Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) negro válasza cs.zs. (#46) üzenetére


negro
őstag

Pontosan. En is lexarom. Mivel nem jatszok telon, nem csacsogok orakat napi szinten vagy nem eger mozizok vagy logok instan, tiktokon, stb. ergo nem telefonon elem az eletem atlag 4 naponta toltom (a rekord az 1 het volt az A34-el, persze ekkor volt olyan nap is, h hozza sem nyultam :) ) es 1 ora es fullon van. Ez meg ferjen mar bele. Illetve kivancsi lennek en azokra a telokra amiket ~100-al toltogetnek milyen allapotban lesz az aksija 2-3 evesen...

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#52) negro válasza doooo (#50) üzenetére


negro
őstag

A settingbe konkretan engedelyezni kell a "gyorstoltest"

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#53) doooo válasza negro (#52) üzenetére


doooo
veterán

A gyorstöltést nem kell, az 15W-ot jelent, de a "szupergyorstöltést" igen, az a 25W. Durva, ha ezt nem tudja egy tesztelő.

(#54) cs.zs. válasza doooo (#53) üzenetére


cs.zs.
addikt

Milyen elszomorító, ha 2024-ben egy gyártónál ez szupergyorsat jelent
;)

...

(#55) sfefe válasza cs.zs. (#46) üzenetére


sfefe
őstag

Már aki. .Én nem hagyom éjjel bedugva tuti ..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#56) cs.zs. válasza sfefe (#55) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az elmúlt 30 évben mindent így töltünk. Az 5 tagú családunkban most is 6 telefon + 4 laptop van. Minden eszközünk hibátlan volt, most is az, senki nem fogja tudni megmagyarázni, hogy ez így nem jó.

...

(#57) szkaroly válasza cs.zs. (#56) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nem próbáluk meggyőzni, úgyis felesleges.

Poco X3 Pro

(#58) Vtwo válasza negro (#51) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az A34-nek sokat segít üzemidőben(is) a dimensity 1080 (többek közt azért választottam). :K

(#59) cs.zs. válasza szkaroly (#57) üzenetére


cs.zs.
addikt

Még csak vitát sem kell nyitnunk 😉

...

(#60) Chiller válasza M@cika (#49) üzenetére


Chiller
őstag

Nem ér ez még annyit se.

Szerencsére van konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#61) doooo válasza cs.zs. (#54) üzenetére


doooo
veterán

Az annyit jelent, hogy 15W-nál több (és nyilván outdated, hisz jó pár éves sztori). 45W-on is ugyanígy hívják, meg 65W-on is úgy fogják hívni. Nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#62) cs.zs. válasza Chiller (#60) üzenetére


cs.zs.
addikt

A Pannon-puma ugrik, a Ft szárnyal, és ameddig ez a szitu, addig feleennyiért sem sokkal jobb a mezőny. Mindnek van valami nyűgje.

doooo 61
Nem ment át a lényeg. 2024-ben ha 1 órán túl töltődik fel egy alsó középkategóriás telefon, az már "szupergyors"?
Tegyünk félre minden mást. Nevet, márkát, brand-et. Nyugodtan elmondhatjuk, hogy manapság ez (a töltési idő) a legalja.

[ Szerkesztve ]

...

(#63) janeszgol válasza cs.zs. (#62) üzenetére


janeszgol
félisten

Nyilván a Samsung és az Apple bármilyen töltését nevetséges akármilyen gyorsnak nevezni. Ez tény. Mondjuk nekem 65W elég lenne. A 45W kevés, pláne így csak alig pár %-ot tölt a telefon, mivel többségében ez alatt van.
Bár azt is hozzáteszem, mint rendszeres használt telefon vásárló, hogy a legjobban a Samsungok tartják meg a töltést, az akku kapacitást az évek alatt, és a Xiaominál van a legnagyobb elhasználódás.

(#64) negro válasza janeszgol (#63) üzenetére


negro
őstag

Ezt irtam fenteb ugye. Azert ne nezzuk mar hulyenek a Samsungot mert nyilvan nem veletlen a 25W. De ezt nem ugy irom elfogult vagyok mert volt Ericsson-tol kezdve Nokiam, HTC, Moto...stb. Persze aki evente cserel telefont (amit amugy en megvetek de ez masik tema) az ez nem erdekli es nem is erinti.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#65) cs.zs. válasza negro (#64) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem nézem hülyének őket, nekünk is van a családban egy 1 éves A54, plusz a cégtől 2020 augusztusban kaptam egy 2/32-es A10-et. Na ez viszont egy büntetés :DDD . 3 éven túl lehet kérni cserét, most épp 3 giga ramos A04s-t osztogatnak. Hagyom a p.csába :DDD

Engem csak a "szupergyors"-nak nevezett töltés irritál, mert ez nem az.
A saját telefonom 2021 szeptemberi Redmi 9T. Hibátlan.
Előtte sose volt ennyi ideig 1 telefonom.

[ Szerkesztve ]

...

(#66) Predatorr válasza doooo (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Kérdeztem valamit a készülék speckójának ismeretében. Az nevetséges, hogy nem érted, ezért személyeskedsz.

SgrA: A koreai hulladék jobb? (Lásd hardver, nemcsak nekem tűnt föl.) Nézzük csak, a laggoló szoftveren túl, ha mondjuk zenét hallgatnék, a Samsung nem ad jack csatlakozót, bt-on meg csak SBC codecet, A55-höz is. Középkat. kínai telókban ott az AptxHD, a Samsung meg a saját seamless codecjét csak csúcsmodellekhez adja, szóval hiába vennél ezekhez méregdrága bud pro 2-t is. Játékok? Most dobálja ki a játékaim zömét a Samsung telefonom, h nem kompatibilisek az Android 14-gyel, pedig az előző jó néhánnyal azok voltak.
Több, köztük csúcs Samsung telefon volt vagy jelenlegi tulajaként jól ismerem a „normális szoftver támogatásukat” is, éveken keresztül javítatlanul maradó bugokkal, avultatással.
Szóval ezek szerint a válasz az ismeretek hiánya.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#67) snooze


snooze
veterán

ebbe a teloba lehet aktiválni a automata hivásfelvételt?mert samukba állítólag lehet..

GO Gunners!!!

(#68) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, hogy lehet Wifi / Mobil adatmérést resetelni?

(#69) zolikaDB válasza snooze (#67) üzenetére


zolikaDB
veterán

Sehogy.
Emiatt marad a dolog "állítólag" státuszban.
EU-ban GDPR miatt nem lehet hívást rögzíteni.
Max ha más régióra állítod a telefont. (Pl India)

(#70) samu74 válasza zsero (#68) üzenetére


samu74
addikt

Minden samsungon a mobil adatot tudod úgy ,hogy beállítsz egy dátumot hogy mikortól számolja. Wifit nem tudod csak ha törölsz mindent .

-----------

(#71) hegedus001 válasza snooze (#67) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Ezzel én mondjuk nem játszanék, ha rossz emberbe állsz bele akkor elpicsáznak, amúgy meg a bíróságon sincs semmi bizonyító ereje, mivel ha a másik nem egyezik bele, akkor nem használhatod fel.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#72) snemeth


snemeth
aktív tag

Attól függ. Mi nyertünk úgy birtokvédelmi eljárásban a konyhaablakunk előtt 1 méterre bagózókkal szemben, hogy 2 héten keresztül vettem kamerával, amint kint bagóznak. Sikerült is 52 ilyen alkalmat összegyűjtenem. Ugyanis van egy Legfelsőbb Bírósági határozat, mely szerint az igazságnak ki kell derülnie - mivel pedig ez közérdek, így hiába takaróztak a személyiségi jogaikkal (a mi jogaink persze nem számítottak nekik)
De abban biztosan igazad van, hogy úton-útfélen rögzíteni mindenféle ok nélkül nem megengedett.

(#73) cs.zs. válasza hegedus001 (#71) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ez nem ennyire fekete-vagy fehér.
Vannak szituációk, amikor kifejezetten jól jön az a felvétel: amikor szolgáltatóval beszélsz, vagy olyan cégek hívnak akik megvették az adataidat, és el akarnak adni valamit. Közlik az elején hogy a beszélgetést rögzítik, válasz: akkor én is rögzítem, és eközben arra kérem önt hogy töröljön az adatbázisból, nem járulok hozzá hogy feldolgozzák/tárolják az adataimat...

Természetesen mindig közölni kell, hogy ahogy ők, úgy te is rögzíted.
(Nem hívnak többé)
:R

...

(#74) szkaroly válasza cs.zs. (#73) üzenetére


szkaroly
senior tag

Két gyorsabb módszer:

- megszakítod a hívást
- feketelista (akkor se hívnak többé)

Poco X3 Pro

(#75) janeszgol válasza cs.zs. (#73) üzenetére


janeszgol
félisten

Én még sosem rögzítettem hívást. Máshogy is el lehet érni az akaratod.
A rögzített hívásra törvény vonatkozik mind a tárolásra, mind az adatvédelemre vonatkozólag. Ez magánszemélyekre is vonatkozik.

(#76) hegedus001 válasza cs.zs. (#73) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Hidd el, sokszor napi szinten 3-5 órát beszélgetek szerelőkkel/ügyfelekkel. Nem tudom megmondani, hogy hányszor hallottam azt, hogy felveszik a beszélgetést. Helyből "ehhez nem járultam hozzá és leteszem"

Semmit nem tudnak vele bizonyítani ha nem járulsz hozzá.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#77) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

melyik Samsungnak jó a kamerája, gondolok itt zoom lehetőségre is.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.