Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) TazLeacher válasza Dany007 (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én tavaly előtt, a szüleim idén voltak. Tavaly még a buszokat is kísérték a katonák, idén már nem. Az ország gáz, a szálloda és az ottani kiszolgállás nálam kivállóra vizsgázott. De nem csak a szállodai személyzet volt korrekt, hanem ahova mentünk a kirándulásokkor, ott is mindenki. Valahogy azt éreztem, hogy mindenki azért ment be dolgozni, hogy én jól érezzem magam. Sajna Tunéziában ezt pont fordítva éreztem (mindkétszer), mintha ő tenne nekem szívességet, hogy egyáltlán kiszolgál...sajnos. Ebben még gyengék. Valószínű a Tunézia felnő a feladathoz, akkor az ára is felnő a többi nyaraláshoz...ismét sajnos.

Sarkos példa:
Helyszín: Egyiptom étterem mosdó
Elindúltam a mosdó felé, fickó előre nyitja az ajtót. Megkérdezi kis- vagy nagy dolog, mondom nagy.Kinyitja a WC ajtót. Kijövök, kinyitja a csapot, langyosra állítja, majd szappant nyom a tenyerembe. Amíg megmostam a kezem, ő letépte a papírkéztörlőt és türelmesen várt, hogy befejezzem a kézmosást. A végén kapot (magyar viszonylatban) valami kevés jattot, és majdnem térdre eset úgy örült neki.

Helyszín: Tunézia szálloda mosdó
Bemegyek erre a pincér, aki az előbb kiszollgált, ott pi*ál mellettem...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.