Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lesz mivel letekerni a táborba:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) venember83 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is mondasz te butaságot. Mondjuk Oszkóig durva lenne, de Kelet-Magyarország elérhető közelség. :))

(#3) Dare2Live válasza venember83 (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

anno énis ilyen hülyeségeket gondoltam aztán mégis letekertem 2*is adriára s vissza.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) Thunderzolee válasza Dare2Live (#3) üzenetére

:Y

Azért Grat! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) golyani


golyani
addikt

naggyonn szééép :C

vmi hasonló villa kéne nekem is csak valahogy nme szép áron mozognak a jó villák. muszáj leszek a súllyal kompromisszumot kötni :F

(#6) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Istenem, de gyönyörű. Évekkel ezelőtt én is montiztam, volt egy Trekem, és imádtam. Nagyon hiányzik... :U

(#7) kételkedem


kételkedem
addikt

Nagyon szép hardver, leld sok örömöd benne! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) venember83


venember83
nagyúr

Köszönöm. Mindenkinek.

Dare2Live: Nem a táv a gond, inkább az, hogy egyedül nem fogok áttekerni egész Magyarországon.

fekeandras: Cégnél belső, kutyával védett udvaron van, különben meg vagy közvetlenül mellettem vagy alattam, vagy kint a beépített erkélyen. Amennyire csak tudok, vigyázok rá.

[ Szerkesztve ]

(#9) fekeandras


fekeandras
őstag

Nekem Peugeot bringám volt, nem volt nagy szám de mire rendberaktam rendesen nem ellopták? #&@!!! :((

Szép kis bringa lett, hegeszd hozzá valamihez ha lepattansz róla... :D

[ Szerkesztve ]

(#10) PH-User


PH-User
addikt

Sirály! Nagyon szép gépsas! :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) Napfénysüti

Micsoda bringa! :R Szép darab. :K

Més que un club!

(#12) venember83 válasza Napfénysüti (#11) üzenetére


venember83
nagyúr

Már kicsit másképp néz ki: [link], [link]. Az átalakulás folyamatos, de remélhetőleg már lassan véget ér, mert lassan többe van, mint egy autó.

PH-User: Az bizony, bár inkább gepárd, mint sas, terepgepárd. :D

(#13) Napfénysüti válasza venember83 (#12) üzenetére

Megkérdezhetem mennyibe van jelenleg?

Més que un club!

(#14) venember83 válasza Napfénysüti (#13) üzenetére


venember83
nagyúr

Három év alatt úgy félmillió forint. Leírni is sok. Szépen lassan ennyi ment el, először volt egy bringa, aztán azon lett telócsere, aztán fékcsere, aztán vázcsere 2 collal nagyobbra, aztán kerékcsere, aztán váltórendszer-csere, aztán váltás tárcsafékre, azzal együtt újabb első teló. Apróságokat nem sorolom, nyeregcső, kormány, stucni, markolatok, külsők, kormánycsapágy stb. :)

Elég kimerítő válasz volt, vagy bőven elég lett volna az összeg is? :DDD

(#15) Napfénysüti válasza venember83 (#14) üzenetére

Kimerrítő, köszi. :R
Mit ne mondjak szép összeg. Van egykét ilyen bringa megszállott ismerősöm.
Fekvő üléses bicikliről hallottál már? Nagyon durva. Egyik excsapattársam saját maga rakott össze egy olyat. Esküszöm jobban megnézik az utcán mintha egy Ferrarival menne. :D
Nekem majd az autóm lesz hasonló hogy szépen cserélgetek mindent rajta amíg az általam kívánt szintre nem hozom. Csak az a baj hogy az még drágább móka. :O

Més que un club!

(#16) csabi94


csabi94
őstag

Gyönyörű ez a váz. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.