Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:29

LOGOUT.hu

Titanfall

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Titanfall

Mivel nyakunkon a megjelenés így ez a játék is kapjon egy topicot

Hivatalos megjelenés EU március 14

Platforms
Microsoft Windows
Xbox 360
Xbox One

Béta információk gamepod.hu

titanfall.com

PC VERSION:
PC támogatni fogja a 4k-t
Mod tools nem lesz támogatott
PC verziónál kötelező lesz használni az EA's Origin szoftverét.
Windows 8 nem lesz kötelező

Rendszerkövetelmény

Minimum PC
OS:64-bit Windows 7, 8, 8.1
CPU:AMD Athlon X2 2.8GHz or Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Memory:4GB RAM
GPU:512MB VRAM, Radeon HD 4770 or GeForce 8800GT

Osztályok és fegyverek
PILOT WEAPONRY:
Pistols:
Smart pistol
-Locks up to 3 enemies with guided rounds killing the opponents with one shot.
B3 Wingman
-Revolver handgun.
Assault rifles:
R-101
-Your basic assault rifle for close-medium range combat.
Shotguns:
EVA-8
-Semi-automatic shotgun for CQC.
Anti-Titan weapons:
Archer
-Lock on rocket launcher.
Sidewinder
-Rapid fire micro missile launcher.
Magnetic Grenade Launcher.
-Grenade launcher which grenades stick on impact to the surface.
Equipment:
Fragmentation Grenade
-Anti infantry grenade.
Satchel
-Explosive detonated by remote detonator.
Data Knife
-Knife used to hack various things.
Special ability:
Cloack
-Become invisible.
PILOT CLASSES:
ASSAULT
-R101
-Sidewinder
-B3 Wingman & Frag.
-Cloack
TACTICAL
-Smart Pistol
-Magnetic Grenade Launcher
-B3 Wingman & Frag.
-Cloack
CLOSE QUATER BATTLE
-EVA-8
-Archer
-B3 Wingman & Frag.
-Cloack
5 CLASSIFIED CLASSES.
TITAN WEAPONRY:
Rifles:
Titan X0-16
-Heavy machine gun.
Launchers:
Titan Rocket Launcher
-Shoots swirl of rockets.
Titan Arc Cannon
-Shoots lightning arc electrocuting the target.
Titan 40mm
-Grenade launcher.
Special ability:
Electric Smoke
-Smokescreen that electrocutes enemies.
Titan Vortex Blocker
-Stops enemy bullets and rockets and flings them back.
Equipment:
Fragmentation Grenade
-Leathal shrapnel grenade.
Cluster Rockets
-Rocket that shoots out from the shoulder of the Titan.
TITAN CLASSES:
MAIN BATTLE TITAN
-Titan 40mm
-Titan Vortex Blocker
-Fragmentation Grenade
HEAVY WEAPON TITAN
-Titan Arc Cannon
-Electric Smoke
-Cluster Rockets
HIGH EXPLOSIVE TITAN
-Titan Rocket Launcher
-Electric Smoke
-Cluster Rockets
TITAN TYPES:
ATLAS
-Basic battle Tittan
STRYDER
-Light armored fast and agile Titan.
OGRE
-Heavy armored Titan that is slower than the others but can take a lot of damage.
MAPS:
Angel City
Fracture
Lagoon
GAME MODES:
Attrition
-Team Death match.
Hardpoint
-Capture and hold key points around the map.

[ Módosította: BomiBoogie ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#2) isizakhi03


isizakhi03
tag

Nah, akkor kezdeném a sort :) Ha a kipróbálható verzió tetszeni fog, tuti megveszem :) Engem nem tántorít el a 6vs6 :)

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#3) Balika23hun válasza isizakhi03 (#2) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A 6v6 sztem egy kicsit kevés főleg így hogy botok lesznek mellette de vhogy még túl tudnám élni a dolgot.
Engem legfőképp a botok kérdése zavar, kicsit olyan érzést ad a dolog mintha a játékot direkt tizenéveseknek készítenék akik gyengén lőnek ezért tele pakolják a pályát botokkal hogy legyen sikerélményük. És sajnos ebből következőleg kitudja még hány ilyen gyermeteg megoldás lesz benne.
Én ha már mindenképp erőltetni kellene a botos témát úgy tudnám elképzelni hogy a bázist ill. az elfoglalandó pontokat védenék de válszeg nem így lesz.
Mindegy hamarosan beta és kiderül minden de nagyon meg kell győznie ennek a játéknak hogy kiadjam érte a teljes árat.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4) @rglaaf válasza Balika23hun (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt még el is fogadnám de a neten keringő pletykák szerint a multi része megint ilyen hybrid redszer lesz matcmaking illetve dedikált serveres[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5) WySyON


WySyON
csendes tag

Nekem nincsenek nagy elvárásaim a játékkal kapcsolatban ha jó lesz marad az előrendelés de ha nem tetszik akkor visszamondom. Még egyenlőre nagyon filózok rajta. :D

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#6) Slystyle válasza Balika23hun (#3) üzenetére


Slystyle
őstag

Szerintem a bot-okkal nincs semmi gond, amíg public játékról beszélünk. Ha lesz valamiféle competitive mód implementálva a játékba (Pilot vs. Pilot, Titan off, botok off, így bőven elég a 6v6), akkor lehetséges, hogy meg fogom venni. Ha ilyen, vagy hasonló módra nem lesz lehetőség, akkor számomra felejtős lesz sajnos, pedig maga a koncepció nagyon is tetszik, főleg a Pilot-ök könnyed mozgása a pályán.

(#7) Thunder82


Thunder82
aktív tag

Én is ha véletlenül rászánom magam a vásárlásra az csak a bétának lesz köszönhető, de még akkor sem biztos, az viszont már nagyon várom hogy-hogy fogják majd a noob-ok csíterezni a botokat :D azon szerintem be fogok sírni !

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#8) Balika23hun válasza @rglaaf (#4) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

No igen a másik nagy félelmem a szerverek kérdése, ha lesznek dedikált szerverek az okés csak kérdés hogy milyenek. A játékos tud majd indítani dedikált szervert vagy lesznek rendes bérelhető szerverek ill. hogy a matchmaking rendszer milyen lesz, ezt is majd meglátjuk a beta-ban. Max ha kaki a megoldás marad 10k ft-om.

(#6) Slystyle: Na igen én is reménykedek benne hogy nem lesz minden játékmódban ránk erőltetve a bot hadsereg és az már egy jó pont lesz de attól félek erre a betaban még nem kapunk választ mert válszeg 1 pálya lesz 1 játékmóddal.

(#7) Thunder82: Sztem a botokat a legrosszabb álmodból felkeltve, félig nyitott szemmel miközben az egyik kezeddel még a golyóidat vakarod is le tudod majd lőni de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9) WySyON


WySyON
csendes tag

Hát majd idővel mindenre fény derül.

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#10) Armatura válasza WySyON (#9) üzenetére


Armatura
tag

Kiváncsian várom én is a közelgő bétát.Bár előrendeltem,ha nem győz meg még visszamondható.
A fő gondom az,hogy a c3 alfa,és béta tesztje is meg tudott győzni a vásárlás melett.Aztán tessék....

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#11) Lacek89


Lacek89
tag

A leírásban szereplő 3 pálya picit kevés. Egyelőre ennyiről van infó vagy a többi DLC lesz?

(#12) pcguru23


pcguru23
aktív tag

Várós nagyon! :) Béta ami nálam is dönteni fog hogy tuti lesz a vétel az előrendelésből! :K Azt meg remélhetőleg nem csak az X boltban előrendelők érhetik el,mert ezt is kinézem a dologból.
Az alpha verzió csak xbox-ra volt elérhető és ott is csak azok között lett kisorsolva a kulcs,akik az alpha elött 2-3 hétel vásároltak xboxot. :U Pc-re is csak azért dobják most ki a próba verziót mert rengetek felháborodás lett ebből ami a fülükbe jutott.

[ Szerkesztve ]

(#13) Stanchore


Stanchore
senior tag

Veszett már több is oda... én vissza nem mondom az előrendelést, ha elsőre nem is jön be a beta. Ha annyit belerakunk ebbe is, mint C3-ba, már megérte.

Origin / Steam: Stanchore

(#14) WySyON válasza Stanchore (#13) üzenetére


WySyON
csendes tag

Hát ha én annyit játszok majd ezzel a gammel mint a c3-al akkor nem éri megvenni. :D
Mert nem volt éppen hosszú karrierem a crysis 3-ban sem csak 30 évnyit öregedtem tőle.

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#15) RMZ250


RMZ250
senior tag

Ezt lemezen nem lehet megvenni :F Csak mert valahol olvastam, hogy az előrendelőknek jár poszter meg póló. Ha csak Originen lehet megvenni akor ki küldi az ajándékot?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#16) Stanchore válasza RMZ250 (#15) üzenetére


Stanchore
senior tag

576-ban jár hozzá poszter: [link]

Origin / Steam: Stanchore

(#17) RMZ250 válasza Stanchore (#16) üzenetére


RMZ250
senior tag

Aha :C Most még az érdekelne, hogy lehet ekkora külömbség az Origines ár és a magyar ár között :Y
60 Euro bakker majd 18.e ft. Nálunk meg 10.e körül van az üzletekben.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#18) Stanchore válasza RMZ250 (#17) üzenetére


Stanchore
senior tag

Ez számomra is rejtély.. de biztos azért, hogy majd kiírhassák megjelenés után pár hónappal, hogy -50% :)

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam: Stanchore

(#19) @rglaaf válasza RMZ250 (#17) üzenetére


@rglaaf
veterán

Gondolom azért mert nincs speciális árszabás kimondottan a mi piacunkra pl az oroszoknál már van azért lehet olcsó kulcsokat venni

PSN:BiZzare_0 ️

(#20) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

iPONban 9600,-

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#21) tescodr


tescodr
tag

gyerekek már alig várom hogy a kommentátor megszólaljon hogy: Titan is Ready Stand By To Titanfall! :D

(#22) Slystyle


Slystyle
őstag

Amit még remélek, már csak a hangulatos videók miatt is, hogy demo recorder-t is raknak bele. Régi CoD-os banda, ebből az információból tudom csak remélni, hogy lesz benne. :)

(#23) R3laX


R3laX
addikt

Hm, ezt lehet tényleg meg kéne venni :). Hiányzik már a Q3, majdnem 10 év darálás után. Vhogy a quake jut eszembe róla. Jön a béta is már tutira, meglessük-meglessük.

(#24) Armatura válasza Slystyle (#22) üzenetére


Armatura
tag

+1 slycsi :)

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#25) WySyON válasza Armatura (#24) üzenetére


WySyON
csendes tag

Hát a demo rekorder nem ártana, de engem sokkal jobban érdekelne a sniper kaszt részletesen mert amit a vidiben láttam az eddig nem nagyon gyere be remélem nem csak ilyen fél automata sniperek lesznek mert az nem lenne jó.

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#26) pcguru23 válasza WySyON (#25) üzenetére


pcguru23
aktív tag

Majd amikor adom vele neked HS-t rájössz milyen jó az! ;] :D

(#27) tescodr válasza pcguru23 (#26) üzenetére


tescodr
tag

basszus egyre többször nézem a videókat ez beteges?pedig sosem rajongtam az óriásrobotos dolgokért :D

(#28) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Még nem hivatalos de nem hinném hogy nagyon eltérne majd

Minimum system requirements for Titanfall

Operating System: windows xp 32-bits
Processor: Intel core 2 duo or AMD Athlon x2
RAM: 2 GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GT 330 or ATI Radeon HD 3600
Directx: Version 9
HDD: 10 GB

Recommended system requirements for Titanfall

Operating System: windows 7 64-bits
Processor: Intel i3 or i5 or AMD Phenom x4
RAM: 4 GB
Graphics Card: GeForce GTS 250 or ATI Radeon HD 6670
Directx: Version 10
HDD: 10 GB

PSN:BiZzare_0 ️

(#29) pcguru23


pcguru23
aktív tag

Nem rossz nem rossz! :C

(#30) WySyON válasza pcguru23 (#26) üzenetére


WySyON
csendes tag

Guru ahoz még egyél meg pár gombócot hogy engem le lőj sniperrel. :D

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#31) isizakhi03 válasza @rglaaf (#28) üzenetére


isizakhi03
tag

Szerintem ennél picit keményebb lesz, de ha ez így lenne valóban, az nagyon szuper lenne :) Ehhez is lesz majd Mantle, nem tudja valaki?

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#32) WySyON válasza isizakhi03 (#31) üzenetére


WySyON
csendes tag

Ez a játék még egy tetrisen is elfut a vidikből lehet látni a textúrák minőségét.
KB egy Cod4 kaliberű játékra számíthatunk szóval röpködnek majd a 200+ FPS-ek

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#33) @rglaaf válasza isizakhi03 (#31) üzenetére


@rglaaf
veterán

mivel egy modosított source engine lesz a játék alatt nem kell erőmű a játékhoz igy a mantle is felesleges lenne hozzá mert a mai középkategóriás gépeken is hozni fogja a magas fps-eket

PSN:BiZzare_0 ️

(#34) Armatura válasza WySyON (#32) üzenetére


Armatura
tag

Mit tanultál eddig a multi fpsekből Slim?Na ugye.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#35) WySyON válasza Armatura (#34) üzenetére


WySyON
csendes tag

Mit is? nem vok képben? :D :D

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#36) Def26


Def26
félisten

Aki kontrollerrel játszik pc -n azoknak gyárilag lesz aim assist a játékban. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37) WySyON válasza Def26 (#36) üzenetére


WySyON
csendes tag

Na akkor ez már rosszul kezdődik......

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#38) @rglaaf válasza WySyON (#37) üzenetére


@rglaaf
veterán

még segítséggel is szerinted van esély egy bill+egér kombó ellen? ahhoz nagyon bénának kell lenni

PSN:BiZzare_0 ️

(#39) Def26 válasza @rglaaf (#38) üzenetére


Def26
félisten

Mondjuk egyébként sem túl életszerű, hogy pc -n valaki kontrollerrel játsszon. Az már más kérdés, hogy biztos lesz valami hack rá amivel egér/billentyűzettel is aktiválni tudod ezt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40) Slystyle válasza Def26 (#36) üzenetére


Slystyle
őstag

Nem értem miért kell össze mixelni a PC és konzolok világát. Aki kontrollerrel akar játszani, az játsszon konzolon. Persze megértem azokat is, akik pl. a kanapéról az 50"-os TV-jükön akarnak játszani a PC-jük segítségével, mert az milyen nagy móka. Bár nem hinném, hogy grafikailag annyira ütős lesz, hogy TV-n is jól nézzen majd ki, főleg a nagyobb példányokon.
Ehhez mindig úgy álltam hozzá, hogy single- és multi-player játék? Jó, akkor konzolon mindkettőben lesz assist, PC-n pedig legyen rá opció (kontrollerünk csatlakoztatása után természetesen) az assist kapcsolására single-player-ben, multit meg tessék egér+bill-el játszani.

Az aim assist-al kb csak annyit érnek el, hogy majd aki kontrollerrel játszik, arra könnyebben mondják majd, hogy csaló, mivel az assist hatására elég smooth lesz a lekövetése. Persze ez majd az assist mértékétől fog függeni, de én ebben akkor sem találok semmi jót.

(#41) pcguru23


pcguru23
aktív tag

Ne ez is crysis3 lesz.....

(#42) WySyON válasza pcguru23 (#41) üzenetére


WySyON
csendes tag

Én is pont ezért írtam az utóbbit mert a C3-nál is benn hagyták az auto aimot és a Bow-al 20 méterrel mellélőttél akkor is fejes volt.

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#43) Slystyle válasza WySyON (#42) üzenetére


Slystyle
őstag

Az aim assist és a Cry3 bow bug-ja teljesen más, az nem segítette elő a célzást.

[ Szerkesztve ]

(#44) pcguru23 válasza Slystyle (#43) üzenetére


pcguru23
aktív tag

Azért azt nem bow bugnak nevezném Slycsi....jól tudjuk hogy aimos a bow,nem bug hanem aim.Igaz az nem célzást segített mint itt fog,az egyenesen megtalálja az embert.
De szerintem a lényeg majdhogynem ugyan az...nem értem mi a f.sznak kell ilyeneket mostanában belepakolni a játékba.Aki nem tud célozni ne nyomja fps játékokkal...

[ Szerkesztve ]

(#45) Slystyle válasza pcguru23 (#44) üzenetére


Slystyle
őstag

A célzásra még számold rá a recoil-t és a spread-et, mondjuk nem mintha olyan sok lenne ebben a játékban is. Mindegy, maradok csak a Bétánál, mert minél több infó jön a játékról, annál jobban látszik rajta, hogy pub játék.

(#46) pcguru23 válasza Slystyle (#45) üzenetére


pcguru23
aktív tag

Nekem napról napra változik a véleményem erről a játékról...tényleg minnél több infó jön nálam annál szarabb lessz.Most már tényleg nagyon kiváncsi vagyok arra a bétára.

(#47) WySyON válasza pcguru23 (#46) üzenetére


WySyON
csendes tag

Én is úgy érzem hogy ez nem nekem való játék lesz hiába futurisztikus meg minden de ez a sok szarság amiket belepakolnak ez már vicc, látszik hogy casual rétegre célozták és nem a pro rétegnek.

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#48) eLit-MiLan válasza Def26 (#36) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Úristen....aki kontrollerrel játszik pc-n, az már igazán megérdemelné az aim assisst MELLŐZÉSÉT..... :(((

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#49) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Rumor – Titanfall to Have 16 Maps at Launch, Followed by First DLC 45 Days Later

Coming from a reliable source who goes by the name “CBOAT”, reports are coming in that Titanfall will launch with 16 multiplayer maps. Considering the fact that Respawn ditched a single player campaign to focus solely on multiplayer, it’s no surprise that one of the most anticipated games comes with a myriad of maps.

Along with that leak, another reliable user by the name “nktrnl” has let loose that 45 days after launch, Titanfall will see its first downloadable content, with another to come just 120 days later after launch. No specifics on DLC were given.
Source: NeoGAF

PSN:BiZzare_0 ️

(#50) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DLC-k már szinte biztos hogy 45 nappal és 120 nappal megjelenés után jönnek, lásd tegnapi giga Xbox ONE szivárgást.

BTW, mi van, átköltözik ide teljesen Crysis topic lakossága? :DDD

szerk:

A leakelt hírben látott Titanfall XBOX ONe bundle-t állítólag törölték:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.