Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemcso


kemcso
Ármester

Gratula, jó kis írás :C

(#2) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

:C

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#3) szentkuti11 válasza kemcso (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Köszönöm szépen! :R

(#4) hoffman_


hoffman_
nagyúr

kocateszt... :o

;]

fassza! L820 alá kár belém az ilyen cucc, bár anno szemeztem a VSD1-el.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) Nigér


Nigér
őstag

Jó írás, köszi, csak nekem rövid. ;)
Az a baj, hogy ami érdekel azt tök gyorsan végigolvasom.
Én is meg vagyok elégedve vele, bár nekem az S-modell van.
Csak a kábelét elég merevnek találom.
Az upgrade kábel puhább?

(#6) szentkuti11 válasza Nigér (#5) üzenetére


szentkuti11
addikt

Köszönöm szépen az elismerést, nem akartam túl hosszúra nyújtani, csupán egy kedvcsináló bemutatót írni róla.

Egy kicsit rugalmasabb az anyaga, mint a gyári, minőségibb hatást kelt összességében ( nem sorjás a driverek csatlakozásánál a műanyag és finomabban mozog a driver a kábelen, nem ,,akadozik") és végül de nem utolsó sorban a sibilance-effektet csökkenti egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#7) raven12 válasza szentkuti11 (#6) üzenetére


raven12
senior tag

Azannyát, grat a címlaposhoz! :C Jó kis kedvcsináló!

Így van, ez nem teszt, hanem bemutató!

(#8) Nigér válasza szentkuti11 (#6) üzenetére


Nigér
őstag

Értem, köszönöm szépen a választ.
Télen leszek kiváncsi a zsinórjára, lehet ha az utcán lerakom, megáll rajta mint a 3 hetes mosatlan zokni :DDD

(#9) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Nemrég vettem én is egyet, csak a VSD3S-es változatot, nagyon meg vagyok vele elégedve az alapból kontakthibás jobb oldalt leszámítva. Ugyanígy egy Nexus 4-el hajtom, milyen zenelejátszót használsz?

(#10) szentkuti11 válasza Th3Ac3 (#9) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kontakthibás? A kábel vagy a driver a ludas?

A Neutron adja a legjobb hangminőséget, ezen kívül pedig van egy Play előfizetésem, szóval vegyesen hallgatom őket.

[ Szerkesztve ]

(#11) Th3Ac3 válasza szentkuti11 (#10) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Nagy valószínűséggel a kábellel vannak a gubancok, nálam is látható hogy kicsit rojtos a kábel fülhallgatóhoz közelebb lévő részénél.

Érdekes milyen sokan esküsznek a Neutronra, számomra valahogy a mélyeket jobban adja vissza a Poweramp :) A Play lejátszójáért kár hogy ilyen fapados még mindig.

(#12) szentkuti11 válasza Th3Ac3 (#11) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem nevezném feltétlenül fapadosnak, tud például egy olyan funkciót amit se a PowerAMP se a Neutron nem tud még: ki lehet jelölni egy számot, hogy ,,Ez legyen a következő".

[ Szerkesztve ]

(#13) randras_83


randras_83
addikt

Az a baj ezekkel az írásokkal, hogy most majdnem rendeltem egyet feketében... :DD
Jó kis írás! :C

https://www.flickr.com/randras83/

(#14) flash-


flash-
veterán

ennek a fülesnek a minősége milyen a GR 06/07 től?
különbségek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15) szentkuti11 válasza flash- (#14) üzenetére


szentkuti11
addikt

A hangminőségre gondolsz? Mert abban a tekintetben alma, banán és cseresznye a három fülhallgató. A GR06 egy középkiemelt, meleg hangú füles, a GR07 egy kiegyenlítettebb monitor jellegű füles (a másik kettőhöz képest), míg a VSD3 egy kicsit színezettebb V hangképet produkál.

(#16) gabeunit


gabeunit
tag

sziasztok látom sok rosszat írtatok a FiiO X1-ről, és a nagy fórumozók, azt mondják, hogy nem jó eszköz.
Nekem régen volt egy Ipodom a photo és a Video-ból. Azok nagyon bejöttek, még rossz fülessel is nagyon élveztem, szóval látjátok, hogy nem túl nagy az én igényem, mondhatni igen szerény! :)
Jelenleg a Lumia 720-as telefonomat használom zene hallgatásra, egy 5K-s Sony fülhallgatóval.
Az a kérdésem, hogy az X1-es jobban szól-e, mint az előbb említett "nagyszerű" "kombóm" :D ?
Én vonaton, buszon és (ha nem szóltok a rendőröknek, akkor bevallom biciklizés közben is szoktam hallgatni a zenét :D ) nekem erre kell, a komoly zene világa jelenleg nem képzi szerves részét a zenei repertoáromnak , szóval arra nem is kellene a készülék hogy Mozartot hallgassak. Én rockot, klasszikus és hardot szoktam hallgatni, leginkább 60-80ig néha beüt a mai zene is de az nem számottevő.
Nos most, hogy tisztáztam mindent, szerintetek vegyek egy X1-et? Az ára nagyon baráti, a kialakítása és a menü rendszere nagyon baba, imádom a céleszközöket,(ezért vettem Kindle Paperwhite 2-es könyvolvasót, mert az arra jó amire gyártották, másra nem, de arra nagyon! ) nekem nem kell rá kép nézegető, vagy Fb esetleg kamera, vérnyomás mérő és vércukorszint mérő sem. :)
Én csak zenét akarok hallgatni ebben az árban eltűrhető minőségen.
A válaszotokat előre is köszönöm, és bocsánat, hogy íj hosszasan magyaráztam a dolgaimat. :)
U.i.: és milyen fülhallgatót javasolnátok nekem?
(ha lenne is pénzem AK 100 vagy 240-re akkor sem adnék ki ilyen horribilis összeget egy zenelejátszóért jelenleg! )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.