Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) gabeunit


gabeunit
tag

sziasztok látom sok rosszat írtatok a FiiO X1-ről, és a nagy fórumozók, azt mondják, hogy nem jó eszköz.
Nekem régen volt egy Ipodom a photo és a Video-ból. Azok nagyon bejöttek, még rossz fülessel is nagyon élveztem, szóval látjátok, hogy nem túl nagy az én igényem, mondhatni igen szerény! :)
Jelenleg a Lumia 720-as telefonomat használom zene hallgatásra, egy 5K-s Sony fülhallgatóval.
Az a kérdésem, hogy az X1-es jobban szól-e, mint az előbb említett "nagyszerű" "kombóm" :D ?
Én vonaton, buszon és (ha nem szóltok a rendőröknek, akkor bevallom biciklizés közben is szoktam hallgatni a zenét :D ) nekem erre kell, a komoly zene világa jelenleg nem képzi szerves részét a zenei repertoáromnak , szóval arra nem is kellene a készülék hogy Mozartot hallgassak. Én rockot, klasszikus és hardot szoktam hallgatni, leginkább 60-80ig néha beüt a mai zene is de az nem számottevő.
Nos most, hogy tisztáztam mindent, szerintetek vegyek egy X1-et? Az ára nagyon baráti, a kialakítása és a menü rendszere nagyon baba, imádom a céleszközöket,(ezért vettem Kindle Paperwhite 2-es könyvolvasót, mert az arra jó amire gyártották, másra nem, de arra nagyon! ) nekem nem kell rá kép nézegető, vagy Fb esetleg kamera, vérnyomás mérő és vércukorszint mérő sem. :)
Én csak zenét akarok hallgatni ebben az árban eltűrhető minőségen.
A válaszotokat előre is köszönöm, és bocsánat, hogy íj hosszasan magyaráztam a dolgaimat. :)
U.i.: és milyen fülhallgatót javasolnátok nekem?
(ha lenne is pénzem AK 100 vagy 240-re akkor sem adnék ki ilyen horribilis összeget egy zenelejátszóért jelenleg! )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.