Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) batai15


batai15
félisten

ez aztán pofátlan gyártó.
Van ebbe minden, 4.4 ikonok , i6 kinézet htc kamera meg még jó ég tudja .

(#52) aprokaroka87 válasza kelzsoca (#50) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A termék egyértelműen jelzi hogy ő nem egy Iphone :)

Amúgy ezzel burkoltan ingyen reklámot is csinál az Iphone-ak,ha esetleg valaki megveszi ezt a terméket és Nem tudja,hogy mi az az Iphone6,akkor lehet utánnanéz.

(#53) aprokaroka87 válasza batai15 (#51) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

aztán ne lepödj meg ha titkon ezek a gyártok hozzák létre ezeket a cégeket :)

de az furcsa kicsit,hogy kinában ilyen jó replikák is készülnek,és ugye hol igy gyártattnak ma a nagy Usa vállalatok?

(#54) #70516736 válasza Graphics (#32) üzenetére


#70516736
törölt tag

más is másol logot :DDD

(#55) Stanbacsi válasza Graphics (#32) üzenetére


Stanbacsi
tag

Az igen, most veszem észre :D :W

Hát igen másolni nagyon szeretnek a kínaiak.

[ Szerkesztve ]

(#56) bocimód


bocimód
csendes tag

Sziasztok. Valaki tudatná a mobilarénásokkal, hogy teszteljék már le a pioneer p7000-est? Valamelyest szebb kép készülne erről a készülékről, mert ugye nem másolat, azonban hw-ileg azonos. Bár beígérték már a tesztet egy barátom szerint.

Üdv
Zsolti

(#57) Stanbacsi válasza bocimód (#56) üzenetére


Stanbacsi
tag

Nem hiszem hogy ennek itt a helye

(#58) kelzsoca válasza aprokaroka87 (#53) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként ezek a kínai gyártók vásárolják fel az apple-nek készített, de a minőségellenőrzésen megbukott alkatrészeket, így nem kell ezen meglepődni.

https://vertigostore.eu

(#59) dekan0v válasza aprokaroka87 (#38) üzenetére


dekan0v
tag

Szerintem ezt a céget az összes márka bepereli XD.

(#60) Hunujv válasza dekan0v (#59) üzenetére


Hunujv
tag

Addig, míg kínán belül maradnak senki nem fogja perelni őket!

(#61) devast


devast
addikt

Az összes jelenlegi kissebb/noname kínai gyártó arra ment rá, hogy jó legyen a spec sheet, és jól nézzen ki a készülék. Ugyanis nekik csak el kell adni, és általában online történik ez. A funkcionális működés egyelőre nem szempont nekik.... így csak félig-meddig működnek a telefonok amiket csinálnak. A márkanév meg nem számít semmit, ha már eléggé le lett húzva kidobják, és két hét alatt kitalálnak egy új nevet azt azon a néven folytatják tovább... Ezek az elephone meg ulefone meg umi zopo és barátai mind eldobható kínai kacatok közel 0 supporttal, hibásan/gyengén működő funkciókkal, és mostanában már közel sem olyan olcsók mint régen 220-as dollárnál és egyéb import költségek nélkül :)
Ennél jobban már csak azon röhögök, amikor pl a pingdigital ezeket a hulladékokat idehozza, és elsózza 100k körül az embereknek :D És nem tudom, hogy ki az aki ezeket megveszi.

(#62) Fejvadi válasza Borosz (#30) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tényleg van aki a farzsebébe teszi a telefont? Ők azok aki a nyelésfésűt is ott hordták, meg a leszármazottaik hozták magukkal mint kultúrát? :)

(#63) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ide is beírom, hogy kaki. ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#64) tixem


tixem
addikt

Azért érdekes reakciók vannak itt, ha alma lenne rajta, vagy samsung a hozzászólók 90%-a elcsöppenne tőle.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#65) Graphics válasza tixem (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Maradok a 10%-ban... :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Állitolagb kisebb akku van benne mint a hivatalos

(#67) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Én most rendeltem egy elephone-t csak a buta ember irja le ezeket a márkákat pár éve ugyan ezt tették a Lenovoval, Xiomival, Miezuval és manapság már elég keményen előretörtek. Nekem most egy Sony van 3 éves sincs. de a töltö része tönkrement alig akar tölteni sajátkábelével csak azzal is néha-néha pedig Sony és nem is volt olcsó akkoriban: 100 guriga. Na most azért 100 ezres Sony telefontól nem ezt várnám hogy 2.5 év alatt megadja magát.

(#68) Graphics válasza Man0gatya (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem azért, de pár éve pl az általad említett Lenovo már más szegmensben is név volt.

Mint ahogy pl a Meizu is... illetve a Xiaomi is fordított arra kellő energiát, hogy népszerű legyen...

De ezek a másodvonalas ZS kategóriás minden téren lopótök bandák nem igazán akarnak másnak látszani...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69) haddent


haddent
addikt

Lopott szar és gagyin van megcsinálva. De túltenném magam rajta, lehet abból még jó is. De könyörgöm, 10-ből 7 találat, 70% -os siker arány abból, amire épül az egész szutyok szenny? Na mehetnek vissza rizsföldre kapálni.

(#70) Man0gatya válasza Graphics (#68) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

ezek a cégek pár évesek. Persze hogy nem ott járnak, mint az elődeik, de ha mondjuk 10 éve azt mondják neked hogy a telefonpiacról eltünik a nokia és a 3. erő egy kinai gyártó lesz szerintem bárki kiröhögi, de mondok mást Pár éve ha azt monják neked hogy a Lenovo előbbre fog járni mint a Htc, Lg, Motorola nem röhögöd ki? Kina már nem csak a gagyikat gyártó ország többé, hanem egy informatikai nagyhatalom és egy elég tisztes szeletet hasit ki az informatikai piacról. Olcsó munkaerő és tömeges gyártás. Na most ezek a tolvaj bandák...a Lenovonak is van iphone másolata pedig nem kis név már a mobil piacon. Miért az ok nagyon egyszerü ha egy ismerős dizájnt tudsz töredékáron adni akkor már nyert ügyed van. De az apple szerint a samsung is lopott tölük, az ok ugyan ez. De pl jól látszik a Sony egyedi dizájnnal egyedi úttal veszteséges. DSzerinted hosszu távon melyik a járhatóbb út?

(#71) Man0gatya válasza haddent (#69) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

A samsungnak meg 80-90%os az aránya főleg az s5nek a fogás miatt ezen nem is kell csodálkozni, de könyörgöm 1 iphone 6 +legolcsobb is 250000 mig egy ilyen 60000-90000

(#72) vicze válasza Graphics (#32) üzenetére


vicze
félisten

S60 után ez így kicsit izé ilyet írni... :U

Persze persze van más telójuk is, ahogy uleFone-nak is, amik némileg egyedibbek, de van egy ilyen sorozatuk és még egyszer ez már a 2. kiadás belőle és az első is tök ugyan ez.

(#73) DemonDani


DemonDani
addikt

Egy Mlais m52 tesztet meg lehetne ejteni a jövőben?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#74) Graphics válasza vicze (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

S90-est már megemlítettem a MobilarenaTV alatt :) / vehetjük ide az S60-ast is.

Izé-nemizé ez van... engem pl zavar is meg nem is, hogy ennek mi volt a piaci indoka passz...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) haddent válasza Man0gatya (#71) üzenetére


haddent
addikt

Ok. Koszi a felvilagositast. Es hol erdekel? Az mukodik, ez nem. Mindkettl buszken hirsetingogy ujjlenyomstolvaso. Akkor? Nem mondhaton hogy ez egy ocska szar? :DDD De. Egyeni velemeny felolem ettol meg bolsogsn hasznalhatod. Mellesleg ha iagaz amit mondassz akkor a Samsung meg jobban elbujhat es megintcsak nem erdekel a magyaraza csak a gagy arany meg az arcedulaja :)

(#76) aszti75


aszti75
senior tag

3 honap mulva tele lesz a hardverapro,ezekkel a sz@rokkal,hogy elado 80 misiert.:D

(#77) Paul119 válasza tixem (#64) üzenetére


Paul119
addikt

A külseje és a dadogós felület miatt nem kéne de ha esetleg orvosolják, ( bilibe lóg a kezem) nem lesz drága akkor akár meg is baratkoznek vele :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#78) Csapoati válasza aszti75 (#76) üzenetére


Csapoati
nagyúr

80 millióért?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79) #40359168 válasza Fejvadi (#62) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én következetesen farzsebben hordom a telefonomat, igaz, nem tepsizek. :)

(#80) aszti75 válasza Csapoati (#78) üzenetére


aszti75
senior tag

:DD
Igen elb*sztam. Kosz az eszrevetelt. Termeszetesen 80 ezerre gondoltam,jo magyar ropogos forintban.

(#81) Hallosz


Hallosz
senior tag

Telefonnak túl nagy, Tabletnak kicsi. Hardveresen "zs" kategóriás, maradék alkatrészekből rakhatták össze, hogy "ócób" legyen. Megy kb. 1/2 évet, azután kuka.
Az is igaz, hogy 3 hónap alatt, teljesen elavul, a kutyának sem fog kelleni, mert lesz 12 magos 6" kijelzővel 800 PPI-vel, meee nem mindegy ám, hogy mibe van a nulla forintos feltöltő kártya.

Mert lakni, muszáj.

(#82) pprod94 válasza Hallosz (#81) üzenetére


pprod94
aktív tag

Azért ne haragudj meg, de a soc meg a 3gb ram egész naprakész szerintem. :)

(#83) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Sikerült mindenből a legszarabbat összerakni, úgy néz ki mint az iPhone, úgy akad mint az Android :D

(#84) #13110016 válasza Sebhelyes (#83) üzenetére


#13110016
törölt tag

Rendben.
Android valóban akad.. csak az a user error-nak tudható be.

(#85) Hallosz válasza pprod94 (#82) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igazságod van. Kérdés, a jól optimalizált, átgondolt rendszernek, szüksége van-e 3GB RAM-ra? :R
Ha igen, akkor milyen gyors(?) az a RAM?

Mert lakni, muszáj.

(#86) Sebhelyes válasza #13110016 (#84) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nyilván. Rosszul fogják, mint az iPhone 4-et... :D

(#87) Fejvadi válasza tixem (#64) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#88) Jacek


Jacek
veterán

Másfél éve üzemel nálam egy note3 klón(ulefone gyártás) hibátlanul pedig kapja az ívet:))

Én itt azokon a fikagépeken röhögök akik 24 havi részletre veszik a túlárazott fosokat amik ugyan ezekkel a problémákkal küzdenek:DDD Nyugodtan vegyétek az 1gb-os Samukat meg Sonykat és élvezzétek az akadozó 4.3-at ne adj isten 4.4-et:DDDD 2-3x áron:))))

(#89) Massmurderer válasza Stanbacsi (#49) üzenetére


Massmurderer
őstag

mintha az ifos nem lopot volna csomo levédet dolgot.alig van olyan mobilcég ami nem perelte be a harapot almát szabadalom lopásért,egyébért.pl samsung...az apple már anno az ipod küslöt is ugy koppintotta

(#90) Hallosz válasza Jacek (#88) üzenetére


Hallosz
senior tag

Jacek.
Abban megerősítelek, hogy nincs olyan függő telefon, amelyik nem akad.
A gyári függetlenek, ugyan azzal a hardverrel, probléma nélkül simán szaladnak.
Vélhetőleg ezen tapasztalat alapján, "fikáznak"
Inkább veszek (akár részletre) függetlent, mint az "ingyen" függőt.

Mert lakni, muszáj.

(#91) #40359168 válasza Massmurderer (#89) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ne fosozz!

(#92) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Lakotarsam vett egy ilyet. Nagyon jol nez ki feketeben, az ujjlenyomatolvaso is jol mukodik, viszont az akkuja gaz: nem bir ki egy napot.

(#93) Jacek válasza turbulencia8 (#92) üzenetére


Jacek
veterán

Van belőle fekete?:)))) Olyan telót még nem csináltak amit nem merítek le egy nap alatt ha akarom:P

(#94) Stanbacsi válasza Jacek (#93) üzenetére


Stanbacsi
tag

Fejlődhetnénk már akksi téren is... :)

(#95) turbulencia8 válasza Jacek (#93) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az en BlackBerry Classic-omnak hatarozottan nagyon jo az uzemideje. (Most is arrol netezek.)

[ Szerkesztve ]

(#97) Komplikato


Komplikato
veterán

Biztos nem én vagyok a célközönség, mert se iPhone, se Samu Galaxy KINÉZETŰ telefont nem vennék, előbb adnék pénzt még egy gagyi HTC klónra is ha csak kinézetet figyelném.
Az meg 100%, hogy nem selejtes iPhone alkatrészekből van, mivel annak a bélése is ismert, a burkolat meg pont annyira elüt, hogy nem lehet gyári. Galaxy klónokból van olyan sok, amire még a gyári Galaxy burkolat is rámenne, de ez itt nem iPhone alkatrészekből van.
Mondjuk márkás gyártóknál ha kell még a hibátlan borítást is bedarálják hulladék présben, csak ne jusson ki a gyárból.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#98) Sebhelyes válasza #40359168 (#91) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az a kisebb baj, de még a kettős 't'-t sem ismeri szegénykém :D

(#99) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Vajon az elephone p7000 is ekkora bukta lehet ?

(#100) joey04 válasza Sebhelyes (#98) üzenetére


joey04
titán

én is ezt akartam megjegyezni, de az utolsó szónál már rájött, hogy létezik ilyesmi. :D
bár lehet csak beragadt a billentyűzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.