Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beri78


Beri78
őstag

Köszi a tesztet :R - akkor van ennél még mindig jobb választás, hasonló árkategóriában

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jó volt egy ilyen őszinte tesztet olvasni végre...

"Hallatlanba' megmondom, hogy ennél a 14K-s ASUS Cerberus fokokkal jobb zenére is :D ... Na, jó nem igazán mondom meg :U ... Csak eszembe jutott, hogy arról is szívesen olvasnék egy ilyen tesztet.

(#3) vaakuum


vaakuum
addikt

Vezetékre szerelt hangerő és egyéb bizergáló bizgentyű-egység :C ... ennyi pénzért legalább a potenciális meghibásodási pontot nem felejtették le róla. :DD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4) SunMount3r válasza vaakuum (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért ha objektívek maradunk, ezek a külön fizikai hangerőszabályzó megoldások néha elég jól tudnak jönni és a komfortérzetet (kéretik ezt nem cinizálni) is növelik. Az más kérdés, hogy én is inkább pl. a kagylók külső részére tenném az ilyesmit egy pici, ízléses poti formájában, ahol elég fix a helye, az ilyen fölöslegesen vezeték nyúzbálós megoldásokat én is elhagynám, legalábbis a fejhallgatók tekintetében...

(#5) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Anno vettem egy thrustmaster y-250cpx-t...látom azóta se sikerült említésre méltót alkotni :)

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.