Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) nemlehet válasza Cifu (#27) üzenetére


nemlehet
őstag

Te fordítva ülsz a lovon. Nem tudom mi a munkaköröd de feltételezem szerves része a problémamegoldás. Szerinted miért ilyen borzasztó sikeres az apple és miért képesek az emberek hatalmas felárat kifizetni az out of the box megoldásokért?
Mert a megoldható és az azonnal működik nagyon más dolog. Ha valaminek utána kell olvasni, neadjisten megérteni, értelmezni az már nem megy. Meg te olyan emberektől várod el, hogy felmókoljanak egy abev javat linuxra akiknek az internet=a böngésző ikonja az asztalon.

Az irodában én vagyok a félisten mert képes vagyok a Konica fénymásolóban patront cserélni. Eddig mindig lehívták az informatikust és ha épp a másik irodában volt akkor bizony aznap nem nyomtattak többet. Kb 2 percig tartott rájönni hogyan kell megcsinálni, de közben telefonáltam szóval ha figyelek kevesebb lett volna. De a csajoknak az lett mondva ne nyúljanak hozzá, mert bizony már lett az egyik nyomtatóba beleerőltetve rosszul a toner és lehetett kidobni, mert nem érte meg javítani.

Amúgy is egyre inkább az van súlykolva az emberekbe, hogy csak használd. Ne nyúlj bele, ne értsd meg a működését mert rosszul jársz (pl garivesztés). Szoftvereket sem merik piszkálni az emberek. Erre is volt egy eset: valami szűrést akartak csinálni a pénzügyön az SAP-ben (nem tudom pontosan nem számlázok), de valamit elbarmoltak és bebugolt a szoftver. Súlyos százezreket számláztak ki nekünk a visszaállításért. Innentől nagyon meggondolják az asszisztensek ha valamivel próbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.