Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) slezakimi válasza madrac (#2050) üzenetére


slezakimi
senior tag

Felrakta az alap 1.5-t.Utána nem volt recovery gombal mint ahogy nekem se.
Csak kikapcsoló menüből.Az egyik update után lett,amelyikbe frissítve volt a CWM.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2052) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Tudtok valami szép magyar és jó időjárás widgetet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2053) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Ma lettem büszke tulajdonosa egy ilyen remek készüléknek :))
Szerencserére gm-el nem kell bajlódnom mert azzal adta a hardveraprós kolléga!
Nincs valakinek véletlenül egy eladó hátlapra pattintós tokja?
:R

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#2054) madrac válasza slezakimi (#2051) üzenetére


madrac
őstag

Ja akkor nem az sp flash tool-hoz kellett a recovery, és az 1.5 az fel is megy vele. De úgy látom magából a pacth zip fájlból is kilehet szedni valami újabb recovery.img-t, ha van benne, és azt már fellehet tolni sp flash tool-al, és akkor lesz gombos recovery nem? Vagy az nem magától a recovery-től függ hogy indul-e gombra is?

(#2055) faresz5 válasza Helltak (#2053) üzenetére


faresz5
senior tag

Nekem van eladó fekete, mivel nem tudtam hogy kapok és rendeltem külön. $10 ért vettem annyiért vihető. Részletek privátban.
Eladogeppc : idokep a widget neve

[ Szerkesztve ]

(#2056) Mr.Rain válasza eladogeppc (#2042) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Szia!

Az Optimus 4x HD után milyen ez a teló?

üdv.

"Nincs megállás"

(#2057) hippo0315 válasza eladogeppc (#2052) üzenetére


hippo0315
senior tag

Én ezt használom Transparent clock & weather, először angol, de szépen magyarra vált egy kis idő után.

(#2058) gipsztigris válasza Indiant (#2015) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy perccel mégis megelőztelek! :DD :C

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2059) hippo0315 válasza gipsztigris (#2058) üzenetére


hippo0315
senior tag

Szuper :C

[ Szerkesztve ]

(#2060) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Google gapps nem hiányzik véletlenül a Gravity Mod-ból ?

Szerk:
Nekem hiányzik a talk, a maps, a navigáció....
Utólag betelepítve meghal a rendszer..

Szerk2:
Illetve ami még furcsa, hogy nincs annyi lépcső a CPU governorjában, mint mondjuk a Zopo TP810-nek.
Pedig az is ugyanevvel a chippel szerelt MT6589-es...
Itt 4 állapot van csak.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2061) hunaqua válasza GD (#2024) üzenetére


hunaqua
addikt

...na felment!

Cseréld ki a scatter fájlt a csomagban! A Recovery-ben lévő az tökéletes,azt másold be a benne lévő helyére.
Az akku legyen benne! Nekem akku nélkül nem működött a feltöltés. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2062) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Legújabb Gravity Mod2-vel nem hajlandó működni a Real Racing 3.. Letölt mindent, elindul, aztán csak megy a zene, és semmi.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2063) SUPREME7 válasza eladogeppc (#2062) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem raktál fel véletlenül olyan alkalmazást, ami elforgatja a kijelzőt? Nekem attól zakkant meg a RR3, de egyébként meg nem is megy élvezhetően. A grafika okés, de lagol az egész. Éppenhogycsak, de baromi zavaró, nem "szmúsz" ...

(#2064) GD válasza hunaqua (#2061) üzenetére


GD
őstag

Köszi, megnézem, neked is w8+ 16Gb-od van? neked a gps hogy viselkedik? Vagy csak a kíváncsiság vitt a GM2 felé?

(#2065) hunaqua válasza GD (#2064) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen, W8+ 16GB

Nem tudok vele most foglalkozni,csak a hétvégén.Most is csak az "alap 1.5" rendszert raktam fel.Azt is csak azért mert bosszantott,hogy nem tudom felrakni.
Ahogy leírtam úgy viszont 2 perc alatt kész,dobd rá! :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2066) flottás


flottás
csendes tag

Hali!

Cwm képes csak a a programokat és annak adatit menteni?
3.0 xdas frissÍtés kicsit megbolondította a telom. Az előző backup ami jó volt hibába ütközik...
ezért gondoltam legyalulom és lépésenként vissza varázslom 1.9 ig ami nálam stabil volt.

kökke!

(#2067) GD válasza hunaqua (#2065) üzenetére


GD
őstag

megvárom a hétvégét, hogy mire jutsz vele, mert amúgy nincs más bajom (de ami van elég súlyos) és már szépen belaktam :-)

(#2068) devbence


devbence
tag

Kedvet kaptam en is hozza, cirka 50e a telefon, annyit boven er, sooot! :)

A kamera lehet az egyetlen szuk keresztmetszet, de attol a valtozotol mint HOX tulaj el tudok tekinteni :K

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#2069) Indiant


Indiant
addikt

(#2070) peter76bp válasza eladogeppc (#2060) üzenetére


peter76bp
senior tag

RR3 simán megy a legújabb frissítéssel is.

maps = Térkép, Navigáció = Navigáció, talk = Hangouts neveken benne van a GM2-ben.

(#2071) pattantyu válasza gipsztigris (#2058) üzenetére


pattantyu
tag

Az enyém viszont meg is jött már ma délelőtt, szóval én nyertem. :K

(#2072) pattantyu


pattantyu
tag

Már próbáltam kérdezni pár dolgot. Mivel azonban ma megjött a telefonom, ezért előjött pár új kérdés.

1. Az aksiját szoktátok formázni? Hogyan? Régen még a lemerítem, majd 8 óra töltés, majd kikacsolás nélkül lemerítem, 8 óra töltés, és ezt még kétszer volt a menő. Viszont én holnap reggel elutazom, ahova már ezt a telót vinném, szóval jó lenne hamar megoldani. Lehet?

2. Azt olvastam valahol, hogy 2 SIM modul van benne, de csak az egyik tud 3G-t, méghozzá az első. Ez igaz? Szóval az 1. slotnak kell lennie annak, amin a mobilnet megy?

3. Nem tudtok szilikon tokot hozzá? Olyat, ami a hátlapját védi, rá lehet rakni hátulra, puha, jól tompítja az ütéseket.

4. Érdemes rögtön felrakni a GM2-t? Most nem tudtam annyira követni a fórumot, meddig is érdemes frissíteni? 2.5 még megvolt, hogy stabil, van után vmi? Vagy esetleg most még nyugodtan vigyem el a gyárival, mert nem annyira rossz, aztán majd itthon felrakom újra. (Szombaton már jövök haza.)

Köszi előre is a segítséget:
Péter

(#2073) Indiant


Indiant
addikt

Azt hiszitek, hogy mint másnál, ma hozta a postás? Hát nem. :W
(#2071) pattantyu: ..most egy kicsit utállak, de nem személyes. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2074) GD válasza pattantyu (#2072) üzenetére


GD
őstag

2. kérdésre: igen

(#2075) gipsztigris válasza Indiant (#2073) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nyugi, nálam sem hozta a postás. Én holnapra várom. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2076) Indiant válasza gipsztigris (#2075) üzenetére


Indiant
addikt

Én meg 3 héttel ez előttre... ;] ..a borravaló ugrott.

(#2077) eladogeppc válasza peter76bp (#2070) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem az animáció után lefagy az egész telefon.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2078) gipsztigris válasza Indiant (#2076) üzenetére


gipsztigris
addikt

Közben változás állt be! A postaládában megtaláltam az értesítést a csomagról. 15.00 óra felé reményeim szerint a kezemben lesz a teló. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2079) peter76bp válasza eladogeppc (#2077) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem tudom mitől lehet, nekem egy tesztelt tableten az Iron Man 3 döglött meg. Újra kellett rakni utána jó lett. Az biztos, hogy nálam gond nélkül megy az RR3. Esetleg másvalaki nyilatkozhatna még akinél fent van.

(#2080) SUPREME7 válasza eladogeppc (#2077) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kérdezem mégegyszer, mert úgy tűnik átsiklottál felettem :) Nincs telepítve képernyő forgató alkalmazás? (pl set orientation) Mert nekem is az animációnál befagyott, zene ment, de senki sehova, és csak az akksi kivétele segített, és mint kiderült, ez hülyítette meg, mert ahogy azt kikapcsoltam, indult a játék, de ha be volt kapcsolva akkor ugyanazt produkálta.

(#2081) hippo0315 válasza pattantyu (#2072) üzenetére


hippo0315
senior tag

1) Én csak simán feltöltöttem mind a kettőt, tökéletesen működik mindkét aksi.
2) A mérések alapján mind a 2 SIM modul tudja a 3G-t (SpeedTest.net)
3) Szilikon nincs, csak lágyabb műanyag, melyet az alibaba.com-on lehet megrendelni
4) kijött a 2.6 is már 4GB-s és 8GB-s készülékekhez..

[ Szerkesztve ]

(#2082) Helltak válasza SUPREME7 (#2080) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem is kilép az animációnál a rr3 :/
Amúgy ha kb 10sec-ig nyomod a kikapcsoló gombot, resetel,bármi is van (persze kivétel mindig van)!
:R

Vivo X100 Pro

(#2083) Indiant válasza gipsztigris (#2078) üzenetére


Indiant
addikt

..na most már Téged is utállak, és három után már teljesen biztos hogy foglak. ;]
Bezzeg nekem egy rohadt cetlit sem hoznak.
Peace

(#2084) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Nektek nem melegszik a kamera környéke hosszabb felvétel során? Nekem nagyon forrósodik, autós black boxként használom AutoGuard Pro app-val. Amúgy gondolom a processzor melegszik, csak pont ott lehet a kamera környékén.

(#2085) peter76bp válasza Indiant (#2083) üzenetére


peter76bp
senior tag

Barátkozun, barátkozunk ;]

(#2086) Indiant válasza Mittu88 (#2084) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem nem. :D

(#2085) peter76bp: Ti már megunjátok, mire én megkapom.

[ Szerkesztve ]

(#2087) pattantyu válasza hippo0315 (#2081) üzenetére


pattantyu
tag

Köszi!

1. Aha, mondjuk ha az egyik aksit elrontom, még mindig ott a másik...

2. jól hangzik. A hozzászólásokból én is így éreztem, de nem értettem, ahogy most se értem, legalábbis a specifikáció alapján...

3. Ezeket néztem én is. De ezek lágyabbak, nem egy kemény díszítő műanyag, vagy mi? Mondjuk nehéz lenne a fehérhez bármit is választani. A két fiús szín nem megy a fehérhez, ami meg megy, az meg lányos...

4. És az már tuti stabil eléggé a használathoz? És szerinted menjen rögtön rá föl a GM2?

(#2088) gipsztigris válasza Indiant (#2083) üzenetére


gipsztigris
addikt

Na, megérkezett a "kicsike"! Bazz, ez qrva nagy! :DD ....de remélem meg lehet majd szokni! Kár volt vennem flipes hátlapot, mert van hozzá gyárilag! Most lesz egy eladó hátlapom. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2089) SUPREME7 válasza gipsztigris (#2088) üzenetére


SUPREME7
őstag

Genyó :DDD Felaprítja az ereit.

(#2090) GD


GD
őstag

melyik gm2 frissítésig stabil ami még senkinek nem okozott problémát?

(#2091) hippo0315 válasza pattantyu (#2087) üzenetére


hippo0315
senior tag

Igazán okosat nem tudok mondani, a lányom a gyári 4.2.1.-hez ragaszkodik, Én a GM2 mellett döntöttem (mindkét készülék 4GB-s), ahogy látom a GM2 talán kevésbé zabálja az aksit.

A tokról bővebbet majd akkor tudok mondani, ha megérkezik, ma kaptam csomagszámot hozzá, de Én az egyiket tuti 3D Carbon fóliával be fogom vonni. :D

A fehér készülékhez a lányom a fehér alapon zöld mintásat választotta, de 3D Carbon fólia fehérben is kapható . :D

[ Szerkesztve ]

(#2092) pattantyu válasza hippo0315 (#2081) üzenetére


pattantyu
tag

Még valami. Láttam, hogy te elég sokáig nyúztad eredeti rom-mal. Meglátásod szerint érdemes felrakni rögtön a GM2-t? Azért aggódom egy kicsit, mert a CM7 a defymhez jó volt, de nem 100%-os. Elég sokszor fagyott, voltak vele gondok. Nem mondom, hogy nem lehetett megszokni a hülyeségeit, de ha nem ezzel indítok, hanem egy stabilabb gyárival, az se gond. Kérdés mennyire idegesítő a gyári ROM. Gondolom nekem már 4.2-essel jön.

(#2093) pattantyu válasza hippo0315 (#2091) üzenetére


pattantyu
tag

Köszi! Ez alapján jó lesz most két napig a gyári ROM, aztán majd amikor lesz rá itthon elég idom, akkor felrakom a GM2-t.

Melyik színt/mintát vetted?

(#2094) adrian930420 válasza pattantyu (#2092) üzenetére


adrian930420
tag

Ezt Neked kell eldöntened. :)
Én 2 napig használtam a gyári 4.1.2-vel, a pirosas kamera miatt tettem fel a Gravity-t. Nem bántam meg. Meg ugye a gyári ThL-es feloldás se tetszett.
Nálam az 1.9-nél nem zabálta az akkut, a 2.0-nál leugrott 1 napra az üzemidő. Persze azért használtam is.
Én tesztelgetném a helyedben egy kicsit a gyári romot, és ha nem tetszik, felhúzod a GM2-t. :)

(#2095) GD válasza pattantyu (#2092) üzenetére


GD
őstag

a gyári rom teljesen jó, , olyan tulajdonsága van a w8+ készüléknek ami rom független: a fülesben halk a zene, nálam a gps pedig lassan talál jelet, illetve az auto fényerőtől a képernyő nem felodható
ezeket a gps kivételével workaround-al meg lehet oldani, én a gyári rom-ot gördülékenyebbnek találtam a menükben

(#2096) hippo0315 válasza pattantyu (#2092) üzenetére


hippo0315
senior tag

Szerintem előbb nyúzzad kicsit a gyári rom-ot, legalább lesz összehasonlítási alapod.

De ha 4 GB-s a teló, akkor Én javaslom (de ez csak a saját tapasztalatom alapján), ha már van cwm a telón, mindenképpen eredeti rendszer mentését megcsinálni, root után az IMEI számok mentését és csak utánna a GM2 feltétele.

Tokból egy fehér hátterű zöld mintásat és egy terepmintásat amit valamire lecserélt a kiciárus mert terepmintás nem volt, de mindegy is mert fóliázva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2097) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Sziasztok!
Nem teljesen ide kapcsolódik a kérdésem,de talán jobban otthon vagytok a témában,mint más topic-okban.
Szóval nagyon felkeltette az érdeklődésemet az ilyen,nem európai telefonok világa. Nagyon jókat olvastam róluk,és pár áruházat átnyálazva eszméletlen jó ár/érték arányban vannak...

Ezek versenyképesek az itthoni telefonokkal?

Mondjuk a THL W8-at melyik itthon is kapható telefonhoz lehetne párosítani erőben,minőségben,működésben,felszereltségben? Úgy nagyjából.

Ha mondjuk van maximum 80 ezer HUF a kezemben,szállítással,esetleg vámmal együtt értve,akkor ti milyen telefont vennétek erről a piaci részről?

"Nincs megállás"

(#2098) devbence válasza Mr.Rain (#2097) üzenetére


devbence
tag

Semelyik.
Csak elofizuval tudsz ilyen telefont elhozni.
HOX, SGS4 tipusok parameterei egyeznek meg ezzel.

Azert ennyi mert noname, es nem kell a markat is megfizetni :P
Ja meg az elofizetesi dijat sem :C :U

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#2099) Helltak válasza peter76bp (#2070) üzenetére


Helltak
őstag

Most már nekem is működik, csak újra raktam :)
Nálam viszonylag kevés az fps, nem mondom h laggol, de nem az igazi :/
Nálad hogy megy?

Vivo X100 Pro

(#2100) peter76bp válasza Helltak (#2099) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nálam hibátlanul fut HD felbontáson.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.