Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó monitorok. Most már csak a Windowst (7-8.1-10) kellene megtanítani a kezelésére, hogy használható is legyen. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) Franklin


Franklin
addikt

144 Hz-es vonatra nem akar felülni a DELL?

Jó lenne még egy gyártó az árversenyhez :-)

(#3) .mf


.mf
veterán

Azt a 32"-est elfogadnám. Az árát is... Gondolom fél milla fölött lesz... :(
Remélem hamarosan 30-32" méretben is lesznek korrekt panellel szerelt normális árú 4k TV-k, a monitorokat egyszerűen túl magasra lövik be.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) Mikiller válasza .mf (#3) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Kicsit fura, hogy a mindennel telepakolt TV-k 40" méretben olcsóbbak, mint egy sima kijelző.
Tudom minőség és 100% sRGB stb. Szerintem max 100k-t ér.

(#5) -Skylake- válasza Mikiller (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Sot meg a 4K Xperia Z Premium is olcsobb lesz , hat most mond meg :O megyek boltba veszek kenyeret , az olcsobb mindegyiknel , bar HDMI mondjuk pont nincs rajta. Vagyis nemtudom globalisan van e , a mi pekunk nem sut bele digitalis bemenetet.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#6) Mikiller válasza -Skylake- (#5) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Érzem az irónát:D
Akkor sem ér 100k-nál többet.

(#7) -Skylake- válasza Mikiller (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ha majd grafikuskent dolgozol , aztan a csajszi szajan a vervoros ruzs a monitoron vervoros , kinyomtatva meg narancssarga , akkor megerted , hogy de igen , sokkal tobbet is meger mint 100k. Csak elkell vonatkoztatni magadtol es egy monitort nem ugy vizsgalni , hogy Neked mire jo/mire nem , hanem hogy oda ahova kitalaltak jo e. Ez egy munkaeszkoz , az nvidia quadro m6k sem szar azert mert 1,5milliaert ugyan annyi fpst ad Lego Batmanben mint egy gtx 960 1/20 aron , csak tudni kell elhelyezni , hogy mire valo. Valszeg nem Lego Batmanre.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) bteebi válasza .mf (#3) üzenetére


bteebi
veterán

"Azt a 32"-est elfogadnám. Az árát is... Gondolom fél milla fölött lesz... :("

Valami ilyesmit gondolok én is.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) MongolZ válasza -Skylake- (#7) üzenetére


MongolZ
addikt

Jajjmár, mit kell itt ironizálni. Meg belekötni a másikba.
Persze, hogy a Quadrokal nem Lego Batmanre találták ki.
Ott van a GTA 5 meg a Crysis, arra való, ezt mindenki tudja. Sok buta meg veszi a GeForceokat. Pff.

(#10) Mice_007


Mice_007
tag

Jó az irány, jöhetne 21:9-esben is valami ügyes panellal megáldott darab, a mostaniakat picit drágának érzem a tudásukhoz képest, bár az LG kezd jóáras lenni... két 24"-est szeretnék kiváltani vele, de azért félek is a cserétől.

AIDA64.com

(#11) .mf válasza Mice_007 (#10) üzenetére


.mf
veterán

"jöhetne 21:9-esben is"

Takaroggyá ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) BazsiBazsi válasza Mice_007 (#10) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Szerintem ezek a monitorok inkább munkára készültek mint multimédiára

(#13) -Skylake- válasza MongolZ (#9) üzenetére


-Skylake-
addikt

:D

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#14) subpixels


subpixels
tag

A 32"-es nagyon bejön, kíváncsi vagyok, hogy mit változott az elődhöz képest, illetve mennyi lesz itthon az ára. Lehet, ha kijön, besétálok egyik monitoros szaküzletbe, hogy megnézzem, milyen képet ad.

(#15) Mice_007 válasza BazsiBazsi (#12) üzenetére


Mice_007
tag

Épp ez a bajom, hogy széles megoldás nincs még jobb panellal. Nekem is munkára kéne, megszoktam a 2x24"-et, de érdekes lenne a középő "felezővonal" nélkül :)

AIDA64.com

(#16) Lacok


Lacok
őstag

Az UP3216Q nagyon komoly és úgy látom csatlakozókkal is ellátták rendesen. El tudnék viselni egy ilyet otthonra. :K

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.