Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-08-03 11:06:38

LOGOUT.hu

Tomato firmware

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8881) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Tudnátok segíteni távoli elérésben? :B
Korábbn vidanetes kábelnetem volt. Akkor először foglalkoztam azzal, hogy elérjem külső hálóról is a routerem, de ha jól emlékszem vidanettel nem voltak gondok e téren.

Aztán haza költöztem, és lett egy jó kis rádiós netem. A nettel nem volt gond, de mindenféle külön engedélyek kellettek ahhoz, hogy legyen elérésem kintről. Konkrétan a szolgáltató állított be nekem minden port forwardolni kívánt számot a saját eszközén, így nekem a külső belső portszámok ugyanazok voltak.

Jelenleg ismét visszatértem a vidanethez, és szeretném beállítani a távoli elérést. Valami nem klappol, mert a no-ip-s oldalon a hostname más IP-re mutat, mint ami a Tomatoban van a Status>Overview>WAN>DNS-nél van. (Ezt kell nézni, ugye?) Whats my IP oldalon pedig ugyan az az IP van, amire a no-ip-s host mutat. A vidanetes motorola routert nem érem el, hgy megnézhessem, mi az IP címe, vagy nem is tudom, hol van az az IP cím ami tkeresnem kellene. :F
Basic>DDNS menü alatt is passzol az IP a whats my IP és a no-ip-s host címmel. (Vagy akkor ami a status alatti IP cím, azzal nem is kell foglalkozni?)
Az rémlik, hogy ezen állítgattunk a rádiós net szarsága miatt.

Illetve az Adminsitration>Admin Acces>Web Admin résznél is.

Port forward teszt zártnak mutatja az "ipcímem:80"-as portot. Alábbi beállítások mellett.

Mi az első amit csekkolnom kellene, hogy legyen távoli elérés?

Előre is köszönöm, ha valaki tud rám szánni egy kis időt. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.