Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaben88


gaben88
őstag

Hát ez egész jópofa, főleg ennyi pénzért. Működik nem MIUI-s telefonokkal is? Az app magyar változatát honnan lehet beszerezni?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2) kovgab


kovgab
aktív tag

A vásárlási honlapon a bemutatós csajok totál anorexiásnak tűnnek :Y
a készülék az ébresztő óra funkció miatt még jó is lenne :)

Ká Úr

(#3) tjb007 válasza gaben88 (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, működik, és innen lehet letölteni a magyar nyelvű alkalmazást (regisztráció szükséges hozzá).

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jópofa kis cucc...Lehet hogy a legközelebbi telefonom Xiaomi lesz és veszek mellé egyet. Hívásokat, SMS-t, mailt jelez?

B.Cs.

(#5) mclane_


mclane_
aktív tag

Gyakorlatilag mindent tud jelezni, 4 különböző szín választható. Bármelyik app értesítése beállítható rá, olyankor rezeg és világít is. Tényleg hasznos:)

(#6) s4tch válasza tjb007 (#3) üzenetére


s4tch
veterán

Annyit tegyünk hozzá, hogy bluetooth 4.0 és android 4.4 kell a program működéséhez, anélkül pedig maga a MiBand használhatatlan. Ezért pl. Hongmi tulajok nem is nagyon vesznek ilyet.

(#7) Jaffa75


Jaffa75
őstag

ha megnézitek, már 5-6k körül is lehet venni íbéjen... Nagyon tetszik, lehet benevezek egy kékre... :K

(#8) foxymaci


foxymaci
senior tag

Jópofa tesómnak van nagyon szereti egy ajánlott elfért volna bőven :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#9) tjb007 válasza s4tch (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez le van írva a cikkben is.

(#10) gaben88 válasza tjb007 (#3) üzenetére


gaben88
őstag

Köszönöm, regisztráltam és már meg is rendeltem a terméket! Remélem Nexus 4-el is még jól fog működni! :-)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#11) TTommi válasza gaben88 (#10) üzenetére


TTommi
aktív tag

Kössz a cikket! Ez az üzemidő nagyon-nagyon baráti:))
Én annak idején ajándékba kaptam a Z2 höz egy Smartbandet, amit nagyon szeretek és azóta figyelem ezt a trendet. Tapasztalat alapján én mindenkinek ajánlom a hasonló eszközöket, főként, ha üzleti felhasználó. Én nagyon szeretem, hogy a teló néma üzemmódban van és minden beérkező dologról a karpánton keresztül kapok "finom kis" rezgést. Főleg tömegközlekedési eszközökön nagyon hasznos, amikor nem is hallani a telót. Az ébresztő funkció is nagyon szuper, mert csak engem ébreszt és elég jól eltalálja a felületes alvási periódust, jóllehet nem tudom honnan veszi ehhez az infót.
Srácok, légysz nyomjatok egy Smartband Talkot is, az nagyon érdekelne, különösen a beszéd funkció működése tekintetében.

SXZ2 és SXZ5c

(#12) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Skip the lock screens and use your Mi Band to unlock your Bluetooth devices (only available on Android 5.0 or Mi 3, Mi 4, and Redmi Note 4G).

Az unlock-hoz még a 4.4 se elég... :(

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#13) Peet91 válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


Peet91
aktív tag

Mivel a Trusted Devices a lollipoppal került bele a stock androidba. Egyébként szimpatikus funkció, már csak ezért is megéri a plusz egy kiegészítő, hogy a céges levelezés miatti kötelező feloldó pin kódot ne kelljen állandóan bepötyögni...

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#14) bollokcs80 válasza Peet91 (#13) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tudom és nem is vitatom a funkció hasznosságát, de egyelőre a Lollipop nem sok ketyerén érhető el (legalábbis középkategóriában). :U

B.Cs.

(#15) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Nem rossz, de Én 8000-ért vettem Sony Smartbandet:)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#16) DonCosta


DonCosta
tag

A témában már van egy topic ahol már közel 1500 komment van. Érdemes benézni...

(#17) horist2 válasza Rothmanakos (#15) üzenetére


horist2
tag

Hol lehet annyiért hozzájutni?

(#18) TTommi válasza Rothmanakos (#15) üzenetére


TTommi
aktív tag

Mennyire használod a Lifelog alkalmazást? Én általában csak az értesítési, és zenelejátszó paramétereket használom, ezekhez meg az olyan tudású eszköz, mint ez a Xiaomi band elegendőek.Szerintem a Smartband még mindig drága ahhoz képest, amit tud, de 8K-ért kiemelten jó vétel volt. Karácsonykor örültem, hogy az exponáló funkció is értelmet nyer a Core-nál, de sajna nem tudtam sehol rögzíteni a Z2-t. Kellett volna hozzá egy álvány is. Ennek a Xiaomi nak az üzemideje nagyon király, nem tudom hogy csinálták, de le a kalappal:)

SXZ2 és SXZ5c

(#19) Penguin95


Penguin95
senior tag

Köszi a tesztet!

A Moto okosórája után talán ez az egyetlen olyan ketyere, amit elfogadnék. Tegnap nézegettem is a Xiaomishopban, de az ára az én pénztárcámnak sok jelenleg. Majd egyszer talán jobban elterjednek ezek, és akkor beruházok egyre.

(#20) Graphics válasza s4tch (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De a Hongmi Note 4G tulajok mar igen.

Cikkhez, nagyon jo kütyü, sokat hasznalom, az uj funkciok hasznosak es jol mukodnek.

Ajanlott. Lehetne óras verzioja is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) ollie válasza gaben88 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Nexus 4-ben BT3 van, nem?

mod: nem, elvileg 4-es van, akkor működnie kell.

[ Szerkesztve ]

***

(#22) TomPack


TomPack
őstag

Én pàr hete hasznàlok egy ilyen kütyüt, Mi4-el. A karkötő nekem éppen jó, ha eggyel kissebbre veszem, akkor màr szorít! :D Akinek vastagabb a karja, azt javaslom próbàlja fel mielőtt megveszi. A feloldó funkciót szerintem valahogy àtgondolhatnàk, mert gyakorlatilag ha a power gombot, vagy a beàllított gombokat ha megnyomom a telefonon, azonnal felold. Így zsebben hordani elég macera.

(#23) rasky válasza ollie (#21) üzenetére


rasky
senior tag

ZTE V5-ben is 4.0 van és merítette készenlétben a telefont nem kicsit...10%/óra.

(#24) fateless válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


fateless
veterán

only available on Android 5.0 or Mi 3, Mi 4, and Redmi Note 4G

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) bollokcs80 válasza fateless (#24) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Értettem. Én azokból indultam ki,akiknek nics X. telója (pl. én). :DD

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#26) TomPack válasza rasky (#23) üzenetére


TomPack
őstag

Nàlam egyàltalàn nem meríti az akksit! Folyamatosan be van kapcsolva a bluetooth, éjjel is. /Xiaomi Mi4/

[ Szerkesztve ]

(#27) arn


arn
félisten

Like, kell egy ilyen

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Nem rossz cucc. Az ára is barátságos.
Ehhez az aktivitásméréshez lenne egy kérdésem. Ha mondjuk pingpongozok, vagy fekvőtámaszt csinálok, azt is számolják valahogy ezek a kütyük, vagy csak a megtett lépéseket?

[ Szerkesztve ]

(#29) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Annyival szerintem ki kéne egészíteni a cikket, hogy a Smart Lock csak Xiaomi telefonokkal működik. :C

(#30) rasky válasza TomPack (#26) üzenetére


rasky
senior tag

Az oké, csak azért írtam, hogy sajnos amelyik típus megfelel a követelményeknek még azzal sem biztos, hogy OKÉ lesz a dolog... :)

(#31) tjb007 válasza Keil Walker (#28) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, akkor is számolja.

(#32) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Némi információt azért még megosztanék a MiBand-el kapcsolatosan.

Android-os eszközökkel működik, amit viszont kevesen tudhatnak, hogy már egy ideje elérhető a MiBand iOS-ra szánt alkalmazása is, én már megjelenése óta használom iPhone 5s-el az eszközt, és az alkalmazás folyamatosan kapja a frissítéseket, angolul beszél, és hibátlanul teszi a dolgát.

Az üzemidő jól alakul bár ebben volt 1 hét amikor nem használtam, csak a polcon pihent.
Az iOS 8 Healt-el is együtt működik.

Az App Store-ban a miband szóra rákeresve megtalálhatjuk az alkalmazást.

https://vertigostore.eu

(#33) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok,
Ha jól értem nem szükséges folyamatos szinkron. De azt nem láttam leírva hogy kb. mennyi adatot képes a karperec magában tartani ? Milyen időnként kötelező szinkronizálni, hogy az adatok ne vesszenek el, vagy ha megtelik nem rögzít, vagy felülírja az adatokat.
Nekem is van egy és már nagyon szeretném használni, de a Redmi Note-ra még várjuk a 4.4-et :D

Köszi a cikket.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#34) TOZ válasza cowboy_bebop (#29) üzenetére


TOZ
addikt

Trusted devicekent Lollipop alatt is megy, ahogy ezt fentebb írták már.

(#35) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem tudom, hogy a Playből telepített appban miért vannak kínai karakterek, amint az a cikkben is látható. Mindenesetre tjb007 már linkelte a magyar nyelvű app fellelhetőségét. Ezt kiegészítem az angol nyelvű alkalmazással: link

Az MI Band-et október 27-e óta használom és most áll 31%-on az aksi. Nem használom értesítésekre, de szokott ébreszteni a rezgéssel. Elmondhatom, hogy ez az aksi idő remek. :C

A lépéseket korrektül mutatja akár zsebre tett kézzel is, illetve ha a cucc a nadrágom övtartóján pihen éppen. Az irodában ott hordom, mert a klaviatúra ütlegelése során is lépésnek titulálná a kézmozdulatomat, ahogyan az ölemben pihentetett bal kezemet az asztalra teszem majd vissza.

A telón gyári Lollipop fut és így működik a képernyő feloldása is a karpánttal.

Az alvásmonitor része a legjobb, mivel az alapján be tudom lőni hogy mikor érdemes lefeküdni (persze ez megy nélküle is), illetve egy sörözés után hogy alszom stb. Már azt is tudom, hogy mikor álmodom akkor mozgok közben.

Nálam elérte a célját: kedvelem a technikát és a kütyüket, ez a Xiaomi pedig rá tud venni arra, hogy gyalogoljak többet. :C

Az aliexpress-ről rendeltem, röpke másfél hét alatt a kezemben volt kb. 4500 Ft-ért.

Hirtelen ennyi jut az eszembe. Ha van kérdés, akkor nyugodtan tegyétek fel itt a topicban, hogy más is lássa a választ.

Köszi a tesztet. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36) petipetya válasza cowboy_bebop (#29) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Nálam működik a Nexus 4-en a gyári Lollipop alatt is.

"nincs rá lezsóidő"

(#37) Wilika


Wilika
aktív tag

Franc, még ez is nagy a csuklómra. :( És ahogy elnézem, nagyon szabdalni a pánt részét nem lehet/érdemes.
Bár lehet, hogy maga a főegység is túllóg már a csuklómon? :U
Látom, hogy ebay-en, még plusz szilikont is lehet hozzá kapni, de abból is csak egy méret van. :(

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#38) Graphics válasza Wilika (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nagy a csuklódra?

Nekem elég vékony kezem van, de mégis jól be lehetett állítani hozzá, kis lyukak vannak, nekem tökéletesen passzol

Hát ha annyi lyuk neked nem elég?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) petipetya válasza Wilika (#37) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mekkora a csuklód? Nekem olyan 16,5-17 cm a mostani fonalas mérésem alapján és kívülről a 4. lyukban rögzítem - mehetne az 5. lyukba is, de így lazán kényelmesebb. Egyébként pedig 8 lyuk van a szíjon.

"nincs rá lezsóidő"

(#40) tjb007 válasza Wilika (#37) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagy ? Mekkora csuklód van neked ?

Ez a legkisebb állás:

Ez pedig alulról a harmadik lyuk, amiben használom (a negyedikben már túl szoros):

Nagyjából talán lehet látni, hogy mekkora a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#41) arn


arn
félisten

Nexus5tel rendesen megy?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#42) petipetya válasza arn (#41) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mivel nálam tökéletesen üzemel együtt a Nexus 4-el, így a Nexus 5 esetén is erre lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#43) Graphics válasza tjb007 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki mire használja ;] höhö

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) tjb007 válasza Graphics (#43) üzenetére


tjb007
nagyúr

:P

[ Szerkesztve ]

(#45) Wilika válasza Graphics (#38) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát ha annyi lyuk neked nem elég? :D
Sosem elég! :)

Amúgy most lemértem és 140-144 mm volt a kerülete.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#46) Graphics válasza Wilika (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Simán jónak kell lennie :) Fentebb linkelték is a minimálra vett méretet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) arn


arn
félisten

honnan lehet most a legolcsobban venni (szallitassal)?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#48) kerlas válasza arn (#47) üzenetére


kerlas
tag

Itt elég jó ára van: [link]

(#49) Graphics válasza kerlas (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos már kintről sem olyan egetrengetően olcsóbb bármi is...

280 körüli dollár árfolyamon főleg...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Amióta megláttam az első ilyen okos ébresztőt, azóta motoszkál a fejemben, hogy be kéne egyet szerezni :D
A többi funkciója nem olyan fontos nekem.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.