Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100

Hozzászólások

(#301) blueye válasza blueye (#300) üzenetére


blueye
veterán

Már látom, 155 USD.

(#302) diegho


diegho
nagyúr

Már shipped az enyém, amit éjjel rendeltem tmall-tól :Y

(#303) Turbobacsi válasza diegho (#302) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

másnap enyém is shipped volt, de a track számmal még mindig nem ír ki semmit a nyomkövető oldal

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#304) sfbukfenc válasza diegho (#284) üzenetére


sfbukfenc
tag

Meddig tart náluk ez az ünnep?

(#305) blueye válasza sfbukfenc (#304) üzenetére


blueye
veterán

(#306) sfbukfenc válasza blueye (#305) üzenetére


sfbukfenc
tag

:)

(#307) Víz Elek válasza Turbobacsi (#303) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Most akkor ugyanott tartunk mint múlthéten ?
Ennyi erővel akár ma is megrendelhettem volna.. ugyanott járnék..

Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogom már végre látni a listában, Justin (tmallboxos csákó) azt mondta, hogy várjak még 2-3 napot..

Samsung S9

(#308) Turbobacsi válasza Víz Elek (#307) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

én 10-én (hétfőn reggel) rendeltem, 11-én kaptam csomagszámot és lett shipped a rendelésem, azóta semmi (ha holnapig nem látszik hogy megmozdult volna a cucc, rá szkájpolok)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#309) Víz Elek válasza Turbobacsi (#308) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Nekem is hasonló a helyzet.:

Date Status
06/08/2013 14:49:46 Shipped
06/07/2013 19:19:35 Payment accepted

Majd írd már meg, hogy mit tudtál vele értekezni, ha még mindig mozdulatlan a csomag, nem akarom már annyiszor zargatni csórikámat.. :D

Samsung S9

(#310) diegho


diegho
nagyúr

Szerintem legyetek türelmesek. Ünnep volt. El tudom képzelni, hogy az ünnepek előtti napokban a posta nem is kezdett el mozgolódni, hanem majd ma kezdenek normálisan dolgozni. No meg arról ne is beszéljünk, hogy már itt összegyűltünk páran, akik tőlük rendeltünk, szerintem több ezer rendelésük van napi szinten.

(#311) Szigi90


Szigi90
csendes tag

Sziasztok
Múlthét óta Én is egy fehér W100-as boldog tulajdonosa vagyok. Iszonyú jó. Minideal-rol 10nap alatt ideért. Viszont a GPS-t még nem sikerült megjavítanom. Próbálkoztam a dual simes topikban lévő leírással, de nem is látom azokat a beállításokat, meg az EPO beállításokat el se tudom érni. Amit tudtam megcsináltam a leírás alapján, egyszer sikerült is a Mobiluncle-el megtalálnom a helyzetemet, de többször már nem. Valakinek sikerült megcsinálnia a GPS-t?

(#312) BYpsilon válasza Szigi90 (#311) üzenetére


BYpsilon
csendes tag

A Beállítások - Helyhozzáférésben a GPS műholdak SZÖVEG-re, és ne a ki/be kapcsoló gombra bökj rá. Megnyílik új menü és ott lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#313) BYpsilon válasza Víz Elek (#309) üzenetére


BYpsilon
csendes tag

Jun 10-12 között ott ünnep volt, nem dolgoztak. Cserébe 8-9-én hétvégén igen, de ez nem jelenti azt hogy a postán is ahol átvették a csomagot. A tracking akár 2 nappal is le lehet maradva. Valamint az air-mail amivel jön az 1-3 hét is lehet. Szóval türelem, végül is csak a világ másik feléről jön a cucc. :)

(#314) diegho


diegho
nagyúr

Tud valaki egy jó tokot ajánlani a telefonhoz? A jelenlegi telómhoz bőr android tokot használok, de az csak 3,2", szóval a tokot kukázhatom, ehhez is kellene valami jóféle bőr tok, de nem tudom melyikben fér el szépen és nem csúszik ki belőle. Képernyővédő fóliára is jöhetne pár tipp.

(#315) birooo


birooo
tag

Ma reggel megrendeltem én is a Minidealről, feketét, kedvezménnyel. Szinte azonnal levonták a pénzt.
Most már csak várni kell :)
Ez a GPS szarakodás remélem nem jellemző, mert nekem ez elég fontos lenne.

(#316) lexter00 válasza birooo (#315) üzenetére


lexter00
őstag

Mindig azonnal levonják a lóvét.

Más:Amúgy meg mitől lett ennyire felkapva ez a w100-as?Pl W7 vagy bármilyen THL magyar fórum szinte nincs is :(

(#317) diegho válasza lexter00 (#316) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem azért lett felkapott, mert nagyon olcsó, jól néz ki és jó a kijelzője.

(#318) Terentius válasza lexter00 (#316) üzenetére


Terentius
őstag

Azért mert méretre jó,kiváló a minősége és az ára is verhetetlen.Inkább vettem ezt mint egy szar jiayu g2st ugyanennyiért.A W7 tepsi,gondolom azért nem pörög.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#319) kmisi99


kmisi99
addikt

Két normál sim foglalata van a telefonnak? Mert akkor kell szereznem egy átalakítót. :D

(#320) kcsa válasza Terentius (#318) üzenetére


kcsa
veterán

Jiayu g2s-el mi a gond? Mert nálam az is a lehetőségek között volt :)

(#321) CoolBoy323 válasza Terentius (#318) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nana!!!! Mi az h szar a Jiayu??? A G2S is jo, a G3 meg jobb, a G3S meg attol is!!!

Asdig nem nyugszom, mig nem lesz egy olyanom, a w100 hozza kepest qtyaf@$za ;)

(#322) BYpsilon válasza CoolBoy323 (#321) üzenetére


BYpsilon
csendes tag

Azért 50$-ral kerül többe a g3s mint a w100. Mi kapsz ezért ua méret mellett? Csak egy HD kijelzőt és Gorilla Glass II-t. A magyar nyelv alapból nincs benne, kérésre teszik bele vagy te fözöd bele.

Ér érték arányban mindent összevetve w100 jobb vétel.

(#323) diegho válasza BYpsilon (#322) üzenetére


diegho
nagyúr

Hát igen 150 vs. 200 már elég nagy ugrás, pláne úgy, hogy az új 1.5ghz-es gépek szerintem 1 hónapon belül 230 környékére fognak esni.

(#324) CoolBoy323 válasza BYpsilon (#322) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Sokkal jobb anyaghasznalat, nagyobb akksi...

Ezeket osszeadva mar nem is olyan sok az a +45$ ;)

(#325) BYpsilon válasza CoolBoy323 (#324) üzenetére


BYpsilon
csendes tag

Nagyobb akkut aláírom, viszont w100-hoz 2db van. :)
A design elgánsabb, meg nem fényes anyagok, de hogy jobb-e az képek alapján nem látszik.

(#326) CoolBoy323 válasza BYpsilon (#325) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Fenyes fos sajnos :(

A 2db akksi vajon miert jar? Mert annyira szar minosegu, h 2 megy belole tonkre, mig masbol 1?!?!?

A tokom se cserelgetne amugy, nem olyan massziv az a hatlap...

(#327) BYpsilon válasza CoolBoy323 (#326) üzenetére


BYpsilon
csendes tag

A feltételezés, hogy azért adnak 2db mert rossz lenne minden alap nélküli. Nem is kell cserélgetni mivel átlaghasználattal 1-2 napot simán kibír a telefon. Viszont tartaléknak tökéletesen megfelel.

(#328) hzx0


hzx0
aktív tag

Meg érkezett az elsö fekete w100 am minidealrol. Lebeszéltem a barna tokot erre kéket kaptam meg egy rózsaszín kemény tokot. Mind a kettö csillogos. Kicsit szét néztem a romba sunyi apok után. Csak az smsreg.apk találtam amit érdemes törölni.

(#329) CoolBoy323 válasza BYpsilon (#327) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor ha tegyuk fel jo minosegu, birja 2 evig, addig a 2. "megromlik"

Na de ez az en szubjektiv velemenyem, es ezek ellenere megvettem, tudom mit kapok a penzemert, es tudom h van jobb telo...

Bar 144$ert valoban toronymagasan bestbuy volt ;)

(#330) birooo


birooo
tag

Mindíg van jobb... ezzel nem szabad foglalkozni szvsz. ;)

(#331) diegho


diegho
nagyúr

Én eredetileg ilyen 40-50k körül keresgéltem telefont, de amikor megláttam, hogy a szolgáltatóknál kapható telefonoknál sokkal erősebbet kapok ennyiért kínából, akkor megkerestem azt, amelyik külsőre a legjobban bejön, 4 magos és olcsó. Ez lett a W100. Nem akartam 150$-nál többet kiadni érte, mert úgy vagyok vele, hogy 1 év múlva majd veszek sokkal jobbat ugyanennyiért.

(#332) Terentius válasza kcsa (#320) üzenetére


Terentius
őstag

Csak annyi,hogy ugyanennyibe kerül kb. és fele annyit tud.Plusz köztudott,hogy fos a GPS a jiayuk nagy részében.

Poco F5 12/256 Gb

(#333) CoolBoy323 válasza Terentius (#332) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Plusz köztudott,hogy fos a GPS a jiayuk nagy részében.

Ez baromság, már bocs!!

Van belőlük gyengébb, főleg a 6577-es procisokban, de a G3N-ben pl javítva lett!!

A G3S, G4 már tuti tökéletes GPS terén!

És simán vállalható teló a G2 és a G2S is, bár nem tökéletes!

[ Szerkesztve ]

(#334) Terentius válasza CoolBoy323 (#333) üzenetére


Terentius
őstag

Nem azt mondom,hogy az új jiayuban is az,de elég sokan panaszkodtak a G2S GPS szarságára

Poco F5 12/256 Gb

(#335) Terentius válasza hzx0 (#328) üzenetére


Terentius
őstag

az smsrge.apk-t én is megtaláltam az alkalmazások között,de nem mertem törölni.AVG nem jelzett semmit.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#336) CoolBoy323 válasza Terentius (#334) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akinek nem tetszik, vegyen 10k-ért GPS-t!!!
Az csilliószor jobb lesz navira!!

(Szerkesztés fícsör húúú de jó, ugye? ;] :P )

(#337) hzx0 válasza Terentius (#335) üzenetére


hzx0
aktív tag

Van egy apk lista amiket érdemes törölni kinai telokbol.

(#338) Terentius válasza hzx0 (#337) üzenetére


Terentius
őstag

Ezt a listát kerestem de nem találtam

Poco F5 12/256 Gb

(#339) Terentius


Terentius
őstag

Ez a chinaszoft eltávolítót hogy kell futtatni és hol?

Poco F5 12/256 Gb

(#340) birooo


birooo
tag

Valaki futáshoz használná az alkalmazást és a gps-t.

(#341) hzx0 válasza Terentius (#339) üzenetére


hzx0
aktív tag

Cwm böl lell futtatni. De szerintem jobb kézzel eltávolitani. Bele néztem hogy miket távolit el és pl a boot hangot is törli

(#342) Terentius válasza hzx0 (#341) üzenetére


Terentius
őstag

Az a baj,hogy nem értek ehhez a cwm dologhoz.Mezei user vagyok.Eddig annyit csináltam,hogy rootoltam a telót és van egy superuser program a telón.
Ha a boot hang elmegy az nekem miért jó?

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#343) hzx0 válasza Terentius (#342) üzenetére


hzx0
aktív tag

Hát pont ezért irtam hogy jobb a manuális eltávolitás. Marketrol telepited a totalcommandert az ingyenes. Tcm beállitásokban kipipálod a root jogot utána kézzel garázdálkodhatsz a romba szabadon. De ezt hasonloan leirtam neked priviben is.

(#344) Terentius válasza hzx0 (#343) üzenetére


Terentius
őstag

Azt értem,de ez a cwm-es eltávolítás nem biztonságosabb?Most egyelőre letöltöttem egy handcent sms nevű programot ami értesít elvileg ha a telefon akar külföldre smst küldeni.

Poco F5 12/256 Gb

(#345) kcsa


kcsa
veterán

Srácok, ezt a kínai listát hol találom? EZT találtam.

(#346) BYpsilon


BYpsilon
csendes tag

[link] ugy nez ki ez az alap official rom 2013.05.04-s kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#347) KurtCobain válasza BYpsilon (#346) üzenetére


KurtCobain
őstag

Megrendeltem minideal-ről. Kíváncsian várom milyen lesz. Első csájnáfonom lesz. :P :B

Mmm'kay?

(#348) musculus válasza CoolBoy323 (#336) üzenetére


musculus
tag

Tudnál ebben segíteni?
Azon gondolkodtam, hogy mivel a topik 95 %-a jelenleg a megrendelésről, boltokról szól, lehet, h megkönnyítené a tulajok és leendő tulajok dolgát, ha a következő linkek az első hozzászólásba bekerülnének:

Gyári ROM
http://prohardver.hu/tema/thl_w100/hsz_346-346.html
Rootolás
http://prohardver.hu/tema/thl_w100/hsz_144-144.html
GPS-problémák esetén:
http://mobilarena.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/hsz_28726-28726.html

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#349) CoolBoy323 válasza musculus (#348) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Már jeleztem egy modinak ;)

(#350) Szigi90 válasza BYpsilon (#312) üzenetére


Szigi90
csendes tag

Köszönöm, látszik, hogy még ismerkednem kell az Androiddal. Sikerült a leírás alapján megjavítanom a GPS-t most se egy sebesség bajnok, de legalább megtalálja a jelet. Viszont nem tudom, hogy az Endomondo és a MapMyWalk hibája, vagy a GPS vevőjé, de eléggé fals adatokat ad. 200km/h-val azért még nem tudok futni, és emiatt a távolságot is teljesen irreálisra lövi be. A térkép alapján viszont az útvonal tényleg az, amin végigmentem. Lehet valahogy pontosítani?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.