Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Nem csodálom ha dühös vagy, csak nem old meg semmit sajnos. Meg lesz tartva a party, akkor már érdemesebb elmenni, nem?

Vibra pedig zseniális, szoktam néha hallgatni. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Jellemzo hogy a szerv hatekonyabban nullifikalja parszaz ember szorakozasat, mint tesz eleget az ugymond 'cel feladat'-anak.

Hu de nehez politikailag korrektnek lenni mikor un. "szetbasz" a tehetetlen duh... Hoppa.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) tildy válasza Löncsi (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Vibra valóban zseniális. Nem tudunk elmenni, sajnos, egyébként.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) koshmar


koshmar
őstag

Elég szomorú,. hogy három (fiatal) embernek kellett meghalnia a komolyabb intézkedésekhez...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Tipikus esete szerintem annak, amikor túlzásintézkedéseket tesznek azért, mert épp nem képesek megfelelő felügyeletet / ellenőrzést biztosítani.
Így inkább túlbiztosítják magukat.

Amúgy ha jól tudom a West-ben se lett volna semmi gond, ha az illetékesek betartják az épp aktuális szabályokat ahelyett, hogy kibúvókat keresnek, plusz a hatóság megfelelő ellenőrzéseket tart.

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

Itt pont arrol van szo, hogy engedely birtokaban, minden szabalyozas betartasa mellett is kihuztak aloluk a helyszint a szervek tobbszor. Ez nem korrekt hozzaallas, ez kocsogoskodes.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) rep3at


rep3at
őstag

Az okot nem igazán értem. Nem is mondták?

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.