Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbking


bbking
tag

Hali all!
A fent említett gamebe elveszett egy két statpontom...
Skater Islandon hogy lehet kimenni az udvarra, ha lehet, azaz ott egy stat mindenképp nincs meg...
Los Angelesen is elveszett egy... Törött hídról rá lehet ugrani egy épületre(nem a secret tape felé) és ott a rácson át látszik hogy van ott egy...
Plíz help!!! Nagyon sokxor kiakasztottam már és imádom ezt a game-et de már idegesít hogy nincs meg minden stat...

(#2) cucka válasza bbking (#1) üzenetére


cucka
addikt

thps3. nagyonnagyon jó játék, annak idején hetekig csak ezzel játszottam.

skater island-on bemész a nagy félcsőnek a tetejére (a fal mellé) és onnan jobbra van 2 zászlórúd. na az egyiken végig kell csúszni és akkor kinyílik (szétrobban) az ajtó, és kimehetsz a szabadba. (át kell ugorni a korláton, úgy tudsz a rúdon végigcsúszni).

los angeles. a pálya egyik sarkában egy épület tetején. van egy ugyanolyan rács és mellette egy L alakú perem. nah ez utóbbin kell végigcsúszni, és akkor kinyílik az összes rács. az indulási helynél lemész az útra, jobbra fordulsz, és mész a szökőkút fele. nah arra lesz, a pálya sarkában.

remélem érthetően írtam, ha mégse akkor megpróbálom részletesebben.

egyébként a japán pályán elég vicces helyen vannak a stat pointok, én ott akadtam el, de végül meglett mind. jah és ha jól emlékszem minden skater-nek máshol vannak a stat pointjai.

(#3) bbking válasza cucka (#2) üzenetére


bbking
tag

Hali!
Köszi szépen a segítséget, hazaértem kipróbálom... Jah, amúgy igen a Tokyoi pályán pl hogy érem el azt ami a léghajó alatti izébe van?? Elég jól elmagyaráztad, majd kipróbálom... Figyumá, te hogy jöttél rá ezekre?? Véletlen, vagy kökemény órákat ültél ott?? Én már soxor nekifutottam a skater islandnak de nem jöttem rá... Télleg már vagy 10 munkaórám van abba a pályába... Nah mégegyszer THX.

(#4) bbking válasza cucka (#2) üzenetére


bbking
tag

Nah hali!
Mégse annyira egyértelmű ez a Los Angelesi pályai probléma... Elmegyek a szökőkút felé és azt mondod annak a nagy üveges háznak a tetején??? Hogy jutok oda?? Vagy ha nem az akkor meik is??...

(#5) cucka válasza bbking (#3) üzenetére


cucka
addikt

hát kőkemény órákat öltem bele, hetekik szinte csak ezt játszottam.

mivel amúgy is megjött a kedvem a játékhoz, felpakolom, és majd készítek pár screenshot-ot, hogy mit hol kell. milyen skater-el nyomod? (csak mert mint mondtam, mindegyiknek máshol vannak a stat pontjai).

(#6) cucka válasza bbking (#4) üzenetére


cucka
addikt

tony hawk projekt törölve, a cd megadta magát :O . viszont találtam neked képeket.

los angeles: [L]http://www.planettonyhawk.com/thps3/levels/console/images/la-secret_big.jpg[/L] itt kell végigcsúszni, h kinyíljanak a rácsok.

japán pályán melyik helyre gondolsz? arra ami az indulási hely fölött van? oda vezet 1 nagyon hosszú drót, azon kell grind-olni. elég sokféleképpen el lehet oda jutni, így talán a legegyszerűbb: [L]http://www.planettonyhawk.com/thps3/levels/console/images/tokyo-secret1_big.jpg[/L] és csúszol sokat, majd pedig [L]http://www.planettonyhawk.com/thps3/levels/console/images/tokyo-secret2_big.jpg[/L].

(#7) bbking válasza cucka (#6) üzenetére


bbking
tag

Hali!
Iszonyatosan nagyon durván köszönöm a segítségedet, ez nagyon sokat jelent nekem! Tényleg nagyon rég óta próbálok már rájönni de nem sikerült eddig...
Dart Maullal már kivan az összes statom... :DD

Ok, a los angelesi pályát vágom... Amiket küldtél a tokyos pályáról azt is vágtam, amit onnan nem vágok az az a stat ami a pálya közepén a hőlégballon alatti csipogo izé réteg közé szorult... Nah azzal mi a helyzet??

Ha tudsz ien fasza oldalakat ahol le vannak írva ezek akkor linkelhetsz is és akkor nem megyek az agyadra...

Nah, így a végére akkor mégegyszer köszi mindent...

(#8) cucka válasza bbking (#7) üzenetére


cucka
addikt

[L]http://www.planettonyhawk.com/[/L] itt van pár okosság, képeket is innen linkeltem.

a hőlégballon alatti narancssárga micsodára meg nem olyan nehéz feljutni. alatta van quarterpipe, az feldob oda. nem árt, ha igen jók a stat-jaid. jah és a special csíkod az legyen maximumon, akkor nagyobbat tudsz ugrani.

jah és ha nagyon unatkozol, tokyo pályán lehet próbálni 1080-at forogni. soxerencsét.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.