Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

sajnáltak egy kanál rizzsel többet adni a kici kínainak

Ezt kicsit erősnek érzem.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem fogsz használható választ kapni. Vagy 3, vagy 300 sorban leírják, hogy hülye user, mi a f*szt dirigálsz a cégnek, tanuld meg normálisan használni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) V.Stryker válasza hoffman_ (#2) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mégis mi az, hogy normálisan használni? Nem erről beszélek,hogy nem lehet normálisan használni?
Meg lehet nézni a termék topikját. Nem én vagyok az egyetlen, aki szív ezekkel.

Egyébként talán normálisan válaszolnak, mert más témában annó írtam nekik és tök korrektül segítettek.

EczkE - Az könnyen lehet. De ez van. Tökre kiakaszt,hogy megveszel valamit és ha már a lóvé náluk van, akkor szarnak az egészre. De ez egyre inkább igaz mindenre a fogyasztói társadalomban. :F

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) hoffman_ válasza V.Stryker (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne érts félre, én veled vagyok. Csak azt mondom, hogy én úgy gondolom ez lesz a válaszuk. Amennyiben teljesen korrekt választ vársz, a kici kínai tényleg sok lett, de majd elválik. Várjuk a fejleményeket.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) hoffman_ válasza V.Stryker (#5) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez így van. Igazából nem sok, egyáltalán, dühömben én is írnék ilyet. Más kérdés, hogy a panaszlevél értékét lehet kicsit arconcsapja. Majd kiderül :)

A többivel egyetértek, teljes mértékben.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha lehetne, mindenből logitech-et vennék.

(#8) hoffman_ válasza aero. (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én meg Helly Hansent :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) V.Stryker válasza hoffman_ (#8) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én meg Melissa Midwest-et. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10) hoffman_ válasza V.Stryker (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Huhuu, ezt ne kezdjük el, mert sose lesz vége a neveknek :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) anjani182


anjani182
őstag

Egyrészt ez a levél nem tűnik valami hivatalosnak, nem csodálkoznék ha nem úgy állnának hozzád, ahogy illik.

Másrészt, az hogy 5 éve mit vettél senkit nem érdekel, mit tehet róla az ügyintéző, vagy mit kezdjen ezzel az információval?

Régen én is a "mindenkinek beugatok" elvet alkalmaztam, azóta sokat kupálódtam... :DDD

Mai eset is jól példázza ezt:

Rendeltem valakit x cégtől, y futárcég hozta volna, de ma nem jött meg. Érdeklődtem, hát azt az infót kaptam, hogy technikai okok miatt stb. Nyilván való, hogy ott spórolnak ahol tudnak, se elég ember, se elég kocsi. Napi 8 órában nem lehet kivinni 80-100 csomagot, úgy hogy még a depóból utazzál, plusz egy 50km-es körzetet teljesítsél.

Ha panaszt teszek talán még kis is rúgják szerencsétlen futárt, így inkább tartózkodtam a panasztevéstől. (persze bosszant, mert már a Magyar Posta MPL 99,999%-ban 1 napra szállít)

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#12) V.Stryker válasza anjani182 (#11) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nyilván nem hivatalos, nem is annak szántam. Igazából tegnap már úgy voltam, mint amikor az ember a saját kínján nem kesereg, hanem röhög. Így ahogy az kijött iróniától és/vagy kultúrátlan beszólásokkal vegyítve, úgy is hagytam.

Értem és megértem a hozzáállásodat, mert én az esetek 90 %-ban fokozottabban ilyen vagyok, végtelenül türelmes. DE van amikor besokallok és akkor nincs pardon. Másrészt meg te nem hívtad fel őket, nem csesztetted, hogy nehogy vkit kirúgjanak és amilyen a mai világ, holnap ez az ember téved a te munkahelyed felé, hogy igénybe vegye a szolgáltatást vagy mit tudom én és ha valami nem úgy van, akkor ő gondolkodás nélkül fogja rád borítani az asztalt.

Pl. Itt van nálunk a lakásszövetkezet. Állandóan megy a hiszti, hogy mennyi a nemfizető lakó, hogy egy kettőnek mekkora tartozása van és nem is az a baj, hanem hogy sokan egy-két havit tologatnak maguk előtt. Én rendes fizető voltam annak ellenére is,hogy kicentizve jövünk ki havonta. DE két éve nem hajlandóak a bejárati ajtót megcsinálni, lötyög az egész, csak meghúzod és 10-ből 9-szer kinyílik. Ezerszer szóltam és felteszik a kezüket,hogy nem tudják megcsinálni vagy majd megnézik. A lényeg,hogy nincs megoldva két éve. Ott a lift. 30 éves és nem mindig érzékeli egy két szinten,hogy az ajtó be van csukva, így nem indul el. Erre is csak felteszik a kezüket,hogy majd egyszer fel lesz újjítva. De az idióta, f@szkalap elnöknek arra van pénze és annyi esze,hogy a szájbab@szott, nem működő liftbe kamerát kell szerelni. Na, amikor a terhes feleségem a fölszinten áll és nem jön le a lift, majd föl kell másszon a hetedikre, akkor nincs ingerem befizetni a közösköltséget, de ahhoz már annál inkább, hogy rájuk borítsam az asztalt. Bemegyek, felteszik a kezüket és ennyi. Hol a megoldás? Hova legyek pl ebben a dologban türelmes még és miért ne hajtsam el a jó családfájába az egész bagázst? :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13) V.Stryker válasza V.Stryker (#12) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A választ fentebb olvashatjátok.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#14) hoffman_ válasza V.Stryker (#13) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Te vagy a hülye, még fordulj is fel. Én mondtam...

mod:

Na jó, ennyire nem durva. Vidd el gariba. Hátha jól jársz. Max ott fognak elhajtani, és nem itt.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) anjani182 válasza V.Stryker (#12) üzenetére


anjani182
őstag

Valószínűleg igen, más nem így tett volna, azaz más ellenem tenne biztosan. De legalább megnyugtat a tudat, hogy én nem vagyok/leszek ilyen :Y

Forever and ever, let's make this last forever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.