Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) hubertus33 válasza bubus66 (#400) üzenetére


hubertus33
tag

Rendben köszi :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#402) hubertus33 válasza bubus66 (#397) üzenetére


hubertus33
tag

Köszönöm bevált a mutatvány! :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#403) bubus66 válasza hubertus33 (#402) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Örülök neki, hogy sikerült. Csinálj egy gyári beállítások vissza állitását.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#404) hubertus33 válasza bubus66 (#403) üzenetére


hubertus33
tag

Megtörtént minden rendesen működik ezer hála :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#405) aszti75 válasza bubus66 (#397) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia!
Utólagos engedelmeddel meg osztottam a Fb-on a Xiaomi Update csoportban a leirasodat.Hálásak érte az ottani Note 13 Pro+ tulajok. Ahogy én is.
Köszönöm a többiek nevében is :R

(#406) George2077


George2077
kezdő

Senkinek nem működik az Android Auto? :W

(#407) bubus66 válasza aszti75 (#405) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia!

Rendben köszönöm a megosztás.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#408) aszti75 válasza George2077 (#406) üzenetére


aszti75
senior tag

Hát,nekem MIUI alatt nem ment,de ma frissítettem HyperOs-ra és holnap ki deritem,hogy valtozott-e valami pozitív irányba.

[ Szerkesztve ]

(#409) George2077 válasza aszti75 (#408) üzenetére


George2077
kezdő

Ohhh kérlek majd írj, mert csak akkor veszem meg, ha megy az AA. Holnap várom, hogy írj :C :R :))

(#410) hmatthew19


hmatthew19
tag

Amúgy főverzió frissítés után mennyire ajánlott egy gyári visszaállítás? Korábban nem csináltam mert nem éreztem hogy szükséges,ahogy most sem, de azért érdekelne mások véleménye is

HM

(#411) George2077


George2077
kezdő

Ha valaki esetleg használ 2 sim kártyát megírná, hogy tud-e olyan a Note 13pro+, mint a Samsungok, hogy "állandó 2 sim". Amikor beszélsz az egyiken, a másikat ráirányítja, tehát csörög közben és akár át is veheted. Vagyis a 2 ismét egymásra irányítja, ha valamelyik nem elérhető. :R Köszönöm

(#412) George2077 válasza George2077 (#411) üzenetére


George2077
kezdő

Ha valaki esetleg használ 2 sim kártyát megírná, hogy tud-e olyat a Note 13pro+, mint a Samsungok, hogy "állandó 2 sim". Amikor beszélsz az egyiken, a másikat ráirányítja, tehát csörög közben és akár át is veheted. Vagyis a 2 simet egymásra irányítja, ha valamelyik nem elérhető. :R Köszönöm

(#413) George2077 válasza hmatthew19 (#410) üzenetére


George2077
kezdő

Idegesítő mindig lementeni, utána visszarakni mindent, de az utóbbi időkben megcsináltam mindig (Samsung, Oneplus) és éreztem a különbséget. Ha nem csináltam meg, kicsit akadt, laggolt stb. Én ennyit tudok mondani :)

[ Szerkesztve ]

(#414) aszti75 válasza George2077 (#409) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia. Hát,nincs jó hírem az AA-val kapcsolatban.3x próbáltam,abból az első próba alatt kb csatlakozás után 30 mp-el el is dobta. 2.próba után bírta kb 3-4 percig,majd eldobta. Utolsó próba alkalmával ismét kb 30 MP.Aztan le tettem róla.
Azt el kell mondanom,hogy ezek Bt kapcsolatok voltak.A gyári usb kábellel nem próbáltam,de nem sok esélyt látok ott sem a normál működésre.

(#415) Delirious válasza aszti75 (#414) üzenetére


Delirious
tag

Nem lehet, hogy autó és kábel függő is? Xiaomi Mi 10 T Lite 5G telót (kettőt is) használtam eddig AA-hoz (egy 2017-es Opel Astra gyári fejegység) és rendesen működött, csak USB kábellel, nem is láttam BT opciót. Viszont a telefon gyári USB kábelével ledobálta a kapcsolatot, ezért egy régebbi Samsung mobil töltőkábelét használtam, azt elfogadta (de próbáltam többet is). Ki fogom próbálni ezt a telót is, ha majd lesz időm és visszajelzek a tapasztalatokról.

Szerk:
Kiementem a garázsba és kipróbáltam nálam a Waze működött a fent említett kábellel és autóval, igaz csak kb. három percig próbáltam. Ha utazunk valamikor messzebbre akkor tesztelem, ez az autó csak ritkán van használva, másikkal járunk dolgozni (azon nincs AA).

[ Szerkesztve ]

(#416) Sygnus83


Sygnus83
csendes tag

Sziasztok !
Aki kínából rendelte a telót , global romos annak is rendesen jönnek a frissítések rá ?

Csak abból kiindulva, hogy van egy global Lenovo m10 3gen tabletem , de az még az életben nem frissített egy darabot sem.....

(#417) George2077 válasza aszti75 (#414) üzenetére


George2077
kezdő

Nagyon Köszönöm! Annyira felidegesített ez, hogy rendelek én is, kipróbálom. Ha nem jó visszaküldöm elállással. :DD Szóval majd jelentkezek. Nagyon Köszönöm :R

(#418) aszti75 válasza Delirious (#415) üzenetére


aszti75
senior tag

Nem hinném,hogy esetemben autó vagy kábel függő lenne.
Eddig egy Mi 11Lite 5G Ne készüléket használtam,HyperOs-ra frissítve csak is Bt kapcsolattal.Azzal semmi gond nem volt.
Az autó maga egy 147-es Alfa. Nincs gyárilag Android fejegység benne. Én vettem bele egy Carplayt,ami eddig a fent említett készülékkel tökéletesen működött. Majd meg vettem a Note 13 Pro Plus-t, és azóta nem szeretik egymást. Kábellel még nem próbáltam,de ki fogom.
Annyi,hogy délelőtt,miután fel jöttem az autótól,nézegettem a Bt beállításokat és volt benne egy frissítés opció. Gondolom a Bt driverre vonatkozott,mert a telepítés végén kiírta,hogy újra fog indulni a Bt.MIUI-val is próbáltam,de ott nem dobott be Bt driver frissítést akkor.
Azóta viszont még nem próbáltam a Carplayt.
Egyébként,többen panaszkodnak,hogy a készülékkel nem megy az AA. :U

George2077: Maga a készülék nagyon jó.Ne hagyd,hogy ez az apró dolog elvegye a kedved tőle.
Amit vegyél figyelembe,hogy én kábellel nem próbáltam,ez az egyik. A másik,hogy mint írtam,jött Bt driver frissítés,ami lehet,hogy ezt a kapcsolati hibát orvosolja. Egyébként az összes Bt kütyü kapcsolódik, működik ami párosítva van a készülékhez.

[ Szerkesztve ]

(#419) George2077 válasza aszti75 (#418) üzenetére


George2077
kezdő

Köszi, nekem csak annyiból érdekes, hogy járom az országot és sokat használom a GPS-t. Az új autómban, csak telefon tükrözés van. Ezért érdekes annyira, hogy tükrözze a GPS-t is.:)

(#420) anrab válasza bubus66 (#397) üzenetére


anrab
addikt

Nekem szürke mind a két fájl és nem enged semmit se. :((
Nem akarja.

(#421) bubus66 válasza anrab (#420) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia! Akkor valamit nem jól csinálsz. Küldj róla egy screenshotot légyszíves.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#422) anrab válasza bubus66 (#421) üzenetére


anrab
addikt

Szia.
Újra raktam a telefont.
Ha mégegyszer nekiállok és nem lesz jó, csinálok.

[ Szerkesztve ]

(#423) bubus66 válasza anrab (#422) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig a Facebookon is aki meg csinálta annak működött.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#424) anrab válasza bubus66 (#423) üzenetére


anrab
addikt

Ok.
Most neki állok mégegyszer.

(#425) Trooper82


Trooper82
senior tag

Ma minden indításkor xiaomi sim aktivációs szolgáltatás üzeneteket küld bekapcsolásnál, hogy sim kartya nincs aktiválva, es ha probálom nem is engedi. Ez xiaomi dolog lehet mukodik sms, hívás. Mit lehet ezzel kezdeni? Aktiválni, vagy eltűntetni ezt az üzenetet?

(#426) bubus66 válasza Trooper82 (#425) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia!

Nekem is ez van próbáld meg a készülék keresést bekepcsolni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#427) bubus66 válasza bubus66 (#426) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

A Global kapott egy 452 Mb frissítést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#428) bubus66 válasza bubus66 (#427) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Májusi biztonsági frissítéssel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#429) Trooper82


Trooper82
senior tag

Az android autot rég próbáltam. Még mindig ott tart a technika, hogy csak kábellel lehet összekötni, vagy Bluetooth is elég? Mert en nem merem semmilyen eszkozom bedugni az autos usb portba.

(#430) aszti75 válasza Trooper82 (#429) üzenetére


aszti75
senior tag

Sajnos a Bt driver és a tegnapi Android Autó app frissítés ellenére sem hajlandó nálam a Bt kapcsolatot tartani. Max 5 perc és szét kapcsol.Jelenleg úgy használom,hogy usb bedug,majd csatlakozik Bt-on és ha eldobja,akkor vissza csatlakoztatom kábelen. Így használható...
Komolyan gondolkozom azon,hogy megválok a telefontól ez miatt,pedig szuper telefon.

[ Szerkesztve ]

(#431) kuksa90 válasza aszti75 (#430) üzenetére


kuksa90
őstag

Fejlesztői menüben van egy rakat kékfog beállítás. Az nem használ?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#432) aszti75 válasza kuksa90 (#431) üzenetére


aszti75
senior tag

Annyira nem mentem bele a dolgokba. Egyébként minden más bt-os eszköz stabilan működik a telefonnal.A Carplay is jó,mert másik készülékkel semmi gond vele.

(#433) hmatthew19


hmatthew19
tag

Úgy láttam már valakinek EU rommal jött normálisan OTA frissítéssel is az áprilisi HyperOs

HM

(#434) Zsola8615


Zsola8615
friss újonc

Sziasztok!

Eddig sehol, senki nem tudta a megoldást, lehet nincs is rá. Pár napja vettem egy Redmi Note13 Pro+ 5G telót. Az a helyzet hogy az autóban lévő bluetooth-os fejegység (Pioneer DEH-S320BT) nagyon nem szereti. Volt páromnak volt egy Xiaomi telója, de már akkor 3-4 éves telefon volt, és azt játszotta hogy amikor rácsatlakozott bluetooth-on és elindult a zene akkor kb. 1 percig rettentően akadt, szaggatott, és gyorsitva játszotta le a zenét.
Nos, ez az új telefonom ugyanezt csinálja. Utána semmi gond, többet nem akad, játssza akadás nélkül a zenét. De minden indulásnál amikor beintítom a kocsit, csatlakozik és elindul a zene, 1 percig szörnyen akad, gyorsitva pörgetve aztán megint akadozva szaggatva játssza le a zenét. Majd 1 perc után rendbe jön. Minden indulásnál rácsatlakozásnál.
Kollégámnak Pocofone-ja van, ugye az is Xiaomi termék, az is ugyanezt csinálja. Más telefonnal nem csinálja ezt, Huawei-el 3 év alatt egyszer sem. Csak is Xiaomi telefonokkal. Valamiért nem szereti a Xiaomikat legyen az Redmi, Poco.
Miért csinálja ezt van valami megoldás rá? Jó telefon nem lenne bajom vele különösebben, de ez borzasztó idegesítő. Rákérdeztem telekomnál, ilyenről nem is hallottak. És nem veszik emiatt vissza a telefont. Max ugyanilyet adnának.
Köszönöm ha valaki esetleg tud válaszolni rá. :K

Egyébként a HyperOS 2 napja megérkezett rá, azzal is ugyanez a helyzet. Töröltem teljesen a fejegység bluettoh memóriáját, újra csatlakoztam, maradt a probléma. Most autóhifishez akarom vinni csináljon valamit a fejegységgel. De gyanítom ez a Xaominál alapvető szoftveres probléma lehet. Meg majd felveszem a kapcsolatot a Xiaomi Magyarországgal is. Nem létezik h nincs rá megoldás. Másik fejegységet nem veszek, ez hibátlan, másik telefon nem tudok venni. :U
Tudtok valamit mondani? Köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

(#435) simihun


simihun
aktív tag

Jelen, úgy van🙌

(#436) simihun válasza hmatthew19 (#433) üzenetére


simihun
aktív tag

Az előző válasz ide szólt.

(#437) simihun


simihun
aktív tag

Találkozott valaki, hasonló, vagy vékonyabb tokkal q gyárinál? Ha igen, pls dobj linket :R

(#438) hmatthew19 válasza simihun (#437) üzenetére


hmatthew19
tag

Én ezt használom, egész jó és szerintem vékonyabb.

http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=VonyuEb877A&localcountry=HU&url_from=GM7519541325852508160

HM

(#439) simihun válasza hmatthew19 (#438) üzenetére


simihun
aktív tag

Köszi, rá is mentem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.