Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Crystalheart válasza lapa (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Köszönöm, de Vladi épp a minap küldött egyet (kösz neki ezúton is), hogy a kertet fotózhassam, bár használni még nem tudom, mert rosszak az akkuelemeim. Mondjuk az a te kompaktos fotóidnál rosszabb képeket csinál, jóval rosszabbakat, ahogy kipróbáltam, nem tudom, mennyit tudok vele kezdeni... De úgy vagyok vele, hogy ételt úgy érdemes fotózni, hogy szinte a képernyőről akarjak falatozni, puszta szemléltetésnek nincs értelme számomra. Az olcsó kaják különben sem túl szépek magukban, erre még csak rátenne pár lapáttal a kompaktos minőség. Azt néztem, hogy amíg nem ment tönkre az előző, szintén kapott kompaktunk, úgy kellett agyalnom, hogy az ékszerek alá milyen alátétet tegyek, hogy látsszon is, meg ne legyen moslék sem - közben látom mások drágább géppel való fotóit, ahol pl. csak aládobnak hanyagul egy szakadt vászont, és remek ékszerfotó lesz belőle. Szóval úgyis időszerű már egy DSLR is, mert a kompaktos képek nem túl vevőcsalogatók, csak előbb el kell adni néhány ékszert, ami egyszerűen még mindig nem indult be...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.