Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zarayg


zarayg
aktív tag

! HELP !

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#2) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

Nem értek hozzá, de találtam egy ilyen oldalt:[link] , ahol adóbevalláskészítést és online konzultációt is vállalnak. Bár bizonyos határidővel dolgoznak, de ha írsz nekik egy e-mailt, akkor lehet, hogy csipkedik majd magukat.

[ Szerkesztve ]

(#3) Pdaw


Pdaw
csendes tag

Megy privát

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Esetből okulva: ügyfélkapu regisztráció, ányk, 5 perc alatt bárki meg tudja csinálni. Bár tán jövőre már a nav csinálja mindenkinek a tervek szerint. De erre most 250000ft indoka lesz, h emlékezzen rá jövőre.

(#5) zarayg válasza Scroll Lock (#2) üzenetére


zarayg
aktív tag

sajnos ez nem jó, de köszönöm a segítséget! :)

ncc1701: Megvolt a regisztráció, megvolt az ÁNYK telepítése, de ott akadtam el, legalábbis a kitöltésnél...

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6) yerico válasza Scroll Lock (#2) üzenetére


yerico
senior tag

beadás napján mindenki eléggé leterhelt. De azt hallottam, hogy nem fog a NAV egy ideig mág büntetni, ha nem érkezik meg a bevallás, csak figyelmeztet érte.

(#7) Mokó


Mokó
aktív tag

Csak megnyugtatásképp mondom;több ismerősöm is volt hogy 1 hét/1 hónapot késtek vele.Nem fognak bántani,kivéve ha csak nincs luxusingatlan-milliós sportautó több db-szóval olyan dolgok amik után zsíros adót kell (kéne) fizetni-vagy vállalkozó vagy de ott meg érdemes könyvelőt alkalmazni.Magyarul átlagpolgárt nem fogják zargatni,nincs kilátásban pénzbünti vagy ilyesmi.Leszögezném még1x ez tisztán az én tapasztalatom/
véleményem.

(#8) Zoja™


Zoja™
őstag

Ma még elvileg hosszabbított ügyfélfogadással vannak nyitva a NAV kirendeltségek, ilyenkor általában este 6-ig nyitva van mindegyik. De erről a helyileg illetékes kirendeltségen kellene tudakozódni telefonon keresztül. Ha még időben odaértek az adóbevalláshoz szükséges papírokkal, akkor az ügyintéző a helyszínen segíteni fog az adóbevallás elkészítésében, majd át is veszi tőled, egyéb teendő nem lesz vele.

[ Szerkesztve ]

(#9) Eastman válasza Mokó (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Nem fognak bántani,kivéve ha csak nincs luxusingatlan-milliós sportautó több db...

Illetve akkor nem fognak „bántani”, ha van. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) zarayg válasza Zoja™ (#8) üzenetére


zarayg
aktív tag

rendben, nagyon szépen köszönöm az infókat! :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#11) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Egyszer tele lett velük a tököm és csak harmadik felszólításra adtam be valamikor december elején, de azóta se ba...gattak érte. Azért azt nem ajánlom, hogy mindenki így csinálja, de annyi biztosnak tűnik, hogy ha ennyiért sem szívattak meg, akkor 1-2 nap késést csak elnéznek.

(#12) chewycl


chewycl
tag

Én sem adtam le, arra is kellene szerintetek, hogy 3 napot diakmeloztam tavaly? :B

(#13) quarros válasza chewycl (#12) üzenetére


quarros
tag

Ha a munkaadódtól kaptál Igazolást, nyomtatványt akkor igen, egyébként nem.
(pl: ha kaptál 15M30-at akkor igen)

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Hasznos volt a bejegyzés. Nem ma megyek le a postára az ebay-es cuccért, hanem a jövő héten. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#15) ncc1701 válasza zarayg (#5) üzenetére


ncc1701
veterán

Én nem vagyok egy nagy dokumentálós arc, de amit a könyvelőtől kapszt pappert, azokat a számokat csak be kell írni, le is ellenőrzi, h jó-e. Ha nekem megy, akkor mindenkinek. :)

(#16) zarayg válasza ncc1701 (#15) üzenetére


zarayg
aktív tag

igen, csak anyám oldaláról vagyunk 5-en testvérek, abból 2 tesóm kap még családi pótlékot, és nem olyan egyszerű a dolog :\ :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#17) #96349952


#96349952
törölt tag

Több mint egy hónap késéssel lett beadva a bevallásom - miután küldtek a NAV-tól egy levelet, hogy mi van már -, senkit nem érdekelt, ne parázz, nem lesz ebből semmi.

(#18) kmisi99


kmisi99
addikt

Valóban, volt is róla szó, hogy van egy bizonyos türelmi időszak, és csak utána büntetnek.

(#19) zarayg


zarayg
aktív tag

nagyon köszönök minden információt és azt is, hogy ilyen segítő készek vagytok! :) Köszönöm még egyszer!

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#20) Chaser válasza ncc1701 (#15) üzenetére


Chaser
titán

nem olyan egyszerű az mindig, van hogy ellentmondások vannak és a sw nem tud mit kezdeni vele

de le kell sz@rni, beadni valamit és jövő héten beadni egy moddoltat amit könyvelő csinál a saját neve alatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Mokó válasza Eastman (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nézőpont kérdése lessz ez azthiszem :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.