Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) klampfer


klampfer
tag

Sziasztok!

A Topicban szereplő "használt"tabletnek most lettem tulaja én is és a kernel frissítési tapasztalatomat gondoltam megosztom,. a gépet kb. kipróbálta a srác de a vonalkód volt az első amit leszedett róla..

Ugye 3 verzióhoz (2n, 3a, 3n ha jól emlékszem) 3 különböző kernel való, így nem mindegy hogy melyik típus, viszont vonalkód nélkül NEM lehet sehogy kideríteni!
Mindegy, elsőre a 3n verzióval próbálkoztam 900Mhz-en.. frissítés után újrainditásnál nem ment a toucscreen..
(Firmware txt írja is, ha rossz verziót telepítesz, akkor vagy kamera vagy touchscreen nem fog menni...) de nem voltam 100%-ig biztos, hogy a 900Mhz vagy a rossz verzió okozta.. Kipróbáltam a 3a 800Mhz kernellel, amivel hibátlan volt, majd az 1Ghz-es 3a kernel jött, amivel már a rendszer indításánál kiakadt.. a 950Mhz-es 3a kernel viszont hibátlan, android stability vígan futott 30-40 percig és jelenleg is azzal használom.

A 800Mhz után a 950Mhz abszolúte érezhető! érdemes kipróbálni, de sajna a 3a kernelek között nincs 2Gb-os verzió, csak 900/950/1Ghz-1Gb-osok... (2n és 3n-hez is volt 2Gb-os :( )

A minőség kapcsán: Nem rossz, de kicsit keményebben kézbe fogva kicsit nyöszörög a műanyag, azért nem 100 a minőségérzetem, de ezért az árért nem rossz. Viszont relative nehéz gép, mindegyik 10-es kijelzőjű gépnél amit néztem nehezebb valamivel. Nálam az akku vegyes használat mellett ~5 óra használatot biztosít ami szerintem nagyon JÓ! ja és ezen még van ful USB csati, ami nekem abszolute szempont volt.

Szumma jó kis gép, Skyppal csak próbáltam (bár szvsz. nagyon rossz minőségű az 1.3-as kamera képe) de nem volt gond vele..

Nagy vonalakban nekem ezek a tapasztalatok, illetve érdekelne, hogy valakinél elindult-e az 1Ghz-es kernellel..

Ja és 1 alkalommal állt be egy alkalmazásba úgy, hogy resetelnem kellett..

Udv, G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.