Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nem voltam hanyatt dobva a rendezvénytől. Szinte semmi újdonság nem volt a múlt évihez képest, persze az újabb telefonokat leszámítva, de azok 90%-át is már láttam élőben.
Valaki nem tudja, hogy hívták a TDK-s hostess lányt, aki annyira édesen mutogatta, hogy hogy szól a hangszóró? Na miatta megérte kimenni... :D

(#52) halkow


halkow
őstag

A második képen a felhőben érdekes mintha egy emberi alak lenne és a fáradt gőzt fújná ki ép :D

úgy terveztem én is hogy kimegyek de sajnos nem túl szerencsés volt az időpont majd jövőre akkor nyugisabb évem lesz .

úgy látom van aki 7 órát is útazott volna az szép

nekem kb 4 óra vonat lett volna + ami oda visz ,de lehet sétáltam volna egy kicsit :)
kb 10k ba lett volna oda vissza minden

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#53) AMD Power


AMD Power
titán

Én már itthon vagyok. Körülbelül 1.5 órát voltunk ott kollégámmal. Találkoztam pár áruház látogatómmal, illetve nagyon jó volt Bochavál végre dumálni egy picit. A Nokia meg a Samsung meg menjen a sunyiba. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#54) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No király volt az esemény.Előre is gratula a speedshopos nyertesnek. Oculus Rift egy élmény volt, de NAGYON szokni kell. Részletesebben majd a gamepod-on. :)

Live-Die-Respawn

(#55) batai15 válasza S e t h (#50) üzenetére


batai15
félisten

Nem,élőbe más,de többet vártam.

(#56) AMD Power válasza batai15 (#55) üzenetére


AMD Power
titán

Én is picit többet vártam. De nagyobb bajom sose legyen. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#57) batai15 válasza AMD Power (#56) üzenetére


batai15
félisten

Na majd jövőre.

(#58) sdd2


sdd2
veterán

Kinn voltam ismét, immár 3-ik éve, volt pár újdonság de mint tesztelő sokat láttam, ezért kevésbé volt érdekes mint előtte, de persze nem bánom, hogy kinn voltam, jövőre is megyek :) Köszi a sok munkát srácok :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#59) batai15 válasza sdd2 (#58) üzenetére


batai15
félisten

Egy ideje semmit cikk nincs tőled.

(#60) sdd2 válasza batai15 (#59) üzenetére


sdd2
veterán

Itt nincs, mert máshol dolgozom :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#61) szab.tam válasza sdd2 (#58) üzenetére


szab.tam
nagyúr

voltak annyian, mint tavaly?
(mármint látogatók.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#62) sdd2 válasza szab.tam (#61) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem igen

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#63) eventus válasza Polarstar (#8) üzenetére


eventus
veterán

Lehet a tavalyiak láttán jobb helyen jelentkeznek :U

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#64) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

nekem tetszett nagyon! :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#65) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó volt végre kijutni, bár az odajutás elég necces volt, mert full rossz irányba indultam a Moszkváról :D
Hiába, régen voltam a Millenárison :))
Nagyon jó volt maga a helyszín, kár hogy a standokat relatíve gyorsan végigpörgettem. Viszont így körbe tudtam járni a többi helyet. A Retro konzolok sarkától hátast dobtam, végig vigyor ült az arcomon, amíg ott voltam. :))
A Nokia meg a BB meg menjen a sunyiba, hogy nem jöttek el :(((

Nálam a kiállítás telefonja az Xperia Z2 lett, annak ellenére hogy a One M8-tól mentem oda. Valamiért utóbbitól megint nem dobtam akkora hátast, mint amennyire hypolva van. Bár tény, hogy így is jobban tetszik mint az M7. Viszont a Z2 úristen :Y

All→M8

(#66) Burpee92


Burpee92
csendes tag

Sziasztok ! Gratulálok a nagyszerű rendezvényét. Köszi szépen, nagyon jól éreztem magamat. Egy év múlva ugyan itt... :)

(#67) petipetya


petipetya
nagyúr

A tegnapi Okostelefon Akadémia után kicsit lapos volt a mai Veletech, de ez az én egyéni szoc. problémám. Az újdonságot a galérián található modding (a sárga trabi volt a legjobb, rá szavaztam) és retro számítógépes játékok rész jelentette, így azokat megtekintve kalap-kabát és 2 óra elteltével már ott sem voltam. :)

A Samsung standot egyik napon sem találtam meg, igaz nem is kerestem. A legléhűtőbbek a Huawei standon lévő csajok voltak, látszott hogy kényszerből csinálják, behúzódtak a sarokba és ott elvoltak.

A leglelkesebb az Alcateles hölgy volt, le a kalappal előtte, mindkét napon kedves és segítőkész volt. :C

Külön köszönet Bog, Bocha, Legendd és a többi általam nem ismert mobilarénás személynek, akik mindent beleadtak és létrehozták ezt a nagyszerű rendezvényt. Bog például még pogácsákat is vitt egyik-másik asztalhoz, ahol nem elfogyott. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#68) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Majd fél óra keresgélés után megtaláltuk a Samsung "standot". Egy ilyen vicc kategóriás kiállás után (egy más cég standjának 1 nm-e, 6 db készülékkel) erősen gondolkodok rajta hogy mégsem fogok gear-t venni, hanem inkább várok még az LG smartwatch-ra.

Az egy dolog hogy 10 db-ot hoztak az országba, amit az MM kapott. De valamilyen "okosmarketing" folytán azokat is visszavonták. Az ember nemtudja sehol megnézni, hogy várjon-e rá. Fit-et meg bármennyire is ez van ezt vedd meg, NEM FOGOK venni, mert teljesen hasztalan termék.

Kérdésre a Samsung képviselője "Fit van most csak, hivatalosan nincs az orszgában". Fránya LG hogy nem tud fizikai gombot rakni a telefonjaira :(

S5 még 2 évig szolgál, aztán Samsung mehet a sunyiba...

Amennyiben valamilyen véletlen folytán egy Samsung dolgozó olvassa ezt, annyira de annyira kíváncsi lennék rá, hogy milyen elmebeteg megfontolásból éri meg ilyen dolgokat csinálniuk. (szakmai kíváncsiság mint ügyfélkapcsolat terén dolgozó földi halandó)

[ Szerkesztve ]

(#69) Sz.Miki válasza callmeakos (#65) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nekem csak az nem tetszett, hogy a baloldali fehér szélű Z2 hibás volt, magától elkezdte nyitogatni zárogatni az ablakokat stb....

De amúgy brutál jó lett.

(#72) Steve1207 válasza callmeakos (#65) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is hiányzott a Nokia és a BB, nagyon kíváncsi lettem volna az újakra, mert olyanokat nem tapicskolok sűrűn.
A Z2 nekem pl nagy csalódás volt (és a többi Sony is). Az anyagminőségtől jóval többet várnék, valami nagyon gagyi. Amennyire lehetett hallgattuk az űber stereo hangszóróját, hááát, az is elbújhat jó messzire. Mindemellett az összes modellnél érezhető volt a lag, döcögés. Úgy látom szoftvert még mindig nem tudnak csinálni, annak ellenére, hogy végre több frissítést adnak ki, mint régen.

.

(#73) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

csak kíváncsiságból:
a Gamepodot nem akarjátok jövőre bevonni a buliba?
5 oldalból áll a lapcsalád, mégis csak kettő van túlsúlyban, a többi valahogy háttérbe kerül mindig,
pedig a mobil és hardver mellett jó lenne egy konzolos vonal is a kiállításon.

na meg azt is meg lehetne csinálni, hogy 2, esetleg 3 napos legyen a Veletech. :K

off: a két TDK-s csajszi elég jól nézett ki, akik fel-alá járkáltak a rendezvényen. :K :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#74) callmeakos válasza Steve1207 (#72) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért, mert azok még csak proto darabok voltak. A srác elmondta, hogy nem is nagyon mertek volna kihozni egy végleges verziót :D

All→M8

(#76) petipetya válasza bollokcs80 (#42) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Nagyon szép gesztus volt, hogy a pénteken regisztráltak szombaton ingyen bemehettek - csak az nem közölte senki előre, hogy ehhez nem kell végigállni a kilométeres sort. (Bár a beengedés tűrhető tempóban zajlott."

Ezt többször is elmondták a házigazdák, itt a mobilarénán és a Facebookos eseménynél is (illetve szerepelt a G+-on létrehozott eseményben is). Sőt, az egyik erről szóló kiemelt hírben hatványozottan is felhívták rá a figyelmet. Ergo ez user error a részedről.

"nincs rá lezsóidő"

(#79) jacis


jacis
nagyúr

Most tartok hazafelé a Veletech-ről. Sajnos az elmúlt évek leggyengébbike volt ez most. Nem volt kint jópár márka (Samsung, Nokia, Microsoft) amire számítottam.
Sajnálom egy kicsit hogy így alakult.
Remélem jövőre jobban sikerül.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#80) monti0222w válasza callmeakos (#74) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez csak takarozás, én is kiváncsi voltam a Z2-re, de nem fogott meg akadozós a sima müködéstől messze van, persze nem dobnám ki ha hozzám vágnák, de idén nálam nem ő a befutó! :)

[ Szerkesztve ]

(#81) axioma válasza oriic (#54) üzenetére


axioma
veterán

En lettem az (speedshop), es ott voltam a teremben, csak volt egy kis felreertes (ferjem azt mondta, hogy Bog mire odaertem a szinpadhoz, mar bemondta a mindenfele nyertesek nevet, aztan mire kiderult, hogy biztos nem az volt mert arra va'rnak, hogy a speedshop sorsolas veget erjen, addigra valaki mar mondta, hogy mar megvolt). Erre csorog a telefonom, es akkor hivtak, hogy en nyertem... igy foto keszult, meg at is vettem. Azert sajnalom, hogy nem voltam ott amikor a tomeg vart, mert van egy erzesem hogy 98% azt gondolta, hogy valaki utanfuto nyerte meg, akinek koze nincs a MA-hoz (en is biztos azt gondoltam volna :) , ha csak a polgari nevet felolvassak es nem az enyem).
Termeszetesen koszonet a speedshop-nak, eleve a jatekert, mert abban is voltak jo kerdesek nagyon, de igy hogy nyertem is, nyilvan nem is kerdes:) Egyebkent ugyan csak egy autos toltot, de me'g epp ma is vasaroltunk ott helyben naluk (meg a tabletje a ferjemnek is onnan van). Nagyon jokor jon most nekem egy uj telefon!
Merthogy jelenleg a kartyam egy olyan telefonban van, amit a retro sarokba kene ajandekozni (Samsung SGH-X510, igen, osregi kihajthatos), meg hordozok magammal egy LG Optimus Black-et az okosfunkciok miatt - csak wifin de legalabb naptar, email szinkron stb. -, mert honapokkal ezelott a kedvenc Milestone2-m megszunt a tapizast erzekelni; ekkor visszaalltam a korabbi ZTE Blade-re, de az meg egyik naprol a masikra nem toltodik; aztan elkertem a ferjem korabbi telefonjat az az LG OB, annak meg eloszor a hangszoroja ment ki, ezert van most mar normal telefonba atrakva a beszelos sim, most meg mar a bekapcs gombot nem erzekeli -- igy aztan a feladatokra a ferjem telefonjat kellett bevetni, mert az elso ket oraban nem igazan sikerult feleleszteni sok probalkozasra sem.
Me'g nem tudom, mi lesz az iphone sorsa, mert nekem egyertelmuen tul draga es luxus, valamint nem nagyon tetszik az apple okoszisztema - bar gondolkodom, hogy adok neki egy eselyt. Jelenleg ki se bontottam, mert flottas a nem micro sim-em es nem tudnam belerakni (bementem me'g hazafele telenorba, de csak engedellyel cserelik, azt meg kedden tudok szerezni), de ha vegul bontatlanul adom el, akkor is egy vadiuj telefont veszek magamnak, ha nem is a teljes osszegbol, de ennek koszonhetoen nem hasznalt 2 eve bejelentett modellt, hanem valami frissebbet (egyelore tobb is a tarsolyban van, sajna nincs uj qwerty slider, ugyhogy motorola droid4 ha kapok valahol ujat, vagy moto G de akkor mar 2 kartyas, vagy esetleg blackberry Q10-et is megneznem mint qwerty (es az az op.rdsz. is erdekel csak eddig messze volt a lehetoseg), vagy me'g tetszik a Sony Z1 Compact. A nagyon nagyok nem, az LG Flex-et me'g kezbe vettem, de tul nagy, biztos valami kisebb lesz. De lesz egy vacsiuj telefonom, ami enelkul nem tortenhetett volna meg...

[ Szerkesztve ]

(#82) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

amúgy az Aries emberkéit meg kéne kérni, hogy egy rendes rubik kocka illetve szókereső appot csináljanak már WP-re. :K

Azt amúgy tudtátok, hogy nem csak WP-re, hanem Tizen-re is készítenek játékokat? :Y
Ezt vajon miért nem említették a Veletech-en? :F

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#83) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amúgy csak én aggódtam a mobil platformokról szóló előadást tartó fazon épségéért? :D
Azt hittem helyben összeesik a színpadon előadás közben. Hidratált is rendesen :D

All→M8

(#84) petipetya válasza axioma (#81) üzenetére


petipetya
nagyúr

Iphone-t nyertél? Az igen, gratulálok hozzá. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#85) WinPho


WinPho
senior tag

Kicsit fura volt Szekszárdról bemenni, de megérte! :K A Microsoft, meg.. Azért többet vártam tőle 4-5 Xboxnál.. :((( Egy Surface-t vagy egy pár WP-t szívesen tapogattam volna.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#86) sz.balazs.95 válasza WinPho (#85) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az előző napon direkt arra készültem, mikor megláttam a térképen a Microsoft standját, hogy majd jól tele lesz pakolva mindenféle mobillal, tablettel, notival, stb.
Ehhez képest tényleg marha nagy csalódás volt. :(
A Nokiáról és a BB-ről meg inkább nem mondok semmit... :(((

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#87) WinPho válasza sz.balazs.95 (#86) üzenetére


WinPho
senior tag

Ne is mond, direkt arra készültem, hogy majd hogy odamegyek, meg tapizok, stb. Már az azelőtti napokon is kerestem a Nokiát a térképen, de azt hittem, akkor a MS-tal lesznek együtt. De akkor sehogy. :(((

A helyszínen meg direkt kerestem többet, mert nem hittem el, hogy csak ennyi.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#88) sz.balazs.95 válasza WinPho (#87) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én is néztem, hogy ez most így micsoda.

A Nokia legalább az X-et mutatta volna be, vagy valami. Még az is több lett volna a semminél. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#89) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Írva még az volt az régebben, hogy EGY nagy gyártó nem lesz itt, végül a Nokia vagy a BB mondta le?
Microsoft standtól meg Surfacet / Nokia telókat vártam, vagy legalább Xbox One, de ez az egész stand, hogy semmi csak 4 x360 kitéve. :(

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#90) sz.balazs.95 válasza nonsen5e (#89) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

végül egyik sem jelent meg. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#91) batai15 válasza DEV_NULL (#70) üzenetére


batai15
félisten

És tényleg!

(#92) WinPho


WinPho
senior tag

És egy biztos! A Mozzillánál nem volt önbecsülés. :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#93) Kasya válasza sz.balazs.95 (#88) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az igazi regi Nokiak ott voltak ;)

WinPho: Legalabb poenra vettek... A legjobb, mikor megkerdeztek tolem, mit gondolok a keszulekrol. Nem tudtam hogy mondjam meg diplomatikusan :D

[ Szerkesztve ]

(#95) sz.balazs.95 válasza WinPho (#92) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

önbizalom és lelkesedés viszont annál inkább volt. :D

Kasya: Ez igaz! :R

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#96) WinPho válasza Kasya (#93) üzenetére


WinPho
senior tag

Én azért kicsit mondtam, hogy laggzik. :D Viszont önbizalom tényleg volt. :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#97) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

azért aki ott állt csaj, a Fire E mögött, az nem volt ám semmi.
mondjuk én a TCL/Alcatel standnál a hölgyeket jobban megnéztem, mint a telefonokat :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#98) Ronan968


Ronan968
tag

Nagyon kellemes volt mind a tegnapi,mind a mai nap!Telenornak köszönjük a bűvészt,nagyon tetszett!
A Samsung a Nokia és a BlackBerry nem képviselte magát a Veletech-en,ami nagyon furcsa,mivel az egyetlen magyar rendezvény ahol ezt megtehetnék,magukra vessenek!(szerettem volna az új samsung tableteket megtapizni).
Az Alcatel és a Huawei nagyon pozitív benyomást nyújtott!

Köszönöm a szervezőknek!

(#99) WinPho válasza Ronan968 (#98) üzenetére


WinPho
senior tag

Volt Tab 3 az nem elég, a telhetetlen fajtád? ;]

Mellesleg a szépségversenyt ki nyerte? Az Alcatel? :B

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#100) sz.balazs.95 válasza Ronan968 (#98) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

számomra az LG standja volt a befutó.
abszolút színvonalas, példaértékű volt.
Hasonló volt a Sony-é is, de azt csak futólag néztem meg.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.