Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1535) sepsi0 válasza kali (#1534) üzenetére


sepsi0
őstag

A szakértőséget én nem piszkálódásnak írtam, hanem azért, mert elismerem a hozzáértésed, ami ugye a neved alatt is szerepel, sajnálom, hogy félre értetted.
Még egyszer :R :R :R

"a telekom által adott epc3925 hgw nálam például csak 11 csatornát tud, hiába van rajta hazai szolgáltatós firmware." -ha jól látom ez minimum 3 éves vas, erre írtam hogy,

"Mert a legtöbb (régebbi) wifis eszköz 11-es csatorna fölöt már nem tudja kezelni a frekit. "

Még egyszer mondom, nem vitatkozni akartam, hanem a tapasztalatomat írtam le, ami az hogy általában a régebbi régionkba szánt wifis eszközök nem tudják kezelni a csatornát 11 ch felett.
És azt írtam még, hogy nem lehet kijelenteni azt, hogy az amerikai, illetve kínai piacra szánt eszközök problémáznak 11 ch felett, ez is saját tapasztalat. Szerintem ez inkább attól függ, hogy az adott gyártó mennyit szán az adott eszköz wifi chip-jére.....

Amúgy ezek miatt nem írok a fórumra, mert ha segítség kell, nem igazán kapok. Ha pedig valakinek írok általában kijavítanak.....
Ezért szoktam, HA TUDOK privátban segíteni, ha megkeres az aktuális fórumozó....

Amúgy mielőtt segítséget kérek mindig használom a fórumba a keresést, és ha nem találok semmit akkor szoktam írni..
Pl. utoljára WDS beállításban kértem segítséget, nem igazán kaptam csak annyit, hogy "ááááá nem lehet". Pedig sikerült, igaz két hét kellett, de sikerült...
Ettől még maradok lelkes fórumozó, igaz privátban 3* annyi hozzáoszlásom van mint a PH fórumon.

Ezt itt nem sértegetésnek szántam, csak kikívánkozott, ha mégis valaki magára venné SAJNÁLOM!

Még annyi, hogy nem vagyok szakértő és programozó, csak tapasztalataimat tudom megosztani, ha van az adott témában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.