Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

én is mesélek pöppet: most kezdem az egyetemet, és közel sem informatikai szakirányban, pedig infó suliból jöttem. (Bláthy Ottó Titusz szki Budapest) Amikor odakerültünk (2009) ígértek szakmát, CISCO-t, és minden szépet és jót. Semmi nem lett belőle persze, csak annyit sikerült elérniük, hogy 32 emberből 28 megutálja az infót. Szétszedett gépet az iskolában nem láttunk, és a tanterv sem volt egyáltalán összefüggő, ráadásul a tanárokat is cserélték össze-vissza. Elmélyíteni a tudásunkat egyik területen sem sikerült. Amit tudok a gépekről, azt a családi vállalkozás miatt tudom, nekem nem probléma megcsinálni egy gépet. Szóval egy szimpla érettségivel fejeztük be eme csodás intézményben a tanulmányunkat...

Szerk.: Majd elfelejtem. A tavalyi évet úgy kezdtük el, hogy az irodalom tanárunknak nem volt biztos az állása, mert ugye az új törvény miatt nyugdíjazták. Na ez akkor még nem derült ki, de aztán végülis igen. Persze utód tanár 1.5 hónapra rá érkezett, így a 11-es anyagot október/november környékén kezdtük!
Órarendünk novemberig nem volt, mert nem voltak fixek a tanárok, így csak 2 napra előre tudtuk!
Szerencsére egy alkoholista kretén személyében rajztanárt kaptunk, csakhogy legyen pénteken és hétfőn hetedik óra...

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.