Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Varlaisaran válasza ddekany (#1) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Igen. Tulajdonképpen az egész 80%ban megvalósítható az Obli szívével. Még azt sem tartom kizártnak hogy az uj skill/perk rendszert is.Volt rá példa, pl Nehrim, ahol totálisan átszabták az egészet, új elemeket bevonva a leveling rendszerbe, ergo nem kötött abban az esetben, ha nem az oblivion.esm-re támaszkodunk. AI-t nem érzem merészen jobbnak, ugyanugy kiszámítható, néha esetlen. Tegyük hozzá, megpróbálták megvalósitani az immerzivebb utkeresést, de így is akadt rá példa, hogy az NPC "beakadt". Animálás nem lett jobb, csak más. Idióta pózokat tudnak itt is vágni néha az emberek. Ragdollok akadoznak, bár javítottak rajta, mert ritkábban fordul elő.

Igen, Obli is már szénnéscriptelt volt, csak épp a maga idejében ez még messze "elment", illetve azért jóval veszélyesebb volt, ott azért meg lehetett halni, ha nem figyeltél oda. Jó példa a sárkányjöveteles rész az elején, gyakorlatilag semmit sem kellett tennem, lefutott a script, és jött a következő quest stage. Oblinál ilyesmi pl Bruma harca volt a siegemachine ellen, ott simán kifingattak ha nem vigyáztam.

C64 meg más tészta, a mai napig megvan a hatása minden jobb gammának. Ott inkább szimbolikus jelentőséggel bír amit látsz, őszinte, egyszerü megvalósítás, "elmondja" miről van szó, a képzeleted adja hozzá a többit. Én a mai napig órákig képes vagyok Boulder Dash-ozni emun, pláne ha előveszem az igazi vasat, na az kb olyan feeling lehet mint manapság beülni egy 78as Countachbe:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.