Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) kemotox


kemotox
addikt

"Tényleg a mai "muzsikosok" állnak mögötte, és nem a legnagyobb multik, számomra ezért is volt szimpatikus." Az új dolgok mindig így indulnak. Fél év és meglátjuk mi lesz.

(#3) Polllen válasza kemotox (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igazából a fő üzemeltető elsősorban üzletember, nem muzsikus. Ezért kellettek mellé a többiek.

A zene minősége tényleg nagyon jó, de a körítésen van még mit csiszolni. Nem tudom, került már az asztali rendszerbe asio vagy wasapi támogatás?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Akkor nem tunik olcsonak. Tehat van egy havidij + 1500 ft a FLAC-re?

Mindemellett ha telefonon lehetoseg van MP3-at hallgatni, majd otthon a programon keresztul (nem bongeszon keresztul) HiFi-be folytatni, akkor meggyozoen hangzana. Csak az arat lejjebb vihetnek :/

(#5) Polllen válasza Kasya (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

2 csomaguk van:
1500 a 320-s aac
3000 a veszteségmentes

Természetesen tudsz minôséget választani, tehát működik, amit leírtál alul. Meg ott az offline mód is.

A 3k-t úgy számold, h közel cd minôséget kapsz érte. 1-1 album 1-3k cd-n.
Szerintem elfogadható ár.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Kasya válasza Polllen (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a vasarlasi osszeget (birtoklast) nem tudom osszehasonlitani a kolcsonzessel. De 10 euro is elfogadhato, ha mas szolgaltatasokhoz viszonyitom. Megnezem van-e proba idoszak es mennyire illeszkedik a zenetar az igenyeimhez.

A cikkbol az jott le, hogy csak bongeszobol megy a HiFi minoseg.

(#7) Polllen válasza Kasya (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Izlés kérdése ez a birtoklás/kölcsönzés.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Kasya válasza Polllen (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na jo...ez lehet befog szivni tolem 10eurot maris, mert a Brennan Heart-tol Recondite-on keresztul Ennio Morricone-ig mindenkit megtalaltam, akit Spotin is. Kellett nekem ma is Logoutot olvasni :B

Bar a program lehetne felhasználóbarátabb is, valamint a kereso helyesirasi javitast is adhatna (mert nem minden eloado nevet tudom elsore jol leirni).

(#9) adamssss válasza Kasya (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Szia!

Egy hónapig ingyenes, még a HiFi is. Ha kell tudok neked szerezni 2000 Ft/hó HiFi-t. ;)

Ahogy Polllen is írta, minden eszközödön külön tudod beállítani a minőséget.

Polllen: Mi az a Wasapi, asio?

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) Polllen válasza adamssss (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt szokták mondani, ha nem tudod mik ezek, nincs rá szükséged. :)

Viccet félretéve, mindkettő egy olyan API, ami megkerüli a windows mixer-t vagyis az audiofolyam módosítatlanul jut el a hangkártyához. Windows 7-8 esetén (sztem) egyértelmű javulást hoz. Linux alatt meg nincs ilyesmire szükség.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) adamssss válasza Polllen (#10) üzenetére


adamssss
veterán

Mondjuk ezt jó lenne megtudni, bár valószínűleg nincs olyan rendszerem amivel hallanám a különbséget.

De köszi a felvilágosítást

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) Polllen válasza adamssss (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha windows asztali klienst használsz, akkor a beállítások, audio kimenetnél nézd meg, hogy mik a lehetőségek.

Korábban (kb. mikor bejöttek Mo-ra) csak a hangkártyát lehetett kiválasztani, mást nem. Aztán le is vették az asztali kliens linkjét és nem is foglalkoztam vele. Akkor még sokszor néhány szám lejátszása is akadozott, inkább chrome-ból használtam.

Most meg az apple music ingyenes időszakát használom, de tuti nem fog maradni. Messze ez a legrosszabb körítés, amivel eddig találkoztam. A hangminőség pedig kb. a deezer/spotify/google szintje.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) adamssss válasza Polllen (#12) üzenetére


adamssss
veterán

Beállításoknál nem találtam ilyent.

Amúgy csináltam egy topikot, ahol ki lehet beszélni a streaming szolgáltatásokat, és egymásnak lehet segíteni a megfelelő kiválasztásában. [link]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) hugi0 válasza adamssss (#13) üzenetére


hugi0
őstag

Tenyleg megvalsz tole ? -> Yamaha Ns-777
Tannoy 609 ?
Infinity Kappa CS1B ?
(mindketto DIY)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#15) Polllen


Polllen
nagyúr

Tidal-nál most akció van, 3 hónap 3k. Nem tudom, hogy csak azoknak van-e, akik már voltak az előfizetőik vagy mindenkinek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) Polllen


Polllen
nagyúr

Nálatok megy a hifi lejátszás?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.