Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Vakegérke válasza talmida (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Humor ezerrel, immár viccel keverve. Nagyon tetszik. :K

Egyébként a maci etetős dolgot komolyan gondoltam. Most ugye csábító a kaja illata, de csórikáim hiába feszegetnének, nem megy. Éhesek maradnak.
Ám ha egy ponton lenne elhelyezve azonos időben a maradék, akkor oda szoknának. Ez könnyedén belátható, és ha a kormányzó nem képes ilyen egyszerű dolgot átlátni, az már baj.
Mi a drágább? Gyüjteni a szemétbe pazarolt kaját, és adott pontra kiszállítani, avagy macibiztos kukákat fenntartani, és a romló kaját megsemmisíteni/betemetni?

A kép nagyon jó, csak útálom a rövid gatyót. De tudod mit? A kedvedért boldogan viselem. :K

Ugyan nem engem kérdeztél, de szívesen, mondhatnám örömmel olvasnék Iowa államról.
Meg fogsz lepődni, hogy miért.
"It's a Long Way to Tipperary", ezt énekelte egy harcos társaság valamelyik második világháborús filmben. Aki a zongoránál ült, megkérdezte a katonacsajt, hogy mit szeretne hallani.
Ájovéj, ismered? Ismerjük, de nem szeretjük.
Mégis járt az ujja a billentyűkön, és a csaj boldogan, átszellemülten énekelte, hogy ááájovéj, ááájovéj...
Ennyi.
Nem tudom a film címét, de ez a jelenet emlékeimbe ivódott.

Legyen ááájovéj... Jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.