Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Varom a velemenyeket.

ui: Ez egy idiota blog, de b@szott ideges vagyok, mert a Dallas 1 yardra van a touchdown-tol es 3:29 van hatra, pliz tereljetek el a figyelmemet :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Azt észrevetted már, hogy folyamatosan váltanak és gyorsulnak? Kb 100 fokozatot kapcsolnak felfelé mire vége a jelenetnek :D

ps: Link

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) 7 válasza tiv83us (#1) üzenetére


7
addikt

Azért, mert vetített háttér van mögöttük, és legalább úgy akarnak tenni, mintha valami érdekeset csinálnának. Sikerül is, mert sokan elmorfondíroznak rajta, hogy vajon "miért mozgatják a filmhőzök az autóban a kormányt jobbra balra ritmikusan?"

(#4) tiv83us válasza Thrawn (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Sokszor automata a gep.
Viszont Te mar eszrevetted, hogy kb 10-15 masodpercig jobbra forditott fejjel parbeszedet folytatnak az utassal, mikozben az auto mozgasban van?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) tiv83us


tiv83us
veterán

Ja es meg valami.
Mikor meglovik a szelvedot es "bepokhalosodik", akkor hogy a turoba rugjak ki az egesz szelvedot?
Ti mar probaltatok a labatokat vezetes kozben kello lendulettel feldobni a konzolra?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) 7 válasza tiv83us (#5) üzenetére


7
addikt

Igen, amikor pajti kocsijában ülünk és ő vezet, akkor volt már, hogy feldobtam.

(#7) tiv83us válasza 7 (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

De most kepzeld el, vezetsz, radlonek, es olyan erovel fellendited a labad, hogy kib@szd az egesz szelvedot...
Egyszer kiprobalom.
26mp es vege...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) 7 válasza tiv83us (#7) üzenetére


7
addikt

Nem képzelem el. :P
Vége. :D

(#9) Thrawn válasza tiv83us (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

16
szerk: NYG is the winner!
#10: Majd. Most alvás van, jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) tiv83us válasza Thrawn (#9) üzenetére


tiv83us
veterán

YEEEEEEEEEESSSS!
Tovabbmentunk, de leizzadtam a gep elott.
Akkor most beszeljunk most a temarol :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11) 7 válasza tiv83us (#10) üzenetére


7
addikt

Szerintem a hüvelygombás beszéljünk most a témáról frappánsabb... :U

(#12) tiv83us válasza 7 (#11) üzenetére


tiv83us
veterán

Beszeljunk a fitymaszukuletrol, de en most megbontok egy pezsgot a Giants-re :D
Jovoheten a csomagolokat kell szetkapni, addig viszont szelebreson :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13) bbazsy válasza tiv83us (#7) üzenetére


bbazsy
őstag

ehhez kell szerezned vkit, aki rád lő.. biztos,h ki akarod próbálni?;]

..

(#14) feel good


feel good
aktív tag

a régi ami kocsiknak gyakorlatilag nem volt egyenesfutása, azokban kötelező állandóan korrigálnia

azt' úgy megmaradt :D

(#15) tiv83us


tiv83us
veterán

A german-tipusu Batman-ban volt nagyon komoly, ahogy Batman es Robin hajtottak a Batmobilt es nagyon kellett korrigalni...:U Persze kozben nemeiul nagyon magyaraztak a dolgokat...
Kurvan nehez lehetett a kocsit egyenesebe hozni az odavetitett hatter mellett. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) Kazimír válasza tiv83us (#15) üzenetére


Kazimír
őstag

A Batman sorozatra gondolsz, ahol a hangeffekteket kiírták képregényszerűen? Kapow..meg hasonlók? :) A 70-es évek filmgyártástechnológiája ennyit tudott, abból a költségvetésből.
Manapság azt hiszem egyre gyakoribb a motorháztetőre cuppantott kamera, valós háttérrel. Az más kérdés, hogy feltehetően továbbra sem a főhős vezet, hanem vontatják, hogy beszélhessen 15mp-et jobbra nézve :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#17) venember83


venember83
nagyúr

Mert sokszor regi amcsi autot vezetnek, aminek 0 az egyenesfutasa, ergo korrigalni kell folyton.

mod: A fenebe, megeloztek.

[ Szerkesztve ]

(#18) Dany007 válasza venember83 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm én akkor szoktam ilyen módon kapkodni a kormányt amikor hazánk csodás minőségű, és azokból is 1-2 igen kiemelkedő utjain próbálok közlekedni. A sok hupli, meg repedés, göcsört, ami az aszfalton(ban) van, hol balra dobja picit a kocsit, hol jobbra, és ez váltakozik párszáz méteres szakaszon, természetessen most városon kívüli esetről beszélek.
Szal ott én is szoktam korrigálni, hol balra, aztán jobbra, gyors egymásutánban. Persze még itt sem annyira feltünően, mint egyes filmekben. Viszont volt már olyan, hogy hangossan felröhögtem azon, hogy én magam is észrevettem a hasonlóságot a filmes stílus meg az enyém között olyan minőségű útszakaszon :D

[ Szerkesztve ]

(#19) tope válasza Kazimír (#16) üzenetére


tope
addikt

Ott a pont szerintem
Én is úgy tudom, hogy ezen járműveket vontatják

(#20) CsodaPOK válasza Thrawn (#2) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Folyamatos felváltogatások mellett az a másik, ami pl halálos iramban nagyon feltűnő:
Koma megy 5.be padlón, mutatják a fordulatszámmérőt: bőven a pirosban. Ellenfél elmegy mellette, koma fogja vissza 4.be és lazán tovább gyorsul :Y

(#21) pilóta válasza tiv83us (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Winklernek vagy a Karottának volt egy cikke a totalcaron, hogy ő is mindíg ezen csodálkozott, aztán vezetett valami öreg amcsi gépsárkányt és tényleg úgy kell vezetni :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#22) Flashcash válasza tiv83us (#5) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Így kell kirúgni menet közben a szélvédőt: :) [link]

(#23) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Észrevettük már.
Mi is így vezetünk.

Mert: Ott is sok a kátyú.

20 éve a PH-n

(#24) Gambit válasza tiv83us (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Én már volt, hogy vezettem így. Autópályán, kegyetlen nagy oldalszél mellett.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#25) Yutani válasza tiv83us (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kedves Tiv,
Ez legyen életed legnagyobb problémája, kívánom neked! :DDD

#tarcsad

(#26) fastervótam


fastervótam
tag

Nem tudom, miért vezetnek így, de már én is próbáltam, és idegesítő volt. Úgyhogy abba is hagytam.

(#27) tiv83us válasza Yutani (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo az eszrevetel, tulajdonkeppen az iras arra a celra szuletett, hogy elterele vala figyelmem a keevenc NFL csapatomrol a figyelmet... merthogy segglik osszeszoritoan izgi volt a playoff.
De azert jokat irtok, thx :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) Pukkancs


Pukkancs
tag

És azt észrevettétek már, hogy gyerekeknek készült filmekben meg rajzfilmnekben is a főhősnek, akármilyen átlag ember, mindig minden király cucca megvan? Kosárpalánk a szobában, quad, sugárvédelmi ruha gyerekméretben, gördeszka stb

[ Szerkesztve ]

(#29) nike_ válasza Pukkancs (#28) üzenetére


nike_
addikt

Tényleg. Meg mindig mindent megengednek neki a szülei. Csak néha-néha szólnak rá. Egy ejnye-bejynével elintézik a dolgot.

(#30) Gambit válasza Pukkancs (#28) üzenetére


Gambit
őstag

Továbbá minden zsarunak király, felturbózott autója van (kivéve Columbo), és nagy piszolya. Ők is kompenzálnak, mint Tiv. :K

Szerk: Ja, meg ugye az amcsi filmekből tudjuk azt is, hogy minden nyomozás velejárója egy látogatás egy sztriptíz-bárba.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#31) csapos2


csapos2
addikt

Az feltűnt, hogy rengeteg amerikai film megy a mozikban? ;]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#32) philoxenia válasza Gambit (#30) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy látogatás ? Van amikor néha ki is jönnek. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33) Pukkancs válasza Gambit (#30) üzenetére


Pukkancs
tag

És az amcsi filmekben a főhős mindig királyul le tudja rázni az üldözőket, akármilyen autó is az, meg királyul is tud vezetni.
Ja meg a rendőrök mindig fánkot esznek

[ Szerkesztve ]

(#34) Kazimír válasza Pukkancs (#33) üzenetére


Kazimír
őstag

...és soha nem trancsírozza fel őt a péntek délutáni forgalom... A gumik bírják a 82.keresztbefordulást is. Ha lövöldöznek is egymásra, az ülések felfogják a puskagolyókat is!

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#35) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

De az Ace Ventura 2-ben jól csinálta Jim, mikor tök sima úton mentek és még ugrált is az ülésen :D

Resistencia eterna

(#36) Pukkancs válasza Kazimír (#34) üzenetére


Pukkancs
tag

Meg amikor hátulrol lőnek rájuk, a szélvédő mindig széttörik, de nekik semmi bajuk sem lessz

(#37) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mióta ezt láttam, a többi film, szinte reális. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38) nike_ válasza Pukkancs (#33) üzenetére


nike_
addikt

Ez alapból is így van.

(#39) Pukkancs válasza nike_ (#38) üzenetére


Pukkancs
tag

Hogy fánkot esznek, vagy hogy le tudják rázni a bűnözőket?
Mod:ebben a filmben nagyon király kocsival menekülnek a mustang elöl, mégsem sikerül. (3. perctöl kezdődik az üldözés)

[ Szerkesztve ]

(#40) Kazimír válasza Pukkancs (#36) üzenetére


Kazimír
őstag

és miközben a hátsó szélvédő szilánkosra törik, az elsőnek semmi baja sem lesz ugyanattól a lövéstől :D

szerk: ennek már semmi köze a kormánymozdulatokhoz, de azért feltűnő hiba

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#41) nike_ válasza Kazimír (#40) üzenetére


nike_
addikt

Meg az, hogy amikor az anyósülésen ülő kihajol, hogy lőjje a mögöttük lévő kocsit, mindig pont mellette találják el a kocsit az ellenségek.

(#42) nike_ válasza Pukkancs (#39) üzenetére


nike_
addikt

A fánkevés.

(#43) Gambit válasza Pukkancs (#33) üzenetére


Gambit
őstag

És a töltények persze soha nem fogynak ki, tölteni nem kell, csak tüzelni. Ha valamilyen okból mégis elfogy a lőszer, akkor annak el is kellett fogyni, mert ezáltal csak még izgalmasabb lesz a film, és még hősiesebben oldja meg a főhős a feladatot. Ha valamire a főhősnek szüksége van, az mindig a keze ügyében lesz.

Ha gyalog kell menekülni, az első nagyobb utcában lesz egy felvonulás, amiben elbújhat.
A kínai kereskedők mindig a főhős előtt gurítják keresztbe a kis kocsijukat, amit kötelező átugorva felborítani.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#44) #54715584


#54715584
törölt tag

biztosan nagy a holtjatek... :D vagy kacskaringos az ut...

(#45) bnss válasza #54715584 (#44) üzenetére


bnss
veterán

Ekkora holtjáték biztosan egészséges? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46) Yutani válasza Pukkancs (#33) üzenetére


Yutani
nagyúr

Esznek azok hideg pizzát és hideg kávét is. Szerintem van direkt nekik fenntartva olyan üzlet, ahol csak rendőrjelvénnyel vásárolhatnak, és csak hideg pizza, hideg kávé és hideg (gondolom hogy az) fánk kapható. :DDD

#tarcsad

(#47) #54715584 válasza bnss (#45) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem, de ahol pisztoly van, tuti el fog sulni :D
pontosabban arra gondolok, hogy ahol autokaznak annak a vege vagy egy nagy varoson keresztuli autos uldozes lesz a vege autoosszetoressl vagy pedig lerobbannak valahol es kezdetet veszi a horror :D
mindket esetben felesleges az auto a film tovabbi reszeiben :D

(#48) Pukkancs


Pukkancs
tag

A hazárd megye lordjait ki nézte? Mert az tökéletes példa ezekre mind a rendőrökkel, mind a jófiúkkal szemben :D (imádom azt a sorozatot :P )

[ Szerkesztve ]

(#49) bnss válasza #54715584 (#47) üzenetére


bnss
veterán

Ez tetszik! A mészárlós, vér fröcskölés, fej levágós, szerintem részt kihagytad. :DDD

(#48) Pukkancs: így van! General Lee. :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#50) g@bo válasza Yutani (#25) üzenetére


g@bo
nagyúr

a film a látványra megy, nem a valóságra. egy néző nem azon agyal a mozi alatt, hogy az effekt fizikailag egyáltalán kivitelezhető e. zabálja a kekszet, és élvez.

amúgy a Mythbusters sorozatban jópár filmtrükköt legyaláztak.

james bond foreva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.