Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-23 09:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) jeni válasza dnelb (#6049) üzenetére


jeni
félisten

hátlap cserénél már nem adnak matricát
ha jól tudom az eredetiben rá van gravírozva a cserés hátlapnál már nincs

[ Szerkesztve ]

(#6052) TODI1111 válasza jeni (#6051) üzenetére


TODI1111
addikt

Hivatalos szervízben igazolást kapsz a hátlapcseréről.

(#6053) gyuri81 válasza mgTerminator (#6043) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

S23U-ra most hirtelen itt nem láttam. ( Ali-n tuti van)

Nincs hozzá felhelyező segédlet, a kamerákra pozícionáltam rá először.

(#6054) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Van köztetek olyan heavy user, akinek sikerült az IPSec MSCHAPv2 VPN protokollal vpn szerverhez csatlakozni? :W

(#6055) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Arra van valami megoldás, hogy az AOD óra mozogjon? Szerintem full fix állandóan....

(#6056) Tomi881 válasza gyuri81 (#6055) üzenetére


Tomi881
tag

Nálam az S23 Ultrán 6.1 alatt változtatja a helyét. Hol felül, hol alul jelenik meg. Egyedül repülőüzemmódban marad fixen látható helyen, fent, ahol a zárképernyőnek az órája is van. Ha látszólag nem változtatja a helyét akkor gondolom ilyen 1-1 pixeleket odébbugrik, hogy ne égjen be. Mindenesetre érdekes.

(#6057) qltsar válasza gyuri81 (#6055) üzenetére


qltsar
addikt

Igen, ugy tunik S24-en ez fix, egyedul ha nincs kikapcsolva, mint nalam - az ujjlenyomat mozog. Anno azt gondoltam, hogy 6.1 hozadeka, de mukodik S23-mokon, aztan arra gondoltam, hogy majd az Ultran lesz akkor ugyanolyan, az LTPO miatt de olvastam, hogy ott is kozog.

Igyhat maradt az a teoria, hogy az M13 amit az S24-ben hasznal Samsung nem eg be - ettol.

iPhoneoknal ahol van AOD, es ugyanugy nem mozog, Samsung M12-t hasznaltak.

[ Szerkesztve ]

(#6058) Gardaai válasza qltsar (#6057) üzenetére


Gardaai
senior tag

"iPhoneoknal ahol van AOD, es ugyanugy nem mozog, Samsung M12-t hasznaltak."
Be is égnek szépen! :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6059) nincsnév007


nincsnév007
őstag

és a navigációs gombok nem égnek be?

(#6060) icecave válasza qltsar (#6057) üzenetére


icecave
nagyúr

Iphone-ok esetében mozog, többször is tanúja voltam, előttem pihen állványon meló közben, azonnal észreveszem. Csak mondom, nem trollkodás vagy ilyesmi.

(#6061) qltsar válasza icecave (#6060) üzenetére


qltsar
addikt

:Y

Vajon mindig igy volt? Anno 14 Pro volt amit lattam, meg OP 9 Prom volt, ami 20 secenkent rakott odebb mindent a lockscreenen. Egymas melle raktuk a kettot, es tobb perc alatt nem mozdult az i14 Pro.

(#6062) qltsar válasza Gardaai (#6058) üzenetére


qltsar
addikt

Amugy egy minimalisat mintha mozogna, gyorsitva latszik: link

(#6063) icecave válasza qltsar (#6061) üzenetére


icecave
nagyúr

14PM is volt, szóval mióta megjelent az AOD azóta pakolgatja. Viszont nagyon kis távokat, mikor Samsungom volt, ott rendesen arrébb dobta mindig.

(#6064) qltsar válasza icecave (#6063) üzenetére


qltsar
addikt

:R

Akkor viszont marad az, hogy az M13 csodapanel, es nem eg be a "statikus" AOD-tol.

(#6065) gyuri81 válasza qltsar (#6064) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Pontosan milyen ez a M13-as panel? Mivel jobb?

(#6066) qltsar válasza gyuri81 (#6065) üzenetére


qltsar
addikt

The name of the newly adopted material set is M13, which consists of a light-emitting layer and an auxiliary layer material.
When the dopant and host emit red (R), green (G), and blue (B) light in the emitting layer, the prime increases luminous efficiency. Hole transport layer (HTL) and hole blocking layer (A-ETL) are auxiliary layer materials that help light emission.

link
link

(#6067) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Srácok, van mód esetleg az akkumulátor indikátort megváltoztatni?
Pl fekve legyen, és belül a %-os kijelzés?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6068) nyesix válasza Dave Crank (#6067) üzenetére


nyesix
senior tag

Ilyet nem láttam. De a GoodLock/QuickStar/Visibility os indicator icons menüben le tuod venni a batterry icont. Ami -ha ugyis ott van a % os töltöttség - felesleges lehet. Számomra pl többet mond a % ránézésre mint a batterry icon

(#6069) TODI1111 válasza nyesix (#6068) üzenetére


TODI1111
addikt

+1 Én is úgy használom, hogy csak a %-ot mutatja.

(#6070) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Az mitől van, hogy Galaxy Storeban van friss Lockstar, de nekem nem frissül rá, és ha letörlöm, majd felrakom, akkor a régebbit rakja fel? :W

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6071) tal-garius válasza gyuri81 (#6055) üzenetére


tal-garius
aktív tag

pár pixelt arrébb lépked időnként

(#6072) Kamarásss


Kamarásss
junior tag

Ma a West End Samsung márkaboltba betértem. Megnéztem az S24 Ultrát, Flip 5- öt, 23 FE- t. Az utóbbi kettőnek gyönyörű élénk a kijelzője. A legelső valóban erősen láthatóan fakó. (Flip 5 - öt tervezek is venni.)

(#6073) TODI1111 válasza Kamarásss (#6072) üzenetére


TODI1111
addikt

Gratulálok a választásodhoz. Nekem teljesen jó és nagyon bejön ez a fakó kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#6074) S e t h válasza Kamarásss (#6072) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindenki tudja, hogy az S24U egy marék fosh.
Flip meg a bhuziknak való tök jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6075) qltsar válasza TODI1111 (#6073) üzenetére


qltsar
addikt

Anno az S23 Banana-gate-nel az elso hely volt, ahol vegigprobaltam a kiallitott darabokat. Neztek furan, hogy mit csinalok, aztan elmagyaraztam, es utana mondtak, hogy azokat a telefonokat - erthetetlen modon - nem frissitik.

Szoval a forumtars obszervacioja jogos lehet, plusz ugye az alapbeallitas S24 Ultra eseten is a "fako" vivid.

En kozepen hasznalom, igy kb. S23 szinek vannak, jobbra huzva S22 lenne kb.

(#6076) TODI1111 válasza qltsar (#6075) üzenetére


TODI1111
addikt

Én természetes módban használom.

(#6077) xedamen


xedamen
senior tag

Sziasztok,
Követve pár reddit topicot, nektek mi a véleményetek az akkumulátorról az utolsó frissítés óta? Kicsit úgy érzem romlott, főleg mobilneten, mikor nem WiFi-n van. Hétfőn kirándulni voltunk, és érezhetően merült, óránként 10% lement, oké nem voltak valami optimálisak a hálózati viszonyok az erdőben, de 10% óránként standby-ban elég erős. A városban is észrevettem, hogy mobilneten elkezd drasztikusan esni a %, Itthon minden rendben.
Ti mit tapasztaltok?

(#6078) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Mai mottó: Ne etesd a trollt!!!

(#6079) $atirka


$atirka
senior tag

Aki vibert használ attól kérdezném, hogy neki előfordul olyan, hogy nem jönnek meg az üzenetek mostanában? Ha belépek akkor látom, hogy írtak...
Wifi alvó állapot szabályait is átállítottam, aksi optimalizálást is kikapcsoltam hozzá, gyorsítótár törlés is volt.
Lehet még tenni valamit?

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#6080) gyuri81 válasza $atirka (#6079) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Igen, pontosan ez van nálam is. :(

(#6081) waszabi07 válasza xedamen (#6077) üzenetére


waszabi07
tag

Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom, lassabban merül azóta mobilneten, de talán wifin is. Este 50-60%on vagyok még simán.

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#6082) dnelb válasza xedamen (#6077) üzenetére


dnelb
veterán

nálam ugyanolyan

(#6083) TODI1111 válasza $atirka (#6079) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. Nálam előfordul.

(#6084) kengyel válasza $atirka (#6079) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sokat szoktam használni, de rendesen megjönnek az üzenetek.

kengyel

(#6085) Pug válasza $atirka (#6079) üzenetére


Pug
veterán

Ugyanez itt, tobb fajta keszuleken is... nem nalad van a hiba.

(#6086) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Egy barátom kérdi: az utolsó frissítéssel jött AI funkcióknál, képen történő keresést követően Nektek nem szokott megakadni a képernyő? Pár tized mp, de zavaró neki. Wipe cache volt, lehet FR kéne? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6087) $atirka válasza Pug (#6085) üzenetére


$atirka
senior tag

Asszonykának jó A34-en.
Az az érdekes, hogy csak 1-2 embernek nem kapom meg soha, a másik 2-3nak meg igen. Nincs tiltva az illető.
Na jó, remélem javítják. Köszi mindenki!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#6088) VivienR válasza xedamen (#6077) üzenetére


VivienR
tag

Nem tapasztalok lényegi/feltűnő negatív változást fogyasztást. Inkább enyhe javulást érzek.

(#6089) sutszi


sutszi
veterán

Gondoltam kipróbálok egy ilyen tokot Aliexpressről. Nagyon kemény 1700Ft-ba került.
Belső része fekete műanyag. Külső felület vászon borítás.
Ha valaki ilyet keres, akkor szerintem nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6090) vlesi69 válasza sutszi (#6089) üzenetére


vlesi69
senior tag

Jól néz ki. Szeretem én is az ilyen nem szokványos tokokat.

(#6091) gyuri81 válasza sutszi (#6089) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ezt azért nem nevezném toknak, max hátlap védő valami... :(

(#6092) TODI1111 válasza gyuri81 (#6091) üzenetére


TODI1111
addikt

+1. Én is így gondolom.

(#6093) Ricardo válasza sutszi (#6089) üzenetére


Ricardo
félisten

Vezetékmentes töltés megy vele?

(#6094) NY_A válasza $atirka (#6079) üzenetére


NY_A
őstag

Nálunk ugyan ez van. S24U-val, S23U-val, és A53-al is. Nem mindig, de viszonylag gyakran. Nem jelez, csak amikor megynyitom akkot látom, hogy többen írtak.

(#6095) fahrii válasza sutszi (#6089) üzenetére


fahrii
őstag

Anno Pixel 2 XL-re volt szövet tokom. Nem túl praktikus, heti rendszerességgel lehet vanishel takarítani, hogy vállalhatóan nézzen ki és nem ad túl sok védelmet se.

(#6096) ShadowLac válasza sutszi (#6089) üzenetére


ShadowLac
addikt

védtelen benne a teló. ha fizetnének sem tenném bele a telómat.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#6097) sutszi


sutszi
veterán

gyuri81 & TODI1111 & ShadowLac : Mindenki nyugodjon le a p-ba. Fejtsük meg akkor együtt ezt a dolgot. Tényleg érdekelne a háttere a véleményeknek. Mert egy kis kifejtés jól jött volna azért.

1. Szóval ki az aki a kivágások rajzolatát tartja problémásnak? Ergo túl sok felület marad szabadon?
Mert ezzel egyetértek... sajnos a carbon tok után láthatóan, felül és alul is szabadon van a telefon éle. Ezt problémásnak érzem mert simán el tudja kapni egy olyan másik felületnek az élét ami miatt sérülés keletkezhet.
2. Ki az aki az anyaggal kapcsolatban gondolja, hogy védtelenné teszik a telefont?
A vastagsága lehet nem jön át...de az egész tok egy keményebb műanyag, amire ragasztottak egy puhább szövet anyagot. Ez egyáltalán nem egy vékony tok... A Carbontól vastagabb. Ráadásul a puha + kemény kombinációnak van egy rugalmassága. Kevésbé rideg ütéskor.

fahrii : A tisztíthatósággal kapcsolatban vannak fenntartásaim nekem is. Nem is gondolnám ezt hosszú életűnek.

Ricardo: Ezt sajnos nem tudom kipróbálni.

--------------------------------------------

Egyébként... ez csak egy tok... ne vegyétek túl komolyan. Nem tervezem napi használatban, de most a hétvégére kipróbálom, hogy milyen.
Azért raktam be, hogy ha valaki ilyesmit keres akkor legyen legalább valami viszonyítása értékelhető képekkel. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6098) TODI1111 válasza sutszi (#6097) üzenetére


TODI1111
addikt

"Mert egy kis kifejtés jól jött volna azért."
Nekem az a problémám, hogy túl sok felület marad szabadon ezáltal védtelenül.
"Egyébként... ez csak egy tok... ne vegyétek túl komolyan. Nem tervezem napi használatban, de most a hétvégére kipróbálom, hogy milyen."
Nem veszem komolyan és tiszteletben tartom, hogy mindenki egyéni preferencia szerint választ tokot. :R
Én például a robosztusabb tokokat szeretem. Most egy [ilyen] van a készüléken. Sokan például ilyet nem tennének rá és ezt is megértem, elfogadom.

(#6099) leslien válasza sutszi (#6097) üzenetére


leslien
nagyúr

Mindenki nyugodjon le a p-ba

sztem itt egyedül csak te ittál sok kávét...többiek normálisan valászoltak...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6100) sutszi válasza leslien (#6099) üzenetére


sutszi
veterán

Vaagy...4-ből nem csak 1 ember írja le azt miért is problémás. Szerintem mindenkinek az a hasznos ha kerek egész gondolatok vannak megfogalmazva mi miért van... Kit érdekel, hogy valaki akkor sem tenné bele ha fizetnének érte? Ez szerinted egy hasznos megnyilvánulás?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.