Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Dyrtyho válasza Vakegérke (#650) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én szerintem Dávid fogja elhagyni a villát, mivel Ádámból azért jóval többet láttunk. Zsu-ban majd kotorászik az új fiú, Robin, mivel elég sármos, de ezzel Ádám is kap egy konkurenciát :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#652) Vakegérke válasza Dyrtyho (#651) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az általad linkelt bemutatkozóban arra utalt Robin, hogy nem fog csajozni. Zsu kénytelen lesz magához nyúlni, vagy szimpátia keltés okán Dani kezét a lábai közé húzni.
Habár még Ádám is ott van... Majd meglátjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#653) King Unique válasza Dyrtyho (#643) üzenetére


King Unique
titán

Ja, Ádám + Dóri sanszos, v netán ez a Robin. :D
Új lakó nekem elég "gyenge", nem vélem felfedezni azt a bizonyos "V fakrort"... :U , de majd villában kiderül.

(#650) Vakegérke: igen ezen lepődtem meg én, h kan, vsz emiatt másik kan megy haza...bár aki totál megérdemelné és abszolút nem látok a további szereplésében semmi fantáziát, az nem más, mint Vikcsu...

(#654) Vakegérke válasza King Unique (#653) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltehetően nem csak mi ketten gondolkodunk azon, hogy Vikcsu mi a frászt keres a villában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#655) antikomcsi válasza Vakegérke (#654) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

De azért jól megsértődött Macira!

Csalódtam benne, mert nem olyan okos, mint hittem, még azt sem volt képes felfogni, hogy ez a szellem jel, ez nem az a jel, amit Maci nem tenne rá. Ilyen patáliát csapni a semmin...

Ha Maci nem teszi rá, akkor még ennyit sem szerepelt volna az összefoglalóban, tehát inkább megköszönnie kéne a dolgot.

(#656) King Unique válasza Vakegérke (#654) üzenetére


King Unique
titán

Ha őt küldenék haza (megérdemelten), 7:5 lenne a nemek aránya, xy többséggel, ami nemtom beleférne-e a játékba...? Vsz nem és ez a baj... Akkora szája volt az elején Vikcsunak, mint a huzat, nagy hévvel bement, de úgy leeresztett, olyan unalmas lett, mint a fene. Ha éppen Dennis/ Laci nem csöcsörészi meg alkalomadtán, v vkit nem szid hangosan, jóformán észre se venni, h bent van.
Dávidban vhogy nagyobb fantáziát látok.

(#655) antikomcsi: bizony, erről beszéltem én is...

[ Szerkesztve ]

(#657) Weeman1 válasza Vakegérke (#650) üzenetére


Weeman1
veterán

Dávid megy,vagyis remélem. :)

Xiaomi 11T Pro

(#658) Vakegérke válasza King Unique (#656) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha fent akarják tartani az ivar-egyensúlyt, akkor szerintem Dávid megy haza.
Habár elméletileg a nézők szavaznak... :D

Akkor mi van, ha Vikcsu megy haza? Felborul az egyensúly, és a kanok fogat csikorgatva, feromont árasztva küzdenek majd a nőstények kegyeiért. Ez sem rossz folytatás. :)

Szóval Dávid, vagy Vikcsu. Bármelyikük távozik, nyerünk.
Vikcsu úgyis ki fog pottyanni, méghozzá az első két párbaj egyikén. Mondom én...

Dávid menjen haza, hiszen ledegradálóan beszélt a villalétről, és a lakókról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#659) King Unique válasza Vakegérke (#658) üzenetére


King Unique
titán

El lehet ez már döntve... :D
Egyrészt hírverés, jót tesz a műsornak egy ilyen húzás, másrészt kis "tesztidőszak" után, látják melyik játékos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és cserélnek egyet, mint a fociban... :DDD

(#660) Vakegérke válasza King Unique (#659) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már én sem hiszek a tündérmesékben, miszerint a nézők szavazata dönti el a játék menetét. :N

Végtére is két játékos vált unalmassá, nevezetesen Vikcsu, és Dávid.
Dávid azért tett valamit, Zsu a megmondhatója.
Vikcsu nem tett semmit, inkább vele tettek.

Bármelyikük megy haza, elégedett leszek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#661) King Unique válasza Vakegérke (#660) üzenetére


King Unique
titán

Menne mind a 2 a fenébe... :DDD VV6-ba is dupla csere volt, v nem, 1 srác, 1 csaj, nem értem itt most mit spórolnak a +1 főn, a több ezer jelentkező közül csak akadna vmi magamutogató, bevállalós csaj :F

Ezt a cikket tegnap találtam és nagyon megtetszett a nyelvezete... ;]

VALÓ VILÁG 7X09 - VV ZSUZSA MAGÁRA HÚZTA A RIBANCSKATULYÁT (18+)

(#662) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Azért azt se felejtsük el, hogy a VV5-ben is volt egy szellem egyéniség, még pedig Csaba, és meddig jutott ? A finálé 2. helyéig, szóval azért mert Vikcsu most még ilyen, az nem azt jelenti hogy a később nem lesz ott a végjáték közelében, az előző szériában pedig Teo volt ilyen. Úgy hogy ammondó vagyok, várjuk ki a dolgot végét

(#661) King Unique : A Hogyvoltot mindig öröm olvasni, főleg másnap, az összefoglalók után, én amúgy személy szerint az Éjjel Nappal elején függtem rájuk, mert annyira frappánsan irnak a sorozatokról, valóságshowkról, hogy a bejegyzések végén már sírva röhögök :DD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#663) Vakegérke válasza Dyrtyho (#662) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kivárjuk a végét, persze, hogy kivárjuk. :K

Amikor beköltözött, Vikcsu volt a pillanatnyi kedvencem. Azóta se hús, se hal számomra a csaj.
Az egy dolog, hogy Csaba "szellem egyéniség" volt, viszont ez nem mondható el Vikcsuról. Én úgy fogalmaznék, hogy Vikcsu egy olyan hal, amelyik egyik percről a másikra idegen akváriumban találta magát, és nem képes semmire az új közegben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#664) freeknight


freeknight
őstag

Üdvözlet hölgyek és urak!
Beköszönök én is, eddig a legtöbb részt láttam, csak nem kommenteltem. Eddig sokkal jobb ez a széria, mint a 6. volt, a kreatívok sokkal jobban megerőltetik magukat, pörögnek az események. Első ránézésre a casting is jobb, bár olyan nagyon kedvencem nincsen.

Szerintetek ki csomagol ma? Szerintem Vikácsu, Dávid és Reni az esélyesek, az első kettő abszolút semmit nem tesz a műsorhoz, Reni meg jól kicseszett a hangjával, kellett neki produkálnia magát beköltözéskor.
Az jobb ötlet lenne, ha 2 beköltöző lenne, egy fiú és egy lány, és olyan nemű menne be, aki kijött. Így esetleg nem borulna a nemek egyensúlya, mert legszívesebben Vikcsut küldeném kifelé, de akkor lenne 7 fiú 5 lány, ami nem jó.

(#665) King Unique válasza Dyrtyho (#662) üzenetére


King Unique
titán

Csaba=Tuja...na ő, h lett 2., az mindig is rejtély volt számomra, amikor VV6-ba is bementek, a szűk 1 hét alatt volt vagy 3 összevágott mondata... :F
Igen, nagyon jó az oldal szóhasználata, 12ker=Dani, de mért? ; Miss Kiskun=tudjuk ki...; Jaba=Maci ; farkasok nevelte Ádiná=Edina ; Sínésznő=Reni ; Plasztik=Dória ; Szűpöcök=Fanni ; Komisz=Dennis... :C

Na igen, ÉNB nálam is nagy kedvenc, bár a kezdeti alpári színvonal (=VV pótló), utóbbi időben sajna kicsit alábbhagyott... :(

(#664) freeknight: vagy, ha már csak 1 csere lesz, legyen vmi hímnős hibrid egyed, úgyis egyre nagyobb divat manapság az is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#666) freeknight válasza King Unique (#665) üzenetére


freeknight
őstag

Dani azért 12ker, mert onnan származik, igazi kis úrigyerek. Ismertem személyesen is anno az egyetemről, meg is van róla a véleményem, bár azért sokkal többet vártam tőle a műsorban. Neki most haverokat kéne keresnie (legalább egyet) aki beszélteti meg helyzetbe hozza, mert hiába ő odabent a legértelmesebb, ha nem tud kibontakozni, mert nem beszélget senkivel. Erre becsicskul az első csajnak, amelyik egy minimális kis figyelmet fordít rá, és egyből szerelmes lesz. Így nem lehet VV-t nyerni.

Én is már azt várom mikor tolnak be egy bevallottam meleg srácot vagy egy transzit, bár ezt szerintem azért nem teszik meg, mert azt odabent ízekre szednék.

(#667) King Unique válasza freeknight (#666) üzenetére


King Unique
titán

Aha, így már ok-s. Ismerted, no fene, gondolom véleményed sem éppen pozitív róla... :D
Ja, Miss Kiskun csak játszik vele.

Hát pedig egy ilyen lakó lenne az igazi, de vsz nem tolerálná a másságát egyik se annyira...de azért 1-2 boxi elférne a vellában. :DDD

Viszont most nézem, ma lesz a szultános szarság, úgyhogy vsz lemaradok róla... :O Max majd benézek ide, v visszanézem holnap, v lehet azt se, ejj...

[ Szerkesztve ]

(#668) freeknight válasza King Unique (#667) üzenetére


freeknight
őstag

Jé, az enyém volt a 666. hozzászólás ;]

Ezt jól látod, nem vagyok róla a legjobb véleménnyel, de legalább öregbíti az alma materem hírnevét ;] . Bár ha jobban belegondolok, az rtl-nél van egy csomó pázmány jogot végzett emberke, pl Lilu, meg az 5-ös szériában szereplő kamarából kitiltott ügyvédnő.
Attól, hogy élőben nem kedveltem Danit, úgy gondoltam, hogy a VV-ben favoritom lehet, egy fiatalabb VV Attila szintű karaktert vártam, erre meg az eddigi produkciója totális nulla.

Befoglalja az asszony a tv-t? :P Nézheted a mai adást gépen, Vakegérke ebben a hsz-ben linkelt egy elméletileg működő streamet.

(#669) Vakegérke válasza freeknight (#668) üzenetére


Vakegérke
veterán

A stream nem elméletileg, hanem valósan működik. :K

Üdv a köreinkben. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#670) King Unique válasza freeknight (#668) üzenetére


King Unique
titán

Esztert nem tiltották ki a kamarából tudomásom szerint.
Igen, 12ker, hívjuk így :D , valóban jó karakter lehetne, majd elválik, illetve az is, h Miss Kiskun mennyire csinál belőle bábot.

Olyasmi...sőt szinte összes nőnemű ismerősöm nézi, én is már félig rászoktam. :D Vsz stream lesz így belőle, annál vissza is tudom nézni elvileg, de úgyis csak az érdekel, h ki esik ki.

(#671) Vakegérke válasza King Unique (#670) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem a "hegylakó" becenév jobban tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#672) freeknight válasza Vakegérke (#671) üzenetére


freeknight
őstag

Vágom a beceneveket, de ez "A Hegylakó" új nekem, az kicsoda? :D

King Unique: jelenlegi állás alapján akkora báb lesz belőle, hogy simán oda is adja neki a szuperképességét :D . Hiába no, a MILF nagyon ért ehhez.

Holnaptól elméletileg már lesznek napi appos szavazások is. Remélem nem csak közvéleménykutatásként szolgál majd, mint tavaly, hanem ténylegesen befolyásolhatjuk majd a lakók életét. A 4.-5- szériákban emlékszem, hogy így volt a netes szavazásoknál.

(#673) Vakegérke válasza freeknight (#672) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dani a "hegylakó".
Vagy tán a kerület, ahonnan jött, sík, mint az alföld? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#674) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Számomra nagyon unalmasak jelenleg az összefoglalók, bőven elég csak hallgatni, miközben facebookozom, vagy valami egyéb. Ez a szájkarate szánalmas, kaphatnának több feladatot is...

(#675) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#674) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elveszted a látványt, a mimikát, a mozgási reakciókat. De te tudod...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#676) freeknight válasza Vakegérke (#673) üzenetére


freeknight
őstag

Jaaa értem, én a hegylakóról inkább valami "kemény" gyerekre asszociáltam, de végülis logikus :D

¤Envy¤: majd kapnak, de remélem most előbb kezdődnek a tematikus hetek. Egy csíkos-pöttyös hét mondjuk tarthatna tovább is, az volt a tavalyi széria egyértelmű fénypontja.

(#677) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#675) üzenetére


¤Envy¤
tag

Van benne valami, de azért néha oda is pillantok.

(#678) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindjárt kezdődik az adás, a stream meg "hallgat".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#679) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Elkezdődőtt, az ajánló nagy részt csak a répázásról szólt, Fannika úto reakciója is megér egy misét "mi a fenéért nem tudok parancsolni magamnak" :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#680) Vakegérke válasza Dyrtyho (#679) üzenetére


Vakegérke
veterán

A stream már működik, de reklámot nyomat. Lehet, hogy csak 10-től adja a lényeget?

Egyébként épp most kütymütyölnek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#681) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Fanni : Mekkora egy sz*jba b*sz*tt r*b*nc vagyok :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#682) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ha késve is, de elindult a stream. :)

Dyrtyho: Hamarosan újra hallhatjuk. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#683) ¤Envy¤ válasza Dyrtyho (#679) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem azt mondta, hogy "miért nem tudok parancsolni a p*námnak?"
Az fannisabb lenne.... és mintha én ezt hallottam volna ki.

(#684) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Laci beszólása, kész, sírok

Laci - Mi az a nadrágodon ?
Dennis - Fogkrém
Laci - és mi az az elem lámpa a zsebedben ?
Dennis - Én vagyok Skywalker Lajos

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#683) ¤Envy¤ Első hallás után picit nehéz ide is, és oda is figyelni, amúgy azt mondta amit irtál, igen :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#685) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fanni azt mondja, hogy kicsit butácska. Mit mondjak, tudnék rá más jelző(ke)t is.

Szerk: A stream-et nézem, ezért a késés. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#686) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Vikcsu megint kezdi a vegetáriánus hülyeségét....

best regards, egy fórumozó blogger

(#687) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Azért Vikcsut is meg lehet érteni. Minden embernek van 1-2 hülyesége. Én sem értem miért undorodik annyi ember a hüllőktől, míg én imádom őket. Ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#688) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dóri a csirkekopasztás, Dani meg a bugyimosás feladat győztese.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#689) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Miért érzem azt hogy a Dóri - Laci szál kicsit hasonlít az Iza - Krisztián villa kapcsolatára ? :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#690) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ez a Dóri milyen jó nő :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#691) Vakegérke válasza Dyrtyho (#689) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jóval hamarabb zajlott le köztük a balhé, mint a traktoroséknál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#692) Dyrtyho válasza Vakegérke (#691) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Pedig ott is hogy mondta az Iza hogy neki nem jön be a traktoros, erre azóta is együtt vannak, ha minden igaz :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#693) Vakegérke válasza Dyrtyho (#692) üzenetére


Vakegérke
veterán

Iza Pesten dolgozik, Krisztián meg maradt szűkebb pátriájában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#694) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, nagyon késik a stream, mégis ezt nézem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#695) Dyrtyho válasza Vakegérke (#693) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Együtt vannak azóta is

best regards, egy fórumozó blogger

(#696) Vakegérke válasza Dyrtyho (#695) üzenetére


Vakegérke
veterán

Távkapcsolat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#697) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dóri ritka erőszakos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#698) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávid megy a faxba! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#699) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Dávid kapta a legkevesebb szavazatott a szimpátia szavazáson. Viszlát Zsu-ban turkáló :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#700) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ez elég szar érzés lehet, hogy sikerült bejutnod ebbe a játékba, majd egy szimpátia szavazásnak köszönhetően pár napon belül már költözhetsz is ki a faxba, és a remény szertefoszlik hogy megnyerd azt a hatalmas nagy összeget, kocsit, és lakást.....

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.