Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) sz.j válasza sestertius (#2100) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az elsők között vettem 2008-2009 környékén ...

Én nem cserélgetem a házakat, mert ez nekem mindenre maradéktalanul elég ... :K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2102) jeni válasza sz.j (#2101) üzenetére


jeni
félisten

Ilyet kellene esztergáltatni műanyagból, igaz ezzel az a gond,hogy a rezgéseket nem nyeli el.
Esetleg gumi gurukket osszeragasztani megfelelő lyuk mérettel.

Bár közepén lehet munyag mert ott kopik meg leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#2103) madd dogg válasza sestertius (#2096) üzenetére


madd dogg
senior tag

Megvan a tartó, ha kéred megegyezhetünk. A ház is megvan, csak meguntam hirdetni.

@jeni: olcsóbb, de számomra igénytelen lenne.

(#2104) madd dogg válasza sz.j (#2098) üzenetére


madd dogg
senior tag

Sima HDD csavarral rögzítheted, kell a fej alá egy kicsi alátét. A rezgéselnyeléshez meg a keret és a HDD valamint az alátét és a keret között használj valami vékony humianyagot.

(#2105) sestertius válasza madd dogg (#2103) üzenetére


sestertius
őstag

Nem sikerült megválni tőle? Hm... nem gondoltam volna! Mi lett vagy lett volna helyette?

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#2106) madd dogg válasza sestertius (#2105) üzenetére


madd dogg
senior tag

Van helyette már rég egy Lian Li PC-q01b. Nincs szükségem VGA-ra, így a méretcsökkentés és az igényesség voltak a fő szempontok.

De a Lian Li-t is el fogom adni, keresek egy kicsi fekvőházat, amit be tudok tenni a nappali szekrény fakkjába az xbox mellé.

(#2107) MrTwister


MrTwister
őstag

Gyári átlátszó oldallapot tud hozzá esetleg valaki(hazai vagy EU-s beszerzéssel) vagy a sajátját ha karcmentes eladná?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2108) jeni válasza MrTwister (#2107) üzenetére


jeni
félisten

Szerintem már rég kifutó modell lett. Esetleg magadnak csinálnál rá plextiből?

(#2109) MrTwister válasza jeni (#2108) üzenetére


MrTwister
őstag

Nem akarok gányolni. :N

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2110) Hellboy2387 válasza MrTwister (#2109) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

szia, nem mondom hogy könnyü mert kb.én 3 év alatt sikerült szereznem oldallapot hozzá,igaz másodjára mert én barom egyszer már eladtam akkor is kb. 2 év keresés volt, házat vettem minden alkalommal, a sárkány rajta matrica könnyen lejön. A két gépház gyakorlatilag ugyan azon az alapon van csak plusz müanyag illetve szürök vannak rajta. Alapján külön oldallapot senki nem árul. az ebay-en van horror áron.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#2111) MrTwister válasza Hellboy2387 (#2110) üzenetére


MrTwister
őstag

:R Végül új házam lesz, ablakos. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2112) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Srácok!

A Cooler Master HAF 922 -es ház előlapját szeretném leszedni, hogy az első ventihez hozzáférjek!
Hogy tudom ezt megtenni?

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#2113) khorvat válasza Henker2 (#2112) üzenetére


khorvat
senior tag

Oldalát leszeded és belül látszani fog az előlap megfogatása mind a két oldalon ezeket kipattintva lazítva előre fele letudod húzni az előlapot a ház vázáról. De lehet a felső usb kimenetes részt is le kellett szedni ehhez ezt látni fogod, nincs itt a ház és régen szereltem mar szét de ez rémlik. Remélem vmennyit segít és sikerülni fog.

(#2114) VGYke válasza jeni (#2097) üzenetére


VGYke
addikt

Sziasztok! Ha él még itt valaki kérdezném: Ezt a panelt hol lehet beszerezni / hogy keressek rá?
Kiváló ez a ház, most tervezem a lelkét kicserélni egy Z39 lapra (stb.) de a házat megtartanám. Mivel az asztal alatt van, nehézkes a hátlaphoz hozzáférni, (csak oda fixen bedugott kábelekkel lehetséges) kellene az előlapra USB3, de nem ártana USB-C, ha létezik egyáltalán ilyen panel.
Köszönöm ha olvassa valaki és segíteni tud.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2115) jeni válasza VGYke (#2114) üzenetére


jeni
félisten

Hello!
Ilyen van és kapható lesz,de meddig az passz. Ellenben USB-C verzióban szerintem nem nagyon lesz.
Ez olcsóbb,ha jól sejtem ez is 19 pontos csatival van ami nem látszik a képen.

(#2116) jeni válasza VGYke (#2114) üzenetére


jeni
félisten

amúgy ez is egy megoldás.

TP-Link UH770
nekem ez van: TP-Link UH720 ennek előnye a Két exkluzív 2.4A töltőport megléte oldalt ,ami független a PC géptől.
Ez picivel olcsóbb.
Mind három előnye,hogy saját 12V töltő csatival rendelkezik.
Asztalra kihelyezve akár a gép hátsó USB 3.0 csatlakoztatva is használható.

mégis van USB-C kivitelben is,nem nagyon terjed mert piszok drága az.
az USB 3.0 kábel van amelyiken rövid,nekem a TP-Link elegendő hosszú de ezt lehet toldani vagy külön több méteresben vehető USB 3.0 csatlakozó hosszabitó kábel.

[ Szerkesztve ]

(#2117) sz.j válasza VGYke (#2114) üzenetére


sz.j
nagyúr

Eltekintve az előlapon lévő venti kiszerelhetőségétől/tisztíthatóságától (ami elég macerás) valóban kiváló ez a ház

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2118) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Szóval továbbra is gondolkodom a ház megtartásán. Szerintetek AORUS GeForce® RTX 2080 SUPER gyárilag vizezett VGA-nak a 240 mm-es radiátorát bele tudom rakni valahová? Hová, a tető ventilátor helyére?
Ház megtartás esetén bonyolódna a probléma, mert i9-9900K-hoz Noctua NH-D15 hűtő illene, de ez a házba nem fér bele, tehát Noktua helyett is kompakt vizes CPU hűtőt kellene belerakni.
Megoldható, vagy engedjem el magamtól a szeretett házamat?
Ez esetben mi a méltó utódja?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2119) MrTwister válasza VGYke (#2118) üzenetére


MrTwister
őstag

A kérdésedre nem igazán tudom a választ, de én egy ilyet vettem utódjául és nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban: [link]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2120) VGYke válasza MrTwister (#2119) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Lehet elszállt az agyam (mert a pénztárcám nem), fejembe vettem utódnak Cooler Master COSMOS C700M házat. Szerintem nem fog összegurulni az a sok forint ami jó lenne az új konfighoz, így lehet privátban megkereslek a PHANTEKS ház tapasztalataival kapcsolatban...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2121) MrTwister válasza VGYke (#2120) üzenetére


MrTwister
őstag

Huhhh jó kis kuckó ez is, keress nyugodtan! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2122) Hellboy2387 válasza VGYke (#2118) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Amugy ha az eladàs melett döntesz engem érdekelhet, akarok egy új pojectet :))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#2123) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Helo. Ebbe a házba belefér egy 4080-as?
köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2124) jeni válasza Bennyboy (#2123) üzenetére


jeni
félisten

HAF-922
elvileg 350mm VGA a max

[ Szerkesztve ]

(#2125) Bennyboy válasza jeni (#2124) üzenetére


Bennyboy
őstag

Köszi, sajna én is ezt találtam :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2126) jeni válasza Bennyboy (#2125) üzenetére


jeni
félisten

ez elvileg beférne oda
vagy ott kicsit megbarkácsolni a HDD 3,5 tartó lemez helyét ahol a VGA széle hozzá érne, ott kivágni azt a részt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.