Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) pgyorgy59 válasza djculture (#36) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Köszi a választ.Én is valahogy így gondoltam.
Nálunk dolgozik a csavaros magyar(vagy más) ész, mert külön van a víz és csatorna díj,sőt a melegvízhez ugyanúgy (ha van ilyen szolgáltatás,pl.lakótelepek:csak Bpesten 240.000. lakás), szóval van mit felszámolni bőven,hatalmas nyereséggel.
Arról nem beszélve hogy én még azon a lakótelepen, amit ismerek,soha nem láttam sem csatornát,sem csatorna pucolást.Akkor mire fel a horribilis csatornadíj,ami jóval több mint a vízdíj ?Ehhez kell a tudás !!!
Bár hülyeséget mondtam,mert nyilván az a csatorna, ahol az esővíz is elvezetődik.Tehát ha út van, az esőt el kell vezetni.Szóval azt mégis láttam rács formájában.
De sem emberek,sem gépek zaját(hogy pucolták volna) soha nem vettem észre.

De nem értem mit höbörgök, mikor a hideg és meleg víz csat.díja egyforma. Mert lehetne több is a melegé,biztosan jobban rongálja csóri csatornát (onnan indulok ki hogy a csapoknál sürűbben kell melegnél tömítést cserélni).
Az hogy útépítésnél kell a vízelvezető,az természetes.Az utat karban kell tartani-az is-tiszta sor.
Benne is van az üzemanyag árban,meg még nem tudom miben.De az úthoz van a csatorna-----és innen én már nem tudom követni hogy mit miért? Közterület Fenntartó,Közút Fenntartó,Közút Építő,Közúthálózat Fenntartó, Önkormányzat,stb.
vajon kinek a feladata lenne az egész?
Magyarország jobban teljesít !!!! (gyakorlatilag a legtöbb nyugati országnál is)

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.