Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

én 2004 és 2005-ben voltam szigeten, akkor ha jól rémlik 4, majd 5ezer volt a napijegy... akkor még röhögtem, hogy "na minden évben emelnek egy ezrest?" ...mostanra így 18ezerig kellett volna eljutni és kicsit ledöbbentem, amikor néztem, hogy valami 24ezer már a napi :C kajaárak úgy látom beérték a forma1-et... anno én azt utáltam, hogy semmit nem lehet bevinni: vették el az emberektől az üdítőket a bejáratnál és dobálták a konténerbe... 2004ben egy éjszakát voltunk, 2005ben 2-t és akkor már okosabb voltam: vittem termoszban kávét magammal, amivel nem foglalkoztak (2004ben nem találtam, csak ilyen 200-300ft-os instant vackokat) ...azt melengettem fémkiöntőben, öngyújtóval :DDD a sör anno 300körül volt, de a fél literes ásványvizek már akkor is drágábbak voltak... jó volt huszonéves fejjel a sziget, de most már kényelmetlen lenne: ottalvósan sátorban elég nomád az egész: esőt is kaptunk, akkor felázott minden, másnap mindent magunk alá pakoltunk és akkor is kemény volt az egyenetlen talaj... jó buli, de kibírom, ha nem megyek többet... (ja és sátorhelyet is általában már csak toitoi-vécék közvetlen szomszédságában találtunk)

ui: ja, krisnásoknál ingyen kaja nincs már? :D sokan ezt használták ki, ha olcsón meg akarták úszni az egészet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.