Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) GD válasza peter76bp (#98) üzenetére


GD
őstag

nekem a fehér az túl csajos/rajos :B

(#102) peter76bp válasza GD (#101) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nekem is a szürke lesz a nyerő, azért lesz eladó a fehér, ha ideér ;)

(#103) hippo0315 válasza GD (#100) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ok

Nekem is szürke lett rendelve, remélem az is érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#104) GD válasza peter76bp (#102) üzenetére


GD
őstag

én a tokról megfeledkeztem rendeléskor, remélem itthon kapok egy standard 5" megoldást, nincsenek egyedi igényeim, mezei fekete nyelves tok van a mostani telóhoz is, műbőr kínai, a feladatot ellátja :-)

(#105) hippo0315


hippo0315
senior tag

Na ez az igazi információ, mindnet megtudsz ami rád tartozik :D

(#106) peter76bp válasza hippo0315 (#105) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ebből azt tudhatod, hogy nem kamu trackinget kaptál, szóval ebből lesz valami mozgolódás előbb utóbb :)

(#107) peter76bp válasza GD (#104) üzenetére


peter76bp
senior tag

Én a W3-ra is baromi sokáig keresgéltem, mert mindenhol azt mondták az S3 méret a legnagyobb és abban szorult a W3+ mert vastagabb mint az S3.

(#108) hunaqua


hunaqua
addikt

Nekem a W5-ön volt "Black Pomelo" tok és teljesen jó volt,de a W8-ra nincs.Szerintem a "Best" a Nillkin,de az a ThL-re nem csinál semmit.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#109) hippo0315 válasza hunaqua (#108) üzenetére


hippo0315
senior tag

W8-ra csak a kihajthatós hátlapos tokot, övtáskát, meg tasakokat látok csak.

A kihajtós nem tudom mennyire használható illetve mennyirevéd, ha valaki tudja kérem mondja érdemes-e foglalkozni vele?

(#110) peter76bp válasza hippo0315 (#109) üzenetére


peter76bp
senior tag

Aki ilyet vett az biztos azt mondja tök jól véd. De hát gondolj bele, egy hátlap és egy kijelzővédő lap lényegében. Oldalról semmit nem véd, ha beteszed táskába valahova valami mellé megint csak nem sokat véd. De van akinek ez jön be. Meg mondjuk mutatós. Én maradok a masszív full bőrtoknál az megvédi rendesen.

Kihúzhatós sem rossz, de akkor annak ugyanúgy kell egy zseb vagy táska én azért szeretem az övre csatolhatót. Azt nyáron is biztonságban tudhatod egy rövidnaci + póló felszerelésben. De végül is a használati szokásaidhoz keress tokot ;)

(#111) hippo0315 válasza peter76bp (#110) üzenetére


hippo0315
senior tag

Na pont ezért kérdeztem - így megkímélem magam egy felesleges kiadástól - , 20 éve övtokban hordom a telefonjaimat, esetleg egy szilikon tokot teszek még rá.

(#112) betyarr


betyarr
veterán

grat a cikkhez!rendesen kedvet kaptam ezek után a telóhoz!bár én sem igazán szeretem a "tepsifonokat",most lehet e mellett teszem le a voksom a g3-al szemben!

(#113) peter76bp válasza betyarr (#112) üzenetére


peter76bp
senior tag

Köszi. örülök, hogy tetszett. Igazából olyan ez, hogy ránézel és azt mondod tepsifon. De ha nálad lesz már 2-3 napja és a kezedbe veszel egy kisebbet, akkor meg majd nem érted, hogy mit tudtál kezdeni eddig egy olyan kis telóval és nagyon fura érzés lesz, hogy szinte elveszik a kezedben ehhez képest.

Szerintem nagyon meghatározó egy telefon vásárlásánál a külalak. Ha képek alapján meg tudsz vele barátkozni, akkor jó. Ha már fotókon sem tetszik, akkor a tudása, specifikációja nem biztos hogy meggyőz. Illetve ami nagy meggyőző erő lehet az ha élőben látod. Volt már aki elcsábult pedig nem akart ilyet ;)

(#114) betyarr válasza peter76bp (#113) üzenetére


betyarr
veterán

nekem nem lenne gondom a nagy telóval egyébként,de mivel nadrágzsebben hordom,ezért fontos a mérete.egy-egy lehajlásnál,vagy egyéb "akrobatamutatványnál" félek hogy kettétörik egyszer :K főleg ha valami szűkebbet veszek fel.

[ Szerkesztve ]

(#115) peter76bp válasza betyarr (#114) üzenetére


peter76bp
senior tag

Pont emiatt taglaltuk fentebb, hogy övre csatolható bőrtok kell. Abban fejre is állhatsz :D

(#116) betyarr válasza peter76bp (#115) üzenetére


betyarr
veterán

na egy olyan kizárt :DDD

(#117) hippo0315 válasza betyarr (#116) üzenetére


hippo0315
senior tag

A fejre állás vagy a tok? :D
Nálam az előbbi a kizárt. :D

[ Szerkesztve ]

(#118) peter76bp válasza betyarr (#116) üzenetére


peter76bp
senior tag

Végül is minden megszokás kérdése. Láttam már én Note 2-t is farzsebből előkapni villamoson. Mondjuk ha ilyen zsebben hordós vagy, akkor neked talán jó lehet a kijelzőre hajtós tok, mert legalább némileg védi a kijelzőt ha a zsebedben van a teló és egy kézzel is tudod kezelni, mert a kihúzós tokos az két kezes.

(#119) betyarr válasza hippo0315 (#117) üzenetére


betyarr
veterán

nálam meg az utóbbi :P

peter76bp: én inkább zsebbenhordóskihúzhatótokos fajta vagyok.valahogy ódzkodom a szilikon- és egyéb tokoktól.egy jó kihúzhatós neoprén tok és kész.még azt sem használnám,ha nem lennék én is olyan,aki roppant mód vigyáz a dolgaira.a 3310-esem is tiptop állapotban van még mindig! :K

(#120) GD válasza betyarr (#119) üzenetére


GD
őstag

a singapuri posta tracking még nem találja azt a tracknumber-t, amivel a paypall email megjött.. kezdjek izgulni?
minideal-es tracking-et hol lehet nézni?

(#121) peter76bp válasza GD (#120) üzenetére


peter76bp
senior tag

Kb tök mindegy ki adja az SG trackinget. Kérdés, hogy mikor kaptad meg. 2-3 nap szokott kelleni hogy látszódjon, néha több is. Ha a 4px-en nézed ott sokszor hamarabb látsz infot mert mutatja az országon belüli mozgásokat is. Egyébként meg a 17track jó még később,mert az kigyűjti több helyről (SG Post Magyar Posta) és a Details-el tudod megnézni a részleteket

(#122) GD válasza peter76bp (#121) üzenetére


GD
őstag

Ok, akkor egyelore meg nem parazok ;)

(#123) krics válasza hunaqua (#108) üzenetére


krics
tag

Nekem is Black Pomelo tok van a W3-hoz ( 3 db is :-P ) , nekem nagyon bevalt, tok pofas is es hasznos, sajnos mar tobbszor eldobtam a telot veletlen, a legdurvabb mikor letran alltam es kicsuszott a kezembol (melo kozben ne telefonaljon az ember ) kb 2 meter magasbol pont pofara esett uveglappal lefele a kore, semmi baja nem lett a bumper (magyarul nem tom mi az elnevezese) miatt.

(#124) hippo0315 válasza peter76bp (#121) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi a az infót, Így legalább látom merre jár a cucc, nekem a 4px széepn részletesen mutatja.
:R

(#125) hippo0315 válasza hippo0315 (#124) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nah, ottani idő szerint 10:24 perc (most ott 20:50 van ott) Szingapur, tehát már Kínát elhagyta a cucc. :D

(#126) Emirabdul válasza peter76bp (#102) üzenetére


Emirabdul
tag

Nekem meg szürke lesz így ha minden okés mind a 2 telóval akár el is cserélhetjük mert nálam meg a fehér a nyerő :)

(#127) betyarr


betyarr
veterán

a magyar nyelv normális fordítás,vagy valami google fordítós változat?

(#128) peter76bp válasza betyarr (#127) üzenetére


peter76bp
senior tag

Tettem egy vagon képet a cikkbe a ROM-ról, ha megnézed őket láthatod, hogy abszolute nem webfordítós. Meg nem írtam volna hogy 99%-ban magyar lenne, ha webfordítós vacak lenne rajta.

(#129) zero977


zero977
tag

Én ilyen tokot rendeltem a W8-hoz.

(#130) betyarr válasza peter76bp (#128) üzenetére


betyarr
veterán

99%-ban még lehet magyar akkor is ha google fordítós ;) viszont,az igaz,hogy a képek magukért beszélnek,arról megfeledkeztem :B

(#131) peter76bp válasza zero977 (#129) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ennek kivágták a nyelvét :P

Sajnos engem megvezetett a kis barátom, így tök mást küldött mint amit megbeszéltem vele.

Olyan fekete nyelves tokot kaptam, mint amilyet GD keres, úgyhogy majd jól megreklamálom.

Ha minden jól megy, akkor holnap tudok lőni fekvőt amilyet keresek, és akkor ez eladó lesz ;)

[ Szerkesztve ]

(#132) hippo0315 válasza peter76bp (#131) üzenetére


hippo0315
senior tag

És hol tervezel övtokot lőni? :D

(#133) a man


a man
tag

Nézegettem néhány ajánlott kínai webshop oldalt, de mindenhol hiánycikk a 8 GB ROM verziós ThL W8 készülék. Nekem is szürke színben kellene, de napok óta nem találok, csak 4 GB-os van.
Az Aliexpress-en találtam ugyan, de az ottani eladó nem támogatja a PayPal-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#134) peter76bp válasza a man (#133) üzenetére


peter76bp
senior tag

Van az Alin saját védelem, az eladó meg sem kapja a pénzt amíg nem igazoltad vissza hogy megkaptad az árut és az rendben van. Ha gond van ott is dispute nyitás és levelezés az ügyintézés menete. Nekem egy full refundom volt, mert elveszett a csomagom, meg egy partial refundom, mert nem teljesen azt tudta az áru mint amit a leírás mondott. Előbbi egy üzenetes volt, amit az eladó jóvá hagyott rögtön. Utóbbinál levelezgettem, alkudozgattam az eladóval, de megegyeztünk egy összegben amit mindketten elfogadtunk és azt kapom vissza. De ezenkívül 10 másik rendelésem volt, amik gond nélkül megjöttek. Webshopokkal sajnos sokkal többet szívtam már mint az alival. Azt kell megnézni, hogy sok értékeléses és 5* körüli eladó legyen, azzal kisebb az esélye hogy gond legyen.

(#135) a man válasza peter76bp (#134) üzenetére


a man
tag

Értem. S melyik fizetési módot választottad? Egy szimpla bankkártyásat?

(#136) peter76bp válasza a man (#135) üzenetére


peter76bp
senior tag

Igen. Illetve van netkártyám és azt használom. Ha először veszel alin, akkor figyelj regisztrációnál, volt olyan akció, hogy reg után hírlevélre kell feliratkozni vagy ilyesmi amiért talán 5$ kupon jár.

(#137) a man válasza peter76bp (#136) üzenetére


a man
tag

Igen, webkártyám nekem is van. Direkt ilyen célra.
Beregisztráltam az Alira, hírlevélre is feliratkoztam, de kedvezménykupon nem jött.
Nézegetem tovább a kínálatot, hátha...
Köszi az infot!

(#138) peter76bp válasza a man (#137) üzenetére


peter76bp
senior tag

Szívesen. Azt hiszem a regisztrációs folyamat vége felé olt ilyen régen, de lehet csak időszakos volt.

hippo0315: Mennem kell dokihoz, és hazafelé gondoltam benézek pár mobiloshoz, hátha valahol fel tudok próbálni egy ilyet, hogy ne kelljen látatlanban megvenni.

(#139) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Sajnos én sem kaptam anno az AliE-töl.

(#140) hippo0315 válasza peter76bp (#138) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ez klassz :D, kiváncsi vagyok az eredményre.

(#141) a man válasza peter76bp (#138) üzenetére


a man
tag

Egy magyar cég (Multisystem Kft. tel.: 20/965-1165) is készít valódi bőr telefontokokat. Én egy Telenor üzletben vettem annak idején. Semmi extra, csak bele kell csúsztatni a telefont. Még kihúzónyelve sincsen. Kellemes fogású, puha bőr. Valami bélés is van benne.

(#142) peter76bp válasza hippo0315 (#140) üzenetére


peter76bp
senior tag

No akkor itten vannak a tokmányok :))

Ez lőn a nyelves kihúzós, semmi extra, de mégis védve van a teló, teljesen belefekszik, nem lóg ki belőle kicsit se, még a tetejénél marad is pár milliméter hely. Ennek olyan szarvasbőr finomságú belső borítása van:


Ez meg az övre csíptethető fekvő, ami nem is annyira full fekete mint inkább nagyon sötétszürke, olyasmi dizájn mint a szürke teló, olyan erezetes, de csak a fény felé fordítva látszódik, az erősebb vakunál jól kijön a mintázat. Vagy ha fekete akkor az erezet miatt látszik "világosabbnak" a full feketétől, de nagyon mutatós. :) És ez azért egy magasabb kategória. Masszív, jól tart, jól fekszik benne a teló. Belül a fekete bársonyos szövet alatt van elől hátul egy vékony szivacsréteg és kívülről még plusszban merevítettek a falak. Övre fűzhető és csíptethető is. Ráadásul meglepett vele párom, úgyhogy nem kellett bolyonganom utána.


[ Szerkesztve ]

(#143) hippo0315 válasza peter76bp (#142) üzenetére


hippo0315
senior tag

De jó, hogy nem látod a fejem, teljesen elsárgult. :D

Nagyon klassz, nekem is ilyen kell majd.

[ Szerkesztve ]

(#144) betyarr válasza peter76bp (#142) üzenetére


betyarr
veterán

esetleg egy "övön alakalmazott" képet is csinálnál a tokról,ha szépen megkérlek rá?ha lehet,akkor úgy hogy rajtad van.kíváncsi vagyok,hogy nem ormótlan-e hordva.

(#145) hippo0315


hippo0315
senior tag

24-04-2013, küldték tengerentúli (országkód: HU)

(#146) peter76bp válasza betyarr (#144) üzenetére


peter76bp
senior tag

Valamelyik nap megcsinálom majd, most nem tudok átöltözni ... ülnöm, feküdnöm kell :o

(#147) hippo0315 válasza peter76bp (#146) üzenetére


hippo0315
senior tag

jobbulást

(#148) peter76bp válasza hippo0315 (#147) üzenetére


peter76bp
senior tag

:R

(#149) Mokó


Mokó
aktív tag

QUAL CORE felirat az első képen LOL

(#150) peter76bp válasza Mokó (#149) üzenetére


peter76bp
senior tag

Hát na, most bódog vagyok, az egész cikknek pont ez volt a lényege. :R

Az összes ilyen módon megcsinált képen ez a felirat volt, gondolom egy valaki megcsinálta rosszul, az összes többi meg onnan szedte. (Én meg aztán neki nem állok ezért mahinálni a képet :P )

De ha csak a képeket nézegeted és illyen képfan vagy akkor javítsd ki és lecserélem a kedvedért :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.