Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Dany007 válasza Jégkokó (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Na ja. De a telefonszám már jelenti azt, hogy létezik a support. És nem hinném h a telefonban bemondják, hogy bocs átbasztunk mégsem úgy van a support.

Nekem pl van egy Samsung monitorom. Tudom más márka. De 2 év után beszart, illetve egy csúnya csík jelenik meg a tetején. 90k volt 2,5 évvel ezelőtt. 1 év bolti gari van rá, 3 év központi.
Van itt Veszprémben egy központ, ami felviszi a készülékeket pestre bevizsgálásra.
Felhívtam őket, hogy mi a helyzet, mert elvileg erre is 3 év gari van. Mondták, hogy vigyem vissza nyugodtan, felküldik pestre, és ha nem tudják kicserélni akkor levásárolhatom a vételárat. Na most gondold el, hogy 90 k ért ma milyen monitort kapni a samsungnál.

Visszatérve az Aldi nem fogja ilyen miatt kockáztatni a nevét. Ilyen ügyből kifolyólag elég egy csúnya újságcikk és egyből a Tesco szintjére süllyedne.
Van egy beszállítójuk milliószám adják-veszik ezt a terméket és leszarják ha valaki épp visszakéri a pénzét érte, mert ilyen akció keretében jóval többet el tudtak adni, mint amennyit 1-1 visszavételen vesztenének.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.