Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Kivanom, hogy tolts el itt annyi idot, hogy a 3 evre mar vissza se tudj emlekezni :DDD

(#2) Vistaboy válasza 7 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, azon leszek. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tök jó, most már kipróbálhatom, hogy milyen házigazdát banolni. ;]

Egyébként gratulálok! :)

***

(#4) localhost válasza ollie (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy is van?

Házigazda bannolása magával von még 10 szimpla usert is, hogy szolgálják őt a túlvilágon - Offlájniában?

VB : :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) raczger válasza Vistaboy (#2) üzenetére


raczger
őstag

Most tényleg mi értelme van ennek? Márminthogy így leírod hogy x napja vagy itt? Gondolj bele, mindenki beírná hogy ma pont 2000 napja vagy pont egy éve van itt, napi ~100 ilyen topik lenne (vagy épp ranglépés). Mindenki happy hogy itt vagy, de ez picit fölösleges. Bocs, de pláne egy házigazdától nem vártam volna ezt.

Személny szerint tiltanám az ilyen jellegű bejegyzéseket itt, de más jellegűeket is, de azt most nem részletezném.

Bocs a negatív hsz-ért, csak úgy éreztem le kell írnom a véleményemet ezzel kapcsolatban.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6) Zsoccc válasza raczger (#5) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Értem mire gondolsz, viszont nem értek vele egyet. Lényegében ez egy személyes blog, amibe mindenki azt ír amit akar. Akinek nem tetszik nem olvassa el ennyi. Ha mindenféle téma tiltva lenne akkor mi értelme lenne, hogy lehet személyes blogot vezetni?

(#7) venember83 válasza Zsoccc (#6) üzenetére


venember83
nagyúr

News flash: bizonyos témák bizony tiltva vannak. ;]

Vistaboy: Továbbra is jó szórakozást! :K

[ Szerkesztve ]

(#8) raczger válasza Zsoccc (#6) üzenetére


raczger
őstag

Oké, de mégis gondolj bele hogy szinte minden aktív fórumozó ilyeneket beírna minden nap, szerintem elég hamar ki lennének tiltva az ilyen jellegű írások innen (vagy legalábbis a hozzászólásokat nem engedélyeznél hozzá).
Viszont picit jobban nézd meg az itteni bejegyzéseket, kezdenek elszaporodni az egyszavas, vagy épp egy smiley-s bejegyzések, vagy épp egy viccess videó linkje van rajta. Olyan ez mint a fáradt gőz, csak határok nélkül, úgy gondolom hogy valóban csak személyes, amolyan blogos bejegyzéseket kellene beírni, személyes tartalommal, ami épp máshova nem fér el.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) Vistaboy válasza raczger (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megértem az álláspontodat, és igazat adok neki a te nézőpontodból. :K

Viszont ha megnézed, akkor én általában évente egy-két bejegyzést írok be ide, úgyhogy nem mondhatni el rólam, hogy tele flame-elem a fórumot.

Én sem olvasom el mindenki kommentárjait és bejegyzéseit minden témában. De azért nem is írom oda mindenkinek az írása mellé, hogy az adott bejegyzése éppen miért nem tetszik. :N

Szóval no para, köszi az észrevételt, a harmadik évfordulómig - vagy a 2000. napomig - nem fogsz új blogbejegyzést látni tőlem.

Peace. :R

MOD: Az egyszavas, vagy smiley-s bejegyzések nekem sem tetszenek, én nem csinálnék ilyet, viszont három oldalt írni egy egyszerű évfordulóról szintén értelmetlen lenne.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) ollie válasza raczger (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lennének kitiltva, ugyanis az a saját blog lényege, hogy - az alapelvek keretein belül - azt írsz, amit akarsz. És ezt mindenkinek tiszteletben is kell tartania.

***

(#11) Lauda


Lauda
félisten

Grat! :K :C Csak most latom, hogy hazigazda lettel.

[ Szerkesztve ]

(#12) raczger válasza ollie (#10) üzenetére


raczger
őstag

Ha jól emlékszem egyszer páran csináltak olyat, hogy hasonló című írásokat hoztak létre nulla tartalommal (pár vonalka vagy épp egy smiley vagy két szó) és bannolás lett a vége vagy figyelmeztetés?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#13) Vistaboy válasza ollie (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, kipróbálhatod, utána majd írhatsz cikkeket a Gamepod-ra helyettem. ;]

Lauda: Azért nem kell biztatni a kollégát, mert bár bádogból van, de azért van szíve. ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Lauda válasza raczger (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet erre celzott ollie a 3-ban. ;]

(#15) raczger válasza Lauda (#14) üzenetére


raczger
őstag

Szerintem pedig az alapelvekre célzott (politika, rasszizmus, személyeskedés).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#16) Lauda válasza raczger (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Rossz napod van vagy mi? :F

(#17) deicide


deicide
veterán

2008 szökőév volt, így van némi hiba a kalkulációban... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#18) ollie válasza raczger (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az más, ha valaki direkt szórakozik, meg kifiguráz másokat.

***

(#19) raczger válasza Lauda (#16) üzenetére


raczger
őstag

Nincs, mindig is így gondoltam, néha pedig mikor van kedvem hsz-t írni akkor pedig leírom.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20) Vistaboy válasza deicide (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem én számoltam, hanem a PH! fórummotorja. ;]

Minden évben április 13-án tartom az évfordulómat, már így szoktam meg. :DDD

#21: Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) deicide válasza Vistaboy (#20) üzenetére


deicide
veterán

Az évforduló az stimmel, de már 1096 nap telt el... :)

Lényeg, hogy még sok évfordulót.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#22) Zsoccc válasza venember83 (#7) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nyilván alapelvekbe ütköző dolgokat itt sem lehet, de azt hiszem ez egyértelmű.

(#23) Lauda válasza Vistaboy (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Tudom. ;)

raczger Ertem, de biztos kell ez most? Ha egyszer o meg szeretne emlekezni errol a naprol, akkor had tegye. :) Ha ennyire zavar Teged akkor ne olvasd, kar lenne elrontanod masok oromet.

[ Szerkesztve ]

(#24) raczger válasza Lauda (#23) üzenetére


raczger
őstag

Nem Vistaboy-t kritizáltam, nincs nekem semmi bajom vele, örülök hogy itt van a ph!-n, és írja gamepodra a cikkeket. Általánosságban ezzel a dologgal van bajom, de azt már kifejtettem. "Ha ennyire zavar Téged akkor ne olvasd" Na ezt a hozzáállást se értettem soha, ha valakinek valami nem tetszik úgy gondolom kulturáltan nyugodtan leírhatja a véleményét, nem diktatúra a ph hogy csak akkor nyilvánulhatunk meg ha tetszik valami. Viszont azzal egyetértek hogy nem kellett volna teli szemetelnem ezt a topikot ezzel, bocsánat.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#25) Lauda válasza raczger (#24) üzenetére


Lauda
félisten

A velemenyed leirhatod persze, de szerintem amig alapelvet nem sert, nem kifogasolhatod a topikjanak a letezeset. :) Ha nyitnak 20-an ilyen topikot es Te mind a 20-ba beirod ezt, max Teged fognak bannolni, erted mar? :)

szerk: Nem, magat a topikot nem kifogasolhatod, mert az alapelvek megengedik, azokat pedig nem mi irjuk. Ezen kivul barmilyen velemeny elferhet, amivel nem terrorizalod a topiknyitot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) raczger válasza Lauda (#25) üzenetére


raczger
őstag

Kifogásolhatom, mivel az is az én véleményem. 20 topikba nem írnék be én hidd el, nem vagyok olyan alacsony agyi szinten hogy ilyet csináljak.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#27) Móci


Móci
addikt

Gratula! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#28) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezek a képek bazmeg, megütik a hello kitty szintet. :DDD :R

(#29) Thunderzolee válasza Jhonny06 (#28) üzenetére

Hello Kitty?

Nekem inkább a hentai jutott eszembe..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) Vistaboy válasza Jhonny06 (#28) üzenetére


Vistaboy
veterán

Aki nem ismeri az animét, mint műfajt, annak nem csoda. Nyugodj meg, teljesen más. :K

Thunderzolee: Azért a hentai-tól ez még jóval távolabb áll, még ecchi-nek sem nevezhető igazán, ahhoz is kellene bele legalább egy kivillanó bugyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Thunderzolee válasza Vistaboy (#30) üzenetére

Jó.. igazad van, de nekem elég egy ilyen szépen csillogó ártatlan, nagy szempár.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#32) Jhonny06 válasza Vistaboy (#30) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ismerem, nyugi. :) Csak a rózsaszín beütés miatt.

(#33) 7 válasza localhost (#4) üzenetére


7
addikt

(#34) Vistaboy válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Vistaboy
veterán

Így megfelel? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#35) localhost válasza 7 (#33) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Idézni csak pontosan és szépen, ahogy József Attila az égen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#36) 7


7
addikt

Apropó, ha már te is évfordulózol: pont ma 4 éve regisztráltam a deviantArtra :D

(#37) Vistaboy válasza 7 (#36) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gratulálok. :R ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) Daneeka


Daneeka
senior tag

newfag ;]

(#39) Vistaboy válasza Daneeka (#38) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az mi is pontosan? :DDD Bocs, még nem hallottam ezt a kifejezést. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#40) 7 válasza Vistaboy (#39) üzenetére


7
addikt

Szabadon fordítva kis taknyos (köcsög) :P

(#41) Vistaboy válasza 7 (#40) üzenetére


Vistaboy
veterán

Értem, ez lovagias megnyilvánulás volt. :DDD

Daneeka: Ha rám értetted, akkor köszi a megtisztelő jelzőt, és viszont kívánom. ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) Daneeka válasza 7 (#40) üzenetére


Daneeka
senior tag

én a kizárólag join dates témára értettem, amúgy nem ismerem Vistaboy munkásságát tehát egyéb formában nem állt szándékomban minősíteni. :)

(#43) Vistaboy válasza Daneeka (#42) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, nem sértődtem meg, ezért volt ott a smiley. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.