Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) juve600


juve600
nagyúr

Üdv
Redmi 3Pro. Miui8-al vagy CM 12/13 fut jobban ?

(#552) Viktor0610 válasza juve600 (#551) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szertintem a CM-mel jobban futhat, de amennyire tudom, a CM-ből nincs teljeskörűen használható, minddel van valami hiba.
Én ezért maradtam a MIUI-nál. Azzal is teljesen jól megy. :)

Samsung Galaxy A54

(#553) red13


red13
tag

Van egy problémám. Akár zenelejátszó, akár podcast app(kipróbáltam több félét, mindegyiknél ugyanez a probléma) ugyanazt a dolgot csinálja. Mégpedig elindítok egy hosszabb hanganyagot, 1-2 órásat, meghallgatok belőle úgy 45 percet, majd leállítom, később hallgatnám tovább, de az elejére ugrik, vagy nem onnan folytatja ahonnét elkezdtem. Még rosszabb, hogy a csúszka sem működik ilyenkor, hiába csúsztatom a 45. percig, újból csak az elejétől játssza, vagy esetleg teljesen máshol(pl 20. percnél). Magyar verzió, eustcoktól vásárolt, Android 5.1.1 van rajta.

(#554) gabe_ válasza red13 (#553) üzenetére


gabe_
őstag

Ezt néha nálam is csinálja a gyári lejátszó az óra hosszás mixek hallgatásakor. Csinálta eustockos rommal, és most 8-as miuival is. Nem tudom az okát...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#555) red13 válasza gabe_ (#554) üzenetére


red13
tag

Az a baj, hogy nem csak a gyári lejátszó csinálja, hanem kb. minden, még a podcast appok is.

(#556) gabe_ válasza red13 (#555) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem a hangoskönyveknél volt kellemetlen, de amióta a smart audiobook playerrel játszom le őket, azóta sokkal jobb. Sőt, vannak tök jó extra funkciók is.
A mixeket továbbra is a gyárival hallgatom, igazából együtt tudok élni vele, mert csak nagyon ritkán csinálja.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#557) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Na jól befürödtem akkor.. Most olvasgatom itt ezt a topikot már egy hetes Redmi 3 pro tulajként, amit az extreme digitalban vettem. :( 70 ezer forint volt, soha nem hallottam még az eustock-ról pedig rendeltem már pár helyről telefont.. na mindegy. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, kamera 1000x jobb képet csinál mint az előző LG F60-as telóm, gyors, szép a kijelzője, a 32 gb tárhely mindenre elég (mindenre is! :D ) ami amúgy nekem megváltás az előző telóm 4 (!!!) GB tárhelyéhez képest.

Egy kisebb bug van benne amit többen is jeleztek a xiaomi fórumán, hogy a google hang alapú kereső appja sokszor indokolatlanul azt mutatja, hogy van 1 új értesítése. Egy keresőnek! :) De tényleg csak ennyi.

Ajánlom bárkinek aki meg szeretné venni, és ez az eustockos 55 ezer forintos árért szinte ajándék!

üdv: olloczky

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#558) Upo válasza olloczky (#557) üzenetére


Upo
addikt

Hát ha nem személyesen vetted hanem neten, akkor 14 napon belül vissza tudod küldeni és visszafizetik az árát.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#559) trebrona válasza olloczky (#557) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy kisebb bug van benne amit többen is jeleztek a xiaomi fórumán, hogy a google hang alapú kereső appja sokszor indokolatlanul azt mutatja, hogy van 1 új értesítése. Egy keresőnek!

Ez nem bug, a google now kártyákat jelzi így.
Értesítő sáv lehúz és ott már lehet is olvasni. Ha simán az ikonra kattintasz nem azt nyitja meg, hanem a hang alapú keresést.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#560) olloczky válasza trebrona (#559) üzenetére


olloczky
senior tag

Es valoban! Koszi! :D

#558(Upo) annyira nem zavar, igy ha legalabb vmi gond van vele eleg csak az uzletbe bevinnem ok majd intezik a szervizt

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#561) peaso


peaso
csendes tag

3kérdésem lenne: működik normálisan a swype gépelési mód ill. a hangalapú szövegbevitel?
ezenkívül: mi ez a 4g hiány a hétköznapokban? ott ahol van 4g csak 3g t tud?ez igaz a pro verzióra is?

kösz

(#562) olloczky válasza peaso (#561) üzenetére


olloczky
senior tag

Hali

Swype működik, hangalapú szövegbevitel google-nél tökéletesen működik (vagy másra gondoltál?) és nekem a 4g is hibátlan Pro verziónál.

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#563) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Online rádiót hallgatok telon keresztül, chrome böngészővel bluetooth hangszórón. Miután elsötétedik a kijelző vagy lezárom, nem sokra rá mindig megáll a zene. Semmi takarékos nincs bekapcsolva. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#564) kovjoe válasza Gabi 8906 (#563) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Szia!

Szerintem, csak akkor fog menni, ha beállítod, hogy ne kapcsolja ki a miui a képernyőt, leveszed a fényerőt minimumra, és bekapcsolod az olvasó módot, hogy minél kevesebbet fogyasszon. De majd még olvasgatok :) .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#565) sanyci válasza Gabi 8906 (#563) üzenetére


sanyci
senior tag

VLC-vel hallgatva megy az internetrádió kikapcsolt képernyőnél is...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#566) Gabi 8906 válasza kovjoe (#564) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Korábban mi 4 en nem volt gond vele. Emiatt gondolom hogy csak valami beállítás hiba lehet nálam.

sanyci: az működik online rádiónál is?(Populáris)

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#567) sanyci válasza Gabi 8906 (#566) üzenetére


sanyci
senior tag

Miért ne menne, de TuneIn-be is lehet custom forrást tenni, az is szépen fut...
VLC>Műsorszórás és url beszúrása pl. "http://stream.klubradio.hu:8080/32kbit"
TuneIn>MyProfile>Egyéni url hozzáadása...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#568) Upo válasza olloczky (#560) üzenetére


Upo
addikt

A wayteq szervíz garanciázza az edigitalos és az eustockos telefont is, nincs különbség, ugyanoda kell vinni/küldeni. Ezért szeretjük az eustockos vásárlást, mert SEMMI többlet szolgáltatást nem kapunk a máshol megvett hazai garanciás készülékre a nem kevés plusz pénzért, sőt gyanítom hogy nemigen bánnak jobban az emberrel vásárlás után mint az eustock-nál...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#569) Cortez863


Cortez863
csendes tag

Sziasztok!

A mai nap vásároltam egy Redmi 3 készüléket.

Telepítettem is rá pár alkalmazást. Első körben a Facebook, messenger, viber. stb.
Az normális,hogy elég lassan 3-5 perc alatt telepít fel egy alkalmazást?

Üdv.

Cortez

(#570) Viktor0610 válasza Cortez863 (#569) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a Facebookot telepíti fel lassan, mert az hatalmas méretű.

Samsung Galaxy A54

(#571) olloczky válasza Cortez863 (#569) üzenetére


olloczky
senior tag

Ezt en is tapasztaltam. A messegernel meg a facebooknal.

Nekem is lenne egy kerdesem. A hatlapon a hangszoro folott van egy csik feher papir odaragasztva kinai szoveggel azt leszedhetem? Ket het alatt elegge megkopott ezert gondolom nem fontos, es azert nem szedtem le mert ugy tunt elegge oda van ragasztva :D. Tehat leszedhetem?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#572) trebrona válasza olloczky (#571) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tehát leszedheted. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#573) olloczky


olloczky
senior tag

Danke :R

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#574) moordavid válasza Cortez863 (#569) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nálam is több percig telepít egy pár alkalmazást. Szerintem nem probléma.

"Like tears in rain."

(#575) Cikessz


Cikessz
újonc

Sziasztok!
Én egy 25 éves,szőke nő vagyok....légyszi segítsetek! :)
Most kaptam egy Redmi 3-at.Egész jól boldogulok vele,nagyon tetszik.Viszont 2 dolog nem megy.Az egyéni csengőhang,sms hang,ébresztő hang beállítás.Valamint bármilyen naptárat telepítek és szeretnék eseményt beírni,kér egy fiókot,de nem értem miért,hiszen be vagyok jelentkezve egy google fiókkal,de azt nem fogadja el.
Köszönöm,ha valaki segít! :)

(#576) mrbarbrady


mrbarbrady
tag

Üdv!
Honnan érdemes most rendelni Redmi 3-at? Az eustock.eu-n mindegyikhez az van írva, hogy nincs raktáron.
Köszi!

(#577) Viktor0610 válasza mrbarbrady (#576) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legközelebb elég lesz egy topikban feltenni a kérdésed. :P

Samsung Galaxy A54

(#578) Lion70 válasza sanyci (#550) üzenetére


Lion70
csendes újonc

Bocsi, hogy most válaszolok. Nem tudom a 3G megy-e rendesen, mivel 4G-t használok. Azzal nincs gond.

(#579) Lion70 válasza sanyci (#550) üzenetére


Lion70
csendes újonc

Egy teszt a Redmi 3S vs Redmi3 Pro sebességéről.
https://www.youtube.com/watch?v=dfi-uBEK06s

(#580) Lion70 válasza trebrona (#549) üzenetére


Lion70
csendes újonc

Erre akartam eredetileg válaszolni. Bocsánat. Nem tudom a 3G megy-e rendesen, mivel 4G-t használok. Azzal nincs gond.

(#581) red13


red13
tag

Oké, nekem elegem lett a bugokból. Legálisan lehetne frissíteni az androidot rajta valahogy? Eustockból vásárolt magyar van rajta, 5.1.1, MIUI pedig 7.1.1.0

(#582) Viktor0610 válasza red13 (#581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb. kismillió alkalommal lett feltéve a kérdés. :)

Szeretnél-e BL-t nyitni vagy sem?
Van magyarul tudó, zárt BL-re való ROM. Olvasd el a másik topik összefoglalóját, légy szíves! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#583) Buccer


Buccer
tag

Üdv!
Úgy néz ki telefon csere előtt állok, megadta magát a G700-am.
Az lenne a kérdésem, hogy a pro verziónál sincs alul háttérvilágítása az ikonoknak? A sima redmi3-ra a tesztben írják, hogy nincs.

Pécs City

(#584) Viktor0610 válasza Buccer (#583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs háttérvilágítás a kapacitív gombokon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#585) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Egyelőre csak terv, de valószínűleg platformváltás előtt állok. 8.1-es Windows Phone-t használok jelenleg, egy Lumia820-on, és bár a telefonnal semmi problémám, egyre fájdalmasabb kezd lenni az alkalmazások nyűgje, vagy épp a frissítések ritkasága, teljes hiánya. Ha váltok, droidra váltok, iOS a brutális túlárazása és a marketingje miatt felejtős nálam. (A későbbiekben látjátok majd, hogy iPhone 5S lenne a legalja, ami megfelelne, hát annyiért hadd ne...)

Amiért ide írok, a következő. Lehetséges, hogy eladó lesz a közelemben egy Xiaomi Redmi 3, meg is tudnám tapizni, ismerős, megbízható sráctól lenne, de van pár aggályom, ebben segítsetek nekem irányt mutatni.

Amire használnám a telefont: elsősorban munka. Fontos, hogy elérjenek Viber-en, WhatsApp-on, Skype-on, Messengeren (hanghívás létfontosságú), emellett tudjak navigálni Waze-val, legyen jó a kamera olyan szinten, hogy megfelelő makrókat tudjak lőni vele internetes hirdetésekhez. Persze telefonálás, böngészés, e-mail figyelő, ezek is menjenek szépen, de semmi játék, vagy bohóckodás, fing alkalmazás és hasonló kreténségek.
Szeretném használni továbbá a Runtastic PRO appot, ez az egyetlen "luxus", ami a telefonon futna.
És ami a legfontosabb, a készülék sebességéből nem vagyok hajlandó engedni, legyen annyira smooth, annyira röccenésmentes, mint a 820-am! Azon bármit csinálok, azonnal ugrik, nem kell a képekkel se másodperceket várnom, lapoz, zoomol, lapoz, zoomol egy pillanat alatt...szóval ezt elvárom az utódjától is!

A fenti listából lehet látni, hogy a WP az appok terén helyenként teljesen alkalmatlan az elvárásaimhoz, a 820-as Lumiám hiába csúcsszuper, de az alkalmazásokkal járó nyűgök miatt lassan kezdek belefáradni. Viber, Messenger van, hogy 15-20 másodpercig szinkronizál, hiába van 50mbit-es LTE...havonta párszor megbolondul a telefon és semmi nem akar kapcsolódni...stb.

És akkor az aggályaim. Nem akarok egy olyan spirálba kerülni, mint a Windows Phone-nal, hogy egyszercsak megszűnik rá az oprendszer(!) frissítése, és ez magával húzza az appokat is - esetemben az én készülékemre nem jön ki Win10, és az alkalmazásokat (pl Skype) fokozatosan kiveszik a 8.1-es támogatásból. Arra gondolok itt, hogy az említett Xiaomi Redmi 3-ra tudtommal 5-ös droid van, pedig már 6-osnál járnak, és nehogy beruházzak egy olyan készülékre, amire az 5-ös lesz a top rendszer, mert akkor ott vagyok, ahol a part szakad., eltelik 1 év, és közlik velem, hogy az "X" alkalmazás csak 6-ostól felfelé lesz elérhető, úgyhogy menjek a fenébe.
Ja igen, használni akarom a telefont, nem akarom nyitni a bootloadert, nem akarom rootolni, nem akarok rá hiperszuper romokat rakni, erre nem akarok időt pazarolni. Ami kell, megveszem az áruházból, és kész.

A másik kiszemelt telefon egy Samsung Galaxy S6 Edge, tudom, teljesen más kategória, és nem is a megvásárlással van a gond (főleg, hogy kamatmentes részletre 130-ért megkapom), de ha hozná a kötelezőt a Xiaomi Redmi 3, akkor nem vennék 4-szeres áron telefont. Persze a Samsungnál nem félek a frissítésektől, szerintem lesz rá droid még 3 év múlva is.
Nem csajozni akarok a telefonnal, tegye a dolgát, ne lassuljon be (talán a 8 mag és a 2GB ram már elég lesz a brutálisan pazarló droidnak is). A másik fájó pont, hogy hiányozni fog az LTE, a 820-ason örömmel fogadtam, és félek, vidéken kevés lesz a 3G a Viber hívásokhoz, de főleg a böngészéshez...

Hú, hosszúra nyúltam, köszönöm a segítséget előre is, mindent választ szívesen látok! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#586) gabe_ válasza csabyka666 (#585) üzenetére


gabe_
őstag

A waze fut rajta gördülékenyen, énis használom. ;)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#587) csabyka666 válasza gabe_ (#586) üzenetére


csabyka666
addikt

Remek, köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#588) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!
Én is megelégeltem a Bug-okat Redmi 3-as készülékemen.(EU Stock-os vásárlás.)
Global developer romban gondolkodom, melyet bootloader nyitás nélkül rá tudnák tenni a készülékre az MiFlash programmal. Kérdésem az lenne hogy csak simán letöltök egy ilyen romot és ennyi, vagy van valami amivel elronthatom a telot?
Segítséget előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#589) Gabi 8906 válasza Gabi 8906 (#588) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Eddig mindent próbáltam de nem megy a leírtak szerint. Folyton azt írja: can not read from port Com3 :F

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#590) Orlin válasza Gabi 8906 (#589) üzenetére


Orlin
addikt

A sima Redmi topik aktívabb!Ott biztos tudnak segíteni!:)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#591) Gargo96


Gargo96
csendes újonc

Sziaszok!
Véleményetek szeretném kikérni, új telefont szeretnék venni és megtetszett a Xiaomi Redmi 3-s model, és érdekel nektek mi a véleményetek róla. Hétköznapi felhasználásra venném, azaz ilyen fb, messenger emailezés stb. ( B20 hiánya különösen nem izgat mivel telenor 3g-s lefedettsége egész jó az ország azon területén ahol lakom)
Válaszokat előre is köszönöm!

(#592) Viktor0610 válasza Gargo96 (#591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a 3/32-es változatot nézed, az mindenképp' jobban ajánlott. A 2/16-os verzió olcsóbb, és kevés programmal az is jól működik.

Samsung Galaxy A54

(#593) moordavid válasza Gargo96 (#591) üzenetére


moordavid
aktív tag

Április óta használom a sima redmi3-at (2/16). Teljesen meg vagyok vele elégedve. Fb-messenger-email-viber gond nélkül fut, nem akad, nem lassul. Én azért megtömtem appokkal a telefont és bírja.

Igo és Here maps navigálásra, hibátlanúl működik a gps vevő, gyorsan talál jelet, stabilan meg is tartja.

Az akksija tényleg tudja amit ígér, ha nem kaparom túl sokat akkor a 3 nap simán kijön, intenzív használat mellet is meg van a 2 nap simán.

Telenoros vagyok én is, a 3G megvan majdnem mindenhol (Kivéve balatonszárszó, ott nem találta meg).

Tehát a 3/32-es modell még a fentebb írtaknál is jobban bírja majd az app cunamit :DD

Hozzáteszem, hogy én anno a xiaomiforsale.com-ról rendeltem, xiaomi.eu-s rommal, magyar nyelv nélkül, de google play van rajta. Kivettem dobozból, és azóta is használom, ROM cserét sem éreztem sosem igazán szükségesnek.

Itt pedig megtalálod a konkrét Redmi 3s fórumát: Link

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#594) _Atesz


_Atesz
addikt

Redmi 3-on nem jelennek meg a SIM kártyán levő névjegyek. Mi a megoldás?

(#595) moho79


moho79
csendes tag

Sziasztok

Redmi 3 pro vásárlásán gondolkodom. Ár/érték arányban nagyon tetszik. Nem vagyok egy buherálós típus csak használni szeretném és kész. A kérdésem, hogy ez a készülék okozna bármiféle hátrányt mondjuk egy samsunghoz képest? Gondolok itt 4G hiányára (nem tudom most van vagy nincs. Pécsi vagyok és valaki írta valahol, hogy 4G-n használja. Play áruház van vagy nincs? Ilyesmikre gondolok. Gondolom a magyarítás teljes. Ha valaki leírná mivel kell számolnom ha ezt a készüléket választom.
Előre is köszönöm

(#596) olloczky válasza moho79 (#595) üzenetére


olloczky
senior tag

Szia

Ugyanígy voltam vele én is. Extreme digitalban vettem, és azóta itt a fórumon mondták, hogy az eustock.eu-n van olcsóbban ugyanaz a készülék, úgyhogy ott nézz szét. Rendes garancia is van hozzá.

Semmilyen hátrány nincs a samsunghoz képest. Nagyon jó áron kapható gyors, szép és okos telefon. 4G Miskolcon van és működik, gondolom Pécsett sincs ez másképp. Teljes magyar szoftver és play áruház is van. Mindenképpen ajánlom.

üdv

szerk: az ujjlenyomatolvasó is nagyon jól működik!

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#597) moho79 válasza olloczky (#596) üzenetére


moho79
csendes tag

Köszi a megerősítést.
eustock-on nincs készleten és az értesítést kérek-re sem reagálnak :)

[ Szerkesztve ]

(#598) moho79


moho79
csendes tag

sajnos feketét szeretnék és mindenhol arany meg fehér van :) hogy ki veszi ezeket nem tudom :)

(#599) Viktor0610 válasza moho79 (#598) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csajok? :P

Samsung Galaxy A54

(#600) moho79 válasza Viktor0610 (#599) üzenetére


moho79
csendes tag

bár azok lennének de nem :)
redmi 3 pro -ról van szó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.