Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tomas51 válasza vicze (#100) üzenetére


tomas51
senior tag

Értem, kár érte.

(#102) nimfas válasza Fineous (#62) üzenetére


nimfas
addikt

Ki mondta, hogy nem bővíthető?

Nekem ilyenem van... 6 hónapja kb. még nem tettem bele kártyát de sd belemegy.

Ja én nem itthon vettem, China import Anglián keresztül kb 70k volt.
Azért a hetenkénti softverfrissítést valahogy mindenki elfelejti írni! :D

(#103) tDr1v3r válasza nimfas (#102) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kell is javítani a bugokat. ;]

Én csak negatívat hallottam róla. Gondolkodtam hogy vegyek egyet még amikor megvolt a Mi 3-am, de aztán elmaradt... ahogy néztem videókat, cikkeket, fórumbejegyzéseket etc (hazai forgalmazás kezdete után tudnám csak fogdosni nyilván) nem valami pozitív a cucc, kb. semennyire sem iPad-verő.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#104) Capritain 2


Capritain 2
csendes tag

4:3? :S nagyon furcsa képarány egy tabletnek. Sokan használják médiaeszközként a tabletjüket, a mostani-közelmúltbéli filmek 99%-a 16:9 vagy 21:9, akkor most vagy lemaradok a filminformáció majdnem feléről (ha teljes képernyőben nézem egy zoom-mal - márpedig ha csak 8.3, akkor zoom) vagy az alsó-felső fekete csík elfoglalja az eszköz felét.

nyah :F

(#105) Csapoati válasza Capritain 2 (#104) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Böngészni meg sokkal jobb a 4:3, ennyi az egész.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106) Balathruin


Balathruin
veterán

Első tabletnek és (tudtommal) első tegrás eszköznek nem rossz. Optimalizálás kell még, de idővel csak sikerül javítani rajta. Túlmelegedés és az ebből következő erős throttling megvan még?

Capritain 2: filmnézéshez nem ezt kell venni, ilyen egyszerű.

(#107) Touch-ko válasza Capritain 2 (#104) üzenetére


Touch-ko
őstag

Valoban van csik 4:3-as kepatmeronel. En ilyen kepatmeros tabletet hasznalok 2010 ota. Igazabol engem nem zavar. Hasznaltam rovidebb ideig 16:9-est (kb 3.5 hetig), teny, hogy nem volt fekete csik, de netezesnel a billentyuzet kitakarta tobb mint a 2/3-ad reszet a kijelzonek. Szerintem ez nagyon kenyelmetlen, hiszen akar netezeskor, email irasakor, esetleg szoveg szerkesztesekor, vagy egy note megirasakor, akar csak kereseskor egy csomo tartalomrol le kell mondani a keparany miatt. Ez most csak par pelda amire 10 sec alatt gondoltam.

Az emberek nagyobb resze elsosorban a fentiekre hasznalja a tableteket (ez az amit en latok a szuk csaladban) filmet igazabol nem is nagyon neznek a tobbiek rajtuk. (4db 4:3-as tabletekrol beszelunk).

Te szamodra ez furcsa, mas szamara ez a normalis. Szoval ahany felhasznalo, annyifele szokas, am merem allitani, hogy a filmek nezese a tobbsegnel csak nagyon kicsi retegigeny es elsosorban a fentebb irt peldaimra hasznaljak tabletjeiket. Azokra pedig sajat tapasztalatombol kiindulva sokkal jobb egy 4:3-as kijelzos tablet.

(#108) batai15 válasza tomas51 (#92) üzenetére


batai15
félisten

Nem vagyok egy kocka telefonon.

(#109) tomas51 válasza batai15 (#108) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem így értettem.

(#110) Janika-1982


Janika-1982
tag

Jó lesz ez,csak optimalizálni kellene! :C

(#111) kelzsoca válasza zolikaDB (#44) üzenetére


kelzsoca
félisten

De aki Xiaomit vesz, és itt a viszonteladót is értem, a Wayteq-et, az meg csókoljon kezet a magyar Xiaomi csapatnak, vagyulának és társainak, h volt olyan kedves és lefordította a MIUI-t magyarra, és finomítgatja nekünk a software-t. Merthogy az az ő munkájuk, ingyen.

Szerintem ha nincs rálátásod a dolgokra, ilyeneket inkább ne írj le, a WayteQ jó kapcsolatban van vagyulával és társaival, és támogatva vannak.
Ettől függetlenül ha ők nem foglalkoznának a MIUI-val honosítás és egyéb téren, akkor én/mi már biztosan adnánk hozzá a közösségi supportot, mint az a CyanogenMod esetén is megtettük. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#112) zolikaDB válasza kelzsoca (#111) üzenetére


zolikaDB
veterán

Úgy tűnik, ennyire valóban nincs rálátásom. De. Vagyula csinálja, Wayteq használja, nemde? Gondolom, vagyuláék nem egy Apple fizetést rántanak le érte?! :) Ezzel arra akarok rávilágítani, h jóval inkább közösségi alapon megy a dolog, mint egy alma esetében - ami nem baj!!
Másik dolog: a hozzászólásod második feléből valamennyit értek, mert tudom, h magyarítasz. Az érdekesebb része nekem: te bele is tudnál nyúlni a MiPad-ba, MIUI-ba? Ezúton meg is kérdezném tőled: ha nincs kint a Xiaomi Mi3 kernele, akkor honnan van Lewa, Iuni, és mostmár valamilyen beta CM12 (meg XDA-n fellelhető jópár ROM) is rá? (AOSP 4.4 oké, Ivan munkája, aki hozzáfér a kernelhez, mert Xiaomi dolgozó).

(#113) kelzsoca válasza zolikaDB (#112) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ezen dolgok közösségi támogatásként működnek, vagyuláék sem azért álltak neki a kezdetekben hogy ebből anyagi haszonszerzés történjen. :)

Az érdekesebb része nekem: te bele is tudnál nyúlni a MiPad-ba, MIUI-ba?

Persze, bele lehet nyúlni, de igazán komoly módosításokat csak a teljes forrás meglétével lehetne eszközölni.

Ezúton meg is kérdezném tőled: ha nincs kint a Xiaomi Mi3 kernele, akkor honnan van Lewa, Iuni, és mostmár valamilyen beta CM12 (meg XDA-n fellelhető jópár ROM) is rá?

Nos, ezt úgy oldják meg hogy a meglévő kész kernelt használják fel, és esetleg a ramdisken végeznek módosításokat, majd ehhez az adott android forrást (lewa, cyanogenmod stb..) használják fel, így készülnek ezek a romok.

https://vertigostore.eu

(#114) zolikaDB válasza kelzsoca (#113) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez az oka annak, h ezek a ROM-ok nagyrészt majdnem tökéletesek, de sajnos egy-két hiba előfordul? Ha meglenne a kernel, akkor ki lehetne csiszolni 100%-osra?

Ez biztató: #29 hozzászólás Ami az xda developersre vezet, az pedig a 4pda.ru-ra, ahol valaki megreszelte a CM11-et a Mipadra. Oroszul nem tudok, de lehet este nekilátok angolra fordítani google-al, és hátha vmi kisül belőle.

Neked mi a véleményed, egy Lollipop-al vagy CM-el a MIUI féle akadások eltűnnének? Mármint, a gyakorlatban a Tegra képes lenne pengén dolgozni a mindennapokban? (van egy Nexus 7-esem, első szériás, még megállja a helyét, de fárad :) )

[ Szerkesztve ]

(#115) kelzsoca válasza zolikaDB (#114) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos tökéletes rendszer nincs, de az ilyen "portolt" szoftverek sosem lesznek teljesértékűek, akkor sem lenne az, ha a kernel forrás kint lenne, hiszen az adott hardverből/SoC-ból a legtöbbet úgy lehet kihozni, ha azt pontosan ismerjük, tehát minden szükséges dokumentáció, forrás, megfelelő tudású/mennyiségű fejlesztő, rengeteg pénz és idő állna rendelkezésre.
Említetted a Nexus 7-et, ugye abban is Nvidia Tegra dolgozik, és ott egy Google által készített rendszert találsz a készüléken, annál jobban pedig nem igazán lehet rá készíteni.
Ettől függetlenül a MIUI-hoz képest egy AOSP alapokra épült android verzióval szerintem gördülékenyebb lenne a készülék használata/működése, és mivel a CyanogenMod szoftverek is módosított AOSP-re épülnek ott is ez lenne a helyzet.

https://vertigostore.eu

(#116) Napfénysüti

Összességében nem rossz, bár nekem kissé csalódást okoz ennyi pénzért a cikkben emlegetett dolgok miatt.

Més que un club!

(#117) Sammy Jankis


Sammy Jankis
csendes tag

Tegnap vettem ilyen tabletet Kinaban a gyenge arfolyam mellett kabe 55K-ert.
A gep oke, a vas nagyon jo, a szoftver neha tenyleg rocogos, de ezen lehet javitani. A kijelzo nem kiemelkedo, de normal hasznalatra tokeletes, a Nexus 5-osomnek sincs jobb. 4:3 arany tenyleg jo, internetezni nincs ennel jobb.
A Nexusom jobban melegszik, tehat ezzel sincs gond. A csuszos hatlapot nem tapasztaltam, hisz azonnal tokban hasznaltam, potom 3,5K-ert beszerezheto, minosege tobb mint jo.
Tenyleg hasonlit az Ipadre, menu ugyszinten, de kit izgat ez. Total felesleges ilyeneken vitazni. Aki az alma logo nelkul nem tud elni, az vegye azt, nekem felesleges lenne android melle almat venni. A magyarorszagi ar mar meggondolando, igy viszont ar/ertek szerint az egyik legjobb valasztas.
Nalam a cucc 7,5 - 8 kozott van, de ennel relevansan jobbat mar csak sokkal dragabban tudnek beszerezni. 1 nap nyektetes utan a kisebb hibak mellett is elegedett vagyok vele.

(#118) msr


msr
csendes tag

ha már energiát fektetnek a saját ui-ba akkor miért nem csinálnak valami sajátot?
szerintem baromi pofátlan dolog így lemásolni valamit. tipikus kínai népszokás

(#119) zolikaDB válasza Sammy Jankis (#117) üzenetére


zolikaDB
veterán

Pontosan melyik tokot vetted hozzá?

(#120) Emtra


Emtra
tag

Elég vérszegény táblagép jobbat vártam...

( #117 ) Sammy Jankis 55k ért viszont jó ajánlat

[ Szerkesztve ]

(#121) alkatraz3000 válasza zolikaDB (#119) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Gondolom az Apple Smart cover is jo rá! :D ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#122) zolikaDB válasza alkatraz3000 (#121) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nezegettem a dolgot, de az oldalso gombok mas elrendezesuek, es a Mipad vastagabb.
De van sajat smart coverje, cirka 20$.

(#123) alkatraz3000 válasza zolikaDB (#122) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ahogy néztem, bal oldalon nincsenek gombok, es a minimális vastagság különbség kétlem, hogy zavarna. Mini es Mini 2 is különbözik, ráment ugyanaz a smartcover. Viszont gondolom a mágnes nincs ott, ahol kene.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#124) #16820480 válasza msr (#118) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez általában kereslet-kínálat elven működik. Nem (csak) azért gyáratnak olcsó szar minőségű cuccokat, mert nem tudnak jobbat, hanem mert a tömegeknek az olcsóság mindenek felett áll. Lemásolnak dolgokat, mert sikeresek, ergó az kell a népnek.
Ennek az ellentéte, hogy csináljunk valami mást, csak azért, hogy más legyen, de tök midnegy, hogy mi kell a népnek. Ilyen például a Windows Phone. Nézd meg a piaci részesedést, hogy melyik kifizetődő.

(#125) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Indítottam egy kis topikot a MIUI Magyarország-on, aki MiPad-es is, nézzen be :)

(#126) Sammy Jankis válasza zolikaDB (#119) üzenetére


Sammy Jankis
csendes tag

Hali, az alabbit:

http://item.mi.com/1142600048.html

(#127) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ez a vadító új forma... Kár.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#128) -myself- válasza tomas51 (#86) üzenetére


-myself-
tag

Bocsi, privi akart lenni

Thx

A.

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#129) BeryBp


BeryBp
csendes tag

A hozzászólások fele arról szól, hogy koppintás, meg milyen kár, hogy tiszta iPad. Ez miért is érdekes? Mindenki valami őrülten egyedi tabletre vágyik? Nem elég, ha valami egy kiforrott formaterv, amiben egy csúcs vas van? A szoftver meg remélhetőleg optimalizáláson fog átesni.

Egyébként mekkora meló egy ilyen tabletre stock Droidot feltenni? Egyáltalán lehetséges?

(#130) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"A hátlapi hangszóról"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#131) zolikaDB válasza BeryBp (#129) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kész, az oroszok megcsinálták - 4pda.ru Nálam fent van, akkuidő elég jó, smooth, multitasking nagyon jó, launchert nem tölti újra, 10-11 app fut, és van 400MB szabad RAM. Ez elég jó szerintem.

(#132) alkatraz3000 válasza zolikaDB (#131) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mióta van widget, tudom nézni official a szabad RAM alakulását. Hátha valakit érdekel. Ez egy air 2, de iPhone 6 eseten is igy alakul a dolog. Megjegyzem, hogy minimális lassulást sem tapasztalok.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#133) zolikaDB válasza alkatraz3000 (#132) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azért az Android nem ugyanolyan alapokon működik, mint az iOS/Windows.

(#134) kurtuzov válasza kelzsoca (#111) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Jól értem, hogy a MiPad-re csináljátok a CM supportot, vagy csak a WayteQ által forgalmazott termékekre általánosan értetted? Az előbbinek igen örülnék :)
Jó, hogy írtál, valahogy azóta nincs annyi puffogó hozzászólás.

Amúgy érdekelne milyen telefont készülsz venni, mert a ZTE Blade, S3 óta nagyon nem tudtam mellényúlni ahol te is ott voltál. :R

Van már egy MiPad fórum kezdemény, de azt hiszem mostantól ide lenne célszerűbb írnia a MiPad tulajoknak. (Persze a PH fórumon belül értem, amúgy MIUIHU fórum is jó)

(#135) zolikaDB válasza kurtuzov (#134) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nyugodtan vedd a fáradságot, és olvass vissza néhány hsz-t, kiderül minden :) Hacsak pont nem akartál felmenni a MiuiHU fórum MiPad részlegébe, ott egy elég korrekt bejegyzés is található... :U BOCS, olvasom a másikat.
A már meglévő topikba se járnak szerintem többen, mint ide, ezt te is tudod, csak az még nincs teleszemetelve a "szar-kínai-applekoppintás-másolat-minekez-melegszik-jaezolyanmintazapple" hsz-ekkel, ez meg kb eddig arról szólt :O

[ Szerkesztve ]

(#136) alkatraz3000 válasza zolikaDB (#135) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mert maga a xiaomi is erről szól. Ebben megerősített, az utolsó "Keynote" is.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#137) kelzsoca válasza kurtuzov (#134) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mipad-re nem megy a support, már részünkről, illetve nem csak a WayteQ által forgalmazott készülékek vannak általunk támogatva.
Most egy OnePlus One-t használok éppen. :)

https://vertigostore.eu

(#138) zolikaDB válasza alkatraz3000 (#136) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ennek a hsz-nek mi köze egy adott készülék fórumának kezeléséhez?

(#139) tDr1v3r válasza zolikaDB (#138) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Semmi, csak előtört az Apple fanboy bizonyítási vágya. Mondanám hogy tipikusan ugyanazt csinálja mint a hazai almás scene nagyja, de... oh, mégis kimondtam.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#140) zolikaDB válasza tDr1v3r (#139) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem ertem. 4 kerek evig (szinte napra pontosan) hasznaltam Apple-t. Eleinte, egy 3GS-el a kezemben fikaztam is a haver 200k-s elso generacios Galaxy-jat, ami az Android 2.x-el naponta kekhalallal kifagyott :) Aztan jottek az olcsobb keszulekek, a fejlodes, majd a Win-es Nokiak, de sose alltam ki huszarkodni, h hö, hö, most en akkoris beszemetelek a forumba, h ez mán osztán ganyé...
Elfogadtam, ami van. Van penzem Apple-t venni, sot tankolni is, megis Xiaomival telefonalok, netezek...
Mert ez tetszik, mert azt a korszakomat elem, h van X idom a keszuleket babralni, es tetszik. Mert bejon, h amit ennyiert kapok, az kielegiti az igenyeimet.
Sajnalom, h ez lett az Apple-bol... Meg igazan az emberek tettek ezze.
OFF vege.

(#141) tDr1v3r válasza zolikaDB (#140) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez hazai virtus szerencsere, kulfoldon az ilyeneken csak mosolyognak. De hat ide jutunk ha egy mashol tucattelefont birtokolni presztizskerdes lesz... lassan nekem is csak mosolyognom kene ezeken.

Felreertes ne essek, a droidos verlegenyek se kulonbek.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#142) Viper26


Viper26
nagyúr

Mennyire vagytok elégedettek a géppel, érdemes beszerezni?
Úgy értem support rendben van?

-

(#143) Viper26


Viper26
nagyúr

Ahogy látom nálunk csak fehérben kapni...igazából gondolkozom, hogy ez, vagy egy nagy kijelzős teló. :F

-

(#144) zolikaDB válasza Viper26 (#142) üzenetére


zolikaDB
veterán

Elégedettek vagyunk, a support csillagos 5-ös. Magyar részről kimondottan, illetve az oroszok is belehúztak a Cyanogenmod portolásával.
Nagykijelzős teló = max 5-5.5". Onnantól inkább phablet, vagy kicsi tablet. Ez egy 7.9"-os tablet, az akksi miatt nem is lehelletvékony. Szóval, neked kell tudnod.

[ Szerkesztve ]

(#145) bostone válasza Viper26 (#143) üzenetére


bostone
addikt

Egy phablet mindenképp jár némi kényelmetlenséggel a hétköznapokban a mérete miatt, mondom ezt úgy, hogy 5,5 alá nem szívesen mennék, mivel böngészni sokkal praktikusabb, mint egy 4-4,5-ös kijelzőn.
Filmekhez 10, játékohoz 7-8 col az ideális.
A 2014-es csúcstabletek hivatalos forrásból, 100000Ft-ért elhozhatók, phableteknél hozzávetőlegesen 150000 a kezdő ár.

(#146) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Itt van a kezemben az asszony Redmi Note 4G -je és a MiPad. Mindkettőt használja. Tény a Note 4G-t mindennap viszi munkába, a MiPad-et csak alkalmanként.

Más. A MiPad-en eddig a magyar 4.12.12 ROM volt fenn, gond nélkül ment minden. Ma felajánlotta egyszer csak az 5.1.23 frissítést(soha nem ajánlotta még fel ilyen hamar anno sem...), én meg engedtem. Na, felrakta a fejlesztői ROM-ot, root eltűnt, az Xperia billentyűzet is, pontosabban egyáltalán nem volt semmilyen billentyűzet. A magyar 5.1.16 ROM felrakása persze megoldotta a problémát.

(#147) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Peanar-ék magyar ROM-ja elég sok FC-t produkál, most kipróbáltam a CM11-et.
Arra lennék kíváncsi, hogy rádobhatom-e a pico gapps-t a MIUI ROM-ra úgy, minta CM-re?

(#148) szz1966


szz1966
csendes tag

sziasztok

tudná valaki a legfrissebb ROM-al letesztelni a tabletet? Tényleg döcögős, vagy már a legújabb ROM-al valóban elég gyors? Antutu és egyéb tesztek hidegen hagynak. Nekem a felhasználói élmény a fontos. Stabilitás, üzemidő? Vásárlás előtt állok.
köszi

(#149) zolikaDB válasza kurtuzov (#147) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ennek nem minden esetben van ertelme.
Ha olyan MIUI-d van, kinai pl, akkor igen. Amin van play es tarsai, arra minek.
Masik kollega: olvass visszabb. A MIUI cseppet docogos, de a Cyanogenmod kesz van ra, azzal is szepen fut.

[ Szerkesztve ]

(#150) kurtuzov válasza zolikaDB (#149) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Köszi a választ.
Igazán a MIUI-ra új gapps amiatt érdekelt, mert azok dobálják el magukat. Gondoltam jó lenne valahogy frissíteni. A vicc az, hogy még akkor is kapom az fc üzeneteket, amikor direkt kikapcsoltam a megjelenítésüket.

Mindenesetre a CM hozta a hosszú évek óta ismert kinézetet, pimpelgetni nem nagyon volt kedvem, inkább nekiálltam a CWM-ben letörölni a sys1 sys2-t többször is, mert úgy tapasztaltam nem takarítja le rendesen a fr a dolgokat. Most jelenleg 2.06 miuihu fut, nagy galiba nincs, a gapps frissülhetne rá, illetve valami jó progi kellene, ami gyakorlatilag az androidos cuccok partíciókezelője (kb mint a partition magic volt anno) na azzal látnám én jól mi van letakarítva és mi nincs.

(#151) zolikaDB válasza kurtuzov (#150) üzenetére


zolikaDB
veterán

Naszóval, nekem pont ez a problémám, hogy ilyen hibákat produkál a MIUI...
Nálam volt ez a gapps-os hiba, újratöltött a launcher, a RAM néha-néha elfogyott, youtube nem volt képes szaggatás nélkül lejátszani egy 360-as videót sem, úh kicsit pihentetem a dolgot.
Ha kijön a kernel, és frissül Lollipopra a MIUI, akkor lesz nemulass, AOSP és CM12 dögivel.
Hogy érted, h a sys1 és sys2-t törölted? Nincs előttem a filerendszer, mert nem barangolok arrafelé gyakrabban :)

Másik dolog: kinek mennyire van jól összerakva a készülék? Nekem jobbra lent a ház kicsit recseg...

[ Szerkesztve ]

(#152) kurtuzov válasza zolikaDB (#151) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Sys1 sys2 alatt a dual boot lehetőséget értem. De a MiPad nem jó e téren, illetve a CWM sem kezeli jól. A recovery ben lehet kiválasztani melyik rendszert bolygassa.
Összeszerelés terén nincs gondom amúgy.

(#153) silentkiller


silentkiller
senior tag

Sziasztok, szerintetek ez eredeti Xiaomi MiPad lehet? Olyan verziót keresek amely 3G/4G képes, tehát belemegy a SIM kártya is. Egyenlőre szinte csak ezt találtam. Elképzelhető, hogy egyszer eljut majd ez a verzió is hozzánk?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#154) zolikaDB válasza silentkiller (#153) üzenetére


zolikaDB
veterán

MIPADBÓL NEM LÉTEZIK SIM KÁRTYÁS 3G-S MODELL!

(#155) nimfas válasza silentkiller (#153) üzenetére


nimfas
addikt

A leírásban már nem szerepel a GSM szó... semilyen változatában....

Tehát sima MiPad abban pedig nincs SIM foglalat, csak SD :)

(#156) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok. vettem egy ilyen kütyüt. a nyelvet hogy lehet magyarra tolni utólagosan?!
ugye alapból nuku, mivel full kína a drágám
köcce :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#157) Pompi válasza - = Zk = - (#156) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én a miuiandroid.hu / peanar féle ROM-ot használom tavaly december óta, mióta meg van a tab. Nincs vele gondom. Igaz mostanában ritkábban jön frissítés, a legutolsó júliusi, talán már a miui7-re gyúrnak nem tudom.

Feel Good Inc.

(#158) #16820480


#16820480
törölt tag

Sziasztok!

Elvileg OTG képes a tablet, ha jól olvasom neten, viszont az lenne a kérdésem, hogy amikor így használja az ember, akkor tud töltést felvenni közben valamilyen módon? Hangot küldenék ki USB-n, csak közben nem ártana, ha tudna töltődni is a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#159) - = Zk = - válasza Pompi (#157) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez van fent nekem is...
nem merem frissíteni, mert megint elb..sza... félig angol, félig magyar lesz... vagy japó :D
(am kínából jött a cuccosom. 3 nyelv volt rajta összesen :D )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#160) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az gáz, hogy power + vol- gombra 20p után sem történik semmi, csak a fastboot képecske díszeleg a kütyün?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#161) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

[link]
5.9.17.
erről vkinek vmi véleménye?!... OTA nem rántja le... manuálisan meg fingom nincs melyiket tegyem fel.. a heti vagy a stabil verziót?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#162) Pompi válasza - = Zk = - (#161) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az a baj, hogy te a miuandroid.hu (peanar) féle 5.7.9-et akarod OTA frissíteni ezzel. Ez két külön szálon futó ROM, ez így ahogy te csinálod nem fog menni. Ezért akad meg a telepítés.

Feel Good Inc.

(#163) - = Zk = - válasza Pompi (#162) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ééértem. :R akkor?!
leszedtem egy ilyet (xiaomi.eu_multi_aries_5.9.17_v7-5.0)
erről vmi vélemény?! tán magyar?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#164) Pompi válasza - = Zk = - (#163) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mit akkor? :)
Amit előbb is írtam csak azt tudom ismételni. Miuiandroid.hu-s 5.7.9 letölt, felrak, használ, örül, nem frissít, csak majd ha ott megjelenik újabb.

Feel Good Inc.

(#165) - = Zk = - válasza Pompi (#164) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oké, értettem
danke sehr :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#166) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Hali ,nem nagyon megy a topic. Érdekelne ki mit tud a gépről, személyes tapasztalatok, esetleges hibák, problémák, köszi szépen a választ előre is

(#167) Thomas16


Thomas16
tag

Hi!

Valaki használ xiaomi.eu-s MIUI V8.2-es romot?
Van benne "Második asztal" és "Kettős alkalmazások" opció?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.