Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Van egy több hozzászólással rendelkező topik erről a telefonról.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A hozzászólás eredeti tartalma:

Remélem legalább annyira kezes, szerethető telefon lesz, mint az elődje :K Üzemidő tényleg hihetetlen!
Mondjuk nekem fáj, hogy elérte a gyártót is a vagy dual vagy Micro SD-történet :( Valamint én az infrát elcserélném NFC-re.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#2) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, de nem az én világom... :)

(#3) Csereszne


Csereszne
csendes tag

Azt hiszem megvan a Redmi 1S utódja nálam. :))

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kerlek a multimedia tesztekben a fenykepezonel. MINDIG fenykepezzetek le azt a sarga hazat, hogy legyen legalabb egyetlen kozos viszonyitasi alap...

thx!!!

(#5) Luck Dragon

Meglepődtem, hogy a fényerő erejét sem szúrták el, szuper készülék lett, köszönöm a tesztet <-- Bocsi Fejvadi :) :P

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Így kell olcsó és használható készüléket készíteni.
Samsung Te vagy az? Jah nem :DDD

Ha most kellene telefont vennem , biztos ez mellett tennem le a voksom.
Aszem lesz ebből PRo verzió is?

(#7) dokee78


dokee78
félisten

Sokba kerülne kiépíteni egy másik 4G-t vidékre?
Nyíregyházán is a 800-as LTE működik csak?

Többe nézem az infrát,mint az NFC-t,feltéve,ha használható több műszaki cikk irányítására.

(#8) hakydakillah válasza dokee78 (#7) üzenetére


hakydakillah
senior tag

A Mi Remote egy nagyon jó kis program tőlük. Nekem eddig mindennel megbírkózott az infrája – tv, házimozi, klíma…

(#9) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Gyönyörű de a 800Mhz miért nem? Vidéken, utazás közben nagyon jól jön, főleg ha már megszokta az ember a szinte folyamatos LTE-t.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Én megvárom a Redmi 3 Pro-t (3GB RAM/32GB). Tuti az lesz az utódja a Redmi 1S-emnek. Tökéletes telefon a számomra. A Redmi 1S-el sincs bajom.

(#11) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"Snapdragon 615/616 1080p-s kijelzőn neccesen, 720p-n viszont kifejezetten jól muzsikál." Ezzel azért lehetne vitatkozni. :B 1080p-s telóban semmi gondja nincs, elvileg 2560x1600-as felbontást is tud kezelni. Talán inkább az Adreno 405-ös, ami lehetne erősebb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Remélhetőleg a Pro verzió lesz a következő mobilom. Az asszony egy Redmi 2 Pro-t használ. Piszok jó készülék! Amennyiért vettük, szinte ingyen volt... :D Ha a Redmi 3 Pro megáll 60ezer forint körül, akkor tuti vétel lesz!

Minden szavam magánvélemény!

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Lassan jön a következő telefonom, szépen haladunk... Az 5.5" nagy,pedig tetszik. Nadràgban kényelmetlen hordani.
Így a következő egy 5" HD vagy FHD 3/32 4000+nah teló lesz. Kb 50 ezredesért. Év végére biztos megérkezik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Bone123 válasza ThorsHUN (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szia!

Jogos, és le szoktuk fényképezni azt a házat, ezúttal viszont az összes közölt kép egy szoftverfrissítés után készült, és utána már nem volt lehetőség lekapni. Javaslom különben a bevásároló központ bejáratáról lőtt fotót megszemlélni, ott látszik talán a legjobban a vonalélesség a téglák és a feliratok segítségével, és általában azt is lefényképezzük tesztjeinkhez.

(#15) tothmaxy182 válasza F.B.I. (#9) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Redmi 2 Proval neteztem hétfön Zalaegerszeg és Győr közötti utazás közben. Nem nagyon volt 4G, inkább csak H+, vagy 3G, de őszintén szólva utazás közben, mobilneten pont nem érdekel, hogy egy honlap 2 vagy 10 másodperc alatt tölt be...

Minden szavam magánvélemény!

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Egész korrekt mobilt, az ár is teljesen rendben van.

(#17) batai15


batai15
félisten

Magyar nyelv honnan?

(#18) F.B.I. válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miskolc-Budapest vonal, a 3G, H lefedettség vicc.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19) Csapoati válasza batai15 (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A ROM-ból? 6.1.14 így tippre.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) moordavid


moordavid
aktív tag

Pont a Ti tesztetek után vettem meg a Redmi 1s-t ami azóta is remekül üzemel pedig már van rajta egy-két pity-puty (Nem vagyok egy megrögzött tok használó). És a Ti tesztetek miatt lesz ebből tavasz végén egy Redmi 3 :DD

"Like tears in rain."

(#21) ToniSoprano válasza Bone123 (#14) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szia mondjuk azt is jó lenne felhívni a figyelmet a cikkben, ha beleteszel egy második simet akkor nem lehet Micro SD-vel bővíteni és a belső 16 GB-ból akkor mennyi marad szabadon.

[ Szerkesztve ]

(#22) hakydakillah válasza ToniSoprano (#21) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Hát akinek nagyon fontos, egy kis játszadozással megoldható a 2sim + 1sd card kombó :)

(#23) trebrona válasza ToniSoprano (#21) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem elég egyértelműen benne van:
" A készülék egy nanoSIM-et és egy microSIM-et, vagy egy microSD kártyát és egy microSIM-et fogad be a hibrid tálcának köszönhetően"
"A belső tároló 16 gigabájtos, amelyből 10 érhető el első bekapcsolás után"

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#24) ThorsHUN válasza Bone123 (#14) üzenetére


ThorsHUN
őstag

thx!

(#25) menledge válasza hakydakillah (#22) üzenetére


menledge
senior tag

Hát szerintem azért ez nem egészen így van. Sajnos nekem fontos volna, de egyáltalán nem bíztatóak azok a képek amiken a mókolások vannak. :(

Egy dolog ha elcseszed a simet, kérsz újat..., ha egy 16/32/64-es micro kátryát b@aszol el, az már pénzbe is fáj..., de ha beerőlteted vagy véletlenül úgy sikerül, akár a simtálcát akár a telefon érzékelőit is elb@aszhatod.
Ezt pedig nem fogadják el gariba, és ez már sokkal többe fáj!

(#26) medica


medica
senior tag

Kínában ez 30 ezer az korrekt is érte, itt majd a duplája. 3 giga rammal és b20-al érne talán 50-et, így felejtős.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#27) ToniSoprano válasza trebrona (#23) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Igazad van, a tárhelyet nem láttam hol van.

(#28) atee_13


atee_13
őstag

Ez a gomb háttérvilágítás valami dac ennél a típusnál. Gyakorlatilag magasabb kategóriás készülékeket aláz és 2016 ban nem tudnak 3 ledet beletenni. Nem gondolom, hogy agyonvágná a költségvetést.

(#29) Departed


Departed
őstag

Első nyúzás, erős használattal 10 és fél óra képernyőidő után tettem töltőre. Mindenféle akku spórolás mellőzve volt, nem kíméltem. :)
Ebből is és kb. minden nekem fontos dologból jelest érdemel a készülék, remek családtag. :R

(#30) DaveHutt válasza medica (#26) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mutass jobbat.

(#31) trebrona válasza DaveHutt (#30) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hagyd rá, egyszer már eljátszotta: [link] :U

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#32) Departed válasza trebrona (#31) üzenetére


Departed
őstag

Na már itt is ez a troll...kéretik nem válaszolni neki, hátha foglalkozik valami értelmes dologgal inkább. :U

(#33) gabe_


gabe_
őstag

Visszatalálós

Sovány szakácsban sose bízz!

(#34) Csapoati válasza medica (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

LOL! Troll-e vagy?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) tothmaxy182 válasza DaveHutt (#30) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Minek válaszolsz neki? Én először ilyen "falba fejet verős" szmájlit akartam neki küldeni, de rájöttem, hogy felesleges...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Hagy kérdezzem már meg a sok B20 hiánya miatt beírókat, meg úgy általában mindenkit, hogy B20 nélkül, vidéken utazva ahol 3G (HSDPA, vagy HSDPA+ van) mennyi a mobil net letöltési sebessége? Egyszerűen nem értem hogy az elméleti 21 Mbit/s letöltési sebesség miért is nem elég?
Amíg nem volt LTE (most sincs normális) addig egy helyen sem olvastam emiatt sírást, most meg minden kínai telefonos vagy Xiaomi topikban minden második sor a B20-ról szól.
A Redmi 1S-em amikor megvettem akkor már javában volt LTE képes mobil (csak normális hálózat nem ahogy most sincs) mégis meg vagyok a 3G-vel (nem LTE-s a mobil).

[ Szerkesztve ]

(#38) Gyula196906


Gyula196906
senior tag

valamit mindig kell fikázni alapon

(#39) Viktor0610 válasza kriszpontaz (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Godlike79:
Sokszor kitárgyaltuk már, nem a sebesség nem elég, hanem sokszor kimarad a 3G (nem Vodafone-ról beszélek), így vagy 4G van vagy 2G. :(((
Én eddig (kopp-kopp-kopp) nem érzem a B20 hiányát, de nem jártam még be az országot. :D

Gyula196906:
Ha már egyszavasakat szólsz hozzá, használhatnád a szerkesztés gombot. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40) exedoc


exedoc
senior tag

Nagyon jó kis készülék lett ez is, tetszetős.

(#41) Departed válasza kriszpontaz (#36) üzenetére


Departed
őstag

A trollt nem számítva te írtál először a B20 témában, ebben a topicban még van esély hogy megmaradjon ez a jó vagy még jobb "sírásarány". ;)

(#42) kriszpontaz válasza Departed (#41) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vedd pozitívumnak hogy én nem sírásból írtam :D, csak érdeklődtem.
Számomra az üzemidő és a felszereltség a lényeges. A mobil net totál érdektelen számomra, főleg mert céges kártyával használom.

(#43) Tompkins


Tompkins
tag

Egy jó páran már nagy megelégedéssel használjuk kis hazánkban is a Redmi 3-at. :)
Tényleg nagyon jó kis telefon lett.

(#44) dkface


dkface
aktív tag

Nem lenne gond a 4G hiányával, ha lenne 3G mindenhol. De ahogy kintebb megyek Miskolcon csak EDGE marad. Telenor/Telekom hálózaton. És az meg használhatatlan.

(#45) ToniSoprano válasza kriszpontaz (#36) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Már ahol van 3G. A Telekomnál kb ország felén nincs 3G lefedettség (Dunántúl,Észk-magyarország) nem építették ki, szóval aki Telekomos és ilyet vesz nagyot szív vidéken a 2G-vel. És amit a térkép mutat az is kültéri szóval osztani kell kettővel inkább: [link]

A Telenornál, Vodafonnál viszonylag jó a 3G, de nagy kérés meddig éri meg nekik megtartani a 3G-t biztonyos területeken, mert van azért üzemeltetési karbantartási, költség, ezzel szemben az LTE lefedettséget meg folyamatos fejlesztik. Pl. Budapesttől 70 km-re egy 2000 fős községben Telenornál LTE 1-2 vonás térerővel kb 3-szor olyan gyors, mint a 3G ugyanott maximális térerővel, brutál. Egyébként ugyanitt a Telekomnál nincs 3G sehol a környéken, sokat szívtam ezzel.

Ennyiért ilyen akkuval talán a 800 mhz is megbocsátható. Azzal már elég gáz, hogy e mellett, nem lehet 2 dual simet rakni bele és mellé micro Sd-t, ez így már kicsit problémás annak aki dual simes telót.

[ Szerkesztve ]

(#46) Gyula196906 válasza Viktor0610 (#39) üzenetére


Gyula196906
senior tag

sajnos sokan a telefonok gyártóját szapulják a hazai "nem" szolgáltatók helyett, őket kellene inkább...
sűrűn járok be vonattal pestre (35km) , és szinte településenként változik a szolgáltató által biztostott frekvencia, és ez eléggé nyűgös mert vannak olyan alkalmazások amik ezt a le - fel kapcsolódást nem igazán tolerálják(kilépnek , újratöltenek)
sőt sokszor van hogy egyáltalán nincs semmilyen sem Nyílt terepen

[ Szerkesztve ]

(#47) Almonen


Almonen
aktív tag

Kellemes telefon, de nekem túl pici. 5.5 vagy afölött, ugyanis megszoktam.

(#48) Viktor0610 válasza Almonen (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Redmi Note 3 a te készüléked. ;)

Samsung Galaxy A54

(#49) Igric


Igric
tag

Jelenleg ebben az árszegmensben ez az egyik legjobb készülék. :)
Köszi a tesztet! :)

(#50) ToniSoprano válasza Gyula196906 (#46) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem kell szapulni őket, mert nagyban benne vannak az LTE fejlesztésben, pl. Telenor hálózaton hasít vidéken is az LTE és egyre jobb lesz. Az mondjuk elég gáz, hogy legnagyobb szolgáltató a Telekom csak félig építette ki a 3G lefedettséget. Aki Telekomnál van a B20 hiányában nagyon sok helyen 2G-t tapasztal, szóval annak érdemes szolgáltatót váltani, legalábbis bekalkulálni.

Egyébként ezért az ártért tényleg jó készülék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.