Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tibee86 válasza draco31 (#48) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi, a kereső használatával jól állok, pont azért kérdeztem rá mert ezt a típust nem találom.
Amit linkeltél olyan van nekem is csak a fehér, de én azt keresem amiről a teszt is szól. :)

ollie: :R Pedig a 3. volt, de a színkavalkád miatt meg se nyitottam. :B :D
13-ért inkább várok amíg megadja magát a régi, vagy valami akcióra.

[ Szerkesztve ]

(#52) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát.....
Nekem ilyen van.[link]
Az ára per pill 28 euro, van töltötség kijelzője, és max hangerőn kb 5-6 óràt tud. Kis hangerőn meg több mint 15 órát. És nem kell a kinai csajt hallgatni. Most rendeltem meg a 2-ikat, mert túl nagy rá a családi igény.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#53) Fejvadi válasza Donki Hóte (#25) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez jó ötlet.

(#54) antim


antim
tag

Otthonra keresek olyan hangszórót amelyik a Googe Cast protokollt is tudja. Van valakinek javaslata?

[ Szerkesztve ]

(#55) draco31 válasza Tibee86 (#51) üzenetére


draco31
veterán

Tessék.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#56) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Minden Xiaomi hangkeltő kiegészítőben el van kicsit túlozva a basszus. A fiatalságra építenek, szóval ez érthető.. Az én Pistonom is nyomja a mélyeket a fülembe, ha kell ha nem néha.

Finn the human

(#57) dni válasza 600700 (#23) üzenetére


dni
őstag

JBL go-nál egyértelműen jobban szól. Itt egy nagyon jó összehasonlítás: [link]

(#58) Potrien válasza dni (#57) üzenetére


Potrien
senior tag

Ezt nem gondoltam volna,köszi!

(#59) ollie válasza Matada2.3 (#56) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Piston 3 pont nem, ott visszavették rendesen.

***

(#60) Potrien válasza ollie (#59) üzenetére


Potrien
senior tag

Igen ezt olvastam is valahol.
Az O+ fülesek milyenek amúgy?

(#61) ollie válasza Potrien (#60) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Silver Bullet kifejezetten rossz egy Pistonhoz képest, pedig egy árban vannak. A drágább O+ füleshez nem volt szerencsém, de az olcsóbb minősége alapján, kb az hozhatja a Pistonok szintjét.

***

(#62) ZolkoW válasza ollie (#59) üzenetére


ZolkoW
őstag

a piston 3 még mindig erősen mélykiemelős, persze tudom,hogy van ami mégjobban, de színez rendesen.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#63) bjames válasza Dava (#44) üzenetére


bjames
aktív tag

Nekem is ilyenem van. Ha jobban megnézed, a három láb közül kettő a hangerőszabályzó.

[ Szerkesztve ]

(#64) Potrien válasza ollie (#61) üzenetére


Potrien
senior tag

Ez sajnos szomorú
Akkor ez az első termék azOp-nál ami nem megfelelő

(#65) pengekcs


pengekcs
csendes tag

Nekem meg a blitzwolf nevu kinai gyarto cuccai jottek be, foleg az uzemido, es nemi utlegeles / vizcseppek elleni hasznalat miatt. Blitzwolf BW-F2, bt + aux, micro usb-n toltheto, beepitett 2000mAh-s 18650-es aksi (ami ha ugyesen szet tudod szedni, cserelheto is, pl. NCP 3500mA-s -ra, egy kis extra uzemido-ert meg). Csak egy hangszoroja van, de gondoltam hogy ugysem egy komoly minoseg, inkabb tovabb szoljon mint a ket hangszoro. A 2000 mAh feltoltodik 1,5-2 ora alatt kb. Egy hibaja van csak, amikor be vagy kikapcsolod brutal hulye csilingelo dallammal tudatja a vilaggal hogy bekapcsolt / kikapcsolt. Ezt leszamitva tokeletes, ugyanugy minimal design mint a xiaomi. Es szetszedve latszik hogy minoegibb cuccokat hasznalnak. Kb. 20 dolcsiert leeht venni, pl. innen.

Nekem megerte, bar ez meg csak a 2. bt-s cuccom. micro sd ugyan nincs benne, de ugyis spotify-t hallgatok altalaban rajta valamirol rakuldve.

[ Szerkesztve ]

current favorites: ryzen 5xxx/6xxx series

(#66) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem a kerek van, nagyon szeretem, bár már közel egy hónapja szervizbe van...nesze neked 14 nap átfutási idő.

(#67) igori


igori
tag

Én egy KS (KitSound) Gravity-t vettem, de ez pont Bluetooth kapcsolat esetén szól jobban... Kábellel halkabb is és mintha nem is ugyanaz lenne....

(#69) lexter00 válasza Donki Hóte (#25) üzenetére


lexter00
őstag

Elődje?Szerintem meg köze nincs hozzá,nagyon nem egy árkategória a kettő.

Más : Nekem a kicsi kerek van már fél éve,hihetelen jó ár/érték aránya van az üzemideje meg álom kategória 25-30 óra egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#70) forgonati


forgonati
őstag

Én is gondolkoztam ezen, de visszatart hogy kínaiul beszél. Így sosem tudja az ember hogy épp hogy áll az akku. Érdekes, hogy az Indiába gyártott verziók angolul beszélnek, viszont azokon meg nincs SD slot.

igori:

Nekem is volt Kitsound Gravity, az egy Earson ER151 vagy egy Speedlink Triox, csak más néven. Olcsó kínai vacak, ami csomó más név alatt is kapható. Nekem 2 hónap eltört a csatlakozókat védő kis gumi vacak, pedig nem nyitogattam naponta. Majd fél év után az egyik hangszórója elkezdett torzítani mint állat. A mostani JBL Flip2 fényévekkel jobban szól, mondjuk drágább is jóval.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#71) draco31 válasza forgonati (#70) üzenetére


draco31
veterán

Engem ez annyira nem zavarna, Li-Ion akku akkor van töltve amikor jólesik. Ha tudom előre, hogy bevetése lesz, akkor irány a töltő. (nem ilyenem van)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#72) forgonati válasza draco31 (#71) üzenetére


forgonati
őstag

Végülis igaz, csak nálam mondjuk előfordul hogy napokig használom, és elfelejtem hogy előtte mennyit volt töltve, meg mennyit használtam. És ha hirtelen kell vinnem magammal, akkor nem tudom megnézni hogy érdemes-e magammal vinnem, vagy pedig 20 perc után úgyis le fog merülni. A Flip2 ezért nagyon tetszik, mert 4db pici leddel jelzi hogy mennyi az annyi.

Amúgy youtubon is ajnározzák ezt a Xiaomit, hogy mennyire hűde, hát lehet hogy majd berendelek egyet Ali-ról, ott már 35$-ért kapható.

Keelah Se'lai!

(#73) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Nekem is van egy ilyenem, elégedett vagyok a hangzással ennyi pénzért, pedig jack kábellel még nem is próbáltam. Arany színben elég jól néz ki szerintem.

A kis kínai hölgytől nem kell félni aki benne van és kérésre mondja a szuflát mert a mobil kijelzi alapból fent az állapotjelző sávban a csatlakoztatott bt eszköz fennmaradó akkuszintjét. Legalábbis nálam,Lg G4-en.

Szóval vegyetek mellé egy G4-et is.

Színben is passzol.

[ Szerkesztve ]

(#74) riszter válasza Mandarinn (#73) üzenetére


riszter
senior tag

Ez engem érdekelne hogy vajon más gyártó más típusánál (pl. samsung s5) is kijelzi-e a xiaomi töltöttség szintjét a telefon??

Illetve hogy ha folyamatosan hálózati töltőn van a hangszóró akkor is lemerül 5-8 óra után? (tehát otthoni folyamatos használatra gondolok)

Vivere militare est

(#75) dlaj válasza riszter (#74) üzenetére


dlaj
őstag

Illetve hogy ha folyamatosan hálózati töltőn van a hangszóró akkor is lemerül 5-8 óra után? (tehát otthoni folyamatos használatra gondolok)

Persze, hogy nem. Ahogy a telefonok 99%-a sem.

(#76) lexter00 válasza riszter (#74) üzenetére


lexter00
őstag

Samsung Galaxy J5-nél nem jelzi ki hogy mennyi van még a Xiomiban.
Szerintem nem tud lemerülni ha folyamatosan töltőn van.

(#77) draco31 válasza forgonati (#72) üzenetére


draco31
veterán

Biztosan nem azért ajnározzák, mert rossz lenne. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#78) ZolkoW válasza riszter (#74) üzenetére


ZolkoW
őstag

egy ulefone van a csakádban,ott nincs kijelzés,vagy nem találtam. az mi4-emmel működik,de eddig észre sem vettem,úgyhogy köszi! :) (nem szokott az én telómhoz csatlakoztatva lenni)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#79) floratm


floratm
senior tag

Ennek az elődjéhez volt szerencsém. Ujboli beszerzésen gondolkozom, és nagy dilemma hogy ez vagy a kerek verzio legyen, amiből ugyláttam hogy szintén csak nemrégiben adtak ki ujat.

Valaki esetleg mér nézte hogy árban, méretben aksiban melyik nyer?

(#80) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Egy ideig én is gondolkodtam egy ilyenen, illetve főleg ennek a kistestvérén. Aztán végül vettem 5000-ért egy Huawei AM10-est. Nagyon jó vétel volt, tökéletesen teszi a dolgát.

Minden szavam magánvélemény!

(#81) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Szerintem JBL Xtreme és hasonló társai alatt minden csak parasztvakítás pár kivétellel. Csak egy rendesebb rendszer mellé kell tenni ezeket az olcsó csodákat és akkor tapasztaljuk meg, hogy mennyire silány a hangzásviláguk. Valójában arra jók ezek, hogy az egyszer már jó minőségben hallott zenét felidézze. Ennyi.
Tapasztalatból beszélek. Összesen 4 Portable speaker fordult meg a kezem között. (Ebből a HK GO+Play volt a legjobb.) És kb. 1 tucatot teszteltem elektro üzletekben. Most 3 van a tulajdonomban. Azokból a legjobb a Constellation Audio által tervezett Sandstrøm Hercules, kb. 40k-ért. A JBL Charge sorozat elbújhat mellette (2, 2+, 3). A JBL-eket nem is értem, hogy hova árazzák?!

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#82) lexter00 válasza Aprósólyom (#81) üzenetére


lexter00
őstag

Miért tennéd egy rendesebb rendszer mellé?Mert talán annyiba kerül mint egy rendesebb rendszer?Nem hinném!Ezeket laptop mellé találták ki, vagy ha kint vagy a kertben,bográcsoltok vagy grilleztek arra is jó.Sokat dolgoztam éjszakai műszakban egyedül (senkit nem zavartam vele) és sokkal jobb volt mint ha fülest használtam volna.Én még a fürdőszobába is viszem magammal mert szeretem ha szól valami közben.
A helyén kell kezelni ezeket a kütyüket és akkor nem fogsz csalódni.Jó ok a nagyon olcsó sz@rok tényleg semmit se érnek de ezek a Xiaomik igen is jók.Nekem ilyen van és imádom [link] 6eft volt.

[ Szerkesztve ]

(#83) ZolkoW válasza ZolkoW (#78) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem tudom,bug-e, de most pl. megy a lejátszás,már rég piros a dobozon a bekapcsológomb körüli gyűrű, de a teló még mindig félig töltöttnek jelzi.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#84) dlaj


dlaj
őstag

Van valakinek ilyen, vagy bármilyen Xiaomi hangszórója Kecskeméten?
Szívesen összehasonlítanám a Samsung Level Box-szal, ami elég jó ugyan, de szerintem ezek jobbak. (Privátban kérném az esetleges megkereséseket. :R )

(#85) Aprósólyom válasza lexter00 (#82) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Magas igényeket támasztok az biztos. Viszont megtapasztaltam a tesztjeim alatt, hogy általában a hangzáskép silány, viszont hangos. Én nem vettem észre, hogy mennyire elszoktatott a minőségtől az első mobil hangfalam (Creativ D100). Auztán a második sokkal jobb lett, kis hangerőn elég szépen szól, fentebb elkezdett torzítani a mély, de közép hangerőn egész jó. (TDK Trek MAX A34) Aztán a TDK-t elkezdtem összehasonlítani boltokban. Kiderült, hogy amit mélynek hittem, köze sincs a valós élményhez. Most Sanstrom Hercules-t használok, ez már kezd normális élményt adni. Ha egy TDK Trek MAX-ot említek, akkor azt kell elképzelni, hogy az jobb (Azért állítom, mert élőben teszteltem üzletben.) mint egy Charge 2+ vagy Charge 3, amit tesztekben egész pozitívan reklámoznak.

Azért tenném egy tisztesebb hangrendszer mellé, hogy összehasonlítsam őket. És a lehetőségekhez képest, viszonylag kellemes élményt adjon. Sajnos ezek a termékek lenyomják a minőség iránti igényünket úgy, hogy észre sem vesszük.
Csak annyi lenne a tanulság, hogy ne a márkát nézzétek, hanem hasonlítsatok össze pár hangfalat élőben, és figyeljetek a teljes hangzásképre, és csak azért mert most ezek új cuccok, ne vegyétek meg, csak, hogy legyen. (Mint ahogy én is megvettem párat.)

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#86) Tibee86 válasza Aprósólyom (#85) üzenetére


Tibee86
veterán

Helyén kell kezelni ez nem a 40-50 ezres kategória így felesleges azokhoz hasonlítani. Egyértelmű, hogy azokat meg se közelíti, méret meg a másik fele. A legtöbb embernek bőven elég amit ezek az olcsó hangszórók tudnak és nem sokan adnak ki szívesen 40-50 ezret egy komolyabbért.

[ Szerkesztve ]

(#87) szupermacs


szupermacs
veterán

Maradok inkább a JBL Charge 2+-nál. :B

(#88) kymco válasza szupermacs (#87) üzenetére


kymco
veterán

De az más árkategória... :)

www.refujvaros.hu

(#89) szupermacs válasza kymco (#88) üzenetére


szupermacs
veterán

Tudom, de számomra az az árkategória, ami elkezdi kiszolgálni az elvárásaimat egy hordozható hangszóró képében. :B Nekem ezek a kis csenevész hangszórók inkább pénzkidobásnak tűnnek. Évekig volt egy kisebb, de azt mondom, hogy a BT hangszóró az a kategória, amire megéri félretenni még egy kis pénzt, mert fényévekkel jobb a minősége egy olyannak, ami kétszer ennyibe kerül.

(#90) kymco válasza szupermacs (#89) üzenetére


kymco
veterán

Korrekt :)

www.refujvaros.hu

(#91) hallerlaller válasza dlaj (#84) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem volt szerencsém összehasonlítani egy samsung level box mini mellett, ennek az összeszerelési minősége magasan veri a samut, a level box mini teteje műanyag és nyomásra nyekereg. Itt mivel egybeöntött alumínium a ház, semmi nyekergés, nagyon egyben van. Hangzás: Level box mini-nek valahogy tisztább a hangja, mivel hátrafele jönnek ki belőle a mély hangok, viszont hangerőben alulmarad, xiaomi pocket nagyon durva mélyeket produkál, a hangerő meg olyan szinten szakít benne, összességében nekem jobban tetszett.
Ja és a eustock kínai verziót árul, ugye ebben van memkártyának is hely, szemben az angol verzóval, ja és kínaiul mondja az akkumulátor százalékot, tök poén, nekem tetszik xd

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#92) hallerlaller válasza forgonati (#70) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én is gondolkoztam ezen, de visszatart hogy kínaiul beszél. Így sosem tudja az ember hogy épp hogy áll az akku. Érdekes, hogy az Indiába gyártott verziók angolul beszélnek, viszont azokon meg nincs SD slot.

erre találtam egy megoldást: google translate alkalmazás a telefonon, megnyomod a mikrofon ikont és a hangszóró elé tartod majd ugye azt magyarul is felolvassa, vicces ahogy a gépek beszélgetnek egymással, de működik :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#93) ZolkoW válasza hallerlaller (#92) üzenetére


ZolkoW
őstag

ki fogom próbálni :D

tegnap direkt ellenőriztewm, csontig merült a kis doboz (még vagy 2 órát ment, miután pirosra váltott a led, ennyire nem szoktuk kinyírni máskor, szóval az 5-6 óra, vagy nemtommennyi idő tényleg benne lehet, igaz, nem szólt hangosan), de a telefonomon a kijelzés végig félig telinek mutatta az akksit.

én úgy vagyok vele, hogy 10-12-t még kiadok egy ilyen kis dobozért, de többet nemigen, hiába jobb. ettől ennyit várok, és ebben benne van az is, hogy ne üssön meg a guta, ha leejtem, stb.

amit szívesen vettem volna, ha az USB kábel segítségével nem csak tölteni lehet, hanem mondjuk elérni 1-2 funkciót, pl. másolni az SD kártyára, esetleg szerkeszteni lejátszási sorrendet, de nem nagy érvágás..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#94) Laci.M válasza szupermacs (#89) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ennyi erővel én meg azt mondom, hogy Harmann Kardon Go + Play.

Halljátok leesett az állam, olyan durván szól a cucc. Simán lenyomja a hifiket, van benne basszus is rendesen. Hétvégén volt egy legénybúcsú, arról szólt a zene és szobába elég volt bőven!

Egy kerek Xiaomit használó 100%-ig megelégedett tulaj. Biztos tuti lehet ez a kis cucc is, szívesen meghallgatnám élőben is. :)

Aláírás

(#95) szupermacs válasza Laci.M (#94) üzenetére


szupermacs
veterán

Az már nem túl mobil cucc. Buliba nem vinném, mert plusz táska kellene hozzá. Méretben amit említettem még befér a piák mellé, mert csak egy kicsivel nagyobb egy doboz sörnél. Nagyobb cuccot meg ugye nehezebb cipelni.
De ezen én is gondolkodtam régebben, csak vigye az, aki súlyt akar cipelni. :D Nekem arra kellett a hangszóró, hogy ha streetelünk és iszunk, akkor közben kitegyük a padra és hallgassuk.

(#96) Dzsekkk válasza tothmaxy182 (#80) üzenetére


Dzsekkk
csendes tag

Megkérdezhetem, hogy honnan sikerült ilyen jó áron beszerezned?

(#97) dlaj válasza hallerlaller (#91) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, a Level Box elég harmatosan tolja hangerőt. :R

(#98) SkylineGTR76


SkylineGTR76
tag

Ennyiért ez is megjön angoloktól: https://www.amazon.co.uk/dp/B011B1XYCC/ref=pe_385721_141379091_TE_dp_1

Hangerő buitális, nagy akksi, időjárás álló, a beépített Led meg :DD

(#99) dlaj válasza SkylineGTR76 (#98) üzenetére


dlaj
őstag

Tényleg szép darab, remek reklámfotókkal.
Hallottad is szólni? Magyarországra is elküldik? Tényleg a UK-ból jön tréfa mentesen?

(#100) tothmaxy182 válasza Dzsekkk (#96) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Bár az előző hozzászólásomban nem említettem, de hardverapróról vettem. Az előző tulaj egy nyereményjátékon nyerte, 1-2 hónapig pihent a polcán, aztán inkább eladta. Szóval a szó szoros értelmében nem újan vettem, de valójában új volt... Konyhába, sütés-főzés mellé, szereléshez tökéletes!

Minden szavam magánvélemény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.