Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) azbest válasza doc (#27) üzenetére


azbest
félisten

Ez úgy tűnik oda vissza igaz :)

Zebránál én is tapasztaltam már párszor, hogy az autósok megállnak, de a bringások simán a gyalogosok közé hajtanak lassítás nélkül.
Persze olyat is látok, hogy bicikliúton kereszben simán a biciklis elé lépnek a gyalogosok, ha épp akkor ér melléjük akkor is...

A névtábláról nem hallottam, de a kézkitétel tényleg durva... látomlelki szemeim előtt ahogy a szabályosan közlekedő bicajos, kezét kiteszi... majd a kátyúk egyikénél kormány keresztbe fordul... és szép íves bukfenc után egyenesen pofára esik a betonon... esetleg még el is ütik a hirtelen pályamódosítás miatt... :U

A lámpa nélküli zebránál gondolom számítani kell a gyalogosokra... de a józan ész azt diktálja (vagy az életösztön), hogy amikor a zebrán van már az autó akkor lehet, hogy nem kéne elé lépni. Gondolom az autósok rémálma az olyan zebra ami fogalmasabb gyalogosútnál van... nem jellemző hogy bevárná 2-3 gyalogos egymást... inkább egyenként és folyamatosan szálingóznak át... (az agresszívebb autósok sebessége, vagy gyalogosok közé gurulása szokott hatni kicsit)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.