Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Fura

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Ragadd meg a javuló tendenciát, és reggelenként menj egyet sétálni, idővel talán picit futni is - meg fogja magát hálálni!

(#2) Vakegérke válasza danih (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó lesz ez, segond.

Ez a tavasz már gond nélkül az enyém, nekem zöldell minden, nekem énekelnek a madarak, és én élvezem az életet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) gabor85 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Rám üdítően hat a tavasz, már nagyon vártam :)

(#4) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Élvezd az életet, én is azt teszem, de nekem sajnos délután 2-ig a napsütés az ablakon át jut be :O

Én már a nyarat várom, pihenők, hosszú séták, kirándulások :-)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) gabyka


gabyka
aktív tag

Vakegérke

Lehet öregszel? :P

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza gabyka (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak az öregszik, aki elhiszi, hogy ez törvényszerű. ;)

Épp ellenkezőleg, most van rá igazán időm, hogy élhessek kedvem szerint. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) gabyka válasza Vakegérke (#6) üzenetére


gabyka
aktív tag

Irigyellek :) az idő fontos dolog az életben. A harminc évvel fiatalabb fiam jobban siet mint én, hiába papolok Neki, persze, gyerek még...mint én :) pedig igyekszem több időt eltölteni Vele...

(#8) Vakegérke válasza gabyka (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minek ez a rohanás... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) gabyka válasza Vakegérke (#8) üzenetére


gabyka
aktív tag

Pfff... de rég láttam :R

(#10) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia!
Nem akqarok vájkálni az életedben, de ennyit enged jmeg kérlek:

Bár nem vagyok egy pszichológus de az a hely ahol írásaid szerint dolgoztál, na az sem embernek való. A másik pedig: Feketén-fehéren leírtad rossz közérzeted kiváltó okát szerintem. A harmadik, másfélsoros bekezdésben van a kutya elásva szerintem.

Üdv. core2

(#11) Vakegérke válasza Neil Watts (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amit megmutatok az életemből, az úgyszólván szabad préda. Lehet róla beszél(get)ni, kritizálni, nem veszem zaklatásnak. Bárki elmondhatja véleményét, nem érzem úgy, hogy vájkálna az életemben.

Közérzetem rendben, és ahogy az idő múlik, lelki terheim is egyre fogynak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Neil Watts válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

"Közérzetem rendben, és ahogy az idő múlik, lelki terheim is egyre fogynak. "

Na ez a lényeg! Akkor jó úton vagy, "gyógyulsz". :K
Egy jótanács: Ne térj le az útról semmiképpen sem!

Üdv. core2

(#13) Vakegérke válasza Neil Watts (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Neil Watts válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Neil Watts
veterán

"A héten viszont meglepetésként ért, hogy hat körül kipihenten ébredtem, és mivel nem akartam csak úgy fetrengeni, felkeltem. Négyszer történt meg, nem lehet véletlen." Van nekem egy olyan érzésem, hogy most állt be a gyógyszered... :)

(#15) Vakegérke válasza Neil Watts (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem más az oka. Nincs görcs, nincs stressz, nincs muszáj, tehát nyugodtak az éjszakáim. Az ébresztőórám hallgat, elvétve akad csak dolga. Tavaly ilyenkor reggeles műszakban 4 óra 20-kor keltem, már csak rossz emlék.
Szóval nyugi van. :K

Ami a gyógyszert illeti, előbb, vagy utóbb le fogok szokni róla. Idő múltán az is emlékké válik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Fura
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.