Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Annyi baj legyen. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) mepet


mepet
addikt

En a TDU 2-ben megvettem anno egy csomo extra kocsit jo penzert. Aztan mivel a mentesem nem volt meg (a PC-re mentett fajl is kellett volna neki, nem volt eleg a fiokba belepni...), igy mar kesobb nem tudtam hajtani oket, azota ugy megharagudtam a szeriara, hogy ra sem neztem...

(#3) Kacsakompot válasza mepet (#2) üzenetére


Kacsakompot
lelkes újonc

A TDU-nak mi köze ehhez a szériához? Még a kiadó sem egyezik nemhogy a játék.

(#4) mepet válasza Kacsakompot (#3) üzenetére


mepet
addikt

En ugy tudom a TDU folytatasa a Crew. Tevedek?

(#5) Kacsakompot válasza mepet (#4) üzenetére


Kacsakompot
lelkes újonc

Elég nagyot. A Crew maximum egy TDU copy nem folytatás. A Crew eleve Ubisoft a TDU pedig Atari volt az újnak pedig a Nacon lesz a kiadója.

(#6) TESCO-Zsömle válasza Kacsakompot (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engedd meg, hogy kijavítsalak: A Crew is a TDU (annak rettenetesen szar) folytatása. (Olyannyira, hogy a játék mai napig őrzi az eredeti TDU bizonyos korlátait) Az Ivory Tower csinálta, akik 95%-ban az az Eden Games, akik az eredeti TDU-t csinálták az Atari-nak. Csak azért nem TDU a neve, mert az Ubi fölösleges pénzkidobának látta megvenni a licenszet, miután a készítők már ott voltak nála.

A Nacon a nevet vette meg és a KyloTon-nal csináltatja az új játékot, de náluk van az eredeti TDU kreatív igazgatója.

És hogy a Forza se maradjon kí, a Horizon széria ma a TDU miatt létezik, de az sem "olyan".

A sors iróniája, hogy idén már 3 különböző nyílt világú versenyzős játék "frencsájz" lesz, mindet a TDU hívta életre, kettő a közvetett leszármazottja, egy névleg is, és a megvetekedett rossebbe eggyik se lesz olyan... :O :W


#4 mepet: Jól tudod, a Crew a "valódi" folytatása, többé-kevésbbé az eredeti csapattal, de rengeteg olyan változtatással, ami eltér az első TDU-k szellemiségétől. Ennek okai abban keresendők, hogy az Ubisoft a Driver fejlesztőit küldte segítségül a Crew életrehívásához, de például a 8 fő / insta online limit kő keményen benne van (volt?) a Crew-ba is, ezért voltak max 4 fős a csapatok, hogy kijöjjön a 2 csapat.

A SolarCrown a szellemi örököse akar lenni a TDU-nak, de ott meg technikailag vannak hiányosságok KyloTon vonalon...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.