Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Te bolond vagy :Y

(tudom, mintha hájjal kenegetnélek... :DDD )

(#2) Vakegérke válasza rankesz (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kenegetsz hájjal, csak meglátod a nyilvánvalót. :)

Ilyenek vannak mifelénk napi szinten. Ha van kedved, nézz be hozzánk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) rankesz válasza Vakegérke (#2) üzenetére


rankesz
veterán

:U <-- klatty

(#4) moonlight115


moonlight115
tag

Közben az érzékeny lelkivilágú poliphölgy ezt gondolta volna:

Tudom én, hogy mire megy ki a játék. Ez a gonosz Vadegér meg akar enni! Sőt, feltálalni vacsorának, miközben eldicsekszik bolond barátainak a hódításával! Minek néz ez engem? Polip vagyok, nem hülye!

Na várj csak, Vadegér, túljárok én tyúkeszeden, mivel nem tudod, hogy én a polipok főboszorkánya vagyok. Udvarolgass, táncolj csak, hű, mekkora bohóc vagy! Hányan akartak már megégetni! De engem a forró olaj csak csiklandoz, élvezem a sistergést, bizserget egy kicsit, olyan, mintha jakuzziban ülnék. És mikor már azt hiszed, célod elérted, kiveszel az olajból, tányérra teszel, én felpattanok, kiadom magamból az összes kaját, rád, egyenesen a fejedre! Akkor aztán pisloghatsz, mert én eltűnök, mintha ott se lettem volna. Volt vacsora, nincs vacsora! :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Vakegérke válasza moonlight115 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, meg is érdemeltem volna. :K

rankesz: Ismerős volt a nicked, csak nem tudtam honnan. Ha azt mondanám, hogy a régi avatarod alapján rájöttem volna, hogy jártál már köztünk, akkor hazudnék. Ha mégis beugrott volna, azt meggátolta az új látvány. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.