Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

Csak nem hagynak fel az évente több csúcs készülék gyártással, csak elválasztják a belpiacot a többitől? Nem túl okos húzás szerintem, de ez csak én vagyok. :D

(#2) benike1999


benike1999
tag

Húúú de király!!! Nekem Volt Xperia P-m nagyon szerettem mondjuk kár hogy csak most kap majd folytatást mert én már jó ideig azt vártam hogy jöjjön de sajnos egy Xperia SP lett a folytatása helyette és most egy Z ultra tulaja vagyok és elég rosszul esik ránézni hogy most fog jönni amiután megvettem az új telóm :O de örülök hogy folytatják ezt a dizájnt!!!

(#3) A 2. Vesztes válasza benike1999 (#2) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!! Ne csináld ezt Benike!! Majdnem megfulladtam, mire vesszők nélkül végigolvastam a novelládat!! ;)

A telefon kicsit furi külsőre. Láccik, hogy már volt eccer hasonló. Úgy tűnik újat nem tudtak kitalálni, hát rebootoltak egyet.

Vuff.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4) Jaffa75


Jaffa75
őstag

az alja megint csodás lesz azzal az átlátszó sávval... :((( Ráadásul a billentyűk megint a képernyőből veszik el a helyet - ez így nem gyere be... :N
Maradjanak inkább a Z vonalból épített kompaktoknál, azok szebbek! :C

(#5) ZolkoW


ZolkoW
őstag

izgi.. nem tudom, miért csak most jutott eszükbe az optikai stabi, gondolom összefügg a vastagsággal. az átlátszó sáv hogyismondjam...:P
mindegy, kíváncsi vagyok, hogy szerepek fotózásból.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#6) benike1999 válasza A 2. Vesztes (#3) üzenetére


benike1999
tag

csak fejlesztem a nyelvtani képességedet :D

(#7) Zeratul válasza ZolkoW (#5) üzenetére


Zeratul
addikt

A mobiltelók kameráinak adatain nem tudom hogy sírjak vagy röhögjek. 4K video recordig. Könyörgöm gombostűfejnyi optikával meg borsszemnyi CCDvel mit akarnak? Pixelháborút, de szó szerint? :W

(#8) ADAM1337 válasza Jaffa75 (#4) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem kifejezetten tetszik, jobb hogy a képernyőből, mint anno az xperia s-nél volt az az érintő sáv.(ami 10-ből 7x érzékelt, pedig jó volt).
Kijelzőből elveheti úgyis fullhd-s felbontás, nem hinném hogy a tartalom rovására menne. (xperia z tulaj vagyok.)

Ha ilyen lesz nekem kell !!!

(#9) pit stop


pit stop
addikt

Nagyon is tetszik, hajrá P széria :)
Speciben lehetne kicsit gyengébb hogy az ára ne szálljon el annyira és akkor megvenném.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#10) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szép. Tudom, kötelező a csúcs SoC, de egy S801/805 is elég lenne bele, talán jótékony hatással lenne a hőtermelésre és az üzemidőre.

<< Heimdal >>

(#11) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Mostanában az első Sony ami tetszik.

És ott domborít ahol a konkurencia nem erősödött idén: Akku,SD kártya.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) Obyboy válasza Jaffa75 (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha van egy kis eszük akkor a P-re jellemző átlátszó sávon történő billentyű vezérlés is megmarad, max opcióként fel lehet tenni a kijelzőre is.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek a keskeny kávák körben,mintha nem is Sony lenne. Most, h jó lett kávázva most meg vastag. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) debrecenikri


debrecenikri
tag

Mért kavarnak? A P egy középkat teló volt, ha ez most csúcs lesz, akkor a z széria megy a kukába? Mondjuk szerintem jobb döntés lenne egy MTK-s csúcsmodell, melegedési problémák nélkül, ez pedig lehetne egy ütős felső-középkat.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#15) darvinya


darvinya
titán

Nagyon szép volt a P, még a mai napig meg van és megy rendesen.

(#12) Obyboy

Tényleg az erintő vezérlő sáv az eredeti P-s lesz, akkor biztosan szerzek egy P2-t.

Szerintem ez is Alu házas lesz.

(#14) debrecenikri

Nem kavarnak, mert MTK alsó/-közép.
A 810-es SOC, pedig megjelenéskor közép lesz az új SOC-hoz viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16) boncser


boncser
aktív tag

kompakt készülék....5,2" :)) :DD

(#17) benjonino válasza Obyboy (#12) üzenetére


benjonino
tag

Mi a rákfene az az "átlátszó sávon történő billentyű vezérlés" ?

Egyébként, ha nem lenne az átlátszó sáv - ami kifejezetten riasztó - számomra a tökéletes teló lehetne. Nagy akksi, jó fényképezés, bővíthetőség, erős proci, és kis kávák! Kicsit vastag, de egye fene.

(#18) roli543


roli543
őstag

Nekem a név kicsit fura, maximum p4et tudok elkepzelni, de a design már kost tetszik. Ez az első Sony, amiért oda adnám a Z1em :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#19) kelly416 válasza benike1999 (#6) üzenetére


kelly416
veterán

"A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz. Ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

Dobj bele két vesszőt, vagy akár hármat. Teljesen más lesz az értelme. Ha szeretnél néha segítséget is kérni, ajánlott odafigyelni ezekre. :))

(#20) Obyboy válasza benjonino (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

(#4) Jaffa75 hozzászólásából vettem az ichletet "billentyűk megint a képernyőből veszik el a helyet"
Pontosítva arra gondoltam, hogy az érintő gombok az átlátszó sávon kapnának helyet.

Nekem speciel tetszik az átlátszó sáv. De nem vagyunk egyformák: "Kinek a pap kinek a paplan"

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21) babkukta


babkukta
senior tag

én annak örülök, h legalább vmi új dizájnelemet is bevonnak a palettába. Mármint annyira nem új, de legalább megint előkapták. Egyébként nem hülyeség az az átlátszó sáv. Megvan a maga értelme és haszna, ha jól van konfigurálva. Az akksi meg brutál... :) Bár remélem nem csak ez az egy "csúcs" jön majd európába. Örülnék egy Z4, vagy Z5(??)-nek, aminek megvannak a tipikus Sony elemei (szögletes forma, üveg elő és hátlap, fém keret), de mégis várnék egy kicsit más dizájnra

Üdvözlettel, Tibi

(#22) Jaffa75 válasza Obyboy (#20) üzenetére


Jaffa75
őstag

Így van, azon voltak az érintési pontok... Az első néhány napban erősen szokni kellett! :B

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Ez így tetszetős. A vastagság sem gond ha a kamera nem fog kidudorodni és az akkuval töltik ki a helyet. A Z4 helyett jöhetett volna ez egymagában.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, back to 2012 (dizánjban)? :D Mondjuk ez örömteli, sokkal egyedibbek lennének így az Xperiák. A specik is jók, a vastagság totál nem vészes egy ekkora akksi mellett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) M5Norbi válasza Xaels (#23) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyetértek.

Valahogy ez sokkal jobbnak tűnik.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) Lirion válasza Zeratul (#7) üzenetére


Lirion
addikt

Te melyik világban élsz, mert már jó ideje vesznek fel 4k videót a mobilok és simán vállalható, jó minőségben. Nyilván nem mobillal fogják felvenni az avatar 2-3-t, de otthoni, hétköznapi felhasználásra bőven megfelelőek. Vagy irigykedsz, hogy már nem kell mindenkinek 5 kilós kamerával videózni, ha használható anyagot akar? ;]

(#27) joey04


joey04
titán

na ez izgalmasan hangzik végre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) dave0825


dave0825
őstag

Kár, hogy nem vízálló (vagy csak nem tudni még?!). :( Igy még mindig a Z3c az első számú jelölt a következő telómra. (Vagy esetleg az M4 aqua.) Pedig ez a P2 kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#29) .OM.


.OM.
aktív tag

Az az ISO érték kicsit érdekes..

ex .Oldman.

(#30) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Jajj, de rossz ekkora kacsát olvasni. Gyakorlatilag minden Sony elvnek ellent mondana a mobil, ha terveznének ilyet kiadni. Először is a Sony nem generációnként, hanem félévenként változtatja a számozást, tehát augusztusig csak 4-es számmal fog telefon bemutatkozni. Másodszor, nem lenne normális egy márka, ha egy aktuális csúcsmodelljének előszedné egy már jó három éve teljesen kifutott formát, szeptemberig még jó eséllyel csak Omnibalance formanyelvű telefont fogunk látni a Sony-tól. Harmadszor pedig éppen, hogy vékonyodnak a csúcsmobilok, bár tényleg örvendetes lenne egy akksiban erős gép, ez sem tartozik a reális tulajdonságok közé. A tervrajzok betűtípusait és betűszíneit inkább meg sem említem. Szóval ne nagyon élje bele magát senki se, ez csak egy márkaismeret nélkül kreált fan-made "álom" Xperia.

(Tudom, Sony fanatikus vagyok és szeretek kötekedni. Sajnálom :D )

(#31) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Nem lenne rossz, ilyen akkuval és változatosabb dizájnnal, csak hát az a 810...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#32) CJ4567


CJ4567
veterán

Ennél is feature lesz a hívásbug? ;]

No Sana No Life

(#33) valaki654


valaki654
tag

Ez aztán nagyon kompakt lett 5,2"-al... :W :W

(#34) w333 válasza M5Norbi (#11) üzenetére


w333
félisten

Mostanában az első Sony ami tetszik.

LOL ... igaz hogy még kép nincs róla, de azért tetszik (nem értem) :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon tetszik :B Kicsit jó valami másabbat "reinkarnációt" látni a sonytól :)

Finn the human

(#36) Obyboy válasza w333 (#34) üzenetére


Obyboy
addikt

"LOL ... igaz hogy még kép nincs róla, de azért tetszik (nem értem)"
Ha nincs róla kép akkor a BAL oldali amelyiknek alá van írva a P2 az mi lenne?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37) Flind


Flind
senior tag

Nagyon kacsának tűnik. 5.2" pedig semmiképpen sem kompakt, káváktól függetlenül.

Nekem kinézetre tetszik az átlátszó sáv, de ebben aztán tényleg nincs semmilyen helyfoglaló elektronika, úgyhogy még jobb lenne, ha hanyagolnák.

(#38) Quasi_modo válasza Jaffa75 (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az a sáv inkább ne legyen átlátszó. És ne is világítson.

valami

(#39) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Ilyen hardverrel, illetve a Sony árazásával szerintem még a 220e ftot is simán súrolni fogja. :(((

Xr

(#40) Tomi_Ohl válasza Obyboy (#36) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Gondoljuk nem hivatalos kép.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#41) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ez szerintem kacsa.

(#42) w333 válasza Obyboy (#36) üzenetére


w333
félisten

Rendering ... fantázia kép, ami a valóságtól nagyon messze áll ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ez egy rossz álomkép, a szteró hangszórókat kukázná a kompaktság érdekében? úgyan már...

(#44) darvinya válasza Halkow. (#43) üzenetére


darvinya
titán

Miért is kukáznák ?
Attól, hogy nem alul-felül van kialakítva?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#45) A 2. Vesztes válasza darvinya (#44) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hát akkor hol lenne? No? Talán mind a kettő az alsó kávában, csak az egyik előre néz, a másik meg hátra? Az lenne ám a nagy újítás!! Vigyázz mert rálépek a farkadra!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#46) culas25


culas25
tag

Jó ötlet a P sorozat folytatása, a Z4 volt egy marhaság. Mármint nekem jobban tetszik a Z formaterv, de még fél évet vàrhattak volna vele. Most egy kicsi zűrzavart érzek a sony lépéseiben, attól félek nagy viták folynak a háttérben

(#47) w333 válasza A 2. Vesztes (#45) üzenetére


w333
félisten

10.9mm vastagságából ítélve alul + felül lenne neki bőven hely ! ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#48) A 2. Vesztes válasza w333 (#47) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

És akkor hátrafele szólna? Akkor nem látnák a fijatalok a videóklippeket!!!! Ne tégy már velük ilyet!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#49) w333 válasza A 2. Vesztes (#48) üzenetére


w333
félisten

Mondom alul - felül ... én ilyesmi megoldásra gondoltam Kép

Azért a 10.9mm nem vékony, akár egy 5.1 is elférne :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50) phanze


phanze
aktív tag

Pfff de tetszik! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.