fel. sebaj, tavasszal/nyáron ismétlés következik. szentendre volt az egyik legjobb hét a nyáron. minden nap medencézés, gép, haverok, buli. valahogy minden összejött augusztusra. egész júliusban itthon ültem, augusztusban meg 6 napot töltöttem itthon. először szentendre, aztán szolnok-debrecen-aggtelek. szülők akarták a rokonokat meglátogatni mert egész nyáron nem voltunk náluk. részben igazuk van, de nem szeretek ott lenni. unalmasak. vagy tv-t néznek vagy számítógép. és kosz van. nem vagyok az igényesség mintapéldánya, de ezt már én sem szeretem. az ágy alá nem merek benyúlni, mert tudom hogy pókhálós leszek. számítógép elején 2cm-s porréteg. azt is csak én takarítom néhanapján ha arra járok. debrecenbe viszont szívesen megyek. egy baráti család lakik ott. hozzájuk szoktunk évente 1-2szer lemenni. a feleség anyám gyerekkori barátja. most is náluk töltöttünk 2 napot. szülők valami divatbemutatón és házassági évfordulón voltak, minket meg otthagytak megőrzésre. nyár egyik legkellemesebb élménye is ide kötődik. baráti családban a legfiatalabb gyereknél 3 hónappal vagyok idősebb. első nap este filmet néztünk és elaludt a tv előtt a kihúzható kanapén (mindketten onnan néztük a filmet). nekem ölemben volt a notim, kábelre ráfeküdt, így mondhatni oda voltam kötözve. bátyjával játszottunk közben így nem volt túlzottan nagy probléma hogy gépeznem kellett. egyszer érzem hogy elnehezedett a bal kezem. valami nyomja lefele. egy átfordulással sikerült a fejét pont a kezemre helyeznie. kicsit lentebb csúsztam hogy ne essen le róla, ha már kényelmesnek találta. körülbelül fél órával később kelt fel és vette észre hogy hol alszik. gyorsan visszafordult a másik oldalára hogy ne zavarjon. hiába mondtam hogy nyugodtan maradjon. nem sokkal később tüsszentenem kellett. sajnos ezt nem tudom halkan végrehajtani, így ő is észrevette. félálomban megkérdezte kell e zsebkendő. köszi nem, van nekem is itt. köszi hogy nem kérsz zsepit, és elaludt. nem értettem hirtelen mi történt. nem igazán vagyok hozzászokva hogy valaki ennyire kedves és figyelmes legyen. az egész cselekménysorozat összesen nem tarthatott tovább 2 percnél de nekem akkor is jól esett. akinek mondtam rögtön kérdezte hogy tetszik? nem akarok vele összejönni? nem. attól mert valaki kedves a másikkal még nem jelenti azt hogy járjunk. csak szimplán jól esett. érdekesen írok. nem így szoktam. lehet a fáradtság. igen, a fáradtság(tudja a fene mi miatt csak könnyebb a fáradtságra fogni). remélem most már több időm lesz írni (ó én kis naiv) és többet tudok mesélni. valahogy át kéne ezeket ültetni a fizikai valóságba is és keresni valakit akivel mindezt fotelben egy pohár/csésze valami mellett meg tudom beszélni. a nyaram bemutatását meg majd befejezem, de most még vár a lecke... minő boldogság.na mindegy.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#182) ttower


ttower
aktív tag

ennyire nem lehet valaki szép mint ma Ő.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#183) ttower


ttower
aktív tag

fáradt vagyok. vasárnapra kellene valami program. de nincs kivel.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#184) ttower


ttower
aktív tag

mindenki a fezenről kérdez/mesél. jaj miért nem jöttél. talán mert nem hívtatok. honnan kellett volna tudnom hogy éppen mikor vagytok ott?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#185) ttower


ttower
aktív tag

székből kikelve megfejeltem a gerendát. azt hiszem szétestek a gondolataim. megyek összeszedem őket.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#186) ttower


ttower
aktív tag

semmilyen hajó nem megy sehova. az én hajóm itt le van horgonyozva és egész addig meg sem fog mozdulni amíg úgy nem érzem hogy mennie kéne. és a velem utazókat is én fogom kiválasztani. gondolkoztam.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#187) ttower


ttower
aktív tag

hogy egyeseknek mekkora hülyeségek jutnak az eszükbe, de pont ez a jó. nem érzem magam egyedül.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#188) ttower


ttower
aktív tag

Az állatöv tizedik jegye Legjellemzőbb tulajdonságai: a pesszimizmus, befelé forduló, kitartó, takarékos. Óriási az önuralma és a munkabírása. A Szaturnusz révén sok kemény leckét kap az élettől. Olyat, amitől más már rég összeroppanna. A Bak viszont tanul belőle, nemesedik tőle. Már a gyermekkora sem olyan felhőtlen, mint másoké. Többnyire anyagi gondokkal küzdött a család, de még ha nem így volt is, az élet valamilyen téren korán próbára tette. Talán nem értették meg a szülei, és emiatt kellett gyerekfejjel megtanulnia, hogyan állja meg a helyét egyedül a világban, hogyan uralkodjék önmagán. Soha nem adja meg magát, hamar megtanulja leküzdeni a nehéz helyzeteket. Nehezen megközelíthető, és csak ritkán mutatja ki érzelmeit. Ez, persze, nem jelenti azt, hogy érzéketlen. Csupán arra utal, hogy nincs meg a kellő önbizalma ahhoz, hogy kimutassa igényeit és belső vágyait. Ez nem önbizalomhiány jele. Az önbecsülése egészséges, sőt, néha az idegenek szemében már önhittségnek tűnik. Megjelenése, modora általában konzervatív, akárcsak az emberekhez való viszonya. Mindig mindenkivel három lépés távolságot tart. Még a közvetlen családtagjaival szemben is él egyfajta gyanú a lelkében, mintha állandóan attól félne, hogy nem szeretik eléggé, és egyszer csak hűtlenül elhagyják. A Bak nő hűséges és megbízható feleség, de csak olyan férfi mellett érzi jól magát, aki nem igényli a rafinált női praktikákat, hanem elfogadja az egyszerű természetességet. Nem ismeri a szerelem fortélyait, de képes biztonságos családi hátteret teremteni. Nem teszi közszemlére az érzésvilágát. A háttérből gondoskodik szeretteiről és soha nem hánytorgatja fel azt az áldozatot, amit értük hoz. A Bak a régi, patriarchális családfő szerepét tölti be, aki tiszteletet követel a gyerekektől, odaadást és teljes szolgálatot a feleségtől, s közben mindent elkövet, hogy kényelmet és biztonságot teremtsen övéinek. Rengeteget dolgozik, és nincs az a magas jövedelem, ami mellett megengedne magának egy kis gondtalan költekezést vagy lazítást.
ez volnék én. és mily igaz.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#189) ttower


ttower
aktív tag

jól esne egy kis érdeklődés.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#190) ttower


ttower
aktív tag

apró a főoldalon. 7ből 1db hozzászólásban volt segítség, hogy mégis hogy kéne. a többi fikázás. segíteni luxus?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#191) ttower


ttower
aktív tag

megtaláltam ezt a számot egy dvd-n. a sulidiszkókat juttatta eszembe. szar egy érzés. nem sok szép emlékem fűződik hozzájuk. de mindig elmegyek mert csak. és most ez szól. mindig megfogadom hogy sosem megyek többet diszkóba, de mindig ott vagyok. és úgy érzem ott is leszek még egy darabig.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#192) ttower


ttower
aktív tag

mai nap eseményei:
-suliba töri tz-re feladatlapnak megkaptam előző órán írt röpdogát
-fölöslegesen léptünk le ofő-ről
-nagyinál megpróbáltam begyújtani az egyik radiátort. az eddig megszokott és jól működő módszerem eredménye most egy robbanás, néminemű lángeffekt a jobb karomra és egy kiadós hátraugrás. utána gázcsap elzár és megy ebédelni

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#193) ttower


ttower
aktív tag

ma képtelen vagyok eltalálni a válasz gombot. 5ből 3szor rontottam el.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#194) ttower


ttower
aktív tag

nem tudom hogy dühöngjek vagy sírjak. legszívesebben ordítanék, üvöltenék a képernyőnek. ehelyett némán ülök és írok. nem tehetek mást. önuralom. az kell. az elmúlt jónéhány évben talán egyszer vesztettem el. a gárdonyi bulin. az oszlop kapott egyet és még szeptemberben is meg-megéreztem hogy volt valami a kisujjammal. az örök visszatérő: vol. 3. aki ismer tudja mi ez, aki nem megszívta. ez szól most is. ...a am all, but what am I? another number that isn't equal to any of you... megint vitatkoztam. vagyis hagytam kibontakozni az illetőt. ezt a vitát már egyszer eljátszottam. csak a partner volt más. nem akarom még egyszer átélni. elmondani olyan dolgokat amiket nem akartam. szar érzés ha az ember kényszerítve érzi magát. holnap angol doga, és még bele sem néztem. hosszú egy éjszaka lesz. nem baj. tudni kell lemondani. most lemondok az alvásról. sokan azt hiszik beleszólhatnak mások életébe, de amint az övékbe szólnak bele rögtön jön a felháborodás és megsértődés. de miért? amit neki szabad azt nekem nem? de miért? miben vagyok más mint ő? hiába írom le nem egyszer érthetően, értelmezni már nem megy. de lehet már olvasni sem. manapság mindenki write only üzemmódban önti magából a baromságot. arra hogy esetleg a reakciókkal is törődjön már nem jut energia. összeomlana a világ ha csak egyszer valaki megpróbálná a dolgokat felfogni és nem csak nagyjából ránézés alapján értelmezni. ...i push my fingers in to my eyes, it's the only thing... én sem gondolkozom mindenen órákig, de ha valamire azt mondják tizedjére is hogy gondolkozzam el rajta, talán megteszem mert igaza lehet. bár úgy érzem ma már fel kéne kapnom a vizet hogy hogy mer engem utasítgatni. hát utasítgasson. birkaszellem a tetőfokon. vagy beletörődsz vagy elnyomnak. nem túl jó kilátások, de ez van. egyik pillanatban a legjobb barátod következőben meg valami egészen más. kiköltöztem a fürdőszobába mert öcsém szólt hogy hangos a zene. pedig direkt fejhallgatóval hallgattam. most érzem hasznát hogy a wc mellé is rakattam egy rj45-ös fali aljzatot (először netdugót akartam írni, aztán jött az internetcsatlakozó, de végül ez maradt. akit érdekel mi nézzen utána). hol is tartottam? ...all that i wanted were things i had before, all that i needed I never needed more... most akkor minek higgyek? ha tényleg a barátom akkor miért veszekszünk? ha meg nem miért állítja azt hogy a barátom? úgy érzem ha valaki a barátom akkor majdhogynem kötelességem hogy érdeklődjek utána (mint az is hogy végre megszokjam hogy az utána egy n). és ezalatt nem a mizujs-t értem. a mizujs egy univerzális faszság arra, hogy mégis néminemű érdeklődést mutassunk ki beszélgetőpartnerünk iránt, de már előre tudjuk hogy az esetek többségében hasonlóan sok értelmű és tartalmú semmit kapjuk. de azért mégis mindig megkérdezzük, és lefutjuk az unalomig ismételt köröket. hello mizujs? szia á semmi veled? á semmi. legszívesebben ezeket a részeket úgy ahogy van törölném a szótáramból és minden egyéb helyről (igen, annak ellenére hogy soha nem törlök semmit). ...she seems dressed in all the rings, of past fatalities... a másik kedvencem amikor rámírnak hogy hello rég beszéltünk. és ennyi. téma nincs, ötlet nincs, csak rég beszéltünk. kár volt eme remek tendenciát megszakítani. a napokban megkeresett egyik volt ismerősöm. msn-en beszéltünk kétszer tíz percet. azt is fél éve. most azzal tört rám, hogy mi lenne ha gyakoribbá tennénk (ennél nem lesz nehéz gyakoribbá tenni. elég ha minden negyedév utolsó keddjének hajnalán rádírok). először azt sem tudtam ki az, mert már rég nincs a partnereim között. ha nem jövök rá hogy ki az tuti elküldöm. szerencsétlen valami olyan irtózatosan szarul adta elő magát hogy azt hittem néminemű mássággal küzd. aztán ez az érzés megerősödött bennem mikor közölte hogy indítsam el a hajót valamilyen irányba, és legyünk egy szövetséges flotta. legszívesebben közöltem volna vele hogy ez a hajó egy irányba fog csak elindulni. lefele a süllyesztőbe. nem elég hogy fél éve nem beszéltünk, és azelőtt is közel hat-hét év telt el a legutóbbi találkozásunktól, még szálljak fel a hajóra. ha anyám kéri is megfontolom hogy felszállok e. alapból nem szeretem a nagy nyílt vizet, mert mindig félek hogy beleejtem a szemüvegem, vagy bármely tíz forintnál értékesebb tárgyam. ennél fogva a hajókon igen könnyen felismerhető vagyok. nem hiszem hogy sok ember markolássza a zsebeit ilyen hevesen hogy ellenőrizze megvan e még mindene. ...we won't, walk alone any longer, what doesn't kill us only makes us stronger... mintha nem erről kezdtem volna el írni. legközelebb hátulról kezdem el a fogalmazást hogy ha elrontom kezdhessem előröl. ...i am a world before i am a man, i was a creature before I could stand... holnap péntek és az angolnak még mindig nem álltam neki. nem lesz ez így jó. néha olyan jó csak írni ami eszembe jut. kitisztul a fejem. könnyebben mennek a dolgok. csak kell valami ami elindít. magamtól csak úgy nem szeretek és nem is hiszem hogy fogok mesélni vagy írni. azt hiszem azzal kezdtem hogy dohogtam egy sort a barát-nem barát dologról. leginkább ezt az aláírásom kicsit módosított változatával tudnám leírni.
question = ( is ) ? friend : ! friend; aki egy kicsit járta a programozásban kitalálhatja hogy mit akar jelenteni. aki viszont nem annak elárulom (programozásban jártasoknak most üzenem hogy goto (kovetkezo_mondat)). barát vagy nem barát. ez itt a kérdés. erősen hasonlít sékszpír mondására. lenni vagy nem lenni. ez itt a kérdés. erre nagyon egyszerű válaszolni. nem tökmindegy? ha vagy akkor ne az érdekeljen hogy most ez a jobb vagy az hogy nem vagy, ha meg nem vagy akkor meg nem hiszem hogy képes lennél ilyen mélységű filozófiai gondolatokat értelmezni, vagy egyáltalán elolvasni. úgy irigylem a régi (régi=nem tudom melyik korabeli) filozófusokat. egész álló nap valami hülyeségen gondolkodtak, majd megpróbálták a lehetetlen különböző formáit belemagyarázni. mi volt előbb. a tyúk vagy a tojás? nem tökmindegy amíg van rántott csirke és tükörtojás? szerencsétlen csirke meg rendezze el magában hogy ő volt előbb vagy amit ki fog pottyantani. kéne valami háziállat. mondjuk egy páfrány. egész nap csak lóg és tetszik a neve. páfrány. valahogy van valami kisugárzása. érezhetően sugárzik belőle a hülyeség. ki nevez el egy virágot páfránynak? ettől függetlenül szereznem kell egyet. bár már van egy kaktuszom, csak az hót unalmas. egyrészt azért mert ha nem locsolom sem mutat semmiféle elváltozást, másrészt mert kaktusznak hívják. a páfrány legalább tisztességesen elsárgul a többi növényhez hasonlóan ha nem öntözöm. igaz csak egyszer tudja eljátszani, de akkor nagyon sikeresen. megint elkanyarodtam a témától. egy csomó zöldséget (ez sem sárgul el ha nem öntözöm) beszéltem. azt hiszem elég lesz ennyi mára. megint nem mondtam el amit akartam, de legalább írtam. mert jólesett. vagy mert csak. tudja a fene.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#195) ttower


ttower
aktív tag

nemsokára irány münchen. oktoberfest. sör.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#196) ttower


ttower
aktív tag

szófosás, szófosás, szófosás. miért van egyes embereknek szófosásuk?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#197) ttower


ttower
aktív tag

biztos hogy a rózsaszín csipke tanga a legjobb távolugrásra? nekem igen.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#198) ttower


ttower
aktív tag

Az élet legfőbb boldogsága az a meggyőződés, hogy szeret bennünket valaki, hogy magunkért, jobban mondva magunk ellenére szeret.

Victor Hugo

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#199) ttower


ttower
aktív tag

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
ez vajon mennyire sikerült?

költői kérdés. válaszra várni hasztalan.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#200) ttower


ttower
aktív tag

2 ember kérdezte meg hogy hogy sikerült a verseny. néha nekem is jól esne ha valaki egy egyszerű villanylevélben érdeklődne eredményeimről.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.