Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17234) Telda


Telda
addikt

Hali!

Találtam most egy elég érdekes modot Winter of Death a neve. Először úgy gondoltam, hogy csak egy sima téliesített átirat, de nem. Zatonban kezdünk és nem a megszokott helyen, hanem a szennyvíztelepen. Első küldetés, hogy védjem meg a bázist a rossz fiúktól. Utána elküldenek a Skadovskra és ahogy nézem itt is teljesen új küldetések vannak. Eddig nem tűnik rossznak, majd később elválik. Ha valaki kedvet érez hozzá a moddbn megtalálja "Winter of Death English All-in-one" néven.
Kedvcsinálónak pár kép.



Kitörés közeleg.


(#17247) Telda válasza shield (#17246) üzenetére


Telda
addikt

Én most hármat is nyúzok egyszerre, de meg kellene már egynél állapodni.
A Braz és a Geo nagyon hasonló, de picit a Braz felé húz a szívem. Megvan nekem is tüzijátékos küldetés, ha hazamentem megcsinálom, kiváncsi vagyok nekem bugos lesz-e. De eredetileg az úgy volt, hogy mikor átadtad nekik a csomagot, fel is robbantak nemsokkal utána.

Illetve most ez a Winter of death amivel még játszom, ami szintén nem olyan rossz. Eddig még egy olyan küldetéssel találkoztam, ami az eredeti játékban is benne volt, hogy Nitrónak kell alkatrészeket vinni a cementgyárból. De gyanítom, hogy nem egy hosszú játék.

A Braz-t végig vitte már valaki, ha nem egyek el a helikopterekkel, itt is megvan a zombiölés?

(#17262) ViZion válasza Stalker78 (#17261) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem fő küldetés is bentmaradt, nem tudtam továbbjutni. Visszatértem a CoP-hoz.

Winter of Death: Sajna még az épületből sem tudok kijutni... ahogy kezdődik, rögtön rajtunkütnek. Veteran fokozaton már szemétparaszt: 200m-ről lelőnek, folyamatosan tüzelnek. Nekem ~8m-ről is egy tár kell, h lehasaljon a bandita. Ami tetszik, h célzás nélkül tényleg pontatlanul lő. Ami nem tetszik: az AI hiányosságait azzal pótolják, h terminátorokat kell svájcibicskával szétszerelni. Igazi b.zi az ilyen, h csak ennyire futja. Fedezékből lődöznek, semmi taktika vagy ilyesmi. Minek is, mikor 30× annyi skulót kibír, mint én. Újrakezdem STALKER fokozaton, hátha normálisabb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17300) ViZion válasza Telda (#17299) üzenetére


ViZion
félisten

van egy jó módszer, de nem minden modban működik. Meglősz pár kutyát és odavezeted őket... :D

Winter of Death mod:
Elég jó, a küldiket tolom, van pár lezárt rész, eléggé kötött a pálya sajna, ami nehezíti, mert pl. a fedezékben lévő ellent megközelíteni szemből... nem szerencsés :D A stash-ok felvehetőek, nem kell megkapni a kordikat hozzá, ez jó, mert bóklászós vagyok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17314) ViZion válasza Dhampir (#17309) üzenetére


ViZion
félisten

A Winter of Death Ultimatum is tetszene szerintem. Erősebbek a mutik, több a zombi, de mégsem minden bokorban, és nem is kihalt a táj. Érdekes sztori, bár inkább csak részek, nincs olyan nagy dolog, mint a WiP-ben volt, rögtön az elején. Érdekes, h az alapjátékban utált mercekkel vagyok most...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17330) ViZion válasza Carasc0 (#17328) üzenetére


ViZion
félisten

Winter of Death ultimatum. Hosszúnak tűnik eddig, az elmúlt pár oldalon én is írtam róla. Ajánlom. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17351) #90933760


#90933760
törölt tag

Múltkor mondtátok, hogy kinek mennyi Stalkeres cucca van. Hát nekem 15 Giga az alapjátékokkal együtt.

-ShoC orosz hang, angol szöveg.
Ehhez az összes patch, magyarítás. Modokból pedig csak egy Absolute Nature meg egy Absolute Structures.

-CS magyar hang és magyar szöveg.
Ehhez az összes angol patch és működik vele. Más nem kell, mert eleve magyar. Modokból semmi.

-CoP orosz hang és angol szöveg.
Ehhez csak magyarítás kell, mert alapból a legújabb patchel jön. Modokból az SGM 2.2 és a Misery 1 van meg. SGM-hez a magyarítás, meg a fixek is szóval minden.
És ugye most jön a WiP, ehhez angolosítás, magyarítás, meg a fix.

A jövőbeni tervezet meg a Misery 2, SGM 3, meg lehet az In Splite of Death vagy mi a geci. Meg a Winter of Death. Mint látható a CoP az amit előszeretettel játszok. :DDD Illetve várjuk már rohadtul a Lost Alphát is az első játékhoz.

Isten vagy. Dodo oldalán csak a moddb link van az meg halott, de ez már megy. Lassan leér a mod is úgyhogy lehet is tolni. Kíváncsi vagyok indul-e pöccre.

[ Szerkesztve ]

(#17352) ViZion válasza #90933760 (#17351) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem minden stalker, modokkal, stb. ~58,7 GB... :D
Winter of Death Ultimatumot is nézd meg, nekem tetszik, fentebb írtam miért.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17463) ViZion


ViZion
félisten

Nah, Akkor Winter of Death Ultimatum gyors jelentés:
Összességében jó, de sajnos befejezetlen. A vanilla küldiket kiszedték, így nem tudok újat felvenni. Félig van csak a történet is, sztem nincs befejezve a mod. Ismét pár kép:


Ez a mókus és csicskásai támadnak be a laborban


Ebben a ruciban bírja az ólmot... de két kukorica ganyétó elalszik.


Rendes tag volt, összeszedte a srácokat... Ők nem tudták megvédeni a helyet


vigyázz, kész, KITÖRÉÉÉÉS! ...garbage, flea market


-Tedd el a lámpát köcsög, és csukd be az ajtót! :)


Yanov januárban...

Klikkre nagyobbak a képek. Grass patch: felraktam a modhoz, fullra húztam a füvet, nem érzek változást. Mondjuk itt gyér a növényzet, lehet ott számít, ahol több a gaz. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24020) kislaki92


kislaki92
senior tag

a winter of deathról mi a véleményetek? :)

letöltés

videó

valaki már nyomta vele? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#26551) Sensut


Sensut
őstag

Valaki ismeri ezt a modot? Érdemes vele foglalkozni? Winter Of Death

(#26565) Sensut válasza hubai1979 (#26563) üzenetére


Sensut
őstag

Köszi, megsasolom ;) .

Közben haladtam egy kicsit a WOD-ben, nagyon tetszik a hangulata. A sztori meg a feladatok nem nagyon tolonganak, még mindig a képződmény nyomát követem miután már csapdába is csaltak, de nem is ez a lényeg. A készítők tudták hogy kell havassá varázsolni a Zónát, a hangulat, az atmosfear kiváló. 2 crashem volt, egyik miközben játszadoztam az AA beállításokkal, a másik a letehető hátizsák miatt (lásd SGM), mert megpróbáltam használni egy nyitott ládában.
Na de az NPC-k lopnak, mint a szarka. Itt nem lehet csak úgy elhagyni a cuccot, hogy majd visszamegyek érte. Nem, már jó messziről kiszúrnak a kalandorok és a szajrédnak annyi :K . Végre ez is összejött.
A hullák egy idő után eltűnnek, csak a fegyverek maradnak ott, ha épp nem jár arra valaki. A mutáns hullák viszont nem tűnnek el, ami egy idő után terhelheti a rendszert.
Vannak hóviharok a nyári viharok helyett és vannak ugye erőteljes kitörések is, meg minden ami kell.
A kereskedés emberbarát, Bagoly minden fegyvert megvesz, nem mint az alap játékban, csak épp a fegyver állapota nem legyen teljesen vérvörös. Az ingatlanok mind a helyükön vannak, az ingóságok viszont kikerültek vagy máshol lehetnek, még nem tudom, de egyelőre az eredeti sztorinak semmi nyoma.
Feltettem 2 ízelítőt a Youtubera:

Winter Of Death - Jupiter

Winter Of Death - Yanov

[ Szerkesztve ]

(#27501) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Hello Mindenkinek!

Először : Köszönöm Shieldnek és SaGanak a segítséged a Clear Sky Forumon.

Másik: Valakinek van tapasztalata az SGM 2.2 Lost Soul-al? Mert úgy jól néz ki, érdekes is, de kicsit idegen, meg más. Gondolom egy teljesen más SGM 2.2 ( le is írja persze mi más meg minden).

Én a Final verzióját kezdtem el, egyetemben a Winter Of Death-el (ami SAJNOS ANGOL) és a Project Medeiros-t is ( Ami tetszik :D)

Üdv

Ui.: GSC Vodkát ne igyatok. Vizezik.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#27584) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Egyet értek. A Slayer mod egy kaki, nekem nem tetszik. (Elkezdtem egyszer, de végig nem fogom szerintem vinni.)

A Winter Of Death : ULTIMATUM is tényleg egy kaki. Bár be kell valljam, tetszettek benne a fegyverek, a GALIL a kedvencem belőle, de iszonyat rövid volt. Meg még valamit erről a szörnyedvényről: Értem én hogy tél van, fagy, meg hideg, de annyira silány a kidolgozása hogy az csak na. Pl.: hiába van hó, egyetlen egy helyen sincsen rendesen befedve semmi sem, MÉG KÁLYHA SINCS, EGY KÉMÉNY VAGY VALAMI. Értem én, hogy a stalkerek meg az oroszok kemény fickók, és bírják a kemény telet: DE FŰTÉSSEL, TŰZZEL, 3 RÉTEG RÉNSZARVAS BUNDÁBAN. ESETLEG. Másik meg az a hangeffekt hogy hó vihar van, akkor a hóvihar hangeffektje valami iszonyat gány.

Még a nyenyecek is tüzet raknak hogy meg ne fagyjanak. De ez még hagyján. Alig van benne mellék küldetés.
Ez a mod egy kuka. A Slayer moddal együtt.

Szerintem mind a kettőt a kukákból turkálták össze. Annyira ajánlom, mind a jelenlegi kormányvezetést.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#28405) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Szép esténk van....

Itt van a Protecta:

Kép1: http://www.moddb.com/mods/weapons-patch-for-sgm-20-geo-saboteur-hibryd/images/protecta-new-model#imagebox

Kép2:http://www.moddb.com/mods/weapons-patch-for-sgm-20-geo-saboteur-hibryd/images/new-model-protecta1#imagebox

A modell a Winter Of Death 2.-őből lett importálva.

(Igazából a fél világ Sztalker : Call of pripyat modja meg van, csak azért hogy jó modellt + hangot találjak. Nagy része orosz nyelvű.)

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.