Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

Grat a telóhoz :)
Ugye köv bejegyzésed egy bemutató lesz róla? Én csak egy i900-at nyüstölök, és kiváncsi vagyok a tapasztalataidra, illetve, hogy megérte-e ezt a sok várakozást és utánajárást :)

(#2) Dyingsoul válasza Drenadar (#1) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Elképzelhető, hogy kicsit később írok róla egy bemutatót is, de sajnos nekem nincs olyan szakmai tapasztalatom, viszonyítási alapom, mint sok szakembernek, soha életemben még csak a kezemben sem volt wm telefon ezelőtt, de mégis belevágtam és megvettem az omnia 2-t. Lehet, hogy éppen ezért lenne nagyon érdekes a bemutató, hiszen én teljesen más szemszögből mutatnám be a telefont, mint sok szakember.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3) mephi666 válasza Drenadar (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is a bemutatót vártam :K amúgy nem gyenge hercehurca volt így a telefon előtt... majdnem egyszerűbb lett volna átmenni mondjuk bécsig... ott lehet, hogy már az aluljárókban ilyeneket árulnak :))

én alaplappal jártam hasonlóan, amikor megdöglött túlfesztől a régi... kinéztem a típust, végighívtam vagy 6 boltot és a 6.-ban volt 1(!) db... azonnal le is foglaltam telefonon keresztül, hogy meló után megyek érte... (12ezres tétel... "nem pénz", simán lehet foglalni telefonon keresztül) mentem is 3körül... délelőtt telefonon egy nővel beszéltem, aki felírta a nevem/címem, stb... de benn egy srác volt... mondom neki, milyen lapért jöttem... mondom a típust is... hümmög perceken keresztül... mondom, hogy egy nővel beszéltem... elkezd turkálni a gépen, pár perc után megszólal: tényleg van egy... mondom: persze, mert félre van rakva... mondom, hogy melyik polcon van a háta mögött és melyik doboz... rajta van a típusszám meg mindent... :) odanéz, aztán turkál tovább a gépen... 1-2 perc múlva: igen, félre van rakva tényleg... mondom: előbb is ezt mondtam, délelőtt egy nővel beszéltem, aki félre rakta a nevemre... mondtam a nevem is... címem is... pár perc múlva megismétli a nevem, hogy tényleg nekem van félrerakva... aztán 1-2perc és az utcát is megtalálta :) kb 10perc alatt eljutott oda, hogy beütötte az árát a pénztárgépbe meg kinyomtatta a számlát :) szerencsére nyugodt vagyok, hazafelé meg tudtam magamban min röhögni... ez a gyerek sem volt a helyzet magaslatán :)

...na, mindenesetre várom a tesztet, mert hallottam jót/rosszat is az omniákról... (főleg rosszat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Móci


Móci
addikt

Én a gépházammal jártam így, ami ráadásul egy olcsó, szar szerkezet.
Itt olvasható a beszámoló.
Azért a bemutatónak én is örülnék... ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Drenadar válasza Dyingsoul (#2) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem nem kell ahhoz tapasztalat, hogy egy új telóról elmond a véleményed :). Nem lesz olyan szakmai mint Bog, vagy Bocha leírása, de valahol elkell kezdeni. Nyomkodd pár napig, csinálj vele képeket, és nyugodtan írd le, mi tetszik mi nem tetszik? Majd páran belekötnek, adnak tanácsot, kritizálnak érdemes megfogadni mindent, és aszerint javítani, késöbbiekben aszerint eljárni :).

(#3) mephi666 :
Lehet mert pesti vagyok, de nekem nem akkora bonyodalom megszerezni semmit se :) Ha tehetem, megrendelem neten, másnapra ittvan a munkahelyemen a cucc. Csak olyan boltokból rendelek, ahol eddig csak jó tapasztalatom volt :).
pl : Beleszerettem egy házba (raidmax smilodon), és éppen akkor szinte sehol nem volt. Egy helyen mégis, felhívtam őket, nekem az kell. Kiállított darab, mondom az még jobb, ha nincs sérülése. Nem akartam egy házat megrendelni, hogy aztán hazacipeljem, ezért kocsival mennék érte... mondták, bent van az üzletben, belváros. Hümmögtem (kifejezetten utálok kocsival bemenni, parkolni és a többi), erre felajánlották, hogy átviszik a zuglói üzletükbe. Király! :) ilyen apróságoktól tudok boldog lenni, mikor tényleg azt érzem, hogy minden kis problémámat igyekeznek megoldani.

(#6) joey04


joey04
titán

Grat a telefonhoz, ütős darab.
A sok "ennyiért telefon??" meg "kínai vacak ezt tized áron tudja" kommentre meg készülj fel. :))

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Kickass


Kickass
őstag

bakker hol a teszt? :Y
kepet videot meg minden nyalanksagot varunk minel hamarabb :C

(#8) S e t h


S e t h
nagyúr

Élmény volt olvasni a hányattatásaidat, mivel korábban már magam is átmentem ezen.
Esetleg majd írj egy élménybeszámolót, hogy megérte-e. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9) Napfénysüti

Nem semmi hogy mennyi időbe telt. Melyik GSM boltból lett meg végüis?
Amúgy most én is Omnia II-n gondolkodom de hótziher hogy nem otthonra rendelném mert nálam is ha apámék meglátnák mennyibe kerül egy ilyen... :U Pedig én dolgozom érte ergo a saját fizetésemből teszek rá félre.

Més que un club!

(#10) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Sajnos ez így megy .. amiből hiánycikk van! Én iphone-al jártam meg hasonlóképpen!
Grat hozzá!

Üdv: Csabee.

(#11) Dyingsoul válasza Napfénysüti (#9) üzenetére


Dyingsoul
veterán

ujmobilok.hu-ról lett meg végülis :)

Csabee: Jó látni, hogy egy iPhone-os normálisan hozzá tud szólni egy teljesen más, konkurens márkát említő cikkhez, köszi szépen! :R

Pedig már felkészültem itt a flémekre. ;]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12) Shiku


Shiku
aktív tag

Át tudom érezni : ))
Különben megérte? Hogy szuperál a telefon? :D
Nekem is nagyon tetszik, csak számomra ez már kívül esik az árhatáron :/

(#13) nagygabor519 válasza Shiku (#12) üzenetére


nagygabor519
tag

Én a hétvégén próbáltam ki egy promóció keretein belül az omnia2-t és a galaxy spica-t, mindkettőn wifiztem főleg és opera böngészőt használtam (alapból webnwalk-ban ez van a telón) netezéskor többször fagyás közeli állapotba került és használhatatlanná vált, nem úgy a galaxy spica, sokkal praktikusabb és egyszerűbb telefonnak tűnt, gps mindkettőben van csak a galaxynak sokkal gyengébb minőségű képet sikerült csinálnia, meg egyébként ez az amoledes kijelző sem rossz dolog, ami az omniában van, de a legjobban az ms office alkalmazások tetszettek benne :)

Nagy Gábor

(#14) Borostás


Borostás
tag

Nekem cirka egy hónapja van meg a telefon de eddig semmi problémám nem volt vele, rendesen lehet kezelni, jó képet csinál. Annyi problémám van vele hogy ha telefonálok akkor a hangszórója picit zúg, de ezt én el tudom viselni, Elég nagy a memóriája főleg hogy adtak hozzá egy memória kártyát navi rendszerrel, amit hogy őszinte legyek vagy 2 héttel megvétel után találtam rá mikor láttam a dobozon hogy adják :D (picit gáz volt) Így most van 2 memória kártyám de a IGO-sat használom mer nélküle ugyebár a programot se tudom használni. Rendszerint 2-3 naponta ráteszek egy filmet és ha éppen unom magam akkor megnézem. Akumlátora jól bírja 1 feltöltéssel ha elpötyögök és néha telefonálok vele (és északa repülő módba teszem akkor akár 5 napot is kibír, persze nálam a 2-t alig mer szinte mindig vagy zenét vagy rádiót halgatok rajta. Programok szempontjából a végtelenségig ki lehet használnia telefont, szinte minden van rá. Mint imént említette Opera, Skype, Facebook és még sorolhatnám. Egy keveset neteztem is rajta (Bár mivel még iskolába járok ezt nem mindig tehetem meg) nem volt problémám vele, javaslom én is az Operát rárakatni mer azzal tényleg jó netezni picit tovább tart vele egy hsz-t megírni de igyekeztem Mostanába már az órai anyagot is a telefonba írom bele, persze csak sunyiba. Mindent összevetve szerintem megéri az árát főleg hogy még nem is élveztem ki minden előnyét.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.